Skocz do zawartości
Spl97

Delegalizacja, Regulacje podatkowe, Adopcja kryptowalut przez państwa i firmy oraz energetyczność wydobywania i wpływ na środowisko naturalne rynku kryptowalut na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lukadd napisał:

Przeczytaj do końca tego newsa :E

Później tak. Wycofali się z tego. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pytania z tematu odpowiem- nie wiem czy to ma sens ale to już się dzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Klakier1984 napisał:

Wracając do pytania z tematu odpowiem- nie wiem czy to ma sens ale to już się dzieje ;)

Na razie w Chinach, a Salwador nie dostanie BTC jako formy płatności, Bank Światowy i inne międzynarodowe organizacje finansowe powiedziały nie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://tokeneo.com/pl/mial-obciac-i-zjesc-swojego-penisa-teraz-twierdzi-ze-nie-ma-nic/

:szczerbaty:

Ktoś się orientuje jaka jest skala zaanagażowania w rynek krypto dużych, oficjalnych instytucji finansowych?
Czy przy ewentualnym krachu na rynku znowu polecą bezpośrednio lub pośrednio (wzajemne gwarancje finansowe) po państwową pomoc?

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paw79 napisał:

https://tokeneo.com/pl/mial-obciac-i-zjesc-swojego-penisa-teraz-twierdzi-ze-nie-ma-nic/

:szczerbaty:

Ktoś się orientuje jaka jest skala zaanagażowania w rynek krypto dużych, oficjalnych instytucji finansowych?
Czy przy ewentualnym krachu na rynku znowu polecą bezpośrednio lub pośrednio (wzajemne gwarancje finansowe) po państwową pomoc?

Oficjalne instytucje finansowe się odcięły od krypto, mowa o Banku Światowym i tym podobnych instytucjach, jak ten analityk mówi że to j***** to nie dotknie wszystkich jak krach mieszkaniowo-kredytowy z 2008 roku, tutaj tylko niektórzy stracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobiło Greyscale? ?

Hodluje dalej czy już zaczęło wycofanie się z inwestycji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Stjepan666 napisał:

Oficjalne instytucje finansowe się odcięły od krypto, mowa o Banku Światowym i tym podobnych instytucjach, jak ten analityk mówi że to j***** to nie dotknie wszystkich jak krach mieszkaniowo-kredytowy z 2008 roku, tutaj tylko niektórzy stracą.

Nie miałem na myśli "aż" Banku Światowego i podobnych, ale jakieś średnie Banki i Fundusze Inwestycyjne.
Bo chyba drobni ciułacze nie napompowali tej bańki samodzielnie?
I teraz Bank Światowy się odcina -> FED się odcina -> duży Bank Państwowy się odcina -> jakiś inny Bank siedzi cicho bo ma spore udziały w Funduszu który obkupił się w krypto na górce.
Nie trzeba być specjalistą finansowym by wiedzieć że wzajemne gwarancje lecą w przeciwnym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski dzień dla niektórych :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech teraz ekipa odgruzuje moje posty sprzed kilku m-cy gdy mówiłem, że jebnie koło 60k :> To nieee, wszędzie te same bzdury o 100k czytałem. Bo było "aż" dwa razy, więc musi być trzeci, no nie? :>

 

ale spoko, wszystko przed nami jeszcze. Teraz po prostu będzie korekta, dłuższa bądź krótsza. MOże sie uda karty kupić wreszcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Ceny kart graficznych lecą na łeb na szyję. Możemy dziękować Chinom

Spadek cen widać już w polskich sklepach. Dla przykładu Palit GeForce RTX 3070 JetStream OC jeszcze w maju kosztował 7499 zł. Dzisiaj można ten model kupić za około 5499 zł. Nadal jest to kwota wyższa, niż rekomendowana, ale to spadek o prawie 30 procent. Inny przykład to Gigabyte GeForce RTX 3060 Gaming OC, który w maju uszczuplał stan konta o 4469 zł, a w tym momencie można go kupić za 3399 zł, czyli o około 25 procent mniej. Nadal jesteśmy dalecy od powrotu do normalności, ale tak duże obniżki są już powodem do radości i światełkiem w tunelu, które zapowiada lepsze czasy.

