Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, EvilKillaruna napisał:

To się nazywa zakupoholizm połączony z nerwicą natręctw.

Ja nadal nie moge uwierzyc, ze Nvidia miala zamiar sprzedawac ta karta ktora teraz nazywaja 4070ti jako 4080 12gb tylko po to zeby zawyzyc ceny i pokazac ze obie karty musza byc drogie bo to segment XX80 :D Przeciez w takim wpadku wydajnosciowo 4080 12GB blizej do 3080 z poprzedniej generacji niz 4080 16GB, a karty by sie nazywaly tak samo. To jest tak chamskie ze wyglada jak wyciagniete ze skecza Monty Pythona.

No ale co z tego jak ludzie i tak kupuja. Tutaj widze niektorzy dostaja troche gotowki do lapki ze zwrotow podatku pit i pierwsze co planuja to oddac pieniazki na tace Jensenowi. To jest taki sam gosc jak Rydzyk tylko inna gruba docelowa.

Edytowane przez cyberpunk2020
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, caleb59 napisał:

Ja to już przestałem tu ludziom na słowo wierzyć, osobiście nie mam zamiaru już komentować takich akcji niewywołany jak w tym przypadku. Niech się każdy zastanowi nad sobą co jest wart kiedy mówi jedno, a ostatecznie robi drugie. Osobiście sporo osób, które w jakiś sposób szanowałem na tym forum po tego typu akcjach straciły w moich oczach i przestałem liczyć się z ich zdaniem bo jak się okazało zmienni są jak pierd na wietrze i szkoda mojego czasu na poważniejsze dyskusje z nimi.

 

;)

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cyberpunk2020 napisał:

 Tutaj widze niektorzy dostaja troche gotowki do lapki ze zwrotow podatku pit i pierwsze co planuja to oddac pieniazki na tace Jensenowi. To jest taki sam gosc jak Rydzyk tylko inna gruba docelowa.

No chyba Cię pogło lekko (?!?)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne karty jakoś 2024-5, jak nie wybuchanie wojna USA-Chiny, kto wie może to faktycznie nasze ostatnie GPU ?
Jak co idę na pilota dronów, podstawy mam już w małym placu po MFS ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Następne karty jakoś 2024-5, jak nie wybuchanie wojna USA-Chiny, kto wie może to faktycznie nasze ostatnie GPU ?
Jak co idę na pilota dronów, podstawy mam już w małym placu po MFS ?

Ta ta :D będziesz pilotował szpadel i kilof :E

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, cyberpunk2020 napisał:

No ale co z tego jak ludzie i tak kupuja. Tutaj widze niektorzy dostaja troche gotowki do lapki ze zwrotow podatku pit i pierwsze co planuja to oddac pieniazki na tace Jensenowi. To jest taki sam gosc jak Rydzyk tylko inna gruba docelowa.

Gdzie fiskus takie zwroty daje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, EvilKillaruna napisał:

A Ciebie z takimi tekstami to już nie, co?

Wybacz, ale... napychanie za free kabzy leniwemu klesze porównywać do zakupów towaru ekskluzywnego, którego używasz (i jeszcze zawsze możesz sprzedać), jak nazwać inaczej?

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, *** ChOpLaCz *** napisał:

Napychanie za free kabzy leniwemu klesze porównywać do zakupów towaru ekskluzywnego, którego używasz (i jeszcze zawsze możesz sprzedać), jak nazwać inaczej?

Oni jeszcze bardziej luksusowy towar kupuja niz ty, bilet wstepu do krolestwa niebieskiego po smierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kadajo napisał:

Następne karty jakoś 2024-5, jak nie wybuchanie wojna USA-Chiny, kto wie może to faktycznie nasze ostatnie GPU ?
Jak co idę na pilota dronów, podstawy mam już w małym placu po MFS ?

Ja moge transportować towary do baz, mam doświadczenie jakby nie było - ok 900k kilometrów przejechane w różnych warunkach pogodowych w ETS2. 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

@kadajo Z jednej strony owszem, z drugiej, jeśli będziesz dawał na to przyzwolenie i nie mówił głośno że jest to klasyczna socjotechnika i marketing aż do bólu wyrachowany, to część osób będzie tego nawet bronić, nie wiedząc że prezentuje galopujący syndrom sztokholmski.

