Skocz do zawartości
Gość

Terkotanie w nowym monitorze i odstająca ramka.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Przyszedł mi wczoraj nowy monitor: Acer Nitro VG252QPbmiipx czarny HDR400. Sam monitor jest bardzo fajny jednak zauważyłem 2 wady. Pierwsza to odstająca ramka z przodu monitora w dolnej części tak gdzieś na około 1mm . Dodatkowo w ramce po prawej stronie znajduje się jakiś biały śmieć. Drugi problem to gdy w opcjach monitora wyciszenie dam na wyłączone to zaczyna coś w nim terkotać. Co ciekawe mniej więcej z tej strony co jest ten śmieć. Po za tym może to nie jest jakaś wada ale spód nóżki od monitora nie jest najlepszej jakości. Wygląda jakby już przeszła swoje. Czy taki monitor nadaje się do zwrotu czy te usterki normalne są w tych monitorach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Na zdjęciu widać tego śmiecia i jak odstaje ramka od monitora.

sdsad.jpg

Tutaj jest pokazane w jakim stanie jest noga.

20210507-123723.jpg

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tą nogą jest nie tak, to że jest niechlujnie wykonana? jeśli tak to ... welcome gaming monitor world ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u reszty ale ja fotek nie widzę ,nie wyświetlają się ????  :E  co do odstających ramek właśnie z dołu monitora to spora część producentów tak montuje a bardziej się  rozchodzi o siły naprężenia żeby w jakimś stopniu minimalizować sławny owiany bohaterstwem BLB :E czyli wycieki podświetlenia  ,co do reszty to nie komentuję niechlujnej nogi :-P Chciałeś monitor marketowy gamingowy za dosłownie parę złotych żeby był chociaż średniej jakości takich rzeczy to nawet w erze nie ma  :E  A co jeszcze lepsze już widzę fachowcia który od startu podpowiada żeby zwracać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 godzin temu, unadarek napisał:

Nie wiem jak u reszty ale ja fotek nie widzę ,nie wyświetlają się ????  :E  co do odstających ramek właśnie z dołu monitora to spora część producentów tak montuje a bardziej się  rozchodzi o siły naprężenia żeby w jakimś stopniu minimalizować sławny owiany bohaterstwem BLB :E czyli wycieki podświetlenia  ,co do reszty to nie komentuję niechlujnej nogi :-P Chciałeś monitor marketowy gamingowy za dosłownie parę złotych żeby był chociaż średniej jakości takich rzeczy to nawet w erze nie ma  :E  A co jeszcze lepsze już widzę fachowcia który od startu podpowiada żeby zwracać :E

U mnie normalnie są widoczne zdjęcia. Może masz jakieś wtyczki do blokowania treści na stronie powłączane.

Co do monitora to tych lepszych zaczynają się od 1500zł z wyż, a i to minimalna cena z tego co czytałem. A nie chciałem więcej wydawać. Monitor kupiłem ze względu na to że poprzedni zaczął mi szwankować i jak np. się włączał to musiałem trzymać kabel od obrazu przy monitorze i ciągnąć w dół bo inaczej czarny ekran. Myślałem że za taką kwotę będzie w miarę coś fajnego, a tu takie sobie. Odnoszę wrażenie że ten poprzedni co kupiłem jakościowo jest znacznie lepszy i ma nieco lepsze kolorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...