Skocz do zawartości
azgan

Forza Horizon 5 PC oraz XBOX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z tym dzisiejszym wyzwaniem, ukończ wyścig pokazowy, no zrobiłem wszystkie, wiec powtórzyłem jeszcze raz dla pewności ten ze skuterami wodnymi i nie zalicza mi punktów do zadania dziennego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, hennepin napisał:

O co chodzi z tym dzisiejszym wyzwaniem, ukończ wyścig pokazowy, no zrobiłem wszystkie, wiec powtórzyłem jeszcze raz dla pewności ten ze skuterami wodnymi i nie zalicza mi punktów do zadania dziennego.

Ja właśnie zrobiłem teraz ten w którym nie miałem wygranej i zaliczyło mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są te reżyserowane tak? Czy ekspedycje też się zaliczają bo nie wygrałem tylko tej z wulkanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, hennepin napisał:

to są te reżyserowane tak? Czy ekspedycje też się zaliczają bo nie wygrałem tylko tej z wulkanem.

Wszystkie reżyserowane jest ich chyba 5 ? 

Ale nie wydaję mi się żeby chodziło o wygranie.W zadaniu jest napisane ukończ to powinno ci zaliczyć normalnie.

Edit: Najlepiej zaznaczyć sobie w filtrze na mapie tylko zawody pokazowe i zobaczysz ?

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, lukadd napisał:

Już wczoraj pękło 7 baniek. Teraz w galerii sław jest ~7.4mln graczy.

Szybko poszło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hGtzM4U.png

Za tydzień hotfix wlatuje. Jestem ciekaw ile z tych błędów poprawią, bo jest ich dużo :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, galakty napisał:

Jakiś tutorial dla nieznających exploitów Forzy? :D 

Po prostu grasz? Ja w 7h uzbierałem na wszystkie domy w grze. Wystarczy, że Ci dropnie jeden drogi samochód i jesteś 10milionów do przodu 

Aha, no i kupienie mapy skarbów za 14zł również pomaga :)

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zbrzydło. Za dużo expolitów. Poczekam rok niech trochę połatają i wydadzą dodatki.

Teraz każdy gra na bugach i chce wszystko jak najwięcej i jak najszybciej. Kurz opadnie to sie pogra.

FH4 bardziej mi się podobała na tą chwilę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

Musisz grupę znaleźć, bo tak ciężko.

I w tym problem - póki co jeden raz udało mi się być w sensownej grupie i zaliczyć arcade (w tej poprzedniej serii "zerowej"), od początku nowej serii - absolutnie bez szans, jestem albo sam, albo z góra 1-2 innymi graczami, więc w 10 minut z trudem dochodzi się max do drugiej rundy. Zastanawiające jak na 7 milionów graczy... ?

Ktoś tu ma jakieś większe sukcesy??

Edytowane przez JKKKK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, JKKKK napisał:

I w tym problem - póki co jeden raz udało mi się być w sensownej grupie i zaliczyć arcade (w tej poprzedniej serii "zerowej"), od początku nowej serii - absolutnie bez szans, jestem albo sam, albo z góra 1-2 innymi graczami, więc w 10 minut z trudem dochodzi się max do drugiej rundy. Zastanawiające jak na 7 milionów graczy... ?

Ktoś tu ma jakieś większe sukcesy??

Mi raz udało się dojść do prawie końca 3 rundy w drifcie.A tak to szkoda gadać..

W ogóle ten tryb jest nudny i męczący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wompierz napisał:

Teraz każdy gra na bugach i chce wszystko jak najwięcej i jak najszybciej. Kurz opadnie to sie pogra.

Ja nie gram, bo nie ma frajdy z jakiś bugów na kasę. Bez sensu z nich korzystać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugi na kasę :E Przecież tu wystarczy jeździć i człowiek sam staje się bogaty czy tego chce czy nie. Ja to bym wolał, żeby wszystko co daje gra zostało ucięte o 90%. 

  Swoją drogą 30 godzin gry za mną i mnóstwo losowań. Niestety nie dostąpiłem zaszczytu dropnięcia Lamborghini Sesto FE i musiałem kupić za 5mln :(, a podobno wypada tak łatwo. 

1 godzinę temu, mlynos napisał:

hGtzM4U.png

Za tydzień hotfix wlatuje. Jestem ciekaw ile z tych błędów poprawią, bo jest ich dużo :E 

Znając życie poprawią niewiele i przy okazji popsują coś jeszcze bardziej. Tradycji musi stać się zadość

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, fliperpl napisał:

panowie i panie. 
Uwaga, znalazłem fix na crashe oraz stutter w online! (jestem również w szoku). 

Zrobiłem to  youtube
Potem to -> https://www.youtube.com/watch?v=ZI-hYVB23jI
Następnie to ->

  1. Press Win+R key combination
  2. Type in the following command: shell:AppsFolder
  3. Press Enter and find Forza Horizon 5 in the list
  4. Right-click on the game and select "Send: Desktop Shortcut"
  5. Go to your desktop
  6. Right-click on the Forza Horizon 5 icon
  7. Select "Run as Administrator" option

I od 20minut wszystko śmiga idealnie. 


to naprawdę pomogło. Od dnia wczorajszego ani jednego crashu a gra działa idealnie płynnie na online oraz nie wyrzuca randomowo. Polecam spróbować 

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zUvJAEg.png

Niezły wynik poszedł za pierwszym podejściem w rywalach :D Ma ktoś założony klub żeby pościgać się na czasy?

Edytowane przez KamcioGF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JKKKK napisał:

I w tym problem - póki co jeden raz udało mi się być w sensownej grupie i zaliczyć arcade (w tej poprzedniej serii "zerowej"), od początku nowej serii - absolutnie bez szans, jestem albo sam, albo z góra 1-2 innymi graczami, więc w 10 minut z trudem dochodzi się max do drugiej rundy. Zastanawiające jak na 7 milionów graczy... ?

Ktoś tu ma jakieś większe sukcesy??

Ogólnie to ten tryb ma sporo wad. Za często się pojawia na mapie. Matchmaking tu chyba nie działa lub jakoś dziwnie działa. Wydaje mi się, że dojeżdżają tylko ludzie z sesji w jakiej aktualnie jesteśmy.

Większość nie wie jak wykonywać te zawody. Np. jak się zmienia krąg do wykonywania zadań, to ludzie zamiast użyć szybkiej podróży to tracą czas na dojazd itd. Więc większość to olewa, niektórzy zrobią raz do sezonu i też olewają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakiś bug czy co ale niezależnie od ustawień ta gra u mnie wygląda dużo gorzej niż czwórka a w niektórych miejscach to jest to poziom x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Morv napisał:

 

  Swoją drogą 30 godzin gry za mną i mnóstwo losowań. Niestety nie dostąpiłem zaszczytu dropnięcia Lamborghini Sesto FE i musiałem kupić za 5mln :(, a podobno wypada tak łatwo. 

 

To faktycznie masz pecha bo mi już 3 wypadły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MisterMaster napisał:

Nie wiem czy to jakiś bug czy co ale niezależnie od ustawień ta gra u mnie wygląda dużo gorzej niż czwórka a w niektórych miejscach to jest to poziom x360.

Też odnoszę takie wrażenie. Słabo wygląda roślinność jak np. trawa, ale przede wszystkim doczytywanie się tekstur drzew na kilka, kilkanascie metrów przed autem wygląda okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie drzewa doczytuje dobrze, ale dziwi mnie mały ruch uliczny, trochę martwe te drogi

Edytowane przez DarkEater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu macie ból dupy o te bugi z Jeepami :E Ja tam sobie kasę farmię, żeby potem jak jeżdżę wyścigi to często tuningować i kupować furki, jakie mi tylko przyjdą do głowy bez żadnych limitów kasy. Totalnie mnie nie obchodzi ile kto inny ma kasy i jakie ma auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bartekm636 napisał:

Ja nie wiem czemu macie ból dupy o te bugi z Jeepami :E Ja tam sobie kasę farmię, żeby potem jak jeżdżę wyścigi to często tuningować i kupować furki, jakie mi tylko przyjdą do głowy bez żadnych limitów kasy. Totalnie mnie nie obchodzi ile kto inny ma kasy i jakie ma auta.

dorośniesz to zrozumiesz.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z jeepami to nie jest bug, na pewno jeszcze inne autka mają super losowanie za 5 punktów. Np.Toyota Supra ma na pewno też za 5 punktów losowanie. Być może uznają, że jednak to za łatwo zrobili i to znerfią z czasem, a może nie. Ale to nie jest bug.

Bugiem są lub były zgliczowane szybkie metody nabijania punktów. Np. to z tworzeniem torów i beczką. Nie wiem czy to jeszcze działa czy już poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...