Skocz do zawartości
Waakzu

Mój nowy kanał na YT - Waakzu Gaming

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
22 godziny temu, Jaycob napisał:

https://www.youtube.com/channel/UC7eAfUjR9gdIjoaoQaS0W-A Walkthroughy bez komentarza, czysty materiał, a popularność bardzo duża, gościu ma 1.3M subb. :D  

Ten typ często dostaje gry AAA przed premierą i zazwyczaj ma nagraną całą grę w dzień premiery na jakimś PC z kosmosu w najwyższych możliwych detalach, w dodatku nagrywa od 10 lat chyba każdą grę, o której słyszało więcej niż 50 osób, odpowiedz sobie sam jaka jest różnica między nim, a przeciętnym lecplejerem, który w 2021 otwiera kanał : D

19 godzin temu, Waakzu napisał:

Mógłbyś sprecyzować na czym polega problem słabej jakości? Od ilu ($) Twoim zdaniem będzie dobry mikrofon? Mój, który tutaj słyszycie tutaj to pojemnościowy SPC GEAR SM900 o wartości 350 zł. Nie wiedząc jak to na prawdę będzie nie chciałem inwestować w nie wiadomo jak drogi mikrofon, szukając po opiniach znalazłem ten.

Nie chodzi o to ile wydasz, a jak tego użyjesz, możesz sobie mieć mikro za 2k, ale jak podłączasz go do konsoli i nic nie obrabiasz, to będzie brzmiał podobnie jak taki za pisiont złotych, jak u Ciebie właśnie. Ale w obróbkę video, ani audio nie chce Ci się bawić, także... no, z profesjonalizmem ma to niewiele wspólnego : D Nagrałbyś choćby ten mikrofon osobno na PC i obrobił (jakiś compressor, hard limiter/normalizacja, odszumianie, cokolwiek), to już by lepiej brzmiało.

19 godzin temu, Waakzu napisał:

Jeśli chodzi o jakość video. Mówisz o średniawej jakości chociaż jest to 4k, obraz prosto z PS5. Może problem leży w tym, że akurat gra ma już kilka lat, ale na pewno premiery będą wyglądały lepiej. No ale wydaje mi się, że wyższej jakości obrazu nie mogę już mieć.

Pomyłka, YT włączył mi jakąś niską jakość i nie sprawdziłem tego, sorry, akurat jakość video jest spoko : D

Edytowane przez Przemcio666
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, skunRace napisał:

@Spl97 Tobie się chyba już w dupie poprzewracało, od kiedy to "zwykły" forumowicz który nie dawno konto tutaj założył będzie ustalał nowy regulamin forum i jeszcze konsekwencje wyciągał. Konsekwencje to Ty sobie możesz u siebie na pulpicie wyciągać, a Tobie dałbym bana na tydzień dla zasady, za straszenie ludzi i podszywanie się pod jakiegoś moderatora :D

Jego tylko ostrzegałem,żeby nie było :D Konsekwencjami nie zajmę się ja,bo nie mogę ale moderatorzy to jak najbardziej.

Kończmy już ten wywód o przeszłości,który został już dawno zamknięty i szkoda czasu do niego wracać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Azgaroth napisał:

Nie jest to łatwy kawałek chleba, zwłaszcza gdy na yt ogrom różnego rodzaju gameplayów jest wręcz przytłaczający - tym bardziej, trzymam kciuki i życzę powodzenia. Jeśli masz radochę i parcie, żeby to robić to już jeden istotny warunek spełniony, szlifowanie umiejętności przyjdzie z czasem :) Planujesz robić streamy? Sporo małych kanałów zyskuje w ten sposób pierwszą widownię :)

Dzięki za wsparcie. Tak, zamierzam nadawać na żywo. Do tej pory robiłem to na Twitchu, ale spróbuję jeszcze na YouTube :)

4 godziny temu, Przemcio666 napisał:

Nie chodzi o to ile wydasz, a jak tego użyjesz, możesz sobie mieć mikro za 2k, ale jak podłączasz go do konsoli i nic nie obrabiasz, to będzie brzmiał podobnie jak taki za pisiont złotych, jak u Ciebie właśnie. Ale w obróbkę video, ani audio nie chce Ci się bawić, także... no, z profesjonalizmem ma to niewiele wspólnego : D Nagrałbyś choćby ten mikrofon osobno na PC i obrobił (jakiś compressor, hard limiter/normalizacja, odszumianie, cokolwiek), to już by lepiej brzmiało.

Okej rozumiem. Spróbuję się tym pobawić. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiejszy Youtube to przekonanie , że więcej subów = lepsza osoba

Dlatego ja tam nie nagrywam , bo co najwyżej mogę od kolegów suba dostać

Jak nagrywa się to, co nagrywa też pierdyliard innych osób to ludzie chętniej patrzą na tych , co mają więcej subów, bo "WIĘCEJ LUDZI OGLĄDA TO CHODŹMY TAM , OLEJMY INNYCH, BO PRZECIEŻ MAJĄ MAŁO SUBÓW TO SĄ PEWNIE KIJOWI "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi