Skocz do zawartości
rolnik12

Jaki polecacie transmiter bluetooth do 100 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam transmitera bluetooth, zasilanego przez gniazdo zapalniczki, łączącego się z telefonem przez bluetooth lub kabel AUX i dysponującego możliwie najlepszą jakością dźwięku. Przez transmiter będzie odtwarzana muzyka w aucie i zależy mi na możliwie jak najlepszej jakości dźwięku porównywalnej z CD. Auto to Audi A4B6 a radio w aucie jest fabryczne. Cena transmitera do 100 zł. W takich pieniądzach znajdę coś sensownego z jakością dźwięku porównywalną do płyt CD, czy nie opłaca się i lepiej z płyt odtwarzać? Przyznam że z płyt jakość dźwięku jest super ale wygoda jest żadna stąd zastanawiam się na jakimś sensownym transmiterem żeby sobie ze smartfona odtwarzać muzykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie w Audi, do radia RNS-E + Bose, używam tego transmitera https://www.x-kom.pl/p/477475-zestaw-glosnomowiacy-xblitz-x300-pro-transmiter-fm-mp3-wma-bt-42.html

Nie wiem, co mogę o nim powiedzieć. Zanim się połączy z telefonem, trochę za dużo gada po angielsku. Jakoś dźwięku jest wyjątkowo dobra, ale to wiadomo - zależy od audio. Kumpel w Civicu Ufo ma ten transmiter i występują zakłócenia.

Są też dedykowane moduły BT do różnych modeli audio występujących w Audi. Zazwyczaj są to emulatory zmieniarki CD - u mnie to odpada, bo posiadam fabryczną zmieniarkę i kilka płyt, wiec niezbyt mi się to opłacało. Jak nie masz zmieniarki, możesz się tym zainteresować, ale to już do wydania byłoby z 200 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tego i jestem zadowolony.

Aczkolwiek jakość CD zawsze będzie lepsze od Bluetooth :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2021 o 09:13, baQus napisał:

Ja używam tego i jestem zadowolony.

Aczkolwiek jakość CD zawsze będzie lepsze od Bluetooth :) 

Hmmm, nie wiem, czy dostałem jakiś kiepski egzemplarz, czy co, ale 1) duże zakłócenia 2) nie wiem czemu, ale dźwięk słyszę tylko w jednym głośniku, w drugim nie, jakby nadawane było mono. na jeden kanał.... Mam inny odtwarzacz, ale on ma akumulatorek i trzeba pamiętać, by raz na jakiś czas go podładować, miałem nadzieję, że będę miał coś zawsze włączone i będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KaczusBB napisał:

Hmmm, nie wiem, czy dostałem jakiś kiepski egzemplarz, czy co, ale 1) duże zakłócenia 2) nie wiem czemu, ale dźwięk słyszę tylko w jednym głośniku, w drugim nie, jakby nadawane było mono. na jeden kanał.... Mam inny odtwarzacz, ale on ma akumulatorek i trzeba pamiętać, by raz na jakiś czas go podładować, miałem nadzieję, że będę miał coś zawsze włączone i będzie działać.

Reklamuj - u mnie brak zakłóceń i grają wszystkie kanały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...