Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mistol napisał:

Panowie można gdzieś zamówić ten kabel za opłatą?

https://seasonic.com/12vhpwr-cable

Mam Seasonica GX Gold 850W

No niestety nie, też szukałem.

W proline były ale już nie ma :(

Musisz kupić od  cablemoda ich customowy kabel dla zasilaczy seasonic i asus.

Edytowane przez Zielony21122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zielony21122 napisał:

No niestety nie, też szukałem.

W proline były ale już nie ma :(

Musisz kupić od  cablemoda.

A po ile były w proline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, gret napisał:

Ja powiem tak niech każdy sobie angażuje jak mu się podoba i nie wciska ludziom tego co jest dla niego najlepsze :)

Aż mi głupio przytakiwać bo to oczywista oczywistość (ale dobrze, że to napisałeś). 

Znowu jakaś grupka osób tworzy wymyślone scenariusze (biurko z małym blatem pod większy wyświetlacz) aby je obśmiać i przy okazji się powymądrzać. Mało kto na dłuższą metę wytrzymałby z taką krową tak blisko oczu. Ja swoją powiesiłem na porządnym uchwycie na ścianie i mam te 90-100cm od oczu. 

Edytowane przez AvengerGT
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy etap, latki do biosu dla gier ?

  • Haha 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Phoenix. napisał:

latki do biosu dla gier

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, hubio napisał:

Jeśli użytkownicy RTX 4090 łączą go z TV 42'' na blacie to by się wszystko zgadzało... Dowartościowywanie się i leczenie kompleksów na całego... Bo ja muszę mieć wszystko najlepsze, najdroższe, NAJWIĘKSZE... ?

Zapomniałem, że to forum boomerów i napinaczy co wszystko traktują śmiertelnie poważnie. Jeżu ja prdl. Nawet napisałem niech robi jak uważa. Jak ktoś lubi to niech sobie na 10 calach gra, wisi mi to. Ale koleś, który pisał o 27 calach w 4k za 5k (do takiej rozdziałki trochę jednak przymały, nie uważasz?), jak 40 cali ma za 4k to chyba lepszy deal. Poza tym tak szczerze to jeżeli chodzi o szkło to imo sam mam 55 i 24 i do strategii to 24 starcza ale komfort znacznie lepszy na większym ekranie i sam gdyby było mnie stać to kupowałbym jak największy ekran. No chyba, że to klitka 10 m2 z kuchnią i łazienką, to wtedy 5 cm od ekranu trzeba siedzieć i 20 cali w sam raz. 

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zachy napisał:

Moze nie ma miejsca na większy monitor, a Ty mu TV 42" wciskasz na siłe.

I co jeszcze ma siedzieć nosem w ekranie?

bo skoro chce używać na tym blacie jeszcze klawiatury i myszki to tak finalnie by bylo.

Rzeczywiście błyskotliwe...

TV są dobre jak się siedzi w salonie z padem z 2-3m od ekranu, a nie na biurko komputerowe.

Na 60cm i tak nie mieści się monitor, klawiatura i myszka. Chyba że w monitorze zapniesz VESA i do ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lpcl napisał:

Zapomniałem, że to forum boomerów i napinaczy co wszystko traktują śmiertelnie poważnie. Jeżu ja prdl. Nawet napisałem niech robi jak uważa. Jak ktoś lubi to niech sobie na 10 calach gra, wisi mi to. Ale koleś, który pisał o 27 calach w 4k za 5k (do takiej rozdziałki trochę jednak przymały, nie uważasz?), jak 40 cali ma za 4k to chyba lepszy deal. Poza tym tak szczerze to jeżeli chodzi o szkło to imo sam mam 55 i 24 i do strategii to 24 starcza ale komfort znacznie lepszy na większym ekranie i sam gdyby było mnie stać to kupowałbym jak największy ekran. No chyba, że to klitka 10 m2 z kuchnią i łazienką, to wtedy 5 cm od ekranu trzeba siedzieć i 20 cali w sam raz. 

27" w 4K jest jak najbardziej ok i tak, widać różnicę (wiem, bo mam 27" 4K i 1440p) ;) ale np. na switchu w zelde to wole grać na starej plazmie 50" 1080p i też jest super

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lpcl napisał:

.. ale komfort znacznie lepszy na większym ekranie i sam gdyby było mnie stać to kupowałbym jak największy ekran. ..

Ja bym kupił 42" do porównania z 48". Gdzie wygodniej bym się wkomponował. Ale te 42" tylko po to, żeby nieco przybliżyć i zlicować z głośnikami XD

N pewno wiem co zrobiłbym z blatem 60cm. Wyjątkowo posłuchał bym się Kaczyńskiego i ogrzał chatę XD a tak serio, to za dwa czteropaki albo whisky papierzak pójdzie na olx od ręki. 

