Skocz do zawartości
azgan

Forza Horizon 5 PC oraz XBOX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, jak zostanie rozwiązana kwestia samochodów. Podejrzewam, że w FH5, może być więcej muscle niż Europy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał być Hong Kong...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jakby był, to pewnie byłby ban w Chinach ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Zas napisał:

A miał być Hong Kong...

Raczej Japonia i szkoda że jej nie zobaczymy w 5 ?

43 minuty temu, santaangelo napisał:

Ciekawe, jak zostanie rozwiązana kwestia samochodów. Podejrzewam, że w FH5, może być więcej muscle niż Europy.

Może tak być co miałoby sens 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd te rewelacje... Pierwsze powinna być FM8, a dopiero FH5. Obydwa cykle wychodzą na przemian, a ostatnia była Horizon.

Na E3 to raczej będzie najwyżej taki teaser jak rok temu z FM8. Choć obstawiam jednak na rozgrywkę z FM8. Nie wydadzą dwóch cykli jednocześnie przecież. Nie napalałbym się w tym roku na FH.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zas napisał:

A miał być Hong Kong...

Miała być Japonia ;)

Ale Meksyk... Brzmi latynosko :E

A poza tym jestem ciekawy czy gra będzie tak samo dobrze zoptymalizowana jak poprzednik.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Pawelek6 napisał:

Ciekawe skąd te rewelacje... Pierwsze powinna być FM8, a dopiero FH5. Obydwa cykle wychodzą na przemian, a ostatnia była Horizon.

Na E3 to raczej będzie najwyżej taki teaser jak rok temu z FM8. Choć obstawiam jednak na rozgrywkę z FM8. Nie wydadzą dwóch cykli jednocześnie przecież. Nie napalałbym się w tym roku na FH.

Pewnie Microsoft ostro spina poślady żeby im SONY znowu nie odjechało z "EX'ami" ?

Forza Horizon 5 na horyzoncie? Microsoft może wszystkich zaskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Oprócz nowego Battlefielda to właśnie następna Forza kręci mnie najbardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, rymek1987 napisał:

Czekam z niecierpliwością. Oprócz nowego Battlefielda to właśnie następna Forza kręci mnie najbardziej. 

Mam podobnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie żadna inna premiera nie jest interesująca w tym roku ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Pewnie Microsoft ostro spina poślady żeby im SONY znowu nie odjechało z "EX'ami" ?

Dobra, mogą się spinać i nawet pomimo faktu, że Motorsport i Horizon, to inny rodzaj gry wyścigowej, to nie zmienia faktu, że mogłyby się wzajemnie podgryzać i byłby to taki bratobójczy pojedynek i walka o klienta. Lepiej wydać jednego roku jedno, niech ludzie kupią, a na drugi rok drugie. To chyba logiczne? Ich cykl wydawniczy zawsze był na zmianę: FM... FM4, FH, FM5, FH2, FM6, FH3, FM7, FH4 i dalej co wypada i co rok temu pokazywali? FM8.

Ogólnie, sądzę że te teorie są na siłę wymyślone przez ludzi, bo niektórzy mają za przeproszeniem ból d... już, że nie ma nowej Forzy Horizon. A teorie spiskowe i wróżenie z własnego widzimisię jest teraz (niestety) w modzie. Osobiście dłuższy cykl wydawniczy odbieram na plus, dłuższa przerwa się przyda, bo to zazwyczaj zwiastuje więcej zmian i nowości, a nie klepanie tego samego co rok lub dwa.

P.S. Ogólnie to by mogli jeszcze przywrócić do życia serię Project Gotham Racing, którą już lata temu porzucili. To były nieco bardziej zręcznościowe wyścigi jak FH, ale po torach jak FM, więc pewien kawałek rynku również by zgarnęli.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teorie teoriami, ale sami dobrze wiecie że są ludzie którzy wiedzą a nie koniecznie powinni się tymi informacjami dzielić, tak jak w tym przypadku. A to info nie wypłynęło wczoraj, a już z kilku źródeł 3 miesiące temu. Nie żebym był w 100% pewny, ale ani trochę się nie zdziwię jak horizon 5 wyjdzie w tym roku. Poprawkę też trzeba brać na to, że Motorsport 8 ma już zamknięte beta testy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Tomek1623 napisał:

Teorie teoriami, ale sami dobrze wiecie że są ludzie którzy wiedzą a nie koniecznie powinni się tymi informacjami dzielić, tak jak w tym przypadku. A to info nie wypłynęło wczoraj, a już z kilku źródeł 3 miesiące temu. Nie żebym był w 100% pewny, ale ani trochę się nie zdziwię jak horizon 5 wyjdzie w tym roku. Poprawkę też trzeba brać na to, że Motorsport 8 ma już zamknięte beta testy.

Zgadza się, jest jak mówisz 

Forza Horizon 5 jeszcze przed premierą gry Forza Motorsport 8?

Forza Horizon 5 zostanie zaprezentowana podczas E3? Dwóch insiderów podaje zgodne informacje

 

Forza Motorsport 8 – ruszyła rejestracja do testów gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 600 godzin przegranych  w FH4, ta gra głaszcze moje oczy przepiękną grafiką i samochodami odwzorowanymi w najmniejszym detalu, generalnie nic nie może się z tą grą równać dlatego czekam z wypiekami na twarzy na FH5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będziecie płacić po 440zł tym karakanom z Microsyfu? A tfu! Ja tylko przypominam, że gówno w postaci 4 sypie się ludziom po dziś dzień losowo na pulpit i nie zostało to naprawione. :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, caleb59 napisał:

Znowu będziecie płacić po 440zł tym karakanom z Microsyfu? A tfu! 

Nie bo będzie w XBOX GAME PASS 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meksyk jak najbardziej moze byc, niestety UK to nie moje klimaty. Oby benchmark w tej grze byl rownie dobry jak w 4. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Spl97 napisał:

Miała być Japonia ;)

Ale Meksyk... Brzmi latynosko :E

A poza tym jestem ciekawy czy gra będzie tak samo dobrze zoptymalizowana jak poprzednik.

Mi już bez znaczenia czy to będzie Japonia czy Meksyk aby tylko pojawiła się nowa Forza jeszcze w tym roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez czekam oby było dużo lepsze bo czwórke odpalam tylko kiedy jest nowy samochód do zdobycia i bawię się nim a będą 3 nowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, brainq napisał:

ja tez czekam oby było dużo lepsze bo czwórke odpalam tylko kiedy jest nowy samochód do zdobycia i bawię się nim a będą 3 nowe. 

Ja jeszcze oprócz mistrzostw wchodzę czasem żeby sobie normalnie pojeździć po mapie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czuję DLC. Dużo DLC - pass.:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 godziny temu, Pawelek6 napisał:

To były nieco bardziej zręcznościowe wyścigi jak FH

Chyba niż FM? Bo jak był bardziej zręcznościowe niż FH, to już zostaje tylko NFS albo Burnout na "torach". :E
Ogólnie fenomen tego marnego MMO i symulatora Mirka z Moto Allegro pozostaje dla mnie zagadką.

Jakby to porównać do innych gatunków, to jest gorsze niz opluwane sandboxy Ubisoftu z generatora, do tego masa DLC, hazardowe mechaniki skrzyneczek itp (póki co jeszcze nie za prawdziwą kasę, ale przecież to śmierdzi przedostatnim NFS-em na kilometr). Pełna grindu, pozbawiona duszy, nastawiona na graczy, którzy NIE LUBIĄ samochodówek gra...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
31 minut temu, Zas napisał:

Chyba niż FM? Bo jak był bardziej zręcznościowe niż FH, to już zostaje tylko NFS albo Burnout na "torach". :E
Ogólnie fenomen tego marnego MMO i symulatora Mirka z Moto Allegro pozostaje dla mnie zagadką.

Jakby to porównać do innych gatunków, to jest gorsze niz opluwane sandboxy Ubisoftu z generatora, do tego masa DLC, hazardowe mechaniki skrzyneczek itp (póki co jeszcze nie za prawdziwą kasę, ale przecież to śmierdzi przedostatnim NFS-em na kilometr). Pełna grindu, pozbawiona duszy, nastawiona na graczy, którzy NIE LUBIĄ samochodówek gra...

A ten Mirek z Allegro to w czym tkwi? W modyfikacjach klasy których nie widać? Od kiedy Mirek z moto Allegro modyfikuje Ferrari? :hmm:  Sebuś z allegro to był w NFS:U i U2. :E 

Grind w kontekście wyścigów to akurat jest argument z dupy bo Ty żyłując czasy na torze też grindujesz. Różnica jest taka, że dla Ciebie satysfakcją jest lepszy czas, a dla innych nowa fura.

 

FH to ten sam arcade'owy gatunek co ścigałkowy szajs od Ubi i NFSy tyle tylko, że robi to dobrze.

Edytowane przez crush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Zas napisał:

Chyba niż FM? Bo jak był bardziej zręcznościowe niż FH, to już zostaje tylko NFS albo Burnout na "torach". :E

Czytaj ze zrozumieniem ;)

Napisałem "... bardziej zręcznościowe wyścigi jak FH". Słowo klucz "jak", nie użyłem słowa "niż", które sugerowałoby bardziej zręcznościowy model jazdy względem FH.

@crush eee... nie do końca. Arcade arcade nierówne niestety. Zwróć uwagę na model jazdy z FH oraz z NFS. Ten z FH to wręcz symulator przy NFS. To nie do końca ten sam gatunek. Mówię to jako osoba, która głównie gra w samochodówki od lat. Podział na arcade, semi-arcade i symulatory jest trochę za mały. Pomiędzy te trzy grupy wypadałoby jeszcze wrzucić dwie. Dodatkowo tak tylko dodam, że NFS to nielegalny street racing, a FH... w zasadzie ciężko stwierdzić, jakaś zalegalizowana moto impreza (?) :lol2:

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...