Skocz do zawartości
azgan

Forza Horizon 5 PC oraz XBOX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem Premium na islandzkim MS Storze :) przez stronę www jedyne czego potrzebujecie to MasterCarda i translator :E 103gb pobrane, czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

A pobrało Wam kase z konta jesli preload jest dostępny? :E 

Chyba gram za free :E

Tylko 100 GB? 4 chyba ponad 200 waży.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie nadal nie można pobrać wersja steam.

Bo nie ma jeszcze na Steam. Tylko platforma MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

A pobrało Wam kase z konta jesli preload jest dostępny? :E 

Nic nie wzięło mi do tej pory. Kupowałem w Islandzkim msstore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC już się ściąga w kolejce jest też XSX ?

Bez-tytu-u

 

A w abo nie lepiej?

Dla mnie lepiej a grę mogę kupić zawsze w jakiejś promocji lub na wyprzedaży za chwilę zresztą Halo Infinite też do ogrania w XBOX GAME PASS ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zamówiłem edycję Premium poprzez MS Store region Islandia i nie pobrało mi pieniędzy z konta. Myślę jednak, że to kwestia czasu, pewnie pobierze tuż przed premierą lub w dniu premiery. Natomiast samej gry jeszcze nie pobierałem. 

Co do miejsca na dysku - spokojnie. Przecież co rusz będą wydawane nowe autka, DLC, w tym dwa duże dodatki, które pewnie skalą znacznie przerosną wszystkie dotychczasowe rozszerzenia dla poprzednich odsłon serii. 

Ja osobiście mam jednak nadzieję, że te nowe dodatki nie będą w stylu Hot Wheels, Lego czy coś takiego, bo to już po prostu było, zresztą wolę inne klimaty. Moim zdaniem fajnie, jakby w przynajmniej jednym dodatku zabrali w jakieś ciekawe, ale realistyczne miejsce. Może jakieś miasto jeszcze i nastawienie na wyścigi nocne? Bo tego jeszcze w Forzy nie było, tego typu dodatku, a myślę, że sprawdziłoby się świetnie. Ciekawe co oni tam planują ;) Ale do tego czasu - pozostanie zabawą z podstawką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Ja osobiście mam jednak nadzieję, że te nowe dodatki nie będą w stylu Hot Wheels, Lego czy coś takiego, bo to już po prostu było, zresztą wolę inne klimaty. Moim zdaniem fajnie, jakby w przynajmniej jednym dodatku zabrali w jakieś ciekawe, ale realistyczne miejsce. Może jakieś miasto jeszcze i nastawienie na wyścigi nocne? Bo tego jeszcze w Forzy nie było, tego typu dodatku, a myślę, że sprawdziłoby się świetnie. Ciekawe co oni tam planują ;) Ale do tego czasu - pozostanie zabawą z podstawką. 

Coś w stylu Underground na dodatek to było by złoto ale patrząc po poprzednich dodatkach raczej nikłe szanse na coś związanego z.... motoryzacją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, KamcioGF napisał:

Coś w stylu Underground na dodatek to było by złoto ale patrząc po poprzednich dodatkach raczej nikłe szanse na coś związanego z.... motoryzacją...

No niestety, raczej nie nastawiam się, aczkolwiek nadzieję zawsze mieć można. W sumie dodatek do FH4 Fortune Island pokazał, że mogą stworzyć coś fajnego, normalnego, związanego z motoryzacją. Liczę, że skoro gra będzie jak do tej pory największa z całej serii i zrobiona z największym rozmachem, to i dodatki takie będą :)  

 

edit: 

Jeszcze inna sprawa, że zapewne tak jak dotychczas będą dostępne nielegalne, nocne wyścigi "poza" festiwalem Horizon. To także ma swój klimat ;) Dlatego właśnie twórcy mogliby rozwinąć ten aspekt w którymś dodatku i zrobić takie motoryzacyjne podziemie  ;)  

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to doczytywanie w trybie 4k 30 fps jest już akceptowalne, mam nadzieję że na PC będzie to zrobione jeszcze lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem dopiero teraz dowiedziałem się, że będzie wybór trybów ? Byłem przekonany, że będzie jak w FH4 tylko dużo ładniej graficznie. Szkoda, bo w 30 FPSach nie dam rady już grać, a widać że różnice są bardzo duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja se bede gral na pc i se bede mial duzo fpsow ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, MogliBanan napisał:

Nie powiem dopiero teraz dowiedziałem się, że będzie wybór trybów ? Byłem przekonany, że będzie jak w FH4 tylko dużo ładniej graficznie. Szkoda, bo w 30 FPSach nie dam rady już grać, a widać że różnice są bardzo duże.

