Skocz do zawartości
karol78711

Czy ta karta graficzna jest orginalna? RTX 2070 Asus dual mini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stoję przed krokiem kupienia karty z ogłoszenia na OLX i nie jestem do końca pewien czy jest ona autentyczna, ponieważ nie mogę znaleźć tego modelu na internecie. Według Pana jest to RTX 2070 Asus Dual mini w wersji białej. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć czy jest prawdziwa? ps. gość nie posiada ani pudełka ani dowodu zakupu. W imgurze wysyłam zdjęcia.
https://imgur.com/a/y68VjQ9

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikomu na siłę coś sugerować, ale nie szkoda ci kasy ? bez pudełka, bez gwarancji na olx...  

Tak dla uświadomienia, 8 z 17 wiadomości w historii na olx które miały być okazją jest teraz "Email został usunięty" na kilka nawet nie raczyli odpisać jak pytałem czy można przetestować kartę z odbiorem osobistym... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech odpali gpu-z i kliknie te lookup ciekawe co mu pokaże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Galax,KFA ale raczej nie asus bo tu też o obudowę chodzi...gość albo nie wie co sprzedaje skoro nic do niej nie ma lub to jakiś składak nie wiadomo z czego może po naprawach bo po co zmieniać naklejki na wentyle....chyba że odpadły z gorąca w koparce :-)

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie to janusz marketingu.

doszedl do wniosku ze szybciej sprzeda asusa niz jakis malo znany badziew wiec nakleil logo asusa:)

 

w zyciu bym u goscia nie kupil bo jak nie ma skrupulow zeby taki przekret robic to rownie dobrze moze ci wciskac uszkodzona karte:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Rafalxxx napisał:

doszedl do wniosku ze szybciej sprzeda asusa niz jakis malo znany badziew wiec nakleil logo asusa:)

dokładnie, wersja biosu wskazuje na kfa2 z naklejkami asusa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, psiak91 napisał:

Tak dla uświadomienia, 8 z 17 wiadomości w historii na olx które miały być okazją jest teraz "Email został usunięty" na kilka nawet nie raczyli odpisać jak pytałem czy można przetestować kartę z odbiorem osobistym...

U mnie to nie jest 8 na 17 tylko 100% :), choć jeszcze przed tym szaleństwem zdarzały się okazje, typu gtx 960 w bieda wersji ale za 200zł, kupiłem też gtx 770 za 200zł. Jakiś gość sprzedawał radeona 7850 za 120zł i znajomy kupił od razu, a już wtedy kryzys się zaczynał.

Edytowane przez qrek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej nie ryzykować? gość powiedział że jest możliwość przetestowania i daje gwarancję 7 dniową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, karol78711 napisał:

Czyli lepiej nie ryzykować? gość powiedział że jest możliwość przetestowania i daje gwarancję 7 dniową.

Jak nie ma firmy, to może na gębę sobie mówić o gwarancji, a jak do czegoś dojdzie to byle do bramy i się nie znamy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi ostatnio na olx gość zaproponował bezpieczną wysyłkę pobraniową do paczkomatu ale płatność do systemu inpost prosto z karty i po wybraniu produktu potwierdzenie na ekranie paczkomatu że jest ok, skończyło się tak że przy próbie zapłaty bank zablokował mi kartę a na drugi dzień usuneli mu aukcję z olxa :E  Dobrze że zabezpieczenie "nadprądowe" :E się odpaliło samo bo by mnie typ wyczyścił ?

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.05.2021 o 22:50, Send1N napisał:

Mi ostatnio na olx gość zaproponował bezpieczną wysyłkę pobraniową do paczkomatu ale płatność do systemu inpost prosto z karty i po wybraniu produktu potwierdzenie na ekranie paczkomatu że jest ok, skończyło się tak że przy próbie zapłaty bank zablokował mi kartę a na drugi dzień usuneli mu aukcję z olxa :E  Dobrze że zabezpieczenie "nadprądowe" :E się odpaliło samo bo by mnie typ wyczyścił ?

Takiego numeru jeszcze nie słyszałem :). Czyli w jaki sposób chciał kasę ugrać, skoro miałeś płacić przez paczkomat inpost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też nie wiem ale nie dał się namówić na przelew standardowy z konta tylko z karty i próbowałem bo niby się nie da tak zrobić i przy próbie przelania nie chciało pójść i dostałem autoblokade tzn zorientowałem się po weekendzie jak nie mogłem wybrać z bankomatu gotówki :E zadzwoniłem i chłop powiedział że przelew był podejrzany do san francisco :E musiałem poczekać na drugą kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...