Masz racje, ostatnio dużo nad tym rozkminiałem i temat jest bardziej złożony niż nam wszystkim się wydaje tak naprawdę. Zdania nie zmieniam i uważam ze karty są chamsko drogie, nadal mam nadzieje ze obniżki będą szybciej niż później.
Ale z drugiej strony nikomu nie można bronic robić z własnymi pieniędzmi co chce, skoro chce oddawać na Rydzyka... co nam do tego tak naprawdę...

A z tym Audio to ciekawe bo ja nareszcie trafiłem na sprzęt którego nie mam ochoty już zmieniać, da się. I żadne hasła, reklamy i magiczne audiovoodoo mnie nie przekona do zmiany zdania.
Szkoda ze sprzęt PC szybko się starzeje, dlatego mam nadal niskie wymagania, 60 fps 30 fps a niech będzie byle jak najdłużej siedzieć na jednym konfigu.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, EvilKillaruna napisał:

@*** ChOpLaCz *** Na pewno grzeczniej. A odnosząc się merytorycznie, jakiego towaru ekskluzywnego? To nie jest żaden towar ekskluzywny tylko zwykła elektronika z wyspekulowaną ceną ?.

To jest obecny top topów do gier. Kupię lepszy - tylko go wskaż proszę.
Nie ma? Więc jest towarem ekskluzywnym w swojej kategorii.

 

7 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Kupno takiej karty za 11-13 tysięcy pod jakieś tam gierki, przy których co rusz są jakieś problemy ze sterownikami, z bugami, z patchami, z lobby i nadmiernym poziomem często złych emocji, to zwykły kaprys, a nie jakaś tam elitarność i ekskluzywność. ?

 

Nie myl ekskluzywności towaru z elitarnością właściciela, która sam tu sprytnie dorzuciłeś.
Nie widzę związku, ale wielu z Was NAGMINNIE stawia między tym znak równości. 
Pytanie w jakim celu?

 

9 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Aby nie było: nie mam nic do drogich zakupów, audio, komputerowych, aut itd., co kto lubi i kogo stać, ale żeby potem się tym lansować i oczekiwać głaskania po główce to sorry, ale coś tu jest delikatnie mówiąc nie ten teges. ?

Trochę pędzisz Kolego moderatorze.
Kto, gdzie i kiedy oczekuje głaskania po główce? 
Wystarczy, że nie będziecie kopać.

I przestań proszę, w co drugie zdanie wklejać ten "lans", bo to zaczyna być żałosne (już nawet nie śmieszne).

 

 

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Minciu napisał:

Gdzie fiskus takie zwroty daje? 

TUTAJ  :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

A z tym Audio to ciekawe bo ja nareszcie trafiłem na sprzęt którego nie mam ochoty już zmieniać, da się. I żadne hasła, reklamy i magiczne audiovoodoo mnie nie przekona do zmiany zdania.

Jak ja z telefonem. 3 lata temu wziąłem Samsunga Note 10+. Były 20+, S22, teraz S23 a ja... nie odczuwam potrzeby zmiany.
Gdy ten padnie, kupię ponownie N10+ (jeżeli jeszcze będzie na rynku).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Poco F1, pewnie bateria prędzej zdechnie niż mu mocy czy pamięci zbraknie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, maras2574 napisał:

TUTAJ  :E

i daja Ci coś? Bo mi to pół pensji zabierają XD 

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Fikołek napisał:

Ja moge transportować towary do baz, mam doświadczenie jakby nie było - ok 900k kilometrów przejechane w różnych warunkach pogodowych w ETS2. 

Ja nie chce się chwalić, ale mam certyfikat ukończenia kursu na kuriera, podpisany przez samego Sama Portera Bridgesa, a to już jest coś. Więc tam gdzie Truck nie może tam kurier poniesie. :szczerbaty:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

 

@*** ChOpLaCz *** To jest obecny top topów, ale i największy pożeracz prądu, największe marże i największe koszenie klientów. Nie jest to towar ekskluzywny.

Widzę, że idziesz zaparte.
"I nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.".
Nie analizujmy, jaki to jest sprzęt, czy prądożerny, czy omarżowany. Nie o tym mowa.
Porszaki czy ferrarki, też palą po 100 na 100 (prądu), a za free nikt ich nie produkuje i nie oddaje po kosztach - tam jest dopiero marża.
Więc czy się z tym zgadzasz, czy nie - 4090 na dziś jest towarem ekskluzywnym w świecie graczy.
A jeżeli to ja się mylę, to podaj mi proszę bardziej ekskluzywną na dziś propozycję na rynku GPU dla gamerów.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Fikołek napisał:

Ja moge transportować towary do baz, mam doświadczenie jakby nie było - ok 900k kilometrów przejechane w różnych warunkach pogodowych w ETS2. 