No i masz do wyboru 4K i 60k/s z grafiką i tak lepszą niż w Forza Horizon 4 albo 4K 30k/s jak to było na starych konsolach ale za to z mocniej odpicowaną grafiką.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde grafa jest genialna w tej grze i wcale nie trzeba RT ale gdyby byl RT to graficznie mysle ze spokojnie gra roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Eltik napisał:

naprawde grafa jest genialna w tej grze i wcale nie trzeba RT ale gdyby byl RT to graficznie mysle ze spokojnie gra roku

RT jest i tak tylko w garażu (ForzaVista) a nie podczas normalnej jazdy po mapie lub w wyścigach zresztą Forza ma bardzo dobre odbicia w karoserii i bez RT. Już w Horizon 4 wyglądało to fajnie a w 5 jeszcze bardziej to podkręcili.

1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Gra bez fabuły raczej nigdy nie będzie grą roku?

Przecież jest fabuła. Wcielasz się w postać która bierze udział w zwariowanym festiwalu motoryzacyjnym z różnymi wyzwaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie ta ładna grafika bo tak oglądam DF i nic ciekawego nie widzę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no swiat ladnie wyglada , dobre cieniowanie genialne odbicia jakosc aut tez jest na najwyzszym poziomie efekty pogodowe  no i najlepsze jak dotad nawet mozna powiedziec perfekcyjne niebo

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Eltik napisał:

no swiat ladnie wyglada , dobre cieniowanie genialne odbicia jakosc aut tez jest na najwyzszym poziomie efekty pogodowe  no i najlepsze jak dotad nawet mozna powiedziec perfekcyjne niebo

Dokładnie nic dodać nic ująć 

giphy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie topka graficzna przez dlugi czas, jeszcze w zadnej grze wyscigowej nie uzywano takich technik do odwzorowania terenu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

No i masz do wyboru 4K i 60k/s z grafiką i tak lepszą niż w Forza Horizon 4 albo 4K 30k/s jak to było na starych konsolach ale za to z mocniej odpicowaną grafiką.

No ale przecież o ten wybór właśnie mi chodzi. Spodziewałem, że skoro to exclusive to nie będzie wyboru tylko po prostu będzie wypalać oczy od detali, przynajmniej na Series X. 
 

Kurde mamy 2021 rok, podobno mega mocną konsolę, a wciskają tryb z 30 klatkami. Nie no, ja tego nie kupuję. Została odyebana lipa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega mocne to są PC'ty, nie konsole. I FORZA tylko na PC pokaże na co ja stać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MogliBanan napisał:

No ale przecież o ten wybór właśnie mi chodzi. Spodziewałem, że skoro to exclusive to nie będzie wyboru tylko po prostu będzie wypalać oczy od detali, przynajmniej na Series X. 
 

Kurde mamy 2021 rok, podobno mega mocną konsolę, a wciskają tryb z 30 klatkami. Nie no, ja tego nie kupuję. Została odyebana lipa ?

Od początku było wiadomo że będą dwa tryby i w obu gra wygląda dobrze zwłaszcza biorąc pod uwagę że to duża otwarta mapa a nie wyścigi na torze gdzie można pozwolić sobie na więcej. Jak ktoś chce mieć wszystko naj to kupuje PC'ta za 10-15K i wtedy może wymagać wszystko na Ultra w 4K i 60k/s+ a nie od sprzętu za 2300zł. Już teraz Forza Horizon 5 wygląda lepiej w tym trybie 60 fps od tego co było w FH4 i widać to doskonale np. po odbiciach, wolumetryce, czy nawet chmurach na niebie ect. 

Tutaj miejscami grafika jest jak z Crysisa a to przecież dynamiczna gra wyścigowa co już samo w sobie świadczy o skali projektu.

W dniu 17.06.2021 o 22:01, lukadd napisał:

Będzie sztos. Ten screen mówi wszystko :E

oj7E7Jx.png

Tutaj na tym screenie od Digital Foundry dobrze lukadd uchwycił temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...