 

https://www.telepolis.pl/tech/sprzet/ceny-kart-graficznych-w-dol-chiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kaiketsu napisał:

To niech teraz ekipa odgruzuje moje posty sprzed kilku m-cy gdy mówiłem, że jebnie koło 60k :> To nieee, wszędzie te same bzdury o 100k czytałem. Bo było "aż" dwa razy, więc musi być trzeci, no nie? :>

 

ale spoko, wszystko przed nami jeszcze. Teraz po prostu będzie korekta, dłuższa bądź krótsza. MOże sie uda karty kupić wreszcie :D

Karty się uda kupić, w Chinach to już j****** dzięki ich rządowi, wprowadzają własne ludowe krypto to trzeba się pozbyć hamerykańskiej szemranej waluty, to się dzieje teraz.

Pan GOLD
Gold - pan
Dzisiaj kupił sobie złoty kran
I chlust i plusk...
Woda jak pomyje
- Łapki sobie myje

Pan GOLD
GOLD - cieć
Dzisiaj wszystko musie złote mieć
I drzwi i dni, nawet złotą duszę

Pan GOLD
- Kto zacz?
Dzisiaj kupił sobie złoty sracz
I luu... i sruuu...
Złota aż po szyję
- No. Dupkę sobie zszyje

Kiedyś GOLD nosił w sercu bunt
Kiedyś GOLD miał ambitny plan
Teraz GOLD, GOLD i tylko GOLD
Teraz pan, pan i tylko pan

Tekst Alkatraz do utworu Pan GOLD z płyt Error dobrze się do tego odnosi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kaiketsu napisał:

To niech teraz ekipa odgruzuje moje posty sprzed kilku m-cy gdy mówiłem, że jebnie koło 60k :> To nieee, wszędzie te same bzdury o 100k czytałem. Bo było "aż" dwa razy, więc musi być trzeci, no nie? :>

 

ale spoko, wszystko przed nami jeszcze. Teraz po prostu będzie korekta, dłuższa bądź krótsza. MOże sie uda karty kupić wreszcie :D

Korekta to teraz jest, a jebnąć to jeszcze nie jebło. 100k będzie tylko pytanie kiedy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Little Sun napisał:

Korekta to teraz jest, a jebnąć to jeszcze nie jebło. 100k będzie tylko pytanie kiedy. 

Może być już nigdy, w Salwadorze BTC nie będzie środkiem płatniczym, Bank Światowy powiedział nie, bo jest bardzo niestabilny, a w Chinach będziesz miał cyfrowego Yuana, BTC i pochodne będą zakazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Może być już nigdy, w Salwadorze BTC nie będzie środkiem płatniczym, Bank Światowy powiedział nie, bo jest bardzo niestabilny, a w Chinach będziesz miał cyfrowego Yuana, BTC i pochodne będą zakazane.

Nie musi być środkiem płatniczym aby kosztować nawet i milion $. Tak teraz głównie przez Chiny mamy cenę BTC jaką mamy, ale dziwne że ludzie który mają najwięcej w portfelach czyli tak naprawdę i najwięcej do stracenia, dalej dokupują lub przynajmniej trzymają.

Nawet jak 100k będzie dopiero za 3-4 lata to masz na koniec 100% do przodu na rok., jeśli by teraz kupić. Sam teraz nie mam jaj żeby jeszcze dokupić ale ci co są na rynku długo i mają kasę na inwestycję to widzą takie rzeczy, a ceną pójdzie do góry jak zamiast złych newsów przyjdą te dobre bo jak wiemy wszystko to manipulacja na której ci najwięksi zarabiają, co nie znaczy że szary człowiek też nie może. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Chińskie „kopalnie” bitcoina przenoszą się do Kazachstanu

Działania władz Chin ograniczające tworzenie i używanie bitcoina skłoniły niektóre chińskie „kopalnie” kryptowaluty do przeniesienia się do innych krajów, m.in. Kazachstanu, donosi serwis Benzinga.

