Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, galakty napisał:

Czyli słowo przeciwko screenom, okey.

Ceny spadną, jasne, ale nie wierzę że taki TUF spadnie poniżej 4000 zł, bądźmy realistami. 

TUF bez OC zawsze byl w cenie 4399zl a to, ze wymiotlo ze sklepow to inna sprawa ;)

https://www.komputronik.pl/product/798412/asus-geforce-rtx-4070-ti-tuf-gaming-12gb.html

4070ti ponizej 4k?? Fajnie by bylo ale wdg mnie to dlugo nie nastapi.

Nvidia nie pozwoli, zeby zanizac ceny przez co nizsze modele wymagalyby tez nizszych cen.

Edytowane przez Phoenix.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, galakty napisał:

Czyli słowo przeciwko screenom, okey.

Ceny spadną, jasne, ale nie wierzę że taki TUF spadnie poniżej 4000 zł, bądźmy realistami. 

 

Ta... jeszcze mi wmawiaj kłamstwo.

https://www.komputronik.pl/product/798412/asus-geforce-rtx-4070-ti-tuf-gaming-12gb.html

Był normalnie dostępny kilka dni temu jak sprawdzałem przy tej cenie. Nie było go i się nagle pojawiło pewnie kilka sztuk. Był dostępne co najmniej kilka godzin.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenix. napisał:

TUF bez OC zawsze byl w cenie 4399zl a to, ze wymiotlo ze sklepow to inna sprawa ;)

https://www.komputronik.pl/product/798412/asus-geforce-rtx-4070-ti-tuf-gaming-12gb.html

4070ti ponizej 4k?? Fajnie by bylo ale wdg mnie to dlugo nie nastapi.

Ciekawe ile sztuk tego było...

Nie ma powodu by tak nastąpiło. Karty schodzą, zjadą kilka stówek i zejdą jeszcze szybciej. AMD totalnie odleciało i nie warto brać ich pod uwagę, a zanim 4060 Ti / 4070 wyjdą to wakacje lub później. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, galakty napisał:

Bez kuponów rabatowych? Gdzie i kiedy? Serio pytam.

image.png.120944aa75c7108181e300737c252471.png

Xkom, Sferis np.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Phoenix. napisał:

Jaki masz model karty??

MSI RTX 4070 Ti GAMING X TRIO.

Godzinę temu, Phoenix. napisał:

Ja poprosze twoje testy z tego progamiku nvidia jak i ile czasu zajmuje poszczegolne liczenie RT w stosunku do Amper ;)

Mogę, już nawet o tym myślałem tylko ja mam dane dla RTX 3090 Ti z Cyberpunk 2077 w wersji 1.52 więc muszę ściągnąć tą wersję gry albo poprosić kogoś o przechwycenie danych dla Ampere z nowej wersji gry.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba poprosic :D Zeby bylo z najnowszej wersji :D Swoja droga gdzie teraz sie cofa na GOG wersje bo kiedys widzialem taka opcje a teraz nie moge odszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bijcie się, bo jeden nie może się pogodzić ze może być taniej a już chce kupić wiec NIE MA PRAWA BYĆ TANIEJ bo tak :E

Na allegro ostatnio mi mignął TUF za 4399 wiec ... :D

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem GB 4090 z Euro i BQ Dark Power 13 1000 z X-kom, muszą trochę odtajać, ale jedna rzecz, która od razu rzuca się w oczy to, że kabel BQ 12VHPWR przy końcówce jest bardzo sztywny, dużo bardziej niż nawet adapter od NV. BQ podaje, że giąć można w odległości ok. 4cm od złącza i niestety tak jest. Jak ktoś ma obudowę pokroju O11D Evo jak ja to powodzenia, albo inny zasilacz/kabel albo trzeba czekać na adapter kątowy od Cablemod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nastiv napisał:

Jak ktoś ma obudowę pokroju O11D Evo jak ja to powodzenia, albo inny zasilacz/kabel albo trzeba czekać na adapter kątowy od Cablemod.

Postaw ją wertykalnie, ja tak mam u siebie. Chociaż zmieści się z kablem i poziomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nastiv napisał:

kabel BQ 12VHPWR przy końcówce jest bardzo sztywny, dużo bardziej niż nawet adapter od NV.

Ja odniosłem zupełnie odwrotne wrażenie.
Jak wziąłem do ręki adapter dołączony do karty Gigabyte to nawet nie miałem ochoty go wyciągać z folii.
Dla mnie bez porównania.

Piszesz o tym kablu od BQ? https://www.bequiet.com/pl/accessories/3959

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kadajo napisał:

Bijcie się, bo jeden nie może się pogodzić ze może być taniej a już chce kupić wiec NIE MA PRAWA BYĆ TANIEJ bo tak :E

Na allegro ostatnio mi mignął TUF za 4399 wiec ... :D

Nie wiem kto jest bardziej napalony, skoro kilka dni temu ktoś się zarzekał że nie weźmie bo za drogo, a teraz widzi TUFa za 4400 zł i już mięknie ?

Ja tylko mówię, że jak ktoś liczy na TUFa poniżej 4000 zł to trochę sobie poczeka, jak komuś nie robi pół roku czy rok to spoko. Nie wiem czy nie lepiej poroznosić ulotki w weekend :E

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, krukkpl napisał:

Piszesz o tym kablu od BQ?

