Skocz do zawartości
Áltair

Podmiana obrazka 1 na 2 w starej wersji photoshopa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tylko nie śmiać się, ale nie pracuję w tych programach.

Ze względu na wiek laptopa, w Photoshopie 6 chcę podmienić obrazek JPG A na B (czyli po prostu warstwę). Ale żeby na obrazku B zostały zachowane wszystkie ustawienia z obrazka A, zwłaszcza jego rozmiar, pochylenie czy ułożenie na tle. Jak to zrobić? Udało mi się jedynie wykombinować tak, że normalnie nakładam warstwę B do projektu, kopiuję ustawienia z A i przenoszę je na B, następnie wyłączam warstwę A. Tyle że w ten sposób przenoszą się jedynie na ten obrazek B ustawienia blending options, a nie rozmiar obrazka A czy jego położenie. O pracach na warstwach pełno jest tego w Google, ale nie mogę akurat znaleźć tak banalnej rzeczy.

Clipboard01.jpg

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem dokladnie co ty tam chcesz skopiować z jednego dokumentu do drugiego ale tak łopatologicznie , w dokumencie A załóż teczkę na warstwy które chcesz przenieść (razem z warstwami efektowymi i innymi korekcyjnymi (adjustment layers)) i potem jak juz ta teczka/folder bedzie miała w sobie to co chcesz przeniesc to przeciągnij ją z jednego dokumentu do drugiego (powinno pomóc)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi