Skocz do zawartości
azgan

Forza Horizon 5 PC oraz XBOX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak gram to się skupiam na grze a nie kolorach

Teraz, azgan napisał:

Ale ja to rozumiem i broń Boże nikogo nie zmuszam. Sam jak mam 17,3 cala blisko oczu to wydaję się O.K po prostu monitory LCD nie mają startu jeśli chodzi o jakoś obrazu i bardziej o to mi chodziło. Taka Forza z HDR wiele zyskuje na oprawie względem tego co jest w stanie wyświetlić większość monitorów. I jak już pisałem wcześniej (a nie widzę sensu ciągle się powtarzać lub też przekomarzać bo to nie o to chodzi) tryb 60k/s w Forza Horizon 5 i tak wygląda lepiej w całoksztalcie od tego co widzieliśmy w 4. Zgadzam się że 60k/s w wyścigach to minimum ale podkreślanie tego że względem trybu 30k/s są przycięte ustawienia trochę jest na siłę bo na PC w wysokiej rozdzielczości jak brakowało by Ci klateczek to też byś luzował ustawienia. Tak jak napisałeś jeden będzie wolał grać w FullHD na monitorku w 100k/s + a ktoś inny wybierze OLED'a z HDR I będzie celować w 4K i 60fps a osoby szukające bezkompromisowej jakości z mocnymi PC po prostu podłącza kompa do TV z RTX3080/3090 i będą cisnąć w 120k/s w Ultra jak nie lepiej.

Dlatego jak mi będzie mało to dokupię 3080 nawet. Niestety w konsoli jestem zmuszony mieć to co dają twórcy i mi to nie odpowiada. Temu jak zobaczyłem że dali tryb 30fps w mega dynamicznych wyścigach to aż się uśmiechnąłem z politowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

To pierwsze tyczyło FH3.

Tak myślałem że literówka ale i tak niewykonalne przez problemy z CPU w jednym z rejonów. Długo trzeba było czekać aż to poprawią i poprawili (różnica była spora) ale nadal nie było idealnie i dopiero przy Forza Horizon 4 ładnie to ogarnęli no ale tam trzeba było też już mocniejszego GPU do 4K bo i grafika była też lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, azgan napisał:

Natomiast pamiętam jakie problemy były na PC z Forza Horizon 3 i o graniu w 4K i 60k/s można było pomarzyć dopiero po długim czasie coś tam poprawili.

Od strony GPU tam był luzik Forza 3 latała jak głupia.

Problem był z CPU, jak ktoś miał 4 gołe rdzenie to miał dropy z geometrią na maxa ustawioną i to również w 1080p w miejscówkach procesorowych, szczególnie w mieście, to nie była kwestia GPU.

W tamtym okresie między innymi dla Forzy wymieniłem gołego 4 rdzeniowego haswella na 4/8@OC z ramkami 2400CL10 DDR3 :E i latało.

Po czasie poprawili silnik dla lepszego wykorzystania CPU i wtedy już nawet na gołych 4 rdzeniach można było podbić geometrię w grze na ultra.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, joloxx9 napisał:

Jak gram to się skupiam na grze a nie kolorach

Dlatego jak mi będzie mało to dokupię 3080 nawet. Niestety w konsoli jestem zmuszony mieć to co dają twórcy i mi to nie odpowiada. Temu jak zobaczyłem że dali tryb 30fps w mega dynamicznych wyścigach to aż się uśmiechnąłem z politowania. 

Dali tryb 30fps bo jak już lukadd wspominał wcześniej w każdej z poprzednich odsłon ten tryb na starych konsolach to był standard i ponownie skupiasz się na tych 30 jakby to była sytuacja bez wyjścia gdzie jest przecież też 60fps w wysokiej rozdzielczości i gra nadal wygląda ładnie (lepiej od Forza Horizon 4). Jest większa mapa przy jednoczesnym jej większym zagęszczeniu + nowe efekty graficzne o czym piszą w mediach a nawet samo Digital Foundry zachwala 

Forza Horizon 5 imponuje grafiką. Analiza wersji na XSX|S nie pozostawia wątpliwości https://planetagracza.pl/forza-horizon-5-grafika-wyglad-analiza-porownanie-graficzne-xbox-series-x-s/

Lubisz grać na PC i mieć większa kontrolę nad ustawieniami? Doskonale to rozumiem i szanuje bo sam też gram na PC ale na litość boską nie rób dramatu że na konsoli dali dwa tryby do wyboru bo to akurat jest na plus. Ci co twierdzą że nie widać różnicy między 30 a 60+ będą zadowoleni jak i Ci co grają tylko jak jest 60+. Wilk syty i owca cała.

Tryby 60k/s w grach są dopiero od niedawna i zrobił się z tego standard dopiero przy obecnej generacji.

20 minut temu, lukadd napisał:

Od strony GPU tam był luzik Forza 3 latała jak głupia.

Problem był z CPU, jak ktoś miał 4 gołe rdzenie to miał dropy z geometrią na maxa ustawioną i to również w 1080p w miejscówkach procesorowych, szczególnie w mieście, to nie była kwestia GPU.

W tamtym okresie między innymi dla Forzy wymieniłem 4 rdzeniowego haswella na 4/8@OC z ramkami 2400CL10 DDR3 :E i latało.

Po czasie poprawili silnik dla lepszego wykorzystania CPU i wtedy już nawet na gołych 4 rdzeniach można było podbić geometrię w grze na ultra.

Raptem post wyżej o tym pisałem. Wiem jak działała FH3 i jakie były problemy z portem na PC. Można sobie też odkopać stare materiały od DF jak ktoś nie jest w temacie.

PS>

Odnośnie jeszcze FH5 na XSX 

Silnik graficzny napędzający serię zaliczył solidne ulepszenie, dzięki czemu oferuje bardziej dopracowane lokacje przy jednoczesnym ich powiększeniu, lepsze efekty cząsteczkowe i oświetlenie.


Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/forza-horizon-5-zachwyca-oprawa-i-jakoscia-wykonania/za20acd

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocny CPU po prostu był wymagany dla wymaksowanej geometrii w tych pierwszych miesiącach od premiery. Jak na 4 gołych rdzeniach w mieście miałem dropy nawet do ~45-50fps to na podkręconym 4/8 już trzymało 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre te nuty z kanału Forza na YouTube, już kilka polubiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lukadd napisał:

Mocny CPU po prostu był wymagany dla wymaksowanej geometrii w tych pierwszych miesiącach od premiery. Jak na 4 gołych rdzeniach w mieście miałem dropy nawet do ~45-50fps to na podkręconym 4/8 już trzymało 60fps.

Miałem i7-4790K z szybkim RAM'm tak jak Ty zresztą i wiem jak działała ta gra a potrafiła klęknąć nawet na mocniejszych CPU. Wystarczy obczaić archiwalne materiały od Digital Foundry i jeszcze raz przypomnę że pisałeś o Forza Horizon 4 a później poprawiłeś się że chodziło o 3. W tym pierwszym przypadku GPU o którym pisałeś wymięka a w drugim były problemy z CPU w tym rejonie z wieżowcami i zanim to poprawili to sporo czasu od premiery zajęło (do pojawienia się 2 DLC z SP)

8 minut temu, MrKetiw napisał:

Dobre te nuty z kanału Forza na YouTube, już kilka polubiłem :D

Ja już nic nie oglądam tylko grzecznie czekam do premiery ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kiedyś pamiętam ze w trójce naprawdę optymalizacja była strasznie nierówna na moim byłymi5 6400 potrafiło lekko zmullić w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brainq napisał:

Ogólnie kiedyś pamiętam ze w trójce naprawdę optymalizacja była strasznie nierówna na moim byłymi5 6400 potrafiło lekko zmullić w mieście.

I tylko tam bo reszta mapy działała już O.K ale w Forza Horizon 4 optymalizacja po stronie CPU to już bajka zresztą nie inaczej jest z GPU a gra do dzisiaj wygląda zacnie w sumie to 3 też ładnie się trzyma ale różnica jest już widoczna gołym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, azgan napisał:

Ja już nic nie oglądam tylko grzecznie czekam do premiery ?

