Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

60 lat

Spokojnie może jeszcze 30 lat Nvidia dowodzić.
Co bo o Nvidii nie gadać to jakieś tam wizjoner z niego jest, zawsze jestem ciekawy co tam powie albo pokaże na tych swoich występach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, DyndaS napisał:

Wedle TPU Asus, MSI, PNY czy też wersja Asus Noctua mają domyślny PL 320W

Stix chyba ma 360W, ale tylko w innym trybie niż "quiet".

Niby 5 dni, ale dalej mam aktywne. Aczkolwiek wybrałem jakiś odległy termin dostawy jak 28.03. Minęło chyba 6 dni czy coś koło tego.

Po prostu jak ktoś chce to może mieć kilka stówek taniej, a mi za fatygę i poświęcony czas chociaż jakiś dobry trunek się chyba należy :E

Dane na fakturze czy sposób dostawy zapewne bez problemu można zmienić.

Najwyżej się po prostu anuluje i tyle :P

Z ciekawości bo mam już ta kartę. Masz w tym zamówieniu wersje zwykła czy OC? Za 4499 PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jurand ze Spychowa napisał:

 gównianymi plastikową obudową czy brakiem komory parowej. 

Plastikowa obudowe ma wiekszosc przecietnych kart i Trio tu niczym sie nie wyroznia. Brak komory parowej nie przeszkadza karcie trzymac temp. w okolicy 65 stopni z akustycznym komforem przy maksymalnym obciazeniu, wiec zluzuj majty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej utwierdzaj się w przekonaniu, że to super karta i próbuj przekonać mnie do tego argumentując dokładnie tym, czym ja argumentuję, że czyni ją przęciętną/gównianą :P I zluzuj majty? To Ty mi dupę zawracasz w obronie kart Gaming Trio, więc sam zluzuj majty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jurand ze Spychowa napisał:

Dalej utwierdzaj się w przekonaniu, że to super karta i próbuj przekonać mnie do tego argumentując dokładnie tym, czym ja argumentuję, że czyni ją przęciętną/gównianą :P I zluzuj majty? To Ty mi dupę zawracasz w obronie kart Gaming Trio, więc sam zluzuj majty ?

Staram sie byc obiektywny, a Ty sie ciesz, ze zlapales Boga za nogi. Pierwszy raz kupilem Trio i jest naprawde ok. Za dwa lata nie wiem co kupie, ale co bym nie kupi bede" obiektywny" w swojej ocenie jak teraz.

Edytowane przez Dżony Bi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że metalowa obudowa dodaje dodatkowe fps :szczerbaty:

Co to zmienia jak te karty są wykonane? Macacie je codziennie przed graniem? Macie open bench i każdemu pokazujecie jaką macie dużą, fajną? 

Więcej faz zasilania, bo co, mało stabilna czy też ponownie więcej fps? Chyba tutaj na forum tylko jedna osoba podkręca, a reszta nic albo UV. Kolejna nieistotna rzecz dla niemal większości. 

Ta generacja jest tak cicha i chłodna, że jakość wykonania wpływa blisko w zerowym stopniu na osiągi i kulturę pracy. Na koniec wszyscy i tak gramy w te same gry, w ciszy i z tym samym fps ;) 

 

Edytowane przez MaxaM
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, misieq napisał:

Z ciekawości bo mam już ta kartę. Masz w tym zamówieniu wersje zwykła czy OC? Za 4499 PLN?

XLR8 OC. Zamówienie w ME na 4199 PLN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DyndaS napisał:

XLR8 OC. Zamówienie w ME na 4199 PLN.

To na pewno OC za taka kasę ? Ja na koniec litego wyrwałem z ME wersje Non OC za 4499 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, misieq napisał:

To na pewno OC za taka kasę ? Ja na koniec litego wyrwałem z ME wersje Non OC za 4499 :o

Tak, na pewno wersja OC. Jednak najistotniejsze jest to, że to XLR8.

Swoją też brałem za 4199 PLN na początku lutego.

To zamówienie co mam teraz tak z dupy wyszło, bo dostałem powiadomienie, że się pojawiły dostępne sztuki, ale po góra minucie już się nie dało dodać do koszyka. Tak przeklikiwałem z ciekawości dalej myśląc, że po prostu mi gdzieś wywali, ale normalnie przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DyndaS napisał:

Tak, na pewno wersja OC. Jednak najistotniejsze jest to, że to XLR8.

Swoją też brałem za 4199 PLN na początku lutego.

To zamówienie co mam teraz tak z dupy wyszło, bo dostałem powiadomienie, że się pojawiły dostępne sztuki, ale po góra minucie już się nie dało dodać do koszyka. Tak przeklikiwałem z ciekawości dalej myśląc, że po prostu mi gdzieś wywali, ale normalnie przeszło.

ja akurat szukając ogólnie karty trafiłem na złote okno dostępności, szybko obejrzałem recenzje blacka tego modelu i jak wiedziałem ze był dostepny to wziałem od razu. Tylko ja mam zwykłe XLR8

Dopiero później dotarło do mnie ze jest to model ciężki do dostania a ceny skaczą do 4800 PLN nawet za zwykły model.

 

stad moje zdziwko ze ty kupiłeś później a masz OC i to za 4200

2 minuty temu, RTX4090 napisał:

To mamy zmierzch ery RTX i seria 50x0 będzie pewnie już PTX :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@misieq

Kupiłem wcześniej. Później w sumie teoretycznie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem Team Suprim, nadal mam MSI 3070 Suprim w ktorej sie kiedys zakochalem bo jest bardzo ładna (nadal sie wizualnie mniej zestarzala niz np Strix RTX 3000) i bezgłosna nawet pod wzgledem cewek (w sumie dostalem ja przez przypadek bo na zdjeciach wygladala odpustowo i nie chcialem jej). Teraz IMO Suprim jest znowu najlepszym modelem z RTX 4000, ja poki co zostaje przy RTX 4080 Suprim. Jedyne co jest problemem w tej karcie to troche cena, ale i tak o wiele nizsza niz Strix + trzeba poprostu polowac bo z tego co rozumiem wysokie ceny Suprima sa tylko w Europie ale zdazaja sie promocje dobre.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, RTX4090 napisał:

To gdzie ta premiera serii 50xx? Chyba już czas na wymianę tych klatkujących 4090 :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec roku. Tylko w takiej cenie, że już najwytrwalsi uznają, że to za drogo mimo, że życie jest tylko jedno :D:D:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzyłem na stronki ze sklepami to tylko 4090 lecą w dół troszkę. Już na morelach sporo sztuk z ósemką z przodu. Jedynie 4070Ti i 4080 nic nie chcą drgnąć.

Widać że 4090 już chyba wcale nie schodzą. Kto miał je zakupić już je ma w budzie a teraz zalegają sklepy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, lwampir napisał:

Pod koniec roku.

Którego ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, lwampir napisał:

Pod koniec roku. Tylko w takiej cenie, że już najwytrwalsi uznają, że to za drogo mimo, że życie jest tylko jedno :D:D:D 

Pod koniec...ale 2024 :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nieważne którego, szydzę z tego, że kolejne serie kart będą jeszcze droższe przez "nie głosowanie portfelem" i po kolei będą się ludzie wykruszać.

Najgorzej, że dolne segmenty na tym najbardziej ucierpią.

 

15 minut temu, Mistol napisał:

Tak popatrzyłem na stronki ze sklepami to tylko 4090 lecą w dół troszkę. Już na morelach sporo sztuk z ósemką z przodu. Jedynie 4070Ti i 4080 nic nie chcą drgnąć.

Widać że 4090 już chyba wcale nie schodzą. Kto miał je zakupić już je ma w budzie a teraz zalegają sklepy.

4070ti "nie może" teraz spaść bo przecież 4070 ma być w cenie 3999.

No pomyśl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, blue1920 napisał:

Ktory 4090 bedzie lepszy pny czy zotac? Z ktorej firmy rtx nie maja plomby?

czy lepiej cos innego?

W zotacu trafiają się terkoczące wentylatory. Nie ma plomb i 5 lat gwar.

PNY też się chyba trafiają sztuki z hałasującymi wentylatorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kadajo napisał:

Ale czemu niektórym jest trudno zrozumieć ze karty z serii Noctua nie są kierowane do wszystkich.

Trochę nie do końca. Ja kupiłem 3080 za 4800, tylko nieco powyżej niż za takiego strixa. 4080 kusi mocno, ale jednak 9k za kartę, która pewnie za półtora roku będzie udupiona na rzecz 50xx trochę piecze :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tych cen nie mam nawet zamiaru rozkminiać ani komentować... :E

A daj pan spokój :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dark Ambient napisał:

Trochę nie do końca. Ja kupiłem 3080 za 4800, tylko nieco powyżej niż za takiego strixa. 4080 kusi mocno, ale jednak 9k za kartę, która pewnie za półtora roku będzie udupiona na rzecz 50xx trochę piecze :szczerbaty:

Ceny wtedy byłe dziwne i sklepy totalnie żonglowały ofertami. Ale Strix na Europę premierowe MSRP miał 829euro, sam kupiłem w takiej cenie, po tamtym kursie euro to ~3700pln wychodziło.

Teraz zwykły strix 4080 to koszt od 7.5k pln :E W proshop za strix 4080 krzyczą sobie 8.3k pln, czyli u nich 2 stówki taniej od wersji noctua :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...