„Kopalnia” bitcoinów BIT Mining z Shenzhen poinformowała, że pierwsza partia 320 „koparek” trafiła już do nowej lokalizacji w Kazachstanie. Druga i trzecia, licząca łącznie 2,6 tys. “koparek”, ma dotrzeć do nowego miejsca jeszcze przed 1 lipca. 

Chińska spółka planuje wznowienie do 27 lipca tworzenia kryptowaluty.

14eba377-d20e-568d-99e9-baea8f63cc9d_w_8

 

https://www.pb.pl/chinskie-kopalnie-bitcoina-przenosza-sie-do-kazachstanu-1120271

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Little Sun napisał:

Nie musi być środkiem płatniczym aby kosztować nawet i milion $. Tak teraz głównie przez Chiny mamy cenę BTC jaką mamy, ale dziwne że ludzie który mają najwięcej w portfelach czyli tak naprawdę i najwięcej do stracenia, dalej dokupują lub przynajmniej trzymają.

Nawet jak 100k będzie dopiero za 3-4 lata to masz na koniec 100% do przodu na rok., jeśli by teraz kupić. Sam teraz nie mam jaj żeby jeszcze dokupić ale ci co są na rynku długo i mają kasę na inwestycję to widzą takie rzeczy, a ceną pójdzie do góry jak zamiast złych newsów przyjdą te dobre bo jak wiemy wszystko to manipulacja na której ci najwięksi zarabiają, co nie znaczy że szary człowiek też nie może. 

Masz swojego BTC, nawet za 1 mln $ ale najwcześniej w 2057. :E  Może wtedy już będzie rozwinięte górnictwo kosmiczne i np HEL-3 będzie bardziej pożądany i potrzebny do robienia wielkich interesów na kosmiczną skalę, 2 mln ton rudy przenoszone przez Nostromo z Alien 1 coś Ci mówi, biliardy dolarów leżą w kosmosie trzeba tylko po nie sięgnąć. Aha koparki kryptowalut można zasilać węglem jak w XIX wieku, ale robotów górniczych w kosmosie już węglem nie zasilisz. :)

stock-to-flow-inception-2057-1024x575.jp

 

https://news.bitcoin.com/hedgeye-this-model-predicts-bitcoin-at-1000000/

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Stjepan666 napisał:

Masz swojego BTC, nawet za 1 mln $ ale najwcześniej w 2057. :E  Może wtedy już będzie rozwinięte górnictwo kosmiczne i np HEL-3 będzie bardziej pożądany i potrzebny do robienia wielkich interesów na kosmiczną skalę, 2 mln ton rudy przenoszone przez Nostromo z Alien 1 coś Ci mówi, biliardy dolarów leżą w kosmosie trzeba tylko po nie sięgnąć.

stock-to-flow-inception-2057-1024x575.jp

 

https://news.bitcoin.com/hedgeye-this-model-predicts-bitcoin-at-1000000/

Idąc tym tropem to niektóre metale szlachetne kompletnie stracą swoją obecną wartość, Co z systemem pieniężnym ? Zaczniemy pieniądz pokrywać w innym surowcu ? Już widzę tą ideę :E Oczywiście że będą krypto pytanie przez kogo zarządzane.

A co do tego miliona to napisałem czysto teoretycznie że po prostu nie musi być środkiem płatniczym aby być zaliczać kolejne ATH,  wątpię aby BTC do 2057 przetrwał jako coś sensownego i opłacalnego, ale jest to możliwe.

Podałeś jeden z miliona wskaźników i jeszcze błędnie go opisałeś, przyjrzyj się gdzie jest milion $.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Little Sun napisał:

Idąc tym tropem to niektóre metale szlachetne kompletnie stracą swoją obecną wartość, Co z systemem pieniężnym ? Zaczniemy pieniądz pokrywać w innym surowcu ? Już widzę tą ideę :E Oczywiście że będą krypto pytanie przez kogo zarządzane.

A co do tego miliona to napisałem czysto teoretycznie że po prostu nie musi być środkiem płatniczym aby być zaliczać kolejne ATH,  wątpię aby BTC do 2057 przetrwał jako coś sensownego i opłacalnego, ale jest to możliwe.

Podałeś jeden z miliona wskaźników i jeszcze błędnie go opisałeś, przyjrzyj się gdzie jest milion $.  

Co dla nas jest nie do pomyślenia, dla ludzi wtedy żyjących będzie normalne, czy 40 lat ktoś by pomyślał że korzystanie z telefonów komórkowych tak ułatwi życie, za 40 lat może coś innego być, co do krypto to pewnie przetrwają ale może w innej formie niż teraz, no jest około 1mln $. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Stjepan666 napisał:

Co dla nas jest nie do pomyślenia, dla ludzi wtedy żyjących będzie normalne, czy 40 lat ktoś by pomyślał że korzystanie z telefonów komórkowych tak ułatwi życie, za 40 lat może coś innego być, co do krypto to pewnie przetrwają ale może w innej formie niż teraz, no jest około 1mln $. :E 

Teraz miałem czas artykuł przeczytać po pierwsze to wykres z ceną bezpośrednio ma mało wspólnego.

A cytując :

Cytat

This framework suggests Bitcoin’s price potentially reaching $1 million by the latter half of 2020s, and as much as $10 million per BTC by the 2030s

Więc daj coś lepszego xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kaiketsu napisał:

To niech teraz ekipa odgruzuje moje posty sprzed kilku m-cy gdy mówiłem, że jebnie koło 60k :> To nieee, wszędzie te same bzdury o 100k czytałem. Bo było "aż" dwa razy, więc musi być trzeci, no nie? :> ale spoko, wszystko przed nami jeszcze. Teraz po prostu będzie korekta, dłuższa bądź krótsza. MOże sie uda karty kupić wreszcie :D

Ci "pseudoanalitycy" nadal twierdzą,że BTC przed końcem 2021 roku osiągnie pułap 100 tys.$ :E mimo niekorzystnych aktualnych prognoz oraz działań państwa Chińskiego w kierunku krypto(w sensie powiedzenie krypto won etc.).Według symulacji,byczy cykl BTC ma potrwać do grudnia,więc jeszcze wszystko jest możliwe od srogich wzrostów krypto po pęknięcie bańki w najbliższym czasie.

4 godziny temu, Little Sun napisał:

Tak teraz głównie przez Chiny mamy cenę BTC jaką mamy, ale dziwne że ludzie który mają najwięcej w portfelach czyli tak naprawdę i najwięcej do stracenia, dalej dokupują lub przynajmniej trzymają.

Chłopie,wiesz kto się pcha w kryptowaluty? Przede wszystkim instytucje jak Greyscale czy MicroStrategy,które mówią że krypto jest ok ? oraz podążająca za nimi głupota ludzka,a wraz z nimi żółtodzioby,które są pozbawione wiedzy o inwestowaniu w ten specyficzny rynek oraz o tym,że to tylko bańka spekulacyjna,gdyż ich najczęściej jedynym argumentem za tym faktem jest... ucieczka przed inflacją ?,gdzie jest na tym świecie wiele sposobów i to w dodatku całkiem legalnych,gdzie także można uciec przed inflacją.Serio,inwestowanie w nieruchomości czy chociażby w złoto są już pewniejszymi inwestycjami niż te kryptowaluty.A jak rynek kryptowalut jest bardzo niestabliny to już wiesz.Wystarczy,że Elonek tweetnie,że krypto to coś złego i od razu rynek leci na pysk :E

4 godziny temu, Camis napisał:

Cyk,kilka miesięcy i Kazachstan to zauważy oraz coś z tym fantem zrobi :>

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2021 o 15:19, Spl97 napisał:

Chłopie,wiesz kto się pcha w kryptowaluty? Przede wszystkim instytucje jak Greyscale czy MicroStrategy,które mówią że krypto jest ok ? oraz podążająca za nimi głupota ludzka,a wraz z nimi żółtodzioby,które są pozbawione wiedzy o inwestowaniu w ten specyficzny rynek oraz o tym,że to tylko bańka spekulacyjna,gdyż ich najczęściej jedynym argumentem za tym faktem jest... ucieczka przed inflacją ?,gdzie jest na tym świecie wiele sposobów i to w dodatku całkiem legalnych,gdzie także można uciec przed inflacją.Serio,inwestowanie w nieruchomości czy chociażby w złoto są już pewniejszymi inwestycjami niż te kryptowaluty.A jak rynek kryptowalut jest bardzo niestabliny to już wiesz.Wystarczy,że Elonek tweetnie,że krypto to coś złego i od razu rynek leci na pysk :E

Co ma jedno do drugiego, popatrz szerzej. Istnieją instytucje które swoje na rynku robią, istnieją milionerzy/miliarderzy którzy swoje mają i trzymają operują poza takimi instytucjami, są też firmy zajmujące się kopaniem i szczęściarze którzy kupili BTC za śmieszne pieniądze i jakimś cudem przynajmniej część trzymają dalej.  

Obstawiam że ww. pojedyncza i decyzyjna osoba wie co się dzieje na rynku lepiej niż to ja i ty i całe forum wzięte i jak widać nie straszne im parę złych tweetów i newsów, a przecież oni powinni się wyprzedawać pierwsi czyż się mylę ?

A przed inflacją bardziej chcą właśnie ci najbogatsi chcą uciekać niż zwykły szary człowiek, ile można mieć gruntów, złota, akcji itp. jak na horyzoncie jest coś co daje zarobić i tak jak historia pokazuje zarobić najwięcej.

A czy jesteś miliardową firmą inwestującą w krypto czy kolesiem z 0.1 BTC to nie ma znaczenia o ile wiesz co robisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

69 tys. bitcoinów zniknęło bez śladu. To może być największe oszustwo w historii branży kryptowalut

https://businessinsider.com.pl/finanse/36-mld-dol-strat-w-aferze-spolki-africrypt-z-rpa-to-moze-byc-najwieksze-oszustwo-w/lrgpvt7

 

Cytat

GIEŁDA KRYPTOWALUT AFRICRYPT ZNIKNĘŁA, A WRAZ Z NIĄ 4,4 MLD USD W BITCOINACH

https://forexclub.pl/gielda-kryptowalut-africrypt-zniknela-a-wraz-z-nia-44-mld-usd-w-bitcoinach/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W większość te skriny robione w przerywnikach filmowych a w prawdziwym gameplayu ta gra już tak cudnie nie wygląda 🥲
    • Odnośnie hałasu: Kupiłem na próbę "odnawiany" (refurbished) dysk enterprise Toshiba z serii MD i... spodziewałem się, że będzie gorzej. Ja osobiście do PC bym czegoś takiego nie włożył (od prawie 10 lat mam tylko dyski SSD), ale w NASie pracującym w tym samym pomieszczeniu, ale ok. 4m od moich uszu nie sprawia to problemów. Na pewno nie jest to tragedia w stylu opisów, że "takie dyski można używać jedynie w serwerowni albo w piwnicy".
    • Widzę że trafiło na operatora drona i jak już napisane że czegoś nie wolno to emocje biorą górę... - pilota Emocje to biorą u mnie górę jak widzę jak ktoś lata totalnie bez głowy i poszanowania innych - a takich jest 90% użytkowników dronów. Co do licencji to ok, użyłem niewłaściwego określenia, (...) myślałem, że to ogarniesz. - skoro mnie łapiesz za słówka, to cóż: taste your own medicine Nie, nie pisałeś i wiem o strefach, ale podałem po prostu dosadny przykład by zobrazować jak wygląda Twoje myślenie w tym temacie, że jak coś nie jest wprost zakazane to jest dozwolone. Nie, to tak nie działa, bo to co robisz musi być wykonywane z poszanowaniem praw innych osób czy Ci się to podoba czy nie. - widocznie nie wiesz jak działa moje myślenie w tym temacie. Latam z poszanowaniem prawa i prywatności. Jeżeli podczas nalotu, ktoś do mnie podejdzie i poprosi o nie publikowanie wizerunku, to postaram się mu wytłumaczyć, że charakterystyka mojej pracy nie polega na nagrywaniu wizerunku. Jeżeli to nie poskutkuje to pewnie skończy się na policji i sądzie. Ale ochrona i poszanowanie prywatności nie zabrania mi wykonywania swojej pracy. I zaklinanie przez was rzeczywistości tego nie zmieni. To co jest przerażające w dronowaniu to nieświadomość ludzi. Kupuje sobie jeden z drugim drona. Lata i dopiero po jakimś czasie dociera do niego, że są jakieś przepisy regulujące loty. a cała dyskusja zaczęła się od tego, że ja to napisałem, ale uwaga! w odniesieniu do nagrania z drona jakie pokazała TV Republika z przeszukania domu Ziobry, gdzie: - a jak by kręcili z chodnika kamerą to byłoby ok?
    • To też nie jest tak, że gra jest słaba, bo nie jest. To nadal dobra, a w niektórych aspektach bardzo dobra gra. Zadań pobocznych ogólnie jest niewiele w porównaniu z innymi Sandboxami i moim zdaniem dobrze, są zadanie, słabe, średnie i dobre. Jestem w 10 rozdziale i póki co nie spotkałem zadania pobocznego, które zapadałoby mi na tyle w pamięć, że mógłbym je nazwać bardzo dobrym. Ot, takie typowe jrpg-owe poboczniaki, jeżeli ktoś oczekuje tego typu zadań to się nie zawiedzie. Mimo wszystko podobało mi się zadanie z Johnnym (nawet pomimo zbieractwa, które trzeba było dla niego zrobić).  Fabuła główna jest spoko, jeżeli człowiek się głównie na niej skupia to naprawdę da się zaangażować "emocjonalnie", problem w tym, że jest jednak sporo rozpraszaczy i sama fabuła jest rozciągnięta względem oryginału. Już nie będę pisał o zmianach, które w niej nastąpiły, bo to każdy sobie oceni osobiście (każdy, który grał w oryginał oczywiście). Fajne też są relacje między bohaterami, ich komentarze i rozmowy, a tak jak już ktoś pisał, zdecydowanie relacja Tifa-Aearith (i to jak to wpływa na Clouda) robi tu robotę.  Ja zdecydowałem, że po 10 rozdziale skupiam się już praktycznie tylko na głównej fabule, 57 godzin za mną, myślę, że dobije do 70.
    • Do kupienia u jednego sprzedawcy jak wejdziesz w nowy teren po wyjściu z bazy jak popchniesz fabułe to siedzi na poludniu. Normalnie Gromoszczęki czy inne dziadostwa strąca bez problemu, tego brakowało bo ten łuk startowy to szrot jakich mało. PS. Do jego kupna jest wymagany worek nadymiacza więc jak już takie spotkamy to nie rozwalamy mu baku na plecach bo rozsadzi worek i nici z zakupu -trzeba ubić tak aby nie eksplodował wtedy wyleci na 100%
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...