Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Stjepan666 napisał:

Smoki do mojej budy nie wchodzą, tylko ITX, ostatnim smokiem jakiego miałem był HD2900Pro, potem już nigdy więcej, wolę malutkie zgrabne karcioszki które są energooszczędne, no i 4060 ma FG i DLSS 3.5 czego 3080 nie ma. :P :E  

To może czas zmienić domek dla kompa? A samo FG jak grasz w ~60hz to na wiele ci się nie nada tutaj, aby to miało jakikolwiek sens wśród jego wad to i tak trzeba mieć sensowny wyjściowy fps.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, lukadd napisał:

To może czas zmienić domek dla kompa? A samo FG jak grasz w ~60hz to na wiele ci się nie nada tutaj, aby to miało jakikolwiek sens wśród jego wad to i tak trzeba mieć sensowny wyjściowy fps.

Póki nie zgnije nie zmieniam, gram z FG mam 75hz maks i to nie przeszkadza, nie mam G9 Neo 57' 8K 240hz TrueBlackHDR 400, tylko zwykły monitor 27' 75hz 1080p :E  Starcza.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Póki nie zgnije nie zmieniam, gram z FG mam 75hz maks i to nie przeszkadza, nie mam G9 Neo 57' 8K 240hz TrueBlackHDR 400, tylko zwykły monitor 27' 75hz 1080p :E  Starcza.

75hz dalej zamuła dla FG, z 3080 miałbyś podobny fps generowany bez problemów związanych z FG. No i FG raptem użyjesz w kilku gierkach, a tak miałbyś szatańską moc w wszystkich gierkach :E

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Stjepan666 napisał:

Zapomniałem, że trzeba posiadać specjalny wyświetlacz by dostrzec, że FG to balas 🤣

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RTX4090 napisał:

Kolejna gra z Pełnym RT i rekonstrukcja promieni. Mają rozmach 

CoD? Daj Pan spokój :E z tym badziewiem. Za darmo nie chcem.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tnie się detale, a nie używa śmiesznego FG ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, lukadd napisał:

CoD? Daj Pan spokój

Ja tam w Warzone sobie czasem ogrywam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Stjepan666 napisał:

a jeszcze inny zobacz @lukadd tego gościa.

A co jam mam tam paczszeć :E.
Od premiery pisaliśmy, że tylko 4090 w tym sezonie w serii 40xx ma prawdziwego power'a :E, a tutaj wyskakiwali z jakimiś hold'ami, a jeszcze inni posuwali się stanowczo dalej i mówili, aby czekać do lata to kupisz za 6k :E ta, tylko nie wspomnieli w jakiej bajce to będzie.
No może w lato 2024 w końcu będą te 4090 po te 6k. No, ale wtedy wejdą na rynek już 5090 :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Stjepan666 napisał:

Jeden kupuje 4090, inny słabszą kartę, a jeszcze inny zobacz @lukadd tego gościa.

To jest fejk, popatrzcie sobie na jedno ze zdjęć. Karty sa rozmontowane, a następnie przelutowują chipy w specjalne karty, które będą pracować w maszynach AI
Zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, lukadd napisał:

A co jam mam tam paczszeć :E.
Od premiery pisaliśmy, że tylko 4090 w tym sezonie w serii 40xx ma prawdziwego power'a :E, a tutaj wyskakiwali z jakimiś hold'ami, a jeszcze inni posuwali się stanowczo dalej i mówili, aby czekać do lata to kupisz za 6k :E ta, tylko nie wspomnieli w jakiej bajce to będzie.
No może w lato 2024 w końcu będą te 4090 po te 6k. No, ale wtedy wejdą na rynek już 5090 :E

Coś czuję, że tak trzeba będzie zrobić. tj. kolejna generacja, dać chwilę "beta testerom" na ogarnięcie czy nie palą się wtyczki ;) i brać 5090 czy jak to się tam będzie nazywać. Póki co 4070ti śmiga pięknie, będę młodemu składał PC w przyszłym roku lato/jesień, dostanie mojego 4070ti a tata zakupi mocarza :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy monitor pokazal mi, ze jednak 3080Ti juz staje sie nieco powolna grafika(ugh) tak wiec pytanie, jest sens szukac jakiejkolwiek 4080 czy raczej czekac na 50xx?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ci się nie pali to poczekaj do stycznia na premierę wersji super.

Obecnie ceny poszły w górę, szczególnie 4090, ale 4080 też o kilkaset złotych zdrożały. W przededniu premiery nowych modeli, nie kupowałbym osobiście nic.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, sideband napisał:

Dalej sobie wmawiaj, że FG do czegokolwiek się nadaje :szczerbaty:

Sprawdzałem FG na 4080 w AW2 i nie widzę jakiś wad na razie :P 

W sumie się cieszę że mam do zabawy FG ;-)

3 godziny temu, Kaczkofan napisał:

Coś czuję, że tak trzeba będzie zrobić. tj. kolejna generacja, dać chwilę "beta testerom" na ogarnięcie czy nie palą się wtyczki ;) i brać 5090 czy jak to się tam będzie nazywać. Póki co 4070ti śmiga pięknie, będę młodemu składał PC w przyszłym roku lato/jesień, dostanie mojego 4070ti a tata zakupi mocarza :D 

Seria 5000 w 2025r. ;-)

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, misieq napisał:

Obecnie ceny poszły w górę, szczególnie 4090, ale 4080 też o kilkaset złotych zdrożały. W przededniu premiery nowych modeli, nie kupowałbym osobiście nic.

O widzisz, nawet nie wiedziałem, że ma być premiera serii super, bo to poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@joloxx9 ja też raczej poczekam, chyba że zrobią jakieś fajne promocje na RTX 4080 przed nowym rokiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, misieq napisał:

Jak o kilkaset ziko w górę a kiedy to 4080 były po 4.9k? Bo teraz to są po 5.3k i to wcale nie jest zła cena za jakieś gejwardy 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam nie mam siły szukać w wątku. Czy u Was na W11 w przeglądarce Chrome od jakiegoś czasu też pojawiają się czarne szachownice na YT czy innych stronach?
Od któregoś updejtu systemu/sterowników to mam (tak zakładam), czytałem na forach, że ludzie też na to narzekają ale cały czas się zastanawiam czy nie usmażyłem pamięci w karcie podczas któregoś OC :/ 
Problem dotyczy podobno RTX serii 3 i 4 (?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starczyło dla każdego? Czy 1-2 sztuki albo kupujesz i anulują bo zassało błąd cenowy z hurtowni? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, MJRegul napisał:

Przepraszam nie mam siły szukać w wątku. Czy u Was na W11 w przeglądarce Chrome od jakiegoś czasu też pojawiają się czarne szachownice na YT czy innych stronach?
Od któregoś updejtu systemu/sterowników to mam (tak zakładam), czytałem na forach, że ludzie też na to narzekają ale cały czas się zastanawiam czy nie usmażyłem pamięci w karcie podczas któregoś OC :/ 
Problem dotyczy podobno RTX serii 3 i 4 (?)

WOW! A ja już zwieracz zamknięty, bo też to zaobserwowałem i dokładnie tak pomyślałem.
Nie wiedziałem, że to znana sprawa. U mnie, co prawda BARDZO rzadko.
Widziałem to może ze 2, 3 razy przez ułamek sekundy w ciągu może 2 tyg., ale wystarczyło do sraczki.
Win10. 

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie od kilku wersji sterowników już to dość mocno daje o sobie znać, mogli by już to ogarnąć. Wszystkie przeglądarki na basie chromium maja ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi