Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam czy zna  ktoś jakiś fajny ram 32 gb 4000 lub wyżej pod płytę msi z490 gaming plus i i9 10850k ,z tego co czytam sobie opinie różnych pamięci to większość osób piszę że ciężko im o uzyskanie wyników 4000+  , dlaczego tak  się dzieje skoro płacimy za kości szybkie to czemu miałyby by takie nie być , z góry dziękuję za pomoc 

Edytowane przez itis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.ceneo.pl/77118395

Godzinę temu, itis napisał:

z tego co czytam sobie opinie różnych pamięci to większość osób piszę że ciężko im o uzyskanie wyników 4000+ 

a jest taka potrzeba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, itis napisał:

dlaczego tak  się dzieje

Ponieważ XMP nie jest standardem typu plug'n'play, a automatycznym OC.

A tak jak z OC, robi się ono "samo" tylko do pewnego momentu.

Do tego owe OC obejmuje przekrojowo całe połączenie RAM <-> płyta główna <-> CPU, co dodatkowo komplikuje sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Z "wojny" Epic vs. Apple może być jeszcze "przepychanka" z Microsoftm  Apple nie wierzy, że Microsoft nie zarabia na sprzedaży konsol. Firma wzywa do złożenia dokumentów.  
    • Ciekawy temat w w najnowszym livestream podjął Kyle Hill. A mianowicie... coś niepokojącego dzieje się w Czarnobylu. Po wielu latach systematycznego spadku emisji neutronów ze stopionego 4 reaktora... pojawia się coraz więcej neutronów. Dodatkowo słynna Stopa Słonia czyli radioaktywna "lawa" która powstałą podczas awarii nie jest już twardą jednolita bryłą (fun fact- Rosjanie jak chcieli pobrać próbkę do badań to... strzelili w stopę z kałacha) a przypomina kupę piachu. Bardzo radioaktywnego piachu. Wzrost liczby neutronów w stopionym rdzeniu może doprowadzić do odpalenia reakcji łańcuchowej, co doprowadziłoby do kolejnej eksplozji a radioaktywny piach ze stopy słonia sru w powietrze. Przy okazji ciekawa historia z czerwca 1990  
    • Witam mam pytanie dotyczące BIOSUGPU  mianowicie czy jest jakaś różnica (jeśli tak to jaka) między BIOSem do miningu a oryginalnym chodzi mi głównie o to jeśli np. posiadam kartę która ma wgrany BIOS pod mining i wykorzystuję ją do gier oraz czy nie ma to wpływu na wydajność.
    • Raz dałem prywatny nr telefonu klientowi. Najgorszy typ jaki można spotkać na południu moim zdaniem - "Amerykanin" - czyli 70 wiosen na karku, pół życia w USA. Przed zmianą stanowiska strasznie  się z nim spiąłem na sklepie obraził się, kur**wał na mnie, na sklep. Gdzieś po miesiącu po zmianie sianowska, już mnie na sklepie nie było a ten nagle do mnie dzwoni 😇 Nr zablokowany i święty spokój.   BTW> Ograłem Black Mesa iiii wpadłem. HL2, teraz Episode One i połową youtube nt całego uniwersum HalfLife, związki z Aperture Science etc. Nosz szlag by to trafił, teraz jeszcze bardziej chcę Half Life 3
    • Witam wszystkich   Chciałbym prosić kogoś o pomoc. Otóż chodzi o to ze uzycie karty graficznej w grze Fivem wynosi jakieś 30-40% a użycie procesora to 80-100% gdzie podczas jazdy przez miasto spada to użycie karty graficznej aż do 5%-15% Co powoduje wielkie spadki fps. Początek gry jest na stałych 80-110 fpsów lecz potem juz z 90 fpsów spada do 10 i tak w kółko. borykam z tym problemem juz od jakiegoś czasu czyli jak usunąłem folder Cache w FiveM. Procesor: I5-8400 Karta Graficzna: 1060 3gb Ram: 2x4 gb GX2400-2666D464S Płyta główna: Asus Prime B360-plus  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...