Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, severall napisał:

Moim zdaniem ładne wyniki jak na tę moc. ? Mamy 50% więcej jak poprzednik.

Też moim zdaniem bdb wyniki wydajności. 40% wzrost jest jak nic. Gdyby ta karta kosztowała 5, a nie 7 tysięcy, to już by się robiła kolejka w x-kom. 

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Też moim zdaniem bdb wyniki wydajności. 40% wzrost jest jak nic. Gdyby ta karta kosztowała 5, a nie 7 tysięcy, to już by się robiła kolejka w x-kom. 

No ja bym w tej kolejce stal :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3090ti niereferenty obecnie 5-6k PLN.

4080 16GB będzie się zaczynał od 7k za FE i jakoś od 8k za lepsze niereferenty. W grach pewnie ~20٪ do przodu względem 3090ti :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Też moim zdaniem bdb wyniki wydajności. 40% wzrost jest jak nic. Gdyby ta karta kosztowała 5, a nie 7 tysięcy, to już by się robiła kolejka w x-kom. 

Jest wydajność na plus ale co z tego ? 8k płacić ? ? Niech każdy kupuje co chce ale niech nie udaje ze jest wporzadku i udaje ze cena nie gra roli i jest wszystko git :D Jensen czeka na takich z przyjemnością. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu z Was się ustawi po ADA Titan 48GB DDR6X za 20k złotówek w kolejce. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Krzkra napisał:

Ona będzie kosztować 8k  :E 

Masz rację, zwróciłeś uwagę na bardzo ważna rzecz ?

Edytowane przez Piospi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższa wydajność i wyższa cena to żaden postęp :E

Jak ktoś potrzebuje topowej wydajności to kupi, ale bądźmy szczerzy - do gierek to nikomu niepotrzebne, ot zwykły kaprys. Rewolucji nie ma i prędko się nie zapowiada. Potrzebujemy czegoś, co w niewiele wyższej cenie zapewni 2x skok. Niech w końcu 1440p 120-144Hz stanie się standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lukadd napisał:

3090ti niereferenty obecnie 5-6k PLN.

4080 16GB będzie się zaczynał od 7k za FE i jakoś od 8k za lepsze niereferenty. W grach pewnie ~20٪ do przodu względem 3090ti :E

Więc taktyka się im udaje idealnie. Po prostu wprowadzili kolejny segment i będą równolegle sprzedawać obie generacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, aureumchaos napisał:

Wszystko pod zime zbye cieplo bylo - grzanie z przyjemnoscia grania :E Gazu mniej zejdzie a i pompy ciepla odpoczna...

Moj PC z gniazda wysysa od 350 do 500W w zaleznosci od gry... I  w salonie 25mkw mam 19,5.... Pomimo calego grzania ciagle za malo :/

19,5 stopnia ? Ja przy takiej temperaturze zamarzam, za takie absolutne minimum uważam 22 stopnie.

Co do grzania się pokoju to teraz otwieram okno w kompie i w pokoju z 22 robią mi się 24 stopnie przy rtx 3070 :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MrKetiw napisał:

19,5 stopnia ? Ja przy takiej temperaturze zamarzam, za takie absolutne minimum uważam 22 stopnie.

Co do grzania się pokoju to teraz otwieram okno w kompie i w pokoju z 22 robią mi się 24 stopnie przy rtx 3070 :E

To moze wentylatory wstaw w obudowe skoro okno musisz w niej otwierac ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Phoenix. napisał:

Jest wydajność na plus ale co z tego ? 8k płacić ? ? Niech każdy kupuje co chce ale niech nie udaje ze jest wporzadku i udaje ze cena nie gra roli i jest wszystko git 

Mówi to ten co kupił AM5, a przyrostu FPSów wiele nie widać raczej. :E Nie, żebym krytykował. 

Dla mnie to głównie kaprys, bo mało gram obecnie. Kupuję dla komfortu psychicznego i z potrzeby zmiany, ale 4090 to już dla mnie za drogo i zbyt duży pobór mocy.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, lukadd napisał:

3090ti niereferenty obecnie 5-6k PLN.

