Skocz do zawartości
DrLecter

BT 990 pro wzmacniacz.

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakieś doświadczenie jaki wzmacniacz byłby optymalny do BT 990 pro 250.

Obecnie podłączone są pod z490 unify i jakby czegoś im brakowało. Pod telewizorem mam rx 485 i tam jak je wepnę, wydaje mi się grają lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  na   chyba  olx   jest      smsl  sap2    ,  mam posiadam  i i posiadam  jeszcze  inne wzmaki  .    sap  2 jest  bardzo wydajny pradowo wysteruje   Ci   990tki  250ohm   bezproblemu    ,  testowałem   ten  wzmak  własnie  z  990 tkami i  jest  bardzo  dobrze  ,  sam  sie  dziwie  ze   takie  małe pudełko  jak sap  2  jest  takie  udane

 jak  maszwiecej  kasy to  chyba  na  giełda  hifi.pl  jest  nuforce  ha200   w klasie A    ,  ----jak  mozesz  szukaj wzmacniaczy  w  klasie  a   ........jak  masz  o wiele  wiecej  kasy   szukaj  wydajnej lampy    ,  little  dotaa   eufoniki  sinus  audio  wba  ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecąc klasycznie, Aune T1. Budżetu nie podałeś więc nie wiemy ile chcesz wydać, jeśli coś tańszego to może NuForce uDAC 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  niestety    udac 3   nie  uciagnie 990-tek  w  ver  250     poniewaz  ma     80 mW/16ohm      ....aune t1  jak  najbardziej jest  kilkukrotnie mocniejszy  plus   wbudowany   dac  gratis

ps  sap2   ma  1000 mW/16ohm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, brałem pod uwagę dopasowanie "brzmieniowe" a zapomniałem o potrzebnej solidnej mocy. Można też złożyć dac+amp osobno, ogólnie nie reklamując polecałbym się udać na mp3store forum, tam jest po prostu więcej osób "w temacie" i większy ruch jeśli chodzi o audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się przetestować zen dac, wciąż jednak się waham nad t1s, wybór pewnie padnie na któryś z nich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...