Jakbym miał siedzieć przy blacie z plastra papierowego miodu 60cm o wartości podkładki pod myszkę do kompa za gruba flotę, to jakoś nie dawałoby mi to spokoju. 75cm blatu tu takie minimum, żeby coś tam się realnie zmieściło. Chyba że lecimy ergonomicznie po całości i rece trzymamy na podłokietnikacha a nie na blacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Minciu napisał:

Ja bym kupił 42" do porównania z 48". Gdzie wygodniej bym się wkomponował. Ale te 42" tylko po to, żeby nieco przybliżyć i zlicować z głośnikami XD

N pewno wiem co zrobiłbym z blatem 60cm. Wyjątkowo posłuchał bym się Kaczyńskiego i ogrzał chatę XD a tak serio, to za dwa czteropaki albo whisky papierzak pójdzie na olx od ręki. 

Jakbym miał siedzieć przy blacie z plastra papierowego miodu 60cm o wartości podkładki pod myszkę do kompa za gruba flotę, to jakoś nie dawałoby mi to spokoju. 75cm blatu tu takie minimum, żeby coś tam się realnie zmieściło. Chyba że lecimy ergonomicznie po całości i rece trzymamy na podłokietnikacha a nie na blacie.

Czy ten blat to jakoś ludwik IX, że go nie można wymienić? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz. Szkoda siana. Zazwyczaj. Czasem brakuje miejsca, mi w poprzedniej chacie brakowało. Ale siedziałem pod schodami to raczej nie do końca normalna sytuacja XDa

Custom kabelki do RTXa chyba droższe są niz biurko nie jednego gracza XD

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

No wiesz. Szkoda siana. Zazwyczaj. Czasem brakuje miejsca, mi w poprzedniej chacie brakowało. Ale siedziałem pod schodami to raczej nie do końca normalna sytuacja XD

I tak dobrze, że nie w piwnicy chociaż termin piwniczaki to do graczy się odnosi więc w sumie nawet pasuje. ?

Poza tym odniosłem błędne wrażenie, że w temacie o rtx 4090 to ludzie mają forsy jak lodu i przyziemne problemy ich nie dotyczą. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, lpcl napisał:

Poza tym odniosłem błędne wrażenie, że w temacie o rtx 4090 to ludzie mają forsy jak lodu i przyziemne problemy ich nie dotyczą. ?

Hint: w temacie o rtx 4090 większość ludzi nie ma rtx 4090 ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie temat o rtx4090 jak niektórym się wydaje XD czekam na 4050

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, someI napisał:

Hint: w temacie o rtx 4090 większość ludzi nie ma rtx 4090 ;)

Gdzie w temacie jest, że tylko o 4090?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KamcioGF napisał:

Gdzie w temacie jest, że tylko o 4090?

W tym który sobie @lpcl wymyślił. Jego pytaj. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, someI napisał:

W tym który sobie @lpcl wymyślił. Jego pytaj. 

Kolego nie zauważyłeś chyba. ?

 

images.jpeg-16.jpg

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Minciu napisał:

To nie temat o rtx4090 jak niektórym się wydaje XD czekam na 4050

To przynajmniej biosu nie będziesz musiał wgrywać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany widac jakies spadki cenowe na 4080?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xede napisał:

Pany widac jakies spadki cenowe na 4080?

Nie, tylko spadki zainteresowania ?

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Minciu napisał:

Na 60cm i tak nie mieści się monitor, klawiatura i myszka. Chyba że w monitorze zapniesz VESA i do ściany.

Wiesz mi chodzi o sam fakt.

Każdemu by polecali 42" C1/C2 tylko jak to zmieścić na biurku? (sam mam 160cm i poza monitorem głośniki,dac itp)

jeszcze trzebaby mieć bardzo głębokie biurko żeby usiąść tak od ekranu żeby go objąć wzrokiem dobrze,a nie siedzieć z nosem w ekranie.

Miałem 40" na dużym birurku kiedyś i też nie było komfortu, zeza rozbieranego można było wypracować,a nie komfort pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zachy napisał:

jeszcze trzebaby mieć bardzo głębokie biurko żeby usiąść tak od ekranu żeby go objąć wzrokiem dobrze,a nie siedzieć z nosem w ekranie

No właśnie o głębokość chodzi. 60cm przy ekranie 42 jest męczące, nawet przy bezpośrednim montażu na ścianie, zachowując całą powierzchnię biurka na M+K. A grając tak jak ja np. głównie w MMO immersja nie ma znaczenia

Edytowane przez Krzkra
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antec HCG GOLD 850W 80Plus Gold spokojnie uciągnie Rtx 4090 Msi X trio z 5800x3D, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się dziwię że niektórzy pomyśleli o długości biurka. I co to za biurko 60cm? To takie są ? Xd żeby sobie siedzieć swobodnie przy monitorze 42 cale i nie skończyć u lekarza to trzeba 1.5m

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...