Skocz do zawartości
azgan

Forza Horizon 5 PC oraz XBOX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, arnoldddr1 napisał:

Jak zrobić zrzut prezentu do znajomego?

Ugadaj się ze znajomym na jakiś konkretny moment i sprzedaj mu tanio w domu aukcyjnym

Tyle że nie działa przy paru brykach bo nie ma ofert i lecą od razu za tyle za ile się pojawią i jest ryzyko że ktoś sprzątnie znajomemu aukcje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił ktoś z was trial? Wszyscy jak debile biorą S2 lub X i rozwalają się na pierwszym zakręcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, scratix napisał:

Ktoś może powiedzieć gdzieś są panele słoneczne?:E

xfaZst6.jpg

 

 

 

P14xJ5G.jpg

 

All bramki na 3 gwiazdki zdobyte.

Edytowane przez brainq
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, scratix napisał:

Zrobił ktoś z was trial? Wszyscy jak debile biorą S2 lub X i rozwalają się na pierwszym zakręcie...

Zrobiłem za którymś razem, ale musiałem po wyjściu na prowadzenie spowalniać AI, żeby nieogary dogonili ?

Czy u was też jakość usług sieciowych to jakiś ponury żart?

Przykłady z dziś:

  • plac zabaw - kilkuminutowe(!) oczekiwanie między konkurencjami, wywalanie graczy (na ostatnią konkurencję zostałem tylko ja w drużynie vs dwóch gości w przeciwnej :o)
  • eliminator - nie mogę wyzwać przeciwnika, jestem wyzywany przez niewidzialnych typów, co za dno! :/ 
  • wycieczka - przez wszystkie wyścigi ścigałem się z AI, a gracze "ludzcy" stali na starcie(!) - później w wynikach nie byli na końcu, więc chyba jeździli... pewnie na jakimś innym serwerze (albo galaktyce)
  • arcade - kilka razy próbowałem i za każdym razem byłem sam WTF...

Szkoda...
Sobotnie wieczory z browarkiem i robienie tych zadań w Forzie to taka moja tradycja w miesiącach zimowych.
A teraz po prostu nie da się w to grać.

What a shame!... Przecież ta gra niczym nie różni się od FH4, gdzie wszystko działa niemal idealnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dzb napisał:

Czy u was też jakość usług sieciowych to jakiś ponury żart?

Tak, nie odpalam online bo to wielkie nieporozumienie. 

Niby graczy mnóstwo, a mam czekać 2 minuty na sesję? I potem jeszcze raz bo nie zaskoczyło? LOL. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mega zabugowana. Niektórych accolades nie da się zaliczyć z różnych powodów, a niektóre nawet jak zaliczysz to po jakimś czasie pokazuje, że musisz je zrobić ponownie. Online na tą chwile to w ogóle porażka i jestem mega zdziwiony, że w tym tygodniu nie było żadnego patcha. Lubię tą grę nawet bardzo, ale na tą chwile od czasu do czasu mam chęć zrobić rage quit z powodu błędów. Do tego tak jak napisał dzb to praktycznie FH4 + kilka rzeczy wziętych z DLC to niej, a i tak jak co premierę wypuszczają lekkiego bubla. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zrobić zdjęcie porszaka z forzathonu jak ten samochód posiadam juz jakiś czas i mam zdjęcie zrobione...pstrykam i oczywiście nie zalicza...takie problemy z tą grą właśnie od niej odpędzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, amp41 napisał:

Jak mam zrobić zdjęcie porszaka z forzathonu jak ten samochód posiadam juz jakiś czas i mam zdjęcie zrobione...pstrykam i oczywiście nie zalicza...takie problemy z tą grą właśnie od niej odpędzają.

Tak samo się zastanawiam dlaczego nie zalicza zdjęcia z Porsche :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punkow. czy tylko u mnie to msaa nie dziala? probowalem wszystkiego w sterach tez grzebalem, ale ani msaax4 ani x8 nie specjalnie wiele daja i w 1080p krawedzie sa paskudne na autach. Technika moze archaicza i malo wydajna ale zawsze wydawala sie dosc skuteczna a tu mnie juz szlag trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, amp41 napisał:

Jak mam zrobić zdjęcie porszaka z forzathonu jak ten samochód posiadam juz jakiś czas i mam zdjęcie zrobione...pstrykam i oczywiście nie zalicza...takie problemy z tą grą właśnie od niej odpędzają.

