Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Im więcej fps i im wyższa rozdzielczość tym lepiej - nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, galakty napisał:

Samsungi to akurat ssą od dłuższego czasu, zarówno w kwestii baterii, wydajności i throttlingu. Zresztą to nie temat o tym. 

Obecnie się obraziłem na samsunga, ale do czasów Note 10+ (2 lata w tył top) byly IMO najlepsze.
Zresztą sam fakt, że po raz pierwszy odkąd żyję, skończył mi się abo, umowa, itd - i... pozostałem na "starym" fonie, bo:
a) nie odczuwam dyskomfortu po 2 latach = nic mnie nie ciągnie = mam wszystko czego potrzebuję,
b) samsung ścina wszystko, gwałci to co dobre i jeszcze cenę podnosi = podziękuję = świadomie wolę "starego" N10+ vs dzisiejsze topki S22 (nawet łeb za łeb bym nie zamienił (!), a co dopiero mówić o zmianie z dopłatą). ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kadajo napisał:

Ale jak mocy brakuje w GPU to już się nie meczy... no proszę cie :E

To mi przypomina faktycznie takie gadanie: 60fps nie da się grać, no chyba że CyberPunk przy 45fps bo wincyj nie bedzie 😜

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, kadajo napisał:

Wincej czegokolwiek wincyj :E

To mogę zrozumieć - pazerność = my PCMR! ;)

Gorzej, gdy zapytasz lamę "no... ale po co Ci ajfon fefnaście? przecież masz tylko model niżej?!?" - "no bo lepszy jest! ma lepszy aparat, więcej aparatów, więcej pamięci...".
Spoko - jak uważasz. Twoja kasa. A ten Twój teraz, to ile ma aparatów?, ile ma pamięci...."?
odp. = "nie wiem, nie czepiaj sie szczegółów". 🤣

Kurtyna. :)

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No z grubsza tak dzis to wyglada 🤣

Dlaczego to kupiłeś ? Nie wiem, tak mi poradzili 😆

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
34 minuty temu, kadajo napisał:

Ale jak mocy brakuje w GPU to już się nie meczy... no proszę cie :E

Męczy mnie i często gęsto rezygnuję  z gry , no chyba że fabuła jest tak dobra,  że zgadzam się  na ustępstwa,  co nie znaczy że jestem zadowolony przecież , no i są granice , poniżej 60 fps gra czeka  na odp. sprzęt do przejścia,  zadne dlss , żadne cięcie detali

Edytowane przez SylwesterI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co robisz ?

A mecze się...

Tzn. ?

A gram w 60 fps... 😟

😅

• Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, galakty napisał:

Zabawny jesteś, próbujesz przekonać pecetowców że więcej jak 60 FPS jest niepotrzebne, gdzie nawet w głupich telefonach 90Hz to powoli standard 🤣

pisze 80-100 a nie 60

58 minut temu, kadajo napisał:

tego w telefonach już nawet nie komentuje :E

a tam hz .Bardziej śmieszyło 4k na 5 calowym wyświetlaczu xD

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, SylwesterI. napisał:

poniżej 60 fps gra czeka  na odp. sprzęt do przejścia,  zadne dlss , żadne cięcie detali

No ja dobijam do 40 lat i tez na kompromisy nie idę, czasu mało na granie, no i mam milion starszych gierek do ogrania, 3080 w 3440x1440 czasem ledwo wyciąga te 60fps.

Wiedźmin 3 był super, metro exodus też, cp2077 nie nadaje się, poczekam albo na 4090 albo jak załatają za 4 lata:)

Edytowane przez wrobel_krk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grunt to być konsekwentnym.

Nie ma 60 fps nie jadę :E

Ja mam 3 progi bólu: 60,48, 30

Przy 30 muszą już mnie dodatkowo biczować dwie nagie modelki 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zagraj w mafie 3 na 30 fps i wolfestaina na 60.Wszystko zalezy od napisania gry i jej szybkości.

Generalnie wiele starych gier jest plynne przy 30 fps bo to gry pisane na 1 rdzeniowe cpu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Widzę że teraz PCMR wygląda tak :

60fps

Dlss

odkurzacz

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, jurekk napisał:

zagraj w mafie 3 na 30 fps i wolfestaina na 60.Wszystko zalezy od napisania gry i jej szybkości.