Będziesz woził Bayraktar'y TB2 między lotniskami :E

@Reddzik zajmie się logistyka i uzbrojeniem.

Dzwoniłem już do Toma Cruisa, ogranie nam w razie czego osłonę z powietrza ?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Widzę, że idziesz zaparte.
"I nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.".
Nie analizujmy, jaki to jest sprzęt, czy prądożerny, czy omarżowany. Nie o tym mowa.
Porszaki czy ferrarki, też palą po 100 na 100 (prądu), a za free nikt ich nie produkuje i nie oddaje po kosztach - tam jest dopiero marża.
Więc czy się z tym zgadzasz, czy nie - 4090 na dziś jest towarem ekskluzywnym w świecie graczy.
A jeżeli to ja się mylę, to podaj mi proszę bardziej ekskluzywną na dziś propozycję na rynku GPU dla gamerów.

Znowu to samo, Za RTX4090 to sobie nawet jednego koła nie kupisz do swojej wypas fury. 

lambo, ferrari i kij wie co tam jeszcze kto bogatemu zabroni. A później foty ludzie wrzucają z vanów umorusanych, jakby świnie ktoś tam wcześniej między chlewami przewoził. Albo w chacie dziki zachód i koty kurzu się turlają. Luksus taki a sprzątaczki nie ma.. ba nawet odkurzacz chyba w trybie eko i worki oszczędza.

Odpuść sobie te luksusowe porównania XD 

11 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

A jeżeli to ja się mylę, to podaj mi proszę bardziej ekskluzywną na dziś propozycję na rynku GPU dla gamerów.

Palit Gamerock - najbardziej fancy :D 

Przy okazji, czemu nikt nie zgłaszał, że mu RTX do bagażnika się nie zmieścił? 

lamborghini-gallardo-lp560-68.jpg

Edytowane przez Minciu
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, EvilKillaruna napisał:

...Porszaki czy Ferrarki kosztują miliony złotych i czeka się na nie w kolejce długimi miesiącami, jeśli nie latami. To są produkty faktycznie ekskluzywne i wyczerpujące przytoczoną definicję..

Ferrari nie kupisz w salonie jak jesteś zwykłym burakiem i masz taką zachciankę :D

Z tego co wiem musisz być na "liście".

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

@kadajo Bronić nikomu nie można, ale mówić że to debilizm i głupota - owszem. Temat przerabiany z audiofilami...

... i projektofanami którzy jarają się projektorem gdzie najlepszy za 30k ma realnie takie parametry jak TV 80'' czy nawet 98'' z średniej półki ?, a do tego ekran za kolejne 5k i salka za 5k żeby to miało sens, ale lubią być nazywani elitą i nawzajem się zachwycają nad swoim maszynkami :) A obraz na poziomie, dzisiejszego średniego TV :) Ale to i tak nic do audiofili którzy potrafią wydać 20k na kabelek...? :) Swojego czasu na Allegro wszedłem na ofertę gdzie były jakieś kabelki HDMI po 15k i z ciekawości zapytał czy ktoś to kupuje i napisał mi sprzedawca, że owszem, że kilka sprzedał... ?  Więc te RTX 4090 po te 10-11k wcześniej i teraz po 9k to na tym tle jeszcze nie wyglądają tak źle...?   

Edytowane przez hubio
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Minciu napisał:

Ferrari nie kupisz w salonie jak jesteś zwykłym burakiem i masz taką zachciankę :D

Z tego co wiem musisz być na "liście".

To dotyczy tylko limitek. Normalne modele sa dostepne dla kazdego kto ma hajs(tylko czas oczekiwania czasem 2 lata+ w zaleznosci od modelu)

Edytowane przez srekal34
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, EvilKillaruna napisał:

 

@*** ChOpLaCz *** To jest obecny top topów, ale i największy pożeracz prądu, największe marże i największe koszenie klientów. Nie jest to towar ekskluzywny.

Definicja:
Towar ekskluzywny:
- ekskluzywne dobra, towary, bardzo drogie, niedostępne dla przeciętnego odbiorcy

https://allegro.pl/kategoria/podzespoly-komputerowe-karty-graficzne-260019?string=RTX 4090&stan=nowe

Na tą chwilę 147 aukcji/ogłoszeń na głupim Allegro. Faktycznie niedostępne jak nic ?

