Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, DyndaS napisał:

No właśnie problem w tym, że aby ta gra była płynna to potrzebuje jakieś 150-200 fps. Lock na 90 dps sprawia wrażenie, że ta gra jest mało płynna. Jakby tych fps w rzeczywistości było mniej.

To masz coś nie tak spokojnie na 75fps gierka pływa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie, ale powiedz mi która obudowa przyjmie taką płytę z gniazdami po drugiej stronie?

1 minutę temu, sideband napisał:

To masz coś nie tak spokojnie na 75fps gierka pływa.

hmmm... może ta druga lokacja w tym mieście taka była. Miałem wrażenie patrząc gdzieś w oddali i ruszając kamerą, że jest jakby taki stutter minimalny.

Teraz jestem niby w 3 akcie i niby nie jest źle, albo mi się oczy przyzwyczaiły. Aczkolwiek tak zmieniam co chwila jakieś ustawienia/fps i sobie sprawdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką kartę zasilaną tylko z płyty trudniej będzie odsprzedać, skoro będzie kompatybilna jedynie z egzotyczną płytą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SylwesterI. napisał:

takiego czegoś jak z tą trawą to przez całą grę nie widziałem , a grałem z RT 🤯

To są cienie, więc trzeba się ustawić, żeby zobaczyć taki efekt, ale jak widzisz - da się.
rt2.jpg

33 minuty temu, sideband napisał:

To masz coś nie tak spokojnie na 75fps gierka pływa.

Zgadzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, DyndaS napisał:

No wszystko fajnie, ale powiedz mi która obudowa przyjmie taką płytę z gniazdami po drugiej stronie?

to jest zajefajny pomysł ( poza zasilaniem gpu ) i było by to bardzo estetyczne , tylko  że trzeba by to jakoś ustandaryzować , żeby wprowadzić nowy standard puszek na pc , bo jak każdy producent wymyśli swoje to się nigdy nie przyjmie , bo nikt nie będzie wymieniał budy z każdym mobo , albo wiązał się z jednym producentem

6 minut temu, JDM napisał:

To są cienie, więc trzeba się ustawić, żeby zobaczyć taki efekt, ale jak widzisz - da się.
 

ja to rozumiem , ale też grałem w tę grę , to jest z miejsca gdzie młody 1 piórko znalazł , nie widziałem tam takich siupów , może jakąś wcześniejszą wersję masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba nie było tutaj, WTF :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SylwesterI. napisał:

to jest zajefajny pomysł ( poza zasilaniem gpu ) i było by to bardzo estetyczne , tylko  że trzeba by to jakoś ustandaryzować , żeby wprowadzić nowy standard puszek na pc , bo jak każdy producent wymyśli swoje to się nigdy nie przyjmie , bo nikt nie będzie wymieniał budy z każdym mobo , albo wiązał się z jednym producentem

Z jednej strony będzie estetycznie, a z drugiej strony obudowy muszą być znacznie szersze, jak jakieś kostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, wamak napisał:

Z jednej strony będzie estetycznie, a z drugiej strony obudowy muszą być znacznie szersze, jak jakieś kostki.

czemu? jak będzie standard to w odpowiednich miejscach zrobią prześwity w tacce pod mobasa

no tak nowy tydzień nowy 4090 upalony :E

 

Edytowane przez SylwesterI.
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, SylwesterI. napisał:

ja to rozumiem , ale też grałem w tę grę , to jest z miejsca gdzie młody 1 piórko znalazł , nie widziałem tam takich siupów , może jakąś wcześniejszą wersję masz ?

To jest dość stary printscreen, ale teraz sprawdziłem - po patchu zdaje się, że z maja tego roku jest to samo. Rozdział ''Zostawić za sobą wszystko'' Akt - ''Ku morzu'', i chyba takie jaja występują tylko w tej bujnej trawie, bo przez resztę gry też nie pamiętam, żeby było to aż tak widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wamak napisał:

Z jednej strony będzie estetycznie, a z drugiej strony obudowy muszą być znacznie szersze, jak jakieś kostki.

Jakie kostki? Ja mam obudowę be quiet Pure Base 500DX i od płyty głównej do boku obudowy jest 3 cm odstępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kształtem "kostki" to przesadziłem, ale zamiast 3cm będzie 10cm, aby kable z wtyczkami weszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msi zidentyfikowało problem z 12vhwpr , posłuchajcie komentarza :

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To co, obstawiamy kiedy zobaczymy pierwsze żółte przypieczone wtyczki? 😁

Edytowane przez SebastianFM
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a słuchałeś do końca ? właściciela broszką jest teraz kontrolowanie czy złącze które mimo zapięcia traci właściwy kontakt ? czy jest to bubel produkcyjny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SebastianFM napisał:

To co, obstawiamy kiedy zobaczymy pierwsze żółte przypieczone wtyczki? 😁

Palone przy testach "ciekawe, czy sie zjara, jak zobaczę żółte?!"

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, SylwesterI. napisał:

a słuchałeś do końca ? właściciela broszką jest teraz kontrolowanie czy złącze które mimo zapięcia traci właściwy kontakt ? czy jest to bubel produkcyjny ?

W ogóle tego nie oglądałem. Ja skomentowałem tylko pomysł z tym kolorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kadajo napisał:

Chyba nie było tutaj, WTF :E

Nie wiem co on tam ćpa po kryjomu w biurze ale musi być niezłe :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The more you buy, the more you gay
game !!!
the more you game !!!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dorzucac super glue do tych kart by im sie te wtyczki w koncu przestaly palic xD Chlop odkad wyszly te karty ma pelne rece roboty. Aktualnie chyba nadal z 200 spalonych kart czeka w kolejce do naprawy XD Swoja droga to ciekawe, ze karty nadal sie jaraja  i to z customowymi  kablami, czy z fikusnymi, katowymi przejscowkami :) Najwidoczniej nawet komputerowych entuzjastow dotknal syndrom niedopchnietej wtyczki. Ciekawe, ciekawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.05.2023 o 16:56, DyndaS napisał:

Czy ktoś grał w A Plague Tale: Requiem i wie jak naprawić stutter/dziwne przycięcia? Mam 4070 Ti.

Sprawdzane w lokalizacji startowej. Jak się obrócę o 180 stopni to nagle jest takie przycięcie.

Jeszcze dodam, że u mnie te przycięcia występują TYLKO w lokacji startowej, potem tego nie ma, nawet z włączonym RT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym producentom montować czujnik temperatury tego nowego złącza zasilania (oczywiście wiążąc odczyty z niego, z reakcją karty na podniesione temperatury złącza, np. auto-obniżanie limitu mocy, wraz ze wzrostem temperatury).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dozylismy dziwnych czasow, w ktorych miast odpowiednio zaprojektowac zlaczke, ludzie kombinuja z kolorami wtyczek, czy innymi cudami, by im sie karty nie padly xD

Edytowane przez C3Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JDM napisał:

Jeszcze dodam, że u mnie te przycięcia występują TYLKO w lokacji startowej, potem tego nie ma, nawet z włączonym RT.

Sprawdzałem później przez chwilę i też potrafiło coś czasem przyciąć, ale zdecydowanie rzadziej niż początkowa lokacja. Jednak jestem chyba dopiero na 4 akcie. Może jeszcze spróbuję odpalić testowo. Po prostu chyba są lokacje, gdzie to się będzie dziać, a są lokacje, gdzie będzie to praktycznie niewystępujące.

Jednak po prostu wyłączyłem RT, bo za wiele to nie wnosi w tej grze, a tylko zabija fps bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kyle_PL napisał:

Sugerowałbym producentom montować czujnik temperatury tego nowego złącza zasilania (oczywiście wiążąc odczyty z niego, z reakcją karty na podniesione temperatury złącza, np. auto-obniżanie limitu mocy, wraz ze wzrostem temperatury).

Jasne. Może jeszcze kamerę skierowaną na wtyczkę i oprogramowanie (koniecznie korzystające z AI) do analizy czy się nie zaczęła wysuwać. 🙂

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...