Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie interesuje mnie amd tym bardziej że 99% na co dzień gram w hunta na dx11 :E 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z czasem będzie bezpośredni adapter do złącza 3x8pin tylko bez tych 5 cm kikutów podzielonych na 3 części, wtedy będzie OK, pod warunkiem że będzie to względnie bezpieczne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem w necie na gościa co ma 559 Subskrypcji  ... 559  !  i dostał RTX 4090 

Komedia ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy z GPU dostali wytyczne, które gry i przy jakich ustawieniach trzeba ją testować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, frog67 napisał:

Trafiłem w necie na gościa co ma 559 Subskrypcji  ... 559  !  i dostał RTX 4090 

Komedia ! 

budżet marketingowy jest duzy jak widac. Gdzie nie trafisz to ma byc pelna jednomyślność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stjepan666 napisał:

To jest kloc.

Zawsze jak jego widzę to mam chęć skakać przez okno :E  

dlatego już dawno nie subuje moreli na YT 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, frog67 napisał:

Trafiłem w necie na gościa co ma 559 Subskrypcji  ... 559  !  i dostał RTX 4090 

Komedia ! 

To samo było dwa lata temu, nie ma się co spinać. 

Takie kanały przeważnie też kart nie dostają na własność. Nakręcisz wideo i pakuj z powrotem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, someI napisał:

To samo było dwa lata temu, nie ma się co spinać. 

Takie kanały przeważnie też kart nie dostają na własność. Nakręcisz wideo i pakuj z powrotem. 

Jednakże ja bym oczekiwał pewnego profesjonalizmu, niezależności... a raczej startując dopiero z kanalem to ciężko oczekiwać takich cech, swoją drogą ciekawe jak duży będzie nacisk na DLSS 3.0  i jak wiele poświęcą recenzje zwyklej rasteryzacji czy  wytyczne są inne? 

Fajnie że na TPU zważyli niektore sztuki  widać waga praktycznie zawsze minimum 2kg :E  

 asus-weight_small.jpg

Strix wygrał 2.5kg z tych co mają ! 

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc upgrade to maksymalnie wypadało by mi wymienić kompaktowa obudowę, oraz zasilacz w nowym standardzie. Zamówić wiązkę od Zawiszy te 16 pin. Warto byłoby też do tak solidnej karty kupić nowy monitor, przykładowo C2. No i blat, powiększyć o minimum 20 cm, ze względu na wielkość ekranu i odległość od niego. Zmniejszyć łóżko o 20cm bo trzymam PC w sypialni, a mam wszystko na wymiar. :D Jak tu niektórzy mają 3090ti, sprzedadzą i dołożą z 5k do samej karty to w sumie bez powyższych rozterek jest całkiem tanio :D

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, frog67 napisał:

Trafiłem w necie na gościa co ma 559 Subskrypcji  ... 559  !  i dostał RTX 4090 

https://www.youtube.com/watch?v=UzTbwUfnE3g

Komedia ! 

Nie tak to nie ma. Aż z ciekawości sprawdziłem gościa. Do 2020 roku pracował w Tom's Hardware, a obecnie pracuję np. dla jednego z największych wydawców prasowych we Włoszech.

https://acquisti.corriere.it/author/sa/

Sam kanał youtube jak widać o niczym nie świadczy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Krzkra napisał:

Ciekawe czy z GPU dostali wytyczne, które gry i przy jakich ustawieniach trzeba ją testować :D

Też mnie to ciekawi :) , i czy będzie nacisk na dlss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się pokusić o stwierdzenie, że stawiając takie gpu jak 4090 FE obok palety cegieł to budowlaniec by nie zwrócił uwagi na to, że jest tam sprzęt za 10k cebulionów i mógłby wmurować go w jakąś ściane czy coś :E Bydlaki te gpu jak nie wiem co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa zabić można taką cegłówką :E Uważajcie w domu i nie róbcie unboxingu przy żonach bo jak dorwie i walnie to będzie pozamiatane 8:E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Czyżby na zajawki zajawek też było embargo, że nagłe wór się otworzył?

No to jest pelna rezyserka, dostaja od Nvidii harmonogram kiedy, co i jak maja testowac i w czym nie testowac. Chyba to w Digital Foundry mowili jakies 1.5 roku temu, ale juz nie pamietam w ktorym odcinku. Widocznie na dzisiaj mieli w instrukcji ustalony "unboxing pudełka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lukadd napisał:

Kuźwa zabić można taką cegłówką :E Uważajcie w domu i nie róbcie unboxingu przy żonach bo jak dorwie i walnie to będzie pozamiatane 8:E

IMO 2x.

Drugi, jak zalooka w wyciąg z konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest i najbardziej luksusowy model - Zotac

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ŁowcaPisowców napisał:

No to jest pelna rezyserka, dostaja od Nvidii harmonogram kiedy, co i jak maja testowac i w czym nie testowac. Chyba to w Digital Foundry mowili jakies 1.5 roku temu, ale juz nie pamietam w ktorym odcinku. Widocznie na dzisiaj mieli w instrukcji ustalony "unboxing pudełka".

Świat się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było od dawna i dotyczy nie tylko premier GPU, ale i innej elektroniki i innych rzeczy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...