W zeszłym tygodniu to samo było z ekspedycją.

To nie jest festiwal Horizon tylko festiwal bugów :/ 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, dzb napisał:

Zrobiłem za którymś razem, ale musiałem po wyjściu na prowadzenie spowalniać AI, żeby nieogary dogonili ?

Czy u was też jakość usług sieciowych to jakiś ponury żart?

Przykłady z dziś:

  • plac zabaw - kilkuminutowe(!) oczekiwanie między konkurencjami, wywalanie graczy (na ostatnią konkurencję zostałem tylko ja w drużynie vs dwóch gości w przeciwnej :o)
  • eliminator - nie mogę wyzwać przeciwnika, jestem wyzywany przez niewidzialnych typów, co za dno! :/ 
  • wycieczka - przez wszystkie wyścigi ścigałem się z AI, a gracze "ludzcy" stali na starcie(!) - później w wynikach nie byli na końcu, więc chyba jeździli... pewnie na jakimś innym serwerze (albo galaktyce)
  • arcade - kilka razy próbowałem i za każdym razem byłem sam WTF...

Szkoda...
Sobotnie wieczory z browarkiem i robienie tych zadań w Forzie to taka moja tradycja w miesiącach zimowych.
A teraz po prostu nie da się w to grać.

What a shame!... Przecież ta gra niczym nie różni się od FH4, gdzie wszystko działa niemal idealnie...

Dodaj do tego że praktycznie niemożliwe jest zagranie wyścigów w co-op, ciągle rozłącza... Najlepiej na tą chwilę grać offline, wtedy gra działa nawet lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na online nie narzekam. U mnie działa poprawnie, dzisiaj znowu robiłem kilka serii wyścigów i 100% wszystko stabilnie poszło.

A Arcade jest zwalone i do poprawy. W obecnej postaci powinno tam się znaleźć skalowanie zdobytych punktów do ilości grających. Bo bywa, że i z 5 graczami się nie udaję ukończyć bo kapkę czasu zabraknie.

Do tego te zawody są za często, bo co chwilę się pojawiają na mapie i to w dwóch wersjach, co jeszcze powoduję dodatkowe problemy, bo jak już jacyś ludzie z mapy się zdecydują na arcade to jeszcze są dodatkowo rozbijani na poszczególne tryby. Powinni zostawić jedne losowe zawody raz na godzinę i komunikat wyświetlający się graczom o zbliżających się arcade i było by też ok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zdjęcie tego porszaka...jak? otóż sposób jaki u mnie zadziałał to...dostałem autko którego jeszcze nie miałem (akurat z losowania ale można by pewnie jakieś zakupić) ważne że jego zdjęcia nie miałem. Zrobiłem je w garażu po czym zmieniłem na porsche i wyszedłem, jak byłem na zewnątrz pstryknąłem fotkę i zaliczyło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się scigałem z Grandma Driving (klikasz w link do kanału) i powiem Wam, że szybki jest jeba*iutki :E Najbardziej mnie zdziwił setup na #43 Dodge Viper (Formula Drift) w S1 900... na przełajówke którym jeździł :E W klasyfikacji generalnej raz on był pierwszy raz ja ale ogólnie mówiąc szybki chłop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mlynos napisał:

Wczoraj się scigałem z Grandma Driving (klikasz w link do kanału) i powiem Wam, że szybki jest jeba*iutki :E Najbardziej mnie zdziwił setup na #43 Dodge Viper (Formula Drift) w S1 900... na przełajówke którym jeździł :E W klasyfikacji generalnej raz on był pierwszy raz ja ale ogólnie mówiąc szybki chłop

tez z nim jechałem w fh4 na trialsach z jakimś Porszakiem ale nie pamiętam który.

I był naprawde Sk******o dobry 

Mniej więcej obrazowo wyglądało to tak  (-on          -ja                                                   - reszta stawki)  i nie traciłem go z oczu a najlepsze jest to ze gra na klawie ze to jest jakaś j****a abstrakcja.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielą, tu jest podobnie jak w FH4 dobierasz dobre autko, dobrze jedziesz i wygrasz na niezwyciężonym, lekko nie jest, ale spokojnie można wygrać.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mlynos napisał:

Wczoraj się scigałem z Grandma Driving (klikasz w link do kanału) i powiem Wam, że szybki jest jeba*iutki :E Najbardziej mnie zdziwił setup na #43 Dodge Viper (Formula Drift) w S1 900... na przełajówke którym jeździł :E W klasyfikacji generalnej raz on był pierwszy raz ja ale ogólnie mówiąc szybki chłop

Taki dobry a strzałek potrzebuje :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest linia, a nie strzałki :E Nie ma nic dziwnego, że tak się często jeździ. Szczególnie jak nie znasz dobrze toru, to zerkanie na mapę jest nie wygodne. A nawet, jak znasz tor to i tak się może przydać. W grze nie zawsze wszystko widać, drzewa, ukształtowanie terenu. A torów jest tyle w grze, że bez "pilota" to trzeba mieć niezły łeb, aby to wszystko spamiętać :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Pierdzielą, tu jest podobnie jak w FH4 dobierasz dobre autko, dobrze jedziesz i wygrasz na niezwyciężonym, lekko nie jest, ale spokojnie można wygrać.

Ja nie mam porównania,ale gracze twierdzą że w FH 4 był łatwiejszy najwyższy poziom trudności.Faktycznie jest taka różnica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Pierdzielą, tu jest podobnie jak w FH4 dobierasz dobre autko, dobrze jedziesz i wygrasz na niezwyciężonym, lekko nie jest, ale spokojnie można wygrać.

Jest jeden wyścig, ten "filmowy" gdzie trzeba użyć glitcha z barierkami bo inaczej nie jesteś w stanie wygrać. Tam Bugatti jedzie, niby deszcz a on jedzie jak po suchym.

Do tego widać ewidentnie że AI ma sztuczne osiągi, są momenty że nie jesteś w stanie wyprzedzić choćbyś cisnął na maksa. Potem nagle doganiasz...

No chyba że tu chodzi o wybranie OP auta i wtedy się wygrywa, ale to beznadzieja bo po co w takim razie mnóstwo aut skoro trzeba jednym jeździć?

Nie mówię że nie da się wygrywać, ale AI jest strasznie nierówne w piątce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym filmie u Grandma Driving można mnie zobaczyć (mlynosPL) :E 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, afrikan napisał:

Ja nie mam porównania,ale gracze twierdzą że w FH 4 był łatwiejszy najwyższy poziom trudności.Faktycznie jest taka różnica ?

Dla mnie jest podobnie. W FH4 na początku też było narzekanie na najtrudniejszy poziom, że oszukuję, że nie da się wygrać itd. Fakt trochę oszukuję, ale da się wygrywać. Ci co dłużej grają poznają tory, dobiorą autka/tuningi i będą wygrywać.

34 minuty temu, galakty napisał:

Jest jeden wyścig, ten "filmowy" gdzie trzeba użyć glitcha z barierkami bo inaczej nie jesteś w stanie wygrać. Tam Bugatti jedzie, niby deszcz a on jedzie jak po suchym.

Do tego widać ewidentnie że AI ma sztuczne osiągi, są momenty że nie jesteś w stanie wyprzedzić choćbyś cisnął na maksa. Potem nagle doganiasz...

No chyba że tu chodzi o wybranie OP auta i wtedy się wygrywa, ale to beznadzieja bo po co w takim razie mnóstwo aut skoro trzeba jednym jeździć?

Nie mówię że nie da się wygrywać, ale AI jest strasznie nierówne w piątce. 

Te "fabularne" wyścigi mają algorytm i są jakby reżyserowane :E Wystarczy, że przekroczysz dany pułap czasowy określony przez grę na pierwsze miejsce i wtedy przeciwnik ci zwolni przed samą metą i wygrywasz :E  Tak robią te wyścigi z jakiegoś powodu, może dla tego, aby niby było czuć emocje do samego końca i pogoń :E No, ale na końcu śmiesznie to wygląda jak ci zwalnia i go wyprzedzasz.

