Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będzie znacznie szybciej działał to już będzie pozytywna zmiana. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten uchwyt, ale karta zwodowana

dwie uwagi:

generalnie duży zakres ruchu w 3 zakresach, więc można przesuwać do woli - np dalej od ściany  bocznej

sam bracket na dole jest  ładnie "pocieniony" i karta ma czym oddychać poza backplate - gdzie przepływ powietrza jest  marny

ale to pod warunkiem, że masz nawiew od spodu, nawiew od przodu miałby  trudniej aby zasilić kartę w powietrze w tym ułożeniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, kadajo napisał:

Jak to było, po co Nvdii nowy panel przecież stary jest super :E

To nie zastępuje CP ze sterownika tylko to osobna apka i pierdyliard gówna działającego w tle tak jak z GFE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No z tego co mówią to ostatecznie zastąpi ona stary CP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czyli to upgrade experience ? Jak tak to chwała im za to bo to był syf i jeszcze kazał się logować :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CP i sterowniki to integralna całość na razie nie jestem przekonany by to miało zastąpić CP prędzej dodatek jak ktoś nie lubi starego CP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wygląda na to, że docelowo CP wyleci

Today we are releasing a public beta of the new NVIDIA app, the essential companion for gamers and creators with NVIDIA GPUs in their PCs and laptops. Download here. The NVIDIA app beta is a first step in our journey to modernize and unify the NVIDIA Control Panel, GeForce Experience, and RTX Experience apps.

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/nvidia-app-beta-download/

Jeszcze RTX HDR dodali do sterowników

By installing our new Game Ready Driver, your gaming experience can be enhanced by using the NVIDIA app's new AI-powered Freestyle Filters. RTX HDR seamlessly adds HDR (High Dynamic Range) to SDR (Standard Dynamic Range) games, while RTX Dynamic Vibrance improves upon the NVIDIA Control Panel Digital Vibrance feature, further improving visual clarity in games.

Edytowane przez michaelius33
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez instalacji NVIDIA GeForce Experience kilka fps gratis można było uzyskać. A jakość sterowników wciąż spada.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kadajo napisał:

Jeśli będzie znacznie szybciej działał to już będzie pozytywna zmiana. :)

Tak często używasz panelu że zależy Ci na szybkości :hmm: 

Żeby nie było wolniej, jak to kombajn teraz będzie :(

https://www.purepc.pl/geforce-experience-oraz-panel-sterowania-zostana-zastapione-przez-nowa-aplikacje-o-skromnej-nazwie-nvidia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra jestem po wstępnych:

Jak dla mnie - jestem na NIE 

Jest to bardziej popitolo... EXP. Człowiek przyzwyczaił się do starego EXP, wiedział co gdzie jest na szybko. 

Ustawienia sterowników w app - wersja min bardzo uboga. 

Są nowe opcje RTX Vibrance oraz RTX HDR . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh jak im pójdzie tak jak Asusowi z softem do płyt to coś czuje, że niedługo wszyscy będziemy szukać panelu sterowania w stylu Fan Control ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jeden PLUS APP 

- w liscie gier - można zrobić w czytelny sposób ustawienia spersonalizowane sterownika. ALE wywaliłbym ustawienia optymalizatora ustawień. Przez to strasznie jest nieczytelne 

Zrzut-ekranu-2024-02-22-165350.png

Edytowane przez RTX4090

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na mnie moga dac opcje jak amd, tylko sam driver, wiecej nie potrzebuje :D  Zadnego badziewia nie bede wgrywal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinna być możliwość wyłączenia np. optymalizatora gier. 

Ja z EXP korzystam np do nagrywania pulpitu,  nagrywania gier, czy stream na YT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

i ta Apka nie wspiera GTX1xxx :D

@edit: a jednak jest wsparcie.

Edytowane przez Boru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się zwie sqrwesynistwo tak wprost tłumacząc 🤫

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ibizpl

Używam Master Coolera V3 w obudowie Phanteks P500A:

Najpierw MSI Trio 4090, dużej różnicy w temp. nie odnotowałem, kosmetyka

aSpyefW.jpeg

Teraz Liquid Suprim X, ale tutaj AiO wiec w tym przypadku nie ma znaczenia.

Dy6NQ5V.jpeg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dżony Bi widzę że na 1 fotce w budzie podobnie jak u mnie, a trio też cienkie nie jest, może jednak spróbuję tego CM, zawsze można potestować i oddać jak tempy u mnie wystrzelą. Dzięki za podpowiedź.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie naklikałem zwrot Palita GamingPro 4080S. Główną przyczyną to te cholernie buczące i terkoczące wentylatory. Nawet może bym to jakoś przełknął ale mam wrażenie że dźwięk się nasilił wraz z użytkowaniem karty. Jak nie chcecie mieć takich problemów to nie kupujcie tego modelu, szkoda bo karta naprawdę fajna, ale te wentylatory psują cały jej urok.

Musze to po weekendzie odesłać. Pytanie co kupić teraz. Jedyny słuszny model od Gigabyte Gaming OC jest teraz za 6200 zł...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, jesteś kolejna osoba na forum, która w ostatnim czasie ma problemy z terkoczącymi wentylatorami w GamingPro 4080S/4070TiS. Ja mam GamingPro 4070 Ti (bez super). Na początku lekko było słychać wentylatory ale po tygodniu wszystko się uspokoiło i teraz nic kompletnie nie terkocze. Pytanie czy Palit coś zmodyfikował w superkach i jest większa szansa trafienia takich wentyli czy po prostu kwestia szczęścia.

W Asusie i MSI częściej trafiają się cewki, chyba faktycznie Gigabyte Gaming najpewniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Rico650 napisał:

Właśnie naklikałem zwrot Palita GamingPro 4080S. Główną przyczyną to te cholernie buczące i terkoczące wentylatory. Nawet może bym to jakoś przełknął ale mam wrażenie że dźwięk się nasilił wraz z użytkowaniem karty. Jak nie chcecie mieć takich problemów to nie kupujcie tego modelu, szkoda bo karta naprawdę fajna, ale te wentylatory psują cały jej urok.

Musze to po weekendzie odesłać. Pytanie co kupić teraz. Jedyny słuszny model od Gigabyte Gaming OC jest teraz za 6200 zł...

Proshop ma gaminga za 5300 tylko trzeba z tydzień poczekać

https://www.proshop.pl/Karta-graficzna/GIGABYTE-GeForce-RTX-4080-SUPER-GAMING-OC-16GB-GDDR6X-RAM-Karta-graficzna/3223961?

jest też Aero nie superkowe za <5600

https://www.krsystem.pl/gigabyte_geforce_rtx_4080_aero_oc_16gb_gddr6x_256bit_hdmi3xdp_-item-70449.html?

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłbym w stanie może tyle poczekać. Dlaczego morele ma za 6200 a tu jest za 5300... Nie znam tego sklepu, nie jest to jakaś firma krzak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest mój Verto jest od nich. Jedyna różnica od normalnych sklepów to nie są fizycznie w Polsce tylko przysyłają z zagranicy więc kurier idzie 3 dni zamiast 1.

obraz.png.63fe3000344a4951d678a66506405b3f.png

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi