Skocz do zawartości
azgan

Forza Horizon 5 PC oraz XBOX - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy razy grę uruchamiałem i wciąż to samo, zero online 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra nastawiona na online z tego wynika :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli według historii PGG za jakiś tydzień wyjdzie "hotfix". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche trzeba bylo czekac ale sprawdzalem i naprawili ten problem z geometria ze tylko na extreme bylo ok a na ultra to juz sie rosliny przed nosem doczytywaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, maras2574 napisał:

Trzy razy grę uruchamiałem i wciąż to samo, zero online 

Ja grałem pierwszy miesiąc to połączenie zrywało średnio co minutę, widzę że standardzik pozostał :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

Ja grałem pierwszy miesiąc to połączenie zrywało średnio co minutę, widzę że standardzik pozostał :E 

Zrywało owszem, może nie co minutę, ale zrywało. Po wczorajszej aktualizacji już nie zrywa, bo nie ma co skoro nie może się połączyć :E

Co prawda nie gram online, ale bardzo irytuje ten komunikat. A specjalnie dla Forzy przedłużyłem wczoraj Passa za 4zł na kolejny miesiąc ;) Jak widać tyle to warte :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie poprawili optymalizację, poza białymi namiotami o których pisano wyżej. Jak standardowo mam 60fps bez problemu tak nagle przy nich spada do 30-40 ? Problem z połączeniem dziwnym trafem u mnie nie występuje, łączy od razu ?

Edytowane przez bbodex
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś info odnośnie pierwszego dodatku, ma się nazywać "stunt park" choć to pewnie nazwa robocza ale wiadomo czego można się spodziewać. Eh a myślałem, że po lego nic gorszego nie wymyślą :szczerbaty: Uwielbiam tę serię ale widać, że mocno brakuje jej konkurencji co widać po samochodach jakie dodają i tych dodatkach o ,które nikt nie prosił... Ciekawi mnie też postawa ubi, ja wiem, że u nich jedyne co musi się zgadzać to cyferki w excelu ale o dziwo nadal dają aktualizacje do the crew 2 a kto w to jeszcze gra? Musi to im przynosić jakiś zysk a 3 części nie zapowiadali a zgodnie z ich poprzednim harmonogramem powinno coś być w tym roku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zero problemów z połączeniem :thumbup:  Może trza było wczoraj kompa zrestartować po tej aktualizacji :hmm::E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po update wreszcie zniknęły spadki w guanajuato. trzyma stabilnie zadane 72fps i chyba zniknął problem z vram bo nie ma już problemu na teksturach ekstrymalnych przy 8gb vram na 3440x1440.

Edytowane przez KamcioGF
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiazali problem z geometria bo wczesniej na ultra to sie krzaki przed nosem doczytywaly wiec teraz moge sobie zejsc z extreme na ultra bez widocznej straty jakosci zyskujac tak ze 30 fps

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś po aktualizacji ma problem z dźwiękiem? Co jakiś czas z głośników po prostu harczy, nie miałem tego wcześniej :E

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MrKetiw napisał:

Czy ktoś po aktualizacji ma problem z dźwiękiem? Co jakiś czas z głośników po prostu harczy, nie miałem tego wcześniej :E

Nie miałem żadnych problemów i mam wrażenie że gra ciut płynnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, brainq napisał:

Nie miałem żadnych problemów i mam wrażenie że gra ciut płynnie chodzi.

Zresetowałem grę i już wszystko ok, dziwne to było :E

Nie było teraz fotoradaru, pomiarowego odcinka i skoku, obcięli content :/ 

Edytowane przez MrKetiw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, MrKetiw napisał:

Zresetowałem grę i już wszystko ok, dziwne to było :E

Nie było teraz fotoradaru, pomiarowego odcinka i skoku, obcięli content :/ 

Widzialem ze  nie było na playliscie choć w sumie b szybko zdobylem samochód za 25 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są radary i skoki? Nie potrafili sobie poradzić z wycieczką to ją ukryli? Co za patałachy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tygodniowe wyzwanie nie działa? Wybieram Ferrari i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, scratix napisał:

Gdzie są radary i skoki? Nie potrafili sobie poradzić z wycieczką to ją ukryli? Co za patałachy...

no cóż nie ma ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też gra chodzi normalnie przez jakieś 30min po czym nagle zaczynają występować delikatne mikro zacięcia jednocześnie zaczynając wywalać bugi/glitche typu kompletnie czarne tekstury na niektórych odcinkach dróg, z daleka różowawe kory drzew, czy doczytywanie się roślinności dosłownie 2metry przed autem tak jakby gra nie doczytywala niektórych tekstur itp? Wyłączenie i włączenie rozwiązuje problem na kolejne średnio 30min do godziny maks. Wszystkie ustawienia na maks poza Jakość tekstur otoczenia na ultra (na ekstremalne 6gb vram to za mało i gra chodzi w 25fpsach) i msaa x4. Gra w stałych 60fps, użycie grafiki ok 70-80% i nagle w randomowym momencie się to zaczyna dziać. W poprzedniej wersji już to było, myślałem że naprawili ten błąd, a tu wczoraj siadłem na chwilkę i problem dalej jest ?