Nic tam nie pokazują, tylko puścili kilka piosenek, polecam posłuchać :) Świetne się będzie przy tym jeździć ❤️

Edytowane przez MrKetiw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MrKetiw napisał:

Nic tam nie pokazują, tylko puścili kilka piosenek, polecam posłuchać :) Świetne się będzie przy tym jeździć ❤️

Muzyczka w Forza Horizon 3 i 4 to była klasa. Było tam kilka świetnych kawałków do dzisiaj mam w głowie np. ten 

normalnie ciary mam ?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Miałem i7-4790K z szybkim RAM'm tak jak Ty zresztą i wiem jak działała ta gra a potrafiła klęknąć nawet na mocniejszych CPU. Wystarczy obczaić archiwalne materiały od Digital Foundry i jeszcze raz przypomnę że pisałeś o Forza Horizon 4 a później poprawiłeś się że chodziło o 3. W tym pierwszym przypadku GPU o którym pisałeś wymięka a w drugim były problemy z CPU w tym rejonie z wieżowcami i zanim to poprawili to sporo czasu od premiery zajęło (do pojawienia się 2 DLC z SP)

Najlepsza miejscówka testowa była właśnie tam w okolicy tych przystanków tramwajowych.

Gra w takich miejscach procesorowych słabo wykorzystywała CPU bo zapychała jeden wątek i przez to były te dropy, szczególnie to było widoczne przy geometrii na maxa bo ta cisnęła najbardziej po CPU. Trochę czasu im to zajęło zanim poprawili wykorzystanie CPU, jakoś z 7-8 miesięcy po premierze wyszedł patch poprawiający wykorzystanie CPU z tego co pamiętam.

Ale jak pisałem 4/8 dobrze taktowane i problem dropów znikał nawet w tej najmocniejszej miejscówce można było utrzymać 60fps przy wymaksowanej geometrii. Tylko, że trzeba było wyłączyć jeden wątek w koligacji i już gra dopiero wtedy rozkładała równomiernie obciążenie na 7 wątków CPU, a minimalny fps szedł sporo w górę :E Tak się w to grało. W tej forzie to najwięcej godzin natłukłem gdzieś z ~800h będzie do dzisiaj :E  

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, azgan napisał:

Dali tryb 30fps bo jak już lukadd wspominał wcześniej w każdej z poprzednich odsłon ten tryb na starych konsolach to był standard i ponownie skupiasz się na tych 30 jakby to była sytuacja bez wyjścia gdzie jest przecież też 60fps w wysokiej rozdzielczości i gra nadal wygląda ładnie (lepiej od Forza Horizon 4). Jest większa mapa przy jednoczesnym jej większym zagęszczeniu + nowe efekty graficzne o czym piszą w mediach a nawet samo Digital Foundry zachwala 

Forza Horizon 5 imponuje grafiką. Analiza wersji na XSX|S nie pozostawia wątpliwości https://planetagracza.pl/forza-horizon-5-grafika-wyglad-analiza-porownanie-graficzne-xbox-series-x-s/

Lubisz grać na PC i mieć większa kontrolę nad ustawieniami? Doskonale to rozumiem i szanuje bo sam też gram na PC ale na litość boską nie rób dramatu że na konsoli dali dwa tryby do wyboru bo to akurat jest na plus. Ci co twierdzą że nie widać różnicy między 30 a 60+ będą zadowoleni jak i Ci co grają tylko jak jest 60+. Wilk syty i owca cała.

Tryby 60k/s w grach są dopiero od niedawna i zrobił się z tego standard dopiero przy obecnej generacji.

Raptem post wyżej o tym pisałem. Wiem jak działała FH3 i jakie były problemy z portem na PC. Można sobie też odkopać stare materiały od DF jak ktoś nie jest w temacie.

PS>

Odnośnie jeszcze FH5 na XSX 

Silnik graficzny napędzający serię zaliczył solidne ulepszenie, dzięki czemu oferuje bardziej dopracowane lokacje przy jednoczesnym ich powiększeniu, lepsze efekty cząsteczkowe i oświetlenie.


Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/forza-horizon-5-zachwyca-oprawa-i-jakoscia-wykonania/za20acd

 

Konsole nie mają roku a oni już dają 30fps w takiej grze więc imo konsole są słabe. Ja wiem ze się przesiadłeś na nie i na każdym kroku próbujesz usprawiedliwić swoją decyzję ale no nie wygrasz z tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Konsole nie mają roku a oni już dają 30fps w takiej grze więc imo konsole są słabe. Ja wiem ze się przesiadłeś na nie i na każdym kroku próbujesz usprawiedliwić swoją decyzję ale no nie wygrasz z tym. 

Ogarnij się kupiłem kompa na którym wszystkie gry śmigają w tym Twoim FullHD i to bez większego wysiłku robią grubo ponad 60 fps i Forza Horizon 5 też będzie na nim grana w 4K i 60k/s po odpowiednim doborze ustawień (czyli kastracji detali bo na tym dokładnie też polega "optymalizacja" na PC). Na XSX też zamierzam w to grać w trybie 60k/s i wysokiej rozdzielczości. Cały czas starasz się spychać na boczny tor tryb wydajności fokusując się na tym trybie jakości i sam się nakręcasz mimo że już hennepin Ci napisał że Twój PC to jest mniej więcej na poziomie możliwości tej konsoli. Wielka sztuka podbić na PC detale w niższej rozdzielczości. Dobrze że nie dali 3 trybu jakości w 1080p z 60fps bo byłoby jeszcze trudniej to uzasadnić (jak np. w Call of Duty gdzie masz do 120k/s w jednym z dwóch trybów). Odkrycie Ameryki że konsola za 2300 zł jest mniej wydajna od kilkukrotnie drogich komputerów. Sprzedaj już tą nerkę, kup sobie tego RTX3090 i przestań smęcić. Nie mam ochoty na jakieś przepychani w temacie i jest mi obojętne na czym Ty grasz lub będziesz grać.

PS>

Na Twoje pocieszenie to napiszę że od premiery nowych konsol jest masa takich gier gdzie do wyboru masz 2 lub 3 tryby i przeważnie jeden z nich ma też 30 klatek więc to nie jest już tylko od samego początku tak robią i będą robić a jak sprzęt się zestarzeje to przejdą całkowicie na te 30k/s i wydadzą mocniejsze warianty.

Edytowane przez azgan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, azgan napisał:

Ogarnij się kupiłem kompa na którym wszystkie gry śmigają w tym Twoim FullHD i to bez większego wysiłku robią grubo ponad 60 fps i Forza Horizon 5 też będzie na nim grana w 4K i 60k/s po odpowiednim doborze ustawień (czyli kastracji detali bo na tym dokładnie też polega "optymalizacja" na PC). Na XSX też zamierzam w to grać w trybie 60k/s i wysokiej rozdzielczości. Cały czas starasz się spychać na boczny tor tryb wydajności fokusując się na tym trybie jakości i sam się nakręcasz mimo że już hennepin Ci napisał że Twój PC to jest mniej więcej na poziomie możliwości tej konsoli. Wielka sztuka podbić na PC detale w niższej rozdzielczości. Dobrze że nie dali 3 trybu jakości w 1080p z 60fps bo byłoby jeszcze trudniej to uzasadnić (jak np. w Call of Duty gdzie masz do 120k/s w jednym z dwóch trybów). Odkrycie Ameryki że konsola za 2300 zł jest mniej wydajna od kilku krotnie drogich komputerów. Sprzedaj już tą nerkę, kup sobie tego RTX3090 i przestań smęcić. Nie mam ochoty na jakieś przepychani w temacie i jest mi obojętne na czym Ty grasz lub będziesz grać.

PS>

Na Twoje pocieszenie to napiszę że od premiery nowych konsol jest masa takich gier gdzie do wyboru masz 2 lub 3 tryby i przeważnie jeden z nich ma też 30 klatek więc to nie jest już tylko od samego początku tak robią i będą robić a jak sprzęt się zestarzeje to przejdą całkowicie na te 30k/s i wydadzą mocniejsze warianty.

Jakim moim full HD? :E Prosze Cię azgan weź coś na wstrzymanie bo KAŻDE złe słowo o konsoli musisz swoją piersią bornić, widzę to po raz już nie wiem który, to samo było z magicznym dzwiekiem od sony czy tym że przy zrobieniu 20 fikołków można odpalić discorda na konsoli :E  

Już widze argument 2300 vs 3090 więc nie wiem czy cos jeszcze moge napisać żebyś się bardziej wpienił.

Nabierz troche dystansu bo kompletnie nie rozumiesz żartu co widać po pianie jaką bijesz jak tylko ktoś coś złego powie o Twoim ukochanym xboxie. 

 

PS. Co mnie obchodzi to co napisał honnepin o moim PC? Ja go nie porównuje do konsoli, już CI napisałem, będę mieć mało klatek etc to wymienie co będę chciał. :E 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Jakim moim full HD? :E Prosze Cię azgan weź coś na wstrzymanie bo KAŻDE złe słowo o konsoli musisz swoją piersią bornić, widzę to po raz już nie wiem który, to samo było z magicznym dzwiekiem od sony czy tym że przy zrobieniu 20 fikołków można odpalić discorda na konsoli :E  

Już widze argument 2300 vs 3090 więc nie wiem czy cos jeszcze moge napisać żebyś się bardziej wpienił.

Nabierz troche dystansu bo kompletnie nie rozumiesz żartu co widać po pianie jaką bijesz jak tylko ktoś coś złego powie o Twoim ukochanym xboxie. 

Przecież to Ty pisałeś o sprzedawaniu nerki żeby zakupić RTX3090 i dokładnie do tego się odniosłem :E

Może faktycznie nie rozumiem Twoich żartów i oznaczaj je chociaż jakimiś emotami żebym wiedział kiedy to robisz to pośmieję się razem z Tobą ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra jest w dużej mierze zbudowana na 4 która była znakomicie zoptymalizowana na PC, więc nie widzę powodów do obaw w kwestii wydajności, poza tym MS też zależy na dobrej sprzedaży więc nie będą szaleli z jakąś rewolucją graficzną w grze która i tak wygląda znakomicie i nie ma konkurencji. Poza tym kogo obchodzi jak to będzie chodziło na konsolach to jest wątek o wersji PC i ma śmigać tak jak do tej pory na 1070 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, azgan napisał:

Przecież to Ty pisałeś o sprzedawaniu nerki żeby zakupić RTX3090 i dokładnie do tego się odniosłem :E

Może faktycznie nie rozumiem Twoich żartów i oznaczaj je chociaż jakimiś emotami żebym wiedział kiedy to robisz to pośmieję się razem z Tobą ?

 

"ironii to byś nawet nie zauważył jakby podeszła i cię w dupę kopnęła"  że tak zacytuje :) 

W gwoli wyjaśnienia:

- sprzedaż nerk iza karte graficzną to był żart

- zdaję sobie sprawe ze wymaganie od konsolki za 2300 wydajności pc za 10k to nieporozumienie

- gra owszem będzię się prezentować bardzo ładnie

- gra nie ma konkurencji jesli chodzi o grafike bo nikt czegoś podobnego nie robi

- wydawanie w 2021r mega dynamicznej gry z lockiem na 30 FPS to czysta kpina, nawet jeśli wygląda lepiej to pędząc 200KM/h+ nie widać tych różnic. 

- nabijam się z gloryfikowania konsol jakby były 8 cudem świata, w stosunku cena/jakość nie mają sobie równych jesli chodzi o maszynki stricte do grania czego tłumaczyć nie trzeba, przy czym nalezy pamiętać że mają swoje ograniczenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, joloxx9 napisał:

"ironii to byś nawet nie zauważył jakby podeszła i cię w dupę kopnęła"  że tak zacytuje :) 

W gwoli wyjaśnienia:

- sprzedaż nerk iza karte graficzną to był żart

- zdaję sobie sprawe ze wymaganie od konsolki za 2300 wydajności pc za 10k to nieporozumienie

- gra owszem będzię się prezentować bardzo ładnie

- gra nie ma konkurencji jesli chodzi o grafike bo nikt czegoś podobnego nie robi

- wydawanie w 2021r mega dynamicznej gry z lockiem na 30 FPS to czysta kpina, nawet jeśli wygląda lepiej to pędząc 200KM/h+ nie widać tych różnic. 

