Skocz do zawartości
azgan

Forza Horizon 5 PC oraz XBOX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatków do gry na horyzoncie nie widać, ale mamy za to chińskie samochody no-name które nikogo nie interesują :lol2:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te samochody śmiech na sali juz w te carr passa sa ciekawsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, GTM napisał:

Dodatków do gry na horyzoncie nie widać, ale mamy za to chińskie samochody no-name które nikogo nie interesują :lol2:

 

Z tego wszystkiego to najciekawszy jak dla mnie jest Nio EP9. Niezły dzik z tego auta, bo na Nordschleife zrobił czas 6:45:90. Jest o sekunde wolniejsze niż taki SVJ i o dwie AMG GT Black Series. Ja wiem, że osiągi w realu mogą się nie równać z osiągami w grze, ale taki czas może nakierować jak to będzie jeździć.

 

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnym tygodniu, żeby zdobyć komplet punktów należy wygrać dowolne zawody we wciąż zabugowanym online.
Czy oni do reszty rozum utracili?

FH4 była przyjemną gierką, dla której wyzwań co tydzień z chęcią się wracało... Teraz to dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, dzb napisał:

W obecnym tygodniu, żeby zdobyć komplet punktów należy wygrać dowolne zawody we wciąż zabugowanym online.
Czy oni do reszty rozum utracili?

FH4 była przyjemną gierką, dla której wyzwań co tydzień z chęcią się wracało... Teraz to dramat.

To nie graj... Proste? Proste.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

To nie graj... Proste? Proste.

Z takim podejściem za niedługo producenci będą wypuszczać same beta wersje a Ty się będziesz cieszył z crashy i bugów ? Sweet :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto Wam każe grać na siłę? Tylko ich utwierdzacie, że warto wypuszczać zbugowane gry.

Ja przeszedłem fabułę, wszystkie strefy driftu i sprinty. I nuda, nie mam tam co robić. Praktycznie na starcie dostajesz albo możesz kupić jeden z najszybszych samochodów i to jest strasznie słabe. 

Nie wiem co ludzie w tej grze widzą. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MrKetiw napisał:

Z takim podejściem za niedługo producenci będą wypuszczać same beta wersje a Ty się będziesz cieszył z crashy i bugów ? Sweet :)

Nudzi mnie już granie, więc problemu nie mam? co miałem ograć to ograłem jedynie AC mnie trzyma, i mały % gier. W tym roku czym się zainteresuję to będzie Lego, a tu się nie spodziewam żadnej wpadki, jakie to twórcy serwują teraz na potęgę ?a lepiej już nie będzie.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, galakty napisał:

A kto Wam każe grać na siłę? Tylko ich utwierdzacie, że warto wypuszczać zbugowane gry.

Ja przeszedłem fabułę, wszystkie strefy driftu i sprinty. I nuda, nie mam tam co robić. Praktycznie na starcie dostajesz albo możesz kupić jeden z najszybszych samochodów i to jest strasznie słabe. 

Nie wiem co ludzie w tej grze widzą. 

W czwórce było podobnie, ale p[rzez to że tutaj jest zwykłe kopiuj wklej z nową mapą jest to mega męczące, pograłem nie wiem ile, 30 godzin może i zwyczjanie miałem dośc, dzięki losowaniom mam juz takie perełki że nie ma po co się ścigac. Ta ruletka to największy fail gry. Szczególine, że mozna było na automacie punkty farmic :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się wygrać wyścig online. Kwestia wyboru samochodu. "Hot Wheels Bone Shaker" jest OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy BS był też tak bardzo op w FH3 jak w FH4 i FH5? :hmm: Pytam, bo nie miałem dodatków kupionych do FH3

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mlynos napisał:

Czy BS był też tak bardzo op w FH3 jak w FH4 i FH5? :hmm: Pytam, bo nie miałem dodatków kupionych do FH3

W FH3 chyba go nie było, przynajmniej ja sobie nie przypominam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu leci fake'm czy nie? (pytanko do znawców forzy5)

4/8, niski zegar 2,8Ghz, bardzo stara generacja z niskim IPC... a tu gra trzyma mu praktycznie stałe 60fps?

Na forum czytałem że ktoś zmienił np: 7700K na 10gen 6/12 albo 12gen 6/12 bo miał dropy w FH5, a po zmianie "jak ręką odjął" a tu gościu gra "na tosterze" w 60 klatkach? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MrKetiw napisał:

W FH3 chyba go nie było, przynajmniej ja sobie nie przypominam. 

W dodatku Hot Wheels był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, RyszardGTS napisał:

4/8, niski zegar 2,8Ghz, bardzo stara generacja z niskim IPC... a tu gra trzyma mu praktycznie stałe 60fps?

Obstawiam nie za mocną miejscówkę testową i może by trzymało w takiej. Detale high też odciążają cpu w tej grze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lukadd napisał:

Obstawiam nie za mocną miejscówkę testową i może by trzymało w takiej. Detale high też odciążają cpu w tej grze.

Aha czyli wszystko jasne :) (nie mam FH5, dlatego zapytałem).

To tak jakby testować CPU w Assassin's Orgins biegając po pustych wydmach a nie w mieście Aleksandria :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Gościu leci fake'm czy nie? (pytanko do znawców forzy5)

4/8, niski zegar 2,8Ghz, bardzo stara generacja z niskim IPC... a tu gra trzyma mu praktycznie stałe 60fps?

Na forum czytałem że ktoś zmienił np: 7700K na 10gen 6/12 albo 12gen 6/12 bo miał dropy w FH5, a po zmianie "jak ręką odjął" a tu gościu gra "na tosterze" w 60 klatkach? ;) 

Ja miałem straszne dropy na R5 3600 w jakiś dziwnych lokacjach jak np. pod takimi dużymi białymi namiotami, w takich pomarańczowych kwiatach no i w całym głównym mieście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grę zablokowaną na 72fps vsync i też w guanajuato mam dropy gdzieś w okolice 60fps. Dziwne bo w sumie nic tam się nie dzieje tylko tyle, że tekstury budynków są zamiast pól czy lasów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KamcioGF napisał:

Ja mam grę zablokowaną na 72fps vsync i też w guanajuato mam dropy gdzieś w okolice 60fps. Dziwne bo w sumie nic tam się nie dzieje tylko tyle, że tekstury budynków są zamiast pól czy lasów :E

Czasem na takie dropy pomaga wejście do Horizon Solo i u mnie działa ten sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mlynos napisał:

Czasem na takie dropy pomaga wejście do Horizon Solo i u mnie działa ten sposób

Ja grałem cały czas Horizon Solo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji łączy łączy i nie może połączyć :E

1TAE2k4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli update według playground games wyszedł standardowo. :thumb: Co za niekompetentni ludzie to brak słów. Nie dość, że mineło tyle czasu od premiery to chyba nie było patch'a który by czegoś przy okazji nie zepsuł. 

Edytowane przez Morv
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...