Sam ze sobą prowadzisz konwersację? Najpierw własny cytat / definicja i do niego ponownie własna argumentacja.
Nie pogrążaj się tanimi chwytami, bo tak można w dwie strony.
https://allegro.pl/kategoria/samochody-osobowe-4029?string=porsche&stan=używane

Na tę chwilę 168 aukcji porsche.
O czym to świadczy? Że porszaki to badziew i każdy może go mieć i są mniej "elitarne" od rtx 4090? (skoro jest ich więcej w sprzedaży)?
Nie wydaje mi się. Nie brnijmy w kretynizmy (i tego typu porównania).

Wrzuć proszę statsy ze steam - wyjdzie, czy to gpu jest powszechne w maszynach userów.

 

 

56 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Mylić nie muszę, bo sami stawiają sobie bezwiednie tu znak równości. ? 

Jakoś ja się nie puszę faktem posiadania 4090, ale dziwnym trafem coraz częściej "muszę" się z tego "tłumaczyć" przed tym, którzy uważają to za głupie?!
Czy to nie dziwne? Czym to jest spowodowane? Może kompletnie z czapy atakami "nieposiadaczy" 4090?
To "nieposiadacze" 4090 - nie wiedzieć dlaczego (?)- wskakują na garba ich posiadaczom.

 

 

59 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Natomiast pytanie w jakim celu kupuje się takie karty jakby od jutra wszystkie karty miały zniknąć z rynku,

Trochę szerszego horyzontu poza własny nos.

Pytanie, co Ciebie to obchodzi? 

a) bo mam już wszystko, 3 domy z basenami i 5 samochodów, to sobie kupiłem zabawkę?

b) bo jestem przegrywem życiowym, zostawiła mnie baba, dzieci się wparły i zostałem z niczym, więc zamykam się w pokoju, nalewam szklankę łychy i sobie gram na wypasie, bo tyle mi zostało radości nędznego życia?

c) bo dowiedziałem się, że mam raka i nie mogę czekać kolejnego roku na sensowne / akceptowalne obniżki cen, bo mogę ich nie doczekać?

d) bo wjedzie Putin i za 3 miechy będę się martwił, jak przeżyć, to sobie teraz jeszcze żyje chwilą?

Wybierz sobie dowolny scenariusz, który może być realny i dlaczego nie jest taki, jak Twój?
Może łatwiej przyjdzie "rozumieć" cudze (inne, niż Twoje) decyzje.

 

 

Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

 

Ludzie na forach? A o kopaniu nie pisałem ani jednego słowa.

O kopaniu nie napisałeś, ale kopiesz (może nieświadomie).
Coraz częściej czuję się atakowany (przez moda?), nie robiąc nikomu krzywdy swoim zakupem za swoje pieniądze.
Zamiast temperować przyrównywanie sekciarzy Rydzyka (religia w wątku o 40xx) do zakupów GPU, bierzesz autora wpisu pod skrzydełko moda, ganiąc mnie, za "niestosowność" tonu.

 

 

Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

Pisałem wyłącznie o kupowaniu pod gierki dla lansu, a nie z realnej i uzasadnionej potrzeby.

Ale to jest TWOJA teza do mojego życia. Ciągle wrzucasz ten LANS (jak smarkacz do smarkaczy).
Mam 5 dych na karku, dorosłą córkę, sporo życia za sobą, jakieś tam mniejsze lub większe sukcesy zawodowe.
Naprawdę uważasz (?), że śmiesznym GPU za kilka K (wczasy bywają droższe) potrzebuję się "lansować"?
Gdyby takie wpisy, jak Twoje nie miały miejsca, nawet przez myśl by mi nie przyszło, że coś takiego może być "narzędziem lansu".

 

 

Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

 

Będę wklejał to co uważam za właściwe.

Znam to z TV. ;)
Mam władze = mam przywileje. ;)

 

 

Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

Choć pisałem i piszę cały czas ogólnie,

Cytując mnie.

 

 

Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

EDIT: dopiero teraz zauważyłem sygnaturkę. Wiele to tłumaczy ?

Jak na razie, to... ja się tłumaczę z tego, że nie jestem wielbłądem.

 

Kończąc. Nie chcę wojny. To forum dla rozrywki.
Ale nie chcę też zbierać kopów na śledzionę za free i przepraszać, za to, że żyję.