W innych normalnych wyścigach już jest normalnie. A autka i tuningi muszą być bardzo dobre pod ten poziom, nie ma innej opcji. Nie jest to tak, że tylko jednym autkiem wygrasz dany wyścig, jest ich sporo, ale też oprócz znajomości toru i jego świetnego przejechania musi być dobry tuning pod tor.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lukadd napisał:

Te "fabularne" wyścigi mają algorytm i są jakby reżyserowane :E Wystarczy, że przekroczysz dany pułap czasowy określony przez grę na pierwsze miejsce i wtedy przeciwnik ci zwolni przed samą metą i wygrywasz :E  Tak, robią te wyścigi z jakiegoś powodu, może dla tego, aby niby było czuć emocje do samego końca i pogoń :E

Niektóre z nich tak, ale ja mówię o tym z Bugatti, myślałem że jestem jakiś ułomny ale trafiłem na film na YT i mnóstwo osób pisało to samo. Nie ma opcji żeby wyprzedzić AI nie wpieprzajac się z całą siłą w barierki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • O człowieku, a już myślałem, że decyzja zapadła i spokój, Ty mi tutaj takie wątpliwości zasiewasz:) Jeśli chodzi o monitor to wymiana na większy nie wchodzi w grę, bo zwyczajnie mi się nie zmieści i musiałbym kombinować z uchwytem naściennym i raczej by się to nie udało, bo byłoby za wysoko. Dlatego monitor zostaje czy tego chcę, czy nie chce. Co do tych kart, ich opłacalności, sensowności nabycia itd. to jakbym rzeczywiście miał w planach całonocne posiedzenia przy gierkach, to pewnie bym się w to bardziej angażował, ale biorąc pod uwagę, że na gierki nie zamierzam (choćbym chciał) poświęcać więcej niż 3-4 godziny tygodniowo i zważywszy na listę tytułów do ogrania (która jest dużo bardziej obszerna, niż to co tutaj podałem, bo wymieniłem tylko te "najbardziej" wymagające sprzętowo) w które do tej pory nie miałem nigdy okazji zagrać (bo sprzęt na to nie pozwalał), to zanim nadrobię tę kupkę wstydu, to pewnie już ze trzy generacje miną i okaże się, że wszystko będzie do wymiany, a ja będę już za stary, żeby wcelować myszką w przeciwnika  Plus, nie mam za bardzo głowy do kupowania używanego sprzętu, nawet jeśli wiem, że może się to odbijać na moim portfelu, ale po to pracuję, żeby móc sobie raz na jakiś czas zrobić taki (w sumie to nieuzasadniony i zbędny do życia) prezent. W związku z tym dziękuję za chęć ucywilizowania mnie jako gracza, ale chyba jednak zostanę przy tym na co się zdecydowałem.      
    • Do 90cm to daleko. Ja gram na 48" z takiej odległości w Apex Legends. UltraWide w FPSach wypada różnie. Nieraz trochę bardzo ucieka minimapa w bok albo inne czesci interfejsu. W CoD można sobie go zadiustować. Ale w Apexie już nie. Z kolei w Overwath na UltraWide przez pewien czas grało się z pasami po bokach, bo niby czitujesz jak taki używasz. idąc w tą stronę powinni byli zablokować 30FPS/Hz bo nie każdy ma monitor 100Hz+ albo komputer który pociągnie ponad 30FPS Za to z technicznego punktu widzenia, nawet DukeNuken3D działa z UWQHD całkiem sprawnie  
    • Polecam tego użytkownika @kola01 Po zmianie timingów read write copy ~65/89/65 k, sprawdzone w memtescie extreame bez błędów. Próbowalem na tych samych timingach tez 6200 ale tu juz sypalo bledami.
    • gratulacje czarna tapeta lub automatyczna żonglerka tapetami co jakis czas, ukrywanie paska, brak ikonek na pulpicie i wygaszacz obrazu, unikać wyświetlania statycznego kontentu godzinami bez przerwy (loga stacji telewizyjnych czy agresywne hudy) możesz też to olać i używać jak chcesz : ) masz gwarancję (doczytaj czy Samsung daje gwarancję na wypalenia do swoich Tv, bo tego nie wiem) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- w temacie wypaleń czy ktoś z użytkowników C2 lub C3 często grywa w ultrawide (kustomowa rozdziałka) i zauważył jakeś małe retencje/wypalenia tym spowodowane (nierówne zużycie panelu)?
    • Czyli wszystko się zgadza co napisałem?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...