Skocz do zawartości
Spl97

Delegalizacja, Regulacje podatkowe, Adopcja kryptowalut przez państwa i firmy oraz energetyczność wydobywania i wpływ na środowisko naturalne rynku kryptowalut na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Camis napisał:

Spokojnie przecież  ich namierzą jak tylko zdecydują się gdziekolwiek tymi bitcoinami zapłacić. To jedna z zalet tej waluty :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet w tym arcie piszą:

"Reprezentująca klientów AfriCryptu kancelaria prawna informuje, że miejsce przebywania braci Cajee jest nieznane, a bitcoiny zostały wyprowadzone w sposób uniemożliwiający ich śledzenie"

"wyprowadzone z kont bitcoiny zostały przepuszczone przez tzw. miksery krytpowalutowe. To czyni kierunek, w którym zostały przesłane, praktycznie niemożliwym do wykrycia."

Oni już je poprzelewali na inne konta, czy pozamieniali na inne crypto. Pewnie wszytko już jest wyprowadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jakoś nie wyczułem ironii w twoim poprzednim poście.

Goście pewnie sobie już siedzą na jakiejś prywatnej wyspie i są ustawieni do końca życia :E Albo druga opcja i gryzą piach, a ktoś inny się bawi.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 44 mld $ sfinansował bym sobie nieśmiertelność i żył jak w Altered Carbon. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Za 44 mld $ sfinansował bym sobie nieśmiertelność i żył jak w Altered Carbon. :E

No właśnie mogli by miliarderzy więcej pieniędzy na badania nad długowiecznością przeznaczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On i tak zaraz trafi do więzienia za nie płacenie podatków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta,trafi do więzienia za manipulowanie rynku krypto :E jak McAfee(on akurat brał udział w nie płaceniu podatków) który kilka dni temu popełnił samobója,gdyż wiedział,że nigdy nie wyjdzie na wolność,jak się odda w ręce Amerykańskich władz.

Elonek jednak jest sporo sprytniejszy,a jako że krypto ma taki status prawny jaki ma,to pójdzie mu na sucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Spl97 napisał:

Ta,trafi do więzienia za manipulowanie rynku krypto :E jak McAfee(on akurat brał udział w nie płaceniu podatków) który kilka dni temu popełnił samobója,gdyż wiedział,że nigdy nie wyjdzie na wolność,jak się odda w ręce Amerykańskich władz.

Elonek jednak jest sporo sprytniejszy,a jako że krypto ma taki status prawny jaki ma,to pójdzie mu na sucho.

Nie chodzi mi o krypto. Ogólnie gościu nie płacił podatków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, krzysztoft30 napisał:

Nie rozumiem waszej filozofii życia. Zamiast patrzeć na to ile zarabiacie i ile macie w portfelach, to wy wszystkich wsadzalibyście do więzienia. Tym razem dzięki Elonowi praktycznie w niecałe 10 minut zarobiłem 1600 zł.  Mało, bo wszedłem za mniejsze pieniądze, bo obawiałem się, że jednak przy tak ospałym rynku nie będzie reakcji na jego słowa - myliłem się.

Elon nie ma za co pójść do więzienia, bo jedyne co napisał to:  "My Shiba Inu will be named Floki"

Ci dwaj bracia co okradli giełdę krypyto w RPA na 4mld $ co to są Twoje 1600zł przy nich ciesz się że twojej giełdy nikt nie okradł i nie rozpłynął się w powietrzu, czekam aż w Chinach ktoś tak zrobi i okradnie giełdę na 100 mld $ i rozpłynie się w powietrzu. :E Ja też dorabiam w internecie, ale legalnie, zarabiam mniej od Ciebie, ale stabilnie, zawsze tak samo, co miesiąc. Aha i płacę podatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie trzymają kasę na szemranych giełdach, a potem płacz.

Najbardziej legit jest Coinbase kosztem wyższych prowizji. Co do Binance to bym nie ufał na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.06.2021 o 13:48, B@nita napisał:

A jaki jest pożytek z tych "numerków" i kto płaci konkretnie kopaczom?

obsługa transakcji czyli przekazywanie monet miedzy użytkownikami sieci

chciałbym dożyc dnia kiedy nie będę musiał tłumaczyć tak podstawowych rzeczy ... :D

a wszystko już napisano https://helion.pl/kategorie/biznes-it/bitcoin ... nawet po polsku

pare lat temu była afera o zablokowanie środków z niewiadomego pochodzenia przez bitbay

kasę z AFRICRYPT będą musieli upłynnić na jeszcze bardziej szemranej giełdzie niż ich samych ...

21 godzin temu, lukadd napisał:

Przecież nawet w tym arcie piszą:

"Reprezentująca klientów AfriCryptu kancelaria prawna informuje, że miejsce przebywania braci Cajee jest nieznane, a bitcoiny zostały wyprowadzone w sposób uniemożliwiający ich śledzenie"

"wyprowadzone z kont bitcoiny zostały przepuszczone przez tzw. miksery krytpowalutowe. To czyni kierunek, w którym zostały przesłane, praktycznie niemożliwym do wykrycia."

Oni już je poprzelewali na inne konta, czy pozamieniali na inne crypto. Pewnie wszytko już jest wyprowadzone.

miksery BTC nie są w 100% skuteczne dopiero konwersja na Monero lub inny anonimowy coin

ale Monero nie jest zgodne z żadna polityka zwalczania prania brudnych pieniędzy wiec regulowana giełda nie może nim handlować

Edytowane przez Auberon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy nie prałem crypto i nie wnikałem zbytnio w te systemy. Ale giełd masz masę i również takich które działają w krajach poza UE, USA i chinami. Można wachlować do woli.

A gruba ryba po przepraniu crypto, przecież i tak sobie tego nie przeleje na swoje konto :E Tylko puści dodatkowo przez słupy i lewe na nich założone konta, różne spółki w krajach 3 świata itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukadd napisał:

Osobiście nigdy nie prałem crypto i nie wnikałem zbytnio w te systemy. Ale giełd masz masę i również takich które działają w krajach poza UE, USA i chinami. Można wachlować do woli.

A gruba ryba po przepraniu crypto, przecież i tak sobie tego nie przeleje na swoje konto :E Tylko puści dodatkowo przez słupy i lewe na nich założone konta, różne spółki w krajach 3 świata itd.

Ruska mafia prała krypto BTC dokładnie pamiętasz akcje z tego roku jak gościa FBI w USA złapali z milonami BTC czy jakoś tak, pewnie Chińska i Japońska mafia też pierze krypto i takie sumy co się zwykłym kopaczom nie śniło. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło to wyglądać jak samobój.McAfee też popełnił samobója,ale w celi więziennej.Kto następny? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już to,tyle że mi się wydaje,że masowego wypluwania kart po koparce nie będzie miało miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Spl97 napisał:

Czytałem już to,tyle że mi się wydaje,że masowego wypluwania kart po koparce nie będzie miało miejsca.

Dyski po Chia już sprzedają, to karty też zaczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Dyski po Chia już sprzedają, to karty też zaczną.

Czy to nie jest tak, że te dyski do niczego już się nie nadają? Trzeba będzie kupować tylko nowe w sklepie chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...