To na pewno. W sumie może dlatego Wolf czy nowy Doom maja tak niskie wymagania :D

1 minutę temu, jurekk napisał:

Generalnie wiele starych gier jest plynne przy 30 fps bo to gry pisane na 1 rdzeniowe cpu

What? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, jurekk napisał:

Wolf czy doom na 60fps , to już  nawet nie dyskomfort , to jak golić  się zardzewiałą maszynką,  maczaną  w roztworze soli

2 sentencja to już typowe wypowiedzi kolegi 🤯

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Robimy zrzutkę na słownik? :E 

No w końcu poprawił ten "odkużacz"   :rotfl: 🤪👍

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są też gry jak np. Fallout New Vegas, które są niestabilne w + 60 FPS. I pozostaje przywyknąć albo ... przestać grać jak płynność jest nieakceptowalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, dawidoxx napisał:

Robimy zrzutkę na słownik? :E 

No w końcu poprawił ten "odkużacz"   :rotfl: 🤪👍

Patrz , a myślałem że ci chodzi o sprzedasz od kadajo czy 1000 innych błędów na forum,  ale nie,  o błędy tu nie chodzi , tylko jak się  nie ma nic ciekawego do powiedzenia to i do pisowni się można doczepić , byle zaspamować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, jurekk napisał:

Ponoć 24FPs też jest płynne XD

3 godziny temu, Kyle_PL napisał:

Jak masz w takim razie tak tragiczny FPS, przy identycznej jakości, to jest coś ewidentnie nie halo. Ja na tak starych grach, to miewałem kilkaset FPS w trochę poniżej 4K (Serious Sam 1) ... i to na jakichś kartach pokroju RX460/GTX1650.

Tak szczerze, to Quake 2 wyglądał kiedyś nawet lepiej XD 

Odpal dowolną gierkę z młodości. Podbij rozdzielczość, detale wszystko co się da a i tak będzie dzisiaj taka nijaka, a kiedyś wydawała się ładniejsza XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, jurekk napisał:

zagraj w mafie 3 na 30 fps

Ostatnio skończyłem mafię 3 i miałem locka na 72fps gdzie było to stałe jak skała i na piechotę rzeczywiście było ok ale podczas jazdy samochodem a szczególnie w wyścigach czuć jakby było maks 30fps. Z drugiej strony jak wymaksowałem DL2 i miałem 40-50 klatek to gra jak najbardziej wydawała się płynna i mógłbym tak ją skończyć. Wszystko zależy od silnika gry.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, KamcioGF napisał:

Ostatnio skończyłem mafię 3 i miałem locka na 72fps gdzie było to stałe jak skała i na piechotę rzeczywiście było ok ale podczas jazdy samochodem a szczególnie w wyścigach czuć jakby było maks 30fps. Z drugiej strony jak wymaksowałem DL2 i miałem 40-50 klatek to gra jak najbardziej wydawała się płynna

zapisz sie do neurologa jak ci mafia jest nieplynna w 72fps a DL2 w 40 tak.Ewentualnie masz covida xD

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, jurekk napisał:

zapisz sie do neurologa jak ci mafia jest nieplynna w 72fps a DL2 w 40 tak.Ewentualnie masz covida xD

No niestety tak mam, ze wzrokiem też wszystko ok. W takiej forzie jak nie dam vsync to dopiero od 80 wzwyż da się grać a po zapięciu kagańca to i 50 może być.

Edytowane przez KamcioGF
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Długo grałem w 4K 60fps i o ile matryca nie jest super szybka to da się spokojnie grać. Jednak przesiadka na coś szybszego całkowicie zmienia psotać rzeczy. Obecnie gram na LG C1 i LG 27GP850 i pod pada muszę mieć min 75fps na K+M od 100fps już się przyjemnie gra :D

Edytowane przez Hero586

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, SylwesterI. napisał:

Patrz , a myślałem że ci chodzi o sprzedasz od kadajo czy 1000 innych błędów na forum,  ale nie,  o błędy tu nie chodzi , tylko jak się  nie ma nic ciekawego do powiedzenia to i do pisowni się można doczepić , byle zaspamować

No tak...  jak to wcześniej napisałeś nie jesteś na forum polonistycznym, więc możesz krwawić nam oczy takimi "odkużaczami"  :E 

2 minuty temu, Hero586 napisał:

Długo grałem w 4K 60fps i o ile matryca nie jest super szybka to da się spokojnie grać. Jednak przesiadka na coś szybszego całkowicie zmienia psotać rzeczy. Obecnie gram na LG C1 i LG 27GP850 i podpada pada muszę mieć min 75fps na K+M od 100fps już się przyjemnie gra :D

Dla mnie minimum to 60 klatek na padzie i wszystko powyżej 100 na k+m ;) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, dawidoxx napisał:

No tak...  jak to wcześniej napisałeś nie jesteś na forum polonistycznym, więc możesz krwawić nam oczy takimi "odkużaczami"  :E 

No no , bo "sprzedasz" moderatora jest ok , ale odkużacz cie zabija,chicken,  tym sposobem trafiasz na zaszczytną listę osób  na które szkoda mojego czasu ,papatki

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi