Skocz do zawartości
serwkomp

Temp. pokazywana przez Riva.....

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Co zrobić że program RivaTunerStatisticsServer pokazywał rzeczywistą temperature procka w grach a nie zaniżoną , bo narazie to mi zaniża , pokazuje inną temperature niż jest.

Dobra, już mam, przez Hwinfo się ustawiam :)

Edytowane przez serwkomp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd wiesz, że zaniża? To właśnie HWInfo czasami  podaje fałszywe odczyty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• A w jaki sposób w grach 48" 4K odbije negatywnie na szczegółach? Będzie renderował gry w niższej rozdzielczości niż np 27" 4K? A może odbije się też na jakości obrazu? Na efektach HDR? Na czerni? Na kątach widzenia? Na czasie reakcji pixeli? Na odświeżaniu 120Hz? Na matrycy 10bit? Na czym jeszcze odbije się negatywnie OLED z mniejszym PPI ? Bo jak siadamy metr od ekranu, to te PPI na poziomie FHD jest bardzo przekonujące. Ja bym poszedł jeszcze dalej i powiedziałbym, że 48" 4K ma pixele wielkości monitora 14" 1024x768. Jak można grać z na czymś co ma ppi monitora 1024x768?? 
    • U mnie też nic, nawet bólu ręki nie miałem. 
    • Przesiadłem się z 34" UWQD, czyli jakby 26-27" WQHD na 48" 4K i powiem Ci, że gry wyglądają LEPIEJ. DETALE W GRACH WYGLĄDAJĄ LEPIEJ! Granie bez Anty Aliasingu jest dużo przyjemniejsze. Znacznie ciężej dostrzec przeskakujące pixele na krawędziach. A przesiadłem się z LEPSZEGO PPI na GORSZE PPI. Tak wiec... pieprzysz bzdury. Siedzieć musisz metr od ekranu, żeby go wygodnie ogarnąć. Ale to PPI 24" FHD nie ma kompletnie nic do 4K 48". GRY na 24" FHD WYGLĄDAJĄ JAK GÓWNO w porównaniu do 48" 4K.  
    • @Don1406 A to odpada, myślałem że to jakiś świeższy zakup tak żeby chociaż gwarancja go obejmowała. W takim wypadku to faktycznie albo go będziesz używać aż nie padnie albo zaopatrzyć się w nowy jak usterka będzie bardzo przeszkadzać bo naprawa będzie nieopłacalna. Swoją drogą dużo ludzi ma problem z Optixami i to nawet świeżo z pudełka jak przeglądałem reddit, więc proponował bym iść w coś innego.
    • A kto wam każe wrzucać okno z przeglądarki na cały ekran i się mordować?   Czym rózni się okno przeglądarki o rozmiarze tych 20-27" na oledzie vs full screen na 24" dajmy na to?  Z JAKIEGO BLISKA? Przed 48" nie siedzisz 30cm przed ekranem. Optymalna odległość to okolice metra do metr dwadzieścia.  Serio z takiej odległości widzisz strukturę pixeli na ekranie 48" 4K ? Pogratulować. Pewnie jak idziesz ulicą to oglądasz wszędzie gołe tyłki fajnych lasek między strukturą włókien ubrania.    A skoro wiemy już że jednak gra i ogląda filmy, może nawet HDR.. a nie tych na pewno nie ogląda na monitorze, bo jakby nie ma monitorów z HDR XD. Dobra to skoro gra i ogląda filmy to znaczy, że polecanie czegoś innego niż OLED 48" to nieporozumienie?  Bo ja to tak rozumiem, nie grasz tylko siedzisz w exelu, kup sobie moniotorek. Grasz i oglądasz filmy kup OLEDa ? Tak? 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...