Ja go zagiąłem za tym czarnym kołnierzem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, MSky7 napisał:

 

 

@Minciu

Oglądałeś? Na 5:50 gość mówi, to co pisałeś: że frame generator mógłby wstawiać pomiędzy prawdziwe klatki, nie jedną sztuczną a nawet a dwie czy trzy.

A cały film jest o tym, że aby nie było laga w takich przypadkach, wystarczy osobno zrobić synchronizację myszki z faktyczną częstotliwością monitora. Coś jak teraz zczytywanie ruchów głowy w VR niezależnie od liczby generowanych klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kadajo napisał:

Na allegro ostatnio mi mignął TUF za 4399 wiec ... :D

Przecież pisałem, że już go masz :szczerbaty:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MSky7 napisał:

@Minciu

Oglądałeś? Na 5:50 gość mówi, to co pisałeś: że frame generator mógłby wstawiać pomiędzy prawdziwe klatki, nie jedną sztuczną a nawet a dwie czy trzy.

A cały film jest o tym, że aby nie było laga w takich przypadkach, wystarczy osobno zrobić synchronizację myszki z faktyczną częstotliwością monitora. Coś jak teraz zczytywanie ruchów głowy w VR niezależnie od liczby generowanych klatek.

Jakby to połączyć z FG to może i byłoby nieźle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://ibb.co/jD7KGsH

@krukkpl

To chyba ten sam kabel, był już z zasilaczem w komplecie.

Swobodnie można giąć dopiero za kołnierzem, co sprawa że wystaje bardziej niż adapter od NV. Co do montażu wertykalnego to myślałem o tym, ale prawdopodobnie uchwyt zakryje mi dolny slot PCIe, w którym siedzi karta dźwiękowa, ale jeszcze jednoznacznie nie udało mi się tego potwierdzić. Może przerzucę się na jakieś combo DAC/Amp pod USB, ale to jeszcze nie teraz. 

Miałem chwilę w ręku kabel silikonowy od moddiy, ale od innego zasilacza, super sprawa, giętki jak ugotowany makaron :szczerbaty:

 

 

Edytowane przez nastiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, galakty napisał:

Nie wiem kto jest bardziej napalony, skoro kilka dni temu ktoś się zarzekał że nie weźmie bo za drogo, a teraz widzi TUFa za 4400 zł i już mięknie ?

Ja tylko mówię, że jak ktoś liczy na TUFa poniżej 4000 zł to trochę sobie poczeka, jak komuś nie robi pół roku czy rok to spoko. Nie wiem czy nie lepiej poroznosić ulotki w weekend :E

Ale przecież ja pisałem ze czekam na lepsza cenę, ja mam RTX 3070 i mi się nie spieszy nigdzie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Ale przecież ja pisałem ze czekam na lepsza cenę, ja mam RTX 3070 i mi się nie spieszy nigdzie :D

Nie spieszy, a codziennie siedzisz we wątku 4000 i ceny wstawiasz, oszukiwać to możesz kobitę, nie nas :E

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, nastiv napisał:

ale prawdopodobnie uchwyt zakryje mi dolny slot PCIe, w którym siedzi karta dźwiękowa

Niekoniecznie, ten uchwyt do twojej obudowy można ustawić chyba na rożnej wysokości. Tak od 50 do 90mm

Edytowane przez ju-rek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, galakty napisał:

Nie spieszy, a codziennie siedzisz we wątku 4000 i ceny wstawiasz, oszukiwać to możesz kobitę, nie nas :E

Klikac czy nie klikac"kup teraz" :lol2:

Brak opisu.

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, galakty napisał:

Nie spieszy, a codziennie siedzisz we wątku 4000 i ceny wstawiasz, oszukiwać to możesz kobitę, nie nas :E

Drebinwell Leslie Nielsen GIF - Drebinwell Leslie Nielsen Uh Ok - Discover  & Share GIFs

?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, nastiv napisał:

Odebrałem GB 4090 z Euro i BQ Dark Power 13 1000 z X-kom, muszą trochę odtajać, ale jedna rzecz, która od razu rzuca się w oczy to, że kabel BQ 12VHPWR przy końcówce jest bardzo sztywny, dużo bardziej niż nawet adapter od NV. BQ podaje, że giąć można w odległości ok. 4cm od złącza i niestety tak jest. Jak ktoś ma obudowę pokroju O11D Evo jak ja to powodzenia, albo inny zasilacz/kabel albo trzeba czekać na adapter kątowy od Cablemod.

Ja jakbym miał go zgiąć dopiero 4 cm od złącza to bym nie zamknął obudowy. Poza tym już za późno, karta dawno siedzi w kompie. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaśnice w pogotowiu miej ?

1 minutę temu, SebastianFM napisał:

Ja jakbym miał go zgiąć dopiero 4 cm od złącza to bym nie zamknął obudowy. Poza tym już za późno, karta dawno siedzi w kompie. ?

 

Kto ma te "circle of Nvidia prices" czy jak to tam było idealnie pasuje do tego co sie dzieje co generacje od RTX 2xxx ?

coś na wzór tego:

AMD NAVI - strona 695 - Karty graficzne - Forum PCLab.pl

?

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

Gaśnice w pogotowiu miej ?

 

375px-Yoda_master.jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...