4080 16GB będzie się zaczynał od 7k za FE i jakoś od 8k za lepsze niereferenty. W grach pewnie ~20٪ do przodu względem 3090ti :E

+50% do wydajnosci za 2x wieksza cene ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ŁowcaPisowców napisał:

Jest i najbardziej luksusowy model - Zotac

 

Tego typa to nie trawie, takie typowy amerykański pajac. 

  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, severall napisał:

Mówi to ten co kupił AM5, a przyrostu FPSów wiele nie widać raczej. :E Nie, żebym krytykował. 

Dla mnie to głównie kaprys, bo mało gram obecnie. Kupuję dla komfortu psychicznego i z potrzeby zmiany, ale 4090 to już dla mnie za drogo i zbyt duży pobór mocy.

Lubie zmieniac sprzet ale sa pewne granice a plyta i ramy to to fundament kompa na kilka generacji. Sorry ale podniecac sie +50% za 2x wieksza cene to nawet mnie lubiacego zmieniac sprzety obrzydzilo. A tobie zycze udanych zakupow ;)

Edytowane przez Phoenix.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są ludzie którzy chcą mieć TOP i nie ważne ile sprzęt kosztuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenix. napisał:

Lubie zmieniac sprzet ale sa pewne granice a plyta i ramy to to fundament kompa na kilka generacji. ;)

Szczerze wątpię żebyś na tym siedział kilka generacji, popraw mnie jeśli się mylę :E

A co do kupna 4080 16GB to nieszczególnie lubię się tłumaczyć z wydawania swoich pieniędzy.

Wydajność mi pasuje jeśli się potwierdzi, cena jest psychicznie do udźwignięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, severall napisał:

 

A co do kupna 4080 16GB to nieszczególnie lubię się tłumaczyć z wydawania swoich pieniędzy.

Ty sobie kupuj co chcesz tylko nie pisz ze taka wydajnosc za taka cene jest ok bo nie jest ;) A to ze jestes w stanie tyle wydac nie ma nic wspolnego z tym co oferuje wydajnosc do ceny a ta wyglada jak :kupa:;)

 

Tlumaczyc sie nie musisz bo to w kwesti ceny do wydajnosci nic nie zmieni, ja nie krytykuje ciebie czy twojego wyboru tylko to co serwuje nam nvida i jej naleza sie baty.

Edytowane przez Phoenix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, MrKetiw napisał:

Tego typa to nie trawie, takie typowy amerykański pajac. 

On jest z Kanady, bardziej obraziłby się za "amerykańskiego" niż za "pajaca".

Edytowane przez msky7300
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Phoenix. napisał:

Ty sobie kupuj co chcesz tylko nie pisz ze taka wydajnosc za taka cene jest ok bo nie jest ;) 

Wiesz, że to nie jest rzecz obiektywna ? Więc powiem Ci, że dla każdego kto kupi nowe RTXy to ta cena za tą wydajność jest ok. Zobaczymy jak będą się sprzedawać w takim razie.

PS. No wolałbym żeby było taniej ;)

Edytowane przez severall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam najbardziej podoba wielkość tych kart, super ultra radiatory, żeby to schłodzić i było względnie cicho, a cewki pewnie i tak będą zagłuszać nawet te gorsze wersję  :P 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Sheenek napisał:

To moze wentylatory wstaw w obudowe skoro okno musisz w niej otwierac ?

Otwieram żeby było cieplej w pokoju, nie muszę grzać, nie skumałeś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MrKetiw napisał:

Otwieram żeby było cieplej w pokoju, nie muszę grzać, nie skumałeś :E

Skumalem, ty nie skumales mnie. Jezeli musisz okienko w obudowie otwierac zeby wywalic z niej cieplo to znaczy ze masz slabo wentylowana bude, a raczej piekarnik w tym wypadku.

Chociaz domyslam sie ze to i tak byly zarty.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, msky7300 napisał:

On jest z Kanady, bardziej obraziłby się za "amerykańskiego" niż za "pajaca".

Taki typowy sebix, nie ważne skąd jest :D

Edytowane przez MrKetiw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...