- nabijam się z gloryfikowania konsol jakby były 8 cudem świata, w stosunku cena/jakość nie mają sobie równych jesli chodzi o maszynki stricte do grania czego tłumaczyć nie trzeba, przy czym nalezy pamiętać że mają swoje ograniczenia .

Jeszcze bym dodał: inaczej byśmy rozmawiali gdyby nie eth. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, GTM napisał:

Przecież ta gra jest w dużej mierze zbudowana na 4 która była znakomicie zoptymalizowana na PC, więc nie widzę powodów do obaw w kwestii wydajności, poza tym MS też zależy na dobrej sprzedaży więc nie będą szaleli z jakąś rewolucją graficzną w grze która i tak wygląda znakomicie i nie ma konkurencji. Poza tym kogo obchodzi jak to będzie chodziło na konsolach to jest wątek o wersji PC i ma śmigać tak jak do tej pory na 1070 ;)

Z grubsza się zgadzam ale co do wątku nie masz racji i nawet w jego tytule jest wymieniony również XBOX jako jedna z dostępnych platform ?.  To ogólnie jest dział o grach tak na marginesie.

16 minut temu, joloxx9 napisał:

"ironii to byś nawet nie zauważył jakby podeszła i cię w dupę kopnęła"  że tak zacytuje :) 

W gwoli wyjaśnienia:

- sprzedaż nerk iza karte graficzną to był żart

- zdaję sobie sprawe ze wymaganie od konsolki za 2300 wydajności pc za 10k to nieporozumienie

- gra owszem będzię się prezentować bardzo ładnie

- gra nie ma konkurencji jesli chodzi o grafike bo nikt czegoś podobnego nie robi

- wydawanie w 2021r mega dynamicznej gry z lockiem na 30 FPS to czysta kpina, nawet jeśli wygląda lepiej to pędząc 200KM/h+ nie widać tych różnic. 

- nabijam się z gloryfikowania konsol jakby były 8 cudem świata, w stosunku cena/jakość nie mają sobie równych jesli chodzi o maszynki stricte do grania czego tłumaczyć nie trzeba, przy czym nalezy pamiętać że mają swoje ograniczenia .

Również się z tym zgadzam i teraz jak wyjaśniłeś dokładnie co miałeś na myśli mogę przybić Ci piątkę ?

14 minut temu, Pioy napisał:

Jeszcze bym dodał: inaczej byśmy rozmawiali gdyby nie eth. 

To też ale ta sytuacja była jeszcze zanim Next-Geny trafiły do sprzedaży i nie zanosi się na szybką poprawę ?

Bitcoin mocno w górę – w absolutny rekord historii kryptowaluty https://www.benchmark.pl/aktualnosci/kurs-bitcoin-mocno-w-gore-kryptowaluta-notuje-nowy-rekord-ath.html

To też swoje robi 

Szef Intela prognozuje problemy z dostępnością półprzewodników co najmniej do 2023 roku https://ithardware.pl/aktualnosci/szef_intela_prognozuje_problemy_z_dostepnoscia_polprzewodnikow_co_najmniej_do_2023_roku-18304.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, azgan napisał:

Muzyczka w Forza Horizon 3 i 4 to była klasa. Było tam kilka świetnych kawałków do dzisiaj mam w głowie np. ten 

normalnie ciary mam ?

Najlepszy trailer ever, też mam ciary :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2021 o 22:01, dudek970 napisał:

Zakupiłem Premium na islandzkim MS Storze :) przez stronę www jedyne czego potrzebujecie to MasterCarda i translator :E 103gb pobrane, czekamy :)

Dzisiaj ściągneli mi kase z konta, tak apropo tej dyskusji na ile blokują środki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to pakiet dodatków ultimate na islandzkim ms store jest za 130 zł - dobry dodatek jak ktoś ma podstawke z gejpassa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dudek970 napisał:

Dzisiaj ściągneli mi kase z konta, tak apropo tej dyskusji na ile blokują środki :)

Czyli ~10 dni przed premierą ściągają kaskę.

U mnie też już zakupione. Szkoda, że startuje na następny weekend, a nie na ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to ktoś w piątek next gra ta forze po pólnocy wpisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...