Edytowane przez bbodex
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bbodex napisał:

U was też gra chodzi normalnie przez jakieś 30min po czym nagle zaczynają występować delikatne mikro zacięcia jednocześnie zaczynając wywalać bugi/glitche typu kompletnie czarne tekstury na niektórych odcinkach dróg, z daleka różowawe kory drzew, czy doczytywanie się roślinności dosłownie 2metry przed autem tak jakby gra nie doczytywala niektórych tekstur itp? Wyłączenie i włączenie rozwiązuje problem na kolejne średnio 30min do godziny maks. Wszystkie ustawienia na maks poza Jakość tekstur otoczenia na ultra (na ekstremalne 6gb vram to za mało i gra chodzi w 25fpsach) i msaa x4. Gra w stałych 60fps, użycie grafiki ok 70-80% i nagle w randomowym momencie się to zaczyna dziać. W poprzedniej wersji już to było, myślałem że naprawili ten błąd, a tu wczoraj siadłem na chwilkę i problem dalej jest ?

U mnie występują po około godzinie, muszę resetowac kompa i załączyć jeszcze raz. Mega słabe... 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.02.2022 o 09:44, bbodex napisał:

U was też gra chodzi normalnie przez jakieś 30min po czym nagle zaczynają występować delikatne mikro zacięcia jednocześnie zaczynając wywalać bugi/glitche typu kompletnie czarne tekstury na niektórych odcinkach dróg, z daleka różowawe kory drzew, czy doczytywanie się roślinności dosłownie 2metry przed autem tak jakby gra nie doczytywala niektórych tekstur itp? Wyłączenie i włączenie rozwiązuje problem na kolejne średnio 30min do godziny maks. Wszystkie ustawienia na maks poza Jakość tekstur otoczenia na ultra (na ekstremalne 6gb vram to za mało i gra chodzi w 25fpsach) i msaa x4. Gra w stałych 60fps, użycie grafiki ok 70-80% i nagle w randomowym momencie się to zaczyna dziać. W poprzedniej wersji już to było, myślałem że naprawili ten błąd, a tu wczoraj siadłem na chwilkę i problem dalej jest ?

U mnie chodzi normalnie już ponad 2.5h gram nic się nie dzieje żadnych micro przycięć, nie wiem czym jest spowodowane błędy u was ja gram ustawiania maks[plus ręczne] tekstury extremalne gram 3840x1600 165hz [vsynk w steru wyłaczony ograniczony przez afterburner fps. Gsyn on.

Podstawowe pytanie gdzie instalowałeś grę?. Ja jak zazwyczaj w tego typu grach gdzie odczyt nosnika jest ważny, i poprawia glicze typu"doczytywanie się roślinności dosłownie 2metry przed autem tak" Instaluje domyślnie na SSD[i zazwyczaj nie pierwsze z brzegu cx100]. Teraz gra lata testowo na  starym ale kozackim goodram iridium pro 240mlc,
a wcześniej była na NVMe 970 PRO 1tb.

NFS HEAT,PAYBACK  ostatnio do nich wróciłem i jedno słowo szit na kółkach  najlepsze to undeground 2, most wanted[stary],od biedy carbon. Oraz seria Forza fajna sprawa ale w tej grze 60fps to jakby zamulenie jest a przynajmniej takie ja mam odczucia grając w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, działają mi usługi sieciowe po raz pierwszy od premiery

Zmienili przy którejś aktualizacji drzewka skilli w samochodach? Wiem, że w RX-7 był superwheelspin i można było grindować kasiorke, a dzisiaj widzę że połowy skilli nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, dudek970 napisał:

Wow, działają mi usługi sieciowe po raz pierwszy od premiery

Zmienili przy którejś aktualizacji drzewka skilli w samochodach? Wiem, że w RX-7 był superwheelspin i można było grindować kasiorke, a dzisiaj widzę że połowy skilli nie ma

Zmienili zmienili, było wielkie poruszenie na wszystkich forach. Jednocześnie obcięli wysokość nagród w wheelspinach. Więc kto nie załapał się na wszystkie samochody w ciągu pierwszych 3 miesięcy gry, ten ma teraz przed sobą więcej grania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...