Miłego wieczoru @EvilKillaruna✌️

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hubio napisał:

Bronić nikomu nie można, ale mówić że to debilizm i głupota - owszem.

Posłuchaj "kolego" ja nie wnikam jakie ty debilizmy i głupoty w swoim życiu robisz i ch.. mnie to obchodzi. Nie życzę też sobie, abyś moje preferencje lub wybory w taki sposób oceniał. Tak wiem, że mowisz to ogólnie, ale zaczynasz wkraczać na "grząski grunt", więc wyluzuj.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ad1 I wszystko w temacie, to są właśnie te paskudne sterowniki AMD, nie ma tutaj winy użytkownika robiącego zmianę karty poprzez DDU.  ad 2 Ale nie zrobiłem formatu, tylko oddałem kartę, bo jest uszkodzona, zła i w ogóle AMD nie powinno istnieć.  ad 3 Może dlatego, że w systemie nadal istniały "śmieci po nV" i system nie widział problemu.  ad 4 Problemy to wy macie, to tak samo jak w samochodzie, zmienię sobie silnik z 1.0 na 3.8 L ale zostawię stary EPU, starą skrzynie biegów i 10L zbiornik paliwa. koloryzowane by uwydatnić problem.    Nie cierpię po prostu takich postów, gość kombinował trzy dni zapewne bez formatu, no bo na dysku C trzyma pracę magisterską i nie mógł formatu zrobić, ale zaraz się okaże, że format był od xp do 11 a i tak nic to nie dało. Ahh te paskudne AMD. 🤣😇
    • Upierając się przy Intelu, zszedłbym do procka 12gen i w zamian wrzucił RTX 4070 Ti Super: https://www.morele.net/inventory/info/227db186/   Do gier będzie to wydajniejsze połączenie niż RTX 4070 Super + CPU 14-gen.   Jeśli komputronik musi być to: https://www.komputronik.pl/product/788171/endorfy-fortis-5.html https://www.komputronik.pl/product/737106/intel-core-i5-12600kf.html https://www.komputronik.pl/product/905177/karta-graficzna-asus-geforce-rtx-4070-ti-super-dual-16gb-oc-dlss-3.html   Zasilacz daj sobie: https://www.komputronik.pl/product/816280/be-quiet-pure-power-12-m-750w.html lub https://www.komputronik.pl/product/800858/msi-mpg-a850g-pcie5.html Ten Seasonic z Komputronika to stara wersja bez ATX 3.0 i wtyczki 12VHPWR pod nowe NVIDIE.
    • Wszyscy tylko o topce widzę. Szkoda, że niższe segmenty wymierają...
    • E3-1230v2 to jest LGA 1155. Jaki zamówiłeś?
    • @galakty obronność kraju tak ale dla ochotników, jeżeli występuje przymus to już nie jest prawica  @kanon7 Przerasta zrozumienie prostej rzeczy ? Celem nie są pieniądze tylko towar i usługi, państwa drukują pusty pieniądz bez pokrycia , usa zaczęły się spytać jak idiotą Nixon zniósł parytet złota , co ci po pustych papierkach jak nie kupisz za to usług i towarów ? Znów kłamiesz personalnie , jeżeli głosowałem w wyborach samorządowych na kandydata PiS, kandydatkę KO i kandydatów konfederacji to jestem PiSKOKonfo ruskim ? Kiedyś pisałem jedynie o szkodliwości szczepienia przeciwko covid i jestem przeciwnikiem tylko tego szczepienia, sam jestem zwolennikiem szczepień np na gruźlicę żółtaczkę itd , podejrzewam że jestem zaszczepiony na większą ilość chorób niż ty więc kto tu jest antyszczepionkowcem? A co złego jest w twierdzeniu że ziemia jest płaska czy ktoś robi komuś krzywdę jak w to wierzy ?  Problem tworzy się wtedy gdy osoby jak ty uważają wszystkich innych za podludzi i oszołomów i chcą narzucać swoje zdanie przymusowo  Gratuluję więcej takich postów i będziesz jak lewica której trzeba dać mówić żeby sami się ośmieszali  A co do ucieczki z kraju jeżeli wybuchnie wojna w Polsce to nie mam zamiaru nigdzie się ruszać po prostu będę sobie żył tak jak dotychczas jako osoba mocno wierząca nie stawiam swojego życia na pierwszym miejscu 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...