Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tanich 4070Ti PNY to będzie najlepszy wybór, później Gainward/Palit. Omijać tego Inno3D płaskiego jak naleśnik i Zotaca :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, galakty napisał:

Z tanich 4070Ti PNY to będzie najlepszy wybór, później Gainward/Palit. Omijać tego Inno3D płaskiego jak naleśnik i Zotaca :E

PNY ma najlepsze chłodzenie z wszystkich 4070Ti co najśmieszniejsze. No dobra... to absurdalne monstrum aorusa pewnie będzie lepsze :E

Pytanie tylko jak tam praca łożysk oraz rezonans w aorusie. Sam tą PNY XLR8 się mega pozytywnie zaskoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, galakty napisał:

Z tanich 4070Ti PNY to będzie najlepszy wybór, później Gainward/Palit. Omijać tego Inno3D płaskiego jak naleśnik i Zotaca :E

Inno3D 4070Ti to najlepszy wybór pod każdym względem. 100% polecam. Nie ma lepszej.

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krisu_82 napisał:

Inno3D 4070Ti to najlepszy wybór pod każdym względem. 100% polecam. Nie ma lepszej.

Jak to wersja ichill no to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie puszczenie ploty o 750$ za 4070 może być zagrywką mającą na celu pogonienie ludzi by wykupili zalegającą serię 3000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Jak ktoś czekał kilka miesięcy z zakupem do premiery 4070, to raczej wątpię, że z powodu ploty poleci zaraz do sklepu i kupi starą generację, jak do premiery zostało ~4 tygodnie i w tym czasie pewnie jeszcze nie jedna plota się pojawi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chcą napędzić sprzedać 4070 TI, a nie poprzedniej gen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co, zachęcili mnie do zakupu czegokolwiek jak nikt inny. Jestem ciekaw wydajności 4070 w zestawieniu z 3080. Może być ciekawy pojedynek. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, galakty napisał:

Omijać tego Inno3D płaskiego jak naleśnik i Zotaca :E

Co masz do Zotaca? Dwa tygodnie temu kupiłem 4070 Ti Trinity za 3699 zł i sobie chwalę. Brak plomb na śrubach, pięć lat gwary, cewki słychać tylko w menu, podczas grania cisza. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, T0TEK napisał:

No nie ma co, zachęcili mnie do zakupu czegokolwiek jak nikt inny. Jestem ciekaw wydajności 4070 w zestawieniu z 3080. Może być ciekawy pojedynek. 

Wydajność 3080 i nizszy pobór prądu - spoko.

Problemem może być cena i dystans do 4070 Ti. Ktoś robił wykres i im niższy model tym gorzej wypadał sens kupna. Ewidentnie NV celuje w wyższą półkę, niedługo za 4060 będziemy płacić 3000 zł... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to celowy zabieg - skłonić ludzi żeby jednak dołożyli cebulionów do droższych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek PC całkiem się podzieli, będziemy mieli kompy ze starymi kartami kupowanymi jako używki i kompy z nowymi GPU o dużej mocy.

Bo po co kupować 4060 za 3000 zł o wydajności 3070, skoro za tyle kupimy 3080 z gwarancją? Albo 3070 za 2000 zł? 

Tymczasem za 4100 zł można kupić 4070 Ti o mocy 3090/Ti :E Niezły rozjazd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 4080 tez była/jest absurdalna i lepiej dołożyć do 4090, tutaj możemy mieć podobne zagranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, najbardziej opłacalne wydają się 4070 Ti i 4090. Chociaż jak ten pierwszy ma zdrożeć (a ceny idą w górę) to niedługo przestanie taki być.

Zobaczymy jakie ceny dostaną 4060, 4060Ti i 4070. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kadajo napisał:

Cena 4080 tez była/jest absurdalna i lepiej dołożyć do 4090, tutaj możemy mieć podobne zagranie.

W moim przypadku byloby to ponad 3k dokladki, wiec jak dla mnie dziwna porada bo 3k z nieba nie spadnie ;) Rozumiem cos na pograniczu 500zl dolozyc np do lepszego chlodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenix. napisał:

W moim przypadku byloby to ponad 3k dokladki, wiec jak dla mnie dziwna porada bo 3k z nieba nie spadnie ;) Rozumiem cos na pograniczu 500zl dolozyc np do lepszego chlodzenia :D

Ludzie dokładają 500 zł do chłodzenia w budżecie 2-3k, więc procentowo to nie takie bardzo odbiegające :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, galakty napisał:

Ludzie dokładają 500 zł do chłodzenia w budżecie 2-3k, więc procentowo to nie takie bardzo odbiegające :E

Gdybym gral w 4k to byc moze ale w 1440p to na 4080 mam az nadto mocy i limituje klatki, a za te 3k to bym wolal jakies fajne Sennheisery sluchaweczki kupic ;)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mistol napisał:

Jak to wersja ichill no to spoko.

Nie tylko ichill. Ja mam X3 OC i cewki są praktycznie niesłyszalne, oprócz tego temperatury na optymalnym poziomie i co ważniejsze, nie jest taka głośna, zajmuje tylko 2 sloty (dzięki czemu jest lepszy przepływy powietrza w budzie) i jako jedyna nie wymaga podpórki.

Edytowane przez Krisu_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Krisu_82 napisał:

prócz tego temp. znośne

Ciekawie określa  się teraz najlepszą kartę. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kadajoLepiej pozno niz wcale :D

Brak opisu.

Edytowane przez Phoenix.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DyndaS napisał:

PNY ma najlepsze chłodzenie z wszystkich 4070Ti co najśmieszniejsze. No dobra... to absurdalne monstrum aorusa pewnie będzie lepsze :E

W czym lepsze od MSI GAMING X TRIO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Phoenix. napisał:

@kadajoLepiej pozno niz wcale :D

 

Nie miałeś podpórki w standardzie ? 

Teraz, SebastianFM napisał:

W czym lepsze od MSI GAMING X TRIO?

Ceną :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krisu_82 napisał:

Nie tylko ichill. Ja mam X3 OC i cewki są praktycznie niesłyszalne, oprócz tego temp. znośne i co ważniejsze, nie jest taka głośna, zajmuje tylko 2 sloty (dzięki czemu jest lepszy przepływy powietrza w budzie) i jako jedyna nie wymaga podpórki.

No to masz z czego się cieszyć. Każdy egzemplarz inny. Trafiłeś w dobry. Gratki

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...