Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos 4080 Zotac Trinity? Jakie predkosci wentyli i glosnosc? Jaki limit power?

Jest jakas zapowiedz białego Strixa 4080/4090?

Edytowane przez cyberpunk2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mefistoii napisał:

zasilacz corsair HX1200 styknie do RTX'a 4080 skoro te karty maja jakies wysokie peaki?

1500 min. musi być!

Poszaleliście!? ;)

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie te piki ma 4080? 

Moja leciwa 3080 wyciska dziennie 380W razem z CPU 5Ghz OC (120W) z 850watowego staruszka i na razie nigdy nie zgasł... Zawsze stoi jak trzeba... 

Edytowane przez aureumchaos
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w komputroniku sporo modeli 4080 poniżej 7k

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaming trio 6800, tuf 7050, not bad ale i tak nie wiem kto by chciał 4080 w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz robią takie zniżki to ciekawe jak zareagują na amd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Keken napisał:

Ładnie, ładnie golą. Zasilacze do kart graficznych w cenie jeszcze niedawno kart z wysokiej półki.
Twórcy takiego sprzętu chyba na prawdę mają posiadaczy rtx 4090 za bandę oszołomów których trzeba ostro golić.

Odlot totalny już prawie wszędzie. Komputery powoli kosztują jak te z lat 80tych, gdzie AMD jeszcze nie zdążyło sklonować Intela a ten monopolem razem z IBMem walili cenami bez limitów :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stratami ich raczej sprzedawać nie będą :D

1 minutę temu, Minciu napisał:

Odlot totalny już prawie wszędzie. Komputery powoli kosztują jak te z lat 80tych, gdzie AMD jeszcze nie zdążyło sklonować Intela a ten monopolem razem z IBMem walili cenami bez limitów :D 

Co ty, dobrze jest, wszytko w normie, po prostu jesteśmy biedni, nie stać nas :E

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, aureumchaos napisał:

A jakie te piki ma 4080? 

Moja leciwa 3080 wyciska dziennie 380W razem z CPU 5Ghz OC (120W) z 850watowego staruszka i na razie nigdy nie zgasł... Zawsze stoi jak trzeba... 

RM850X to ma OPC przy około 1100wat. Nie wiem czy coś ma prawo go zgasić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Ze stratami ich raczej sprzedawać nie będą :D

Nvidia zrobi promocje :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

RM850X to ma OPC przy około 1100wat. Nie wiem czy coś ma prawo go zgasić. 

RTX 4090 z dobrym biosem czy RTX 4090 Ti zgasi go jak peta w kiblu :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Ze stratami ich raczej sprzedawać nie będą :D

Co ty, dobrze jest, wszytko normalnie, po prostu jesteśmy biedni, nie stać nas :E

ja już nie mówie, że taki Codegen 300wat za 30zl zasilał wszystko, bo to jednak była śmieć w oczach. Ale Chieftec albo Tagan za 100-200zł to były ciche elektrownie na całe lata. A ostatnio wychodzi na to, że kupowaliśmy zasilacze po 500-700zł z gwarancją na 10lat tylko po to, żeby za 2-3 lata stały się out of date i przestarzałe. Nagle nie da rady zasilić jednej karty a wcześniej HEDT z dwoma GPU pchało to ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy wiedział/wie co ryzykuje :D
Codegena nie miałem nieprzyjemności używać ale takiego Feel'a juz tak, i potwierdzam wbrew różnym legendom ze działały w nich zabezpieczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cyberpunk2020 napisał:

https://www.komputronik.pl/product/793300/asus-geforce-rtx-4080-tuf-gaming-16gb.html Tutaj nawet nie ma napisane ze promocja, czyli 7k to jest domyslna cena za TUFa?

Głupio pisać promocja BF - tylko dzisiaj karty w uczciwych cenach bez januszowej przebitki. Nie ida, to ceny poprawiają. To samo byłoby z 4090 po ponad 10k pln. I to jest to psucie rynku :) tydzień-dwa i buła w sklepach mięknie. 

I zaraz ktoś wyskoczy, że jakto, płacić sugerowaną cenę za topkę bez dodatku januszowego? Tak nie można te karty warte są każdej przepłaconej ceny XD 

Edytowane przez Minciu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, cyberpunk2020 napisał:

https://www.komputronik.pl/product/793300/asus-geforce-rtx-4080-tuf-gaming-16gb.html Tutaj nawet nie ma napisane ze promocja, czyli 7k to jest domyslna cena za TUFa?

tak

ja już miałem płacić za msi ale na szczęście aniołek z drugiego ramienia wygrał z diabełkiem :E

Edytowane przez gret
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, gret napisał:

tak

ja już miałem płacić za msi ale na szczęście aniołek z drugiego ramienia wygrał z diabełkiem :E

Ja kupiłem 3070, ale osobiście czekam na grudzień. Bo w 2023 roku przy dolarze znowu po 5 zł i inflacji 25-30% to gówno sobie kupimy za PLNy ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, cyberpunk2020 napisał:

czyli 7k to jest domyslna cena za TUFa

Tak, Tuf w wersji bez OC jest w MSRP, czyli aktualnie 7049 na Polski. Asus zawsze tak wycenia te karty. 

Różnica taka, że Tufa 4080 bez OC faktycznie da się kupić za cenę sugerowaną :D Z 3080, 3090, 4090 już tak dobrze nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Minciu napisał:

Odlot totalny już prawie wszędzie. Komputery powoli kosztują jak te z lat 80tych, gdzie AMD jeszcze nie zdążyło sklonować Intela a ten monopolem razem z IBMem walili cenami bez limitów :D 

Nie ma problemu.

Jak nie będzie mnie stać, to nie będę ulepszał PC i tyle.

Myśleliście, że już zawsze będzie tak, że elektronika łatwo dostępna? No bez jaj.

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

Ja kupiłem 3070, ale osobiście czekam na grudzień. Bo w 2023 roku przy dolarze znowu po 5 zł i inflacji 25-30% to gówno sobie kupimy za PLNy ;) 

No ja czekam na radeony i reakcję zielonych. a jak dalej będzie jak jest to będę się bujał na 3080 :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MarcoSimone napisał:

Myśleliście, że już zawsze będzie tak, że elektronika łatwo dostępna? No bez jaj.

Tak. Jak masz się normalne państwo to tak powinno być. Myślisz że typowego Jauna z Hiszpanii interesuje 8% inflacji i euro w dalszym stopniu silne? :E Zachód nie narzeka aż tak na ceny. W PL jest tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, TheMr. napisał:

Tak. Jak masz się normalne państwo to tak powinno być. Myślisz że typowego Jauna z Hiszpanii interesuje 8% inflacji i euro w dalszym stopniu silne? :E Zachód nie narzeka aż tak na ceny. W PL jest tragedia.

odnosnie cen 4080 wszyscy narzekają 

Teraz, MSF Koi napisał:

Został jeden 4080 x trio, 2 poszły ?

ale mnie kusi ale mam silną wole :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gret napisał:

odnosnie cen 4080 wszyscy narzekają 

Odnośnie 4080 tak. Ale u nas 4080 by się sprzedawała jak świeże bułeczki jakby dolar był po 3.7 zł :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TheMr. napisał:

Tak. Jak masz się normalne państwo to tak powinno być. Myślisz że typowego Jauna z Hiszpanii interesuje 8% inflacji i euro w dalszym stopniu silne? :E Zachód nie narzeka aż tak na ceny. W PL jest tragedia.

Tak tak, kilka dekad dobrobytu pozwala myśleć, że zawsze tak będzie. Nawet na zgniłym Zachodzi. Paradne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...