Skocz do zawartości
Siddq

NOWY Mikrofon Pojemnościowy RODE NT-USB

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Rzadko, bo rzadko zdarzało mi się, że jakaś Kobieta się do mnie uśmiechała w autobusie/tramwaju. Pewnie gdybym nie był Żonaty i szukał partnerki to pewnie w takich momentach bym ryzykował. Tylko potem człowiek musiałby zmieniać sposób dojazdu do pracy. 😁
    • Za rok panele lg rgb także skończą się różne bolączki. c3 42 ma błyszczącą powłokę więc czcionki będą bardziej klarowne.
    • @LeBomB Chcesz mi powiedzieć, że dalej istnieje w społeczeństwie wizja, że w klubach się szuka drugich połówek życia?  Jak dla mnie to jest miejsce głównie (głównie =/= jedynie) do tańców, popisów, okazji na jednonocny seks i do wypróbowania wszystkich najmodniejszych dragów.  W związku z tym można zadać pytania szukającym partnera na dłużej: gdzie ich można spotkać (poza pracą, szkołą - które to miejsca w zasadzie też są źródłem partnerów  ), żeby się z nimi spotkać i w nich zakochać? Co z nimi wspólnie można robić? Coś ciekawego i jednocześnie nie wymagającego najnowszej beemki czy bitcoinów kupionych 10 lat temu? Eee, foremek mi się odświeżył i zobaczyłem posty wyżej  
    • Niezbyt to się wszystko spina. Oficjalnie pracuje 1,11mln cudzoziemców, dzieci i tylko Ukraińskich może i 220k jak adaashi piszesz jest. https://wroclaw.tvp.pl/78323115/gus-ponad-milion-cudzoziemcow-legalnie-pracuje-w-polsce-jak-wyglada-sytuacja-w-regionie Oficjalnie wiadomo, że samych tylko Ukraińskich dzieci uczęszcza do szkół ~145k i 34k przedszkola. No raczej pobierają 800+ i powinni być w ZUS, tak samo ci co uczą się online też raczej pobierają 800+, w końcu to jest mniej więcej tyle co wynosi minimalna płaca na Ukrainie. "Wiadomo, że do naszych szkół uczęszcza ok. 145 tys. Ukraińców, a do przedszkoli – 34 tys. Nie wiadomo dokładnie, ile dzieci jest poza systemem (uczą się często zdalnie w ukraińskich szkołach)." https://www.bankier.pl/wiadomosc/800-tylko-dla-tych-ukrainskich-dzieci-ktore-chodza-do-polskich-szkol-Dopiero-za-rok-8760089.html    
    • Morele podaje pojemność aku (w x-kom są ściśle tajne, bo pewnie nikogo to nie obchodzi): https://www.morele.net/kategoria/laptopy-31/,,,,,,,p,0,,,,18764O1154137.1556873.1880081.968969,18749O!4686/1/?noi - dodam, że 14 cali jest bardziej mobilne. Pobaw się limitami mocy CPU (PL1 PL2 i inne nazwy). Potrzebujesz jak największej pojemności aku oraz najmniejszego zużycia energii. Seria "U" pomaga, ale limity możesz sobie wybrać sam i mieć gwaranta. Np. mój CPU ma o 42% większą wydajność przy 180 W niż przy 65 W, przy OC wręcz bywa walka o 2% wydajności kosztem nawet +50% prądu. Musisz pójść w drugą stronę. Np. mój zdławiony na 35 W działa dziarsko. Przy mało pobierających procesorach z laptopów możesz sobie zrobić i 10 godzin pracy bez ładowania (a może i 20h). Pytanie jakim kosztem, potrzebny eksperyment, ale niemal zawsze na 1 ładowaniu laptop wykona dużo więcej pracy przy niskich limitach. Te limity są bardzo krwawe i CPU się trzyma bardzo dokładnie zadanej wartości bez skoków. PS. powerbank też wskazany.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...