Skocz do zawartości
lang0s

Drukarka do domu, budżet 300-600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam drukarki do domu na której będę drukować rzeczy na korepetycje. Jakieś 95% wydruku będzie czarno-białe, ale doszedłem do wniosku, że kolor nie jest opcją która jest mi strasznie potrzebna. Tygodniowo raczej nie będzie więcej drukowane niż 10-15 stron, bliżej tej dolnej granicy. Będzie coś w budżecie 300-600?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten wariant od HP powinien Cie usatysfakcjonować ----> HP OfficeJet 8013; możliwość połączenia przez WiFi, dość szybko drukuje, automatyczny druk dwustronny, dotykowy ekran umila użytkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wolałbym coś typu:

Epson EcoTank L120 , albo Canon Pixma G1420 - wielokrotnie niższe koszty druku (tańszy tusz)

Edytowane przez Kyle_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak to jest z tym brakiem możliwości skanowania jak nie ma tuszu? Bo o tym też się naczytałem podczas rozeznania. No i też z tacji tego, że praktycznie codziennie będę coś drukował to chyba odchodzi mi problem z zasychaniem. Mam tu rację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, lang0s napisał:

praktycznie codziennie będę coś drukował to chyba odchodzi mi problem z zasychaniem. Mam tu rację?

Dokładnie tak. Nie ma lepszych warunków dla atramentówki niż regularne, codzienne drukowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Simisear napisał:

Tusze starczają na około 300 stron,

... i kosztują 46zł/sztuka. Dla porównania podany przeze mnie wyżej Canon za 51zł wydrukuje 6000 stron.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Kyle_PL napisał:

... i kosztują 46zł/sztuka. Dla porównania podany przeze mnie wyżej Canon za 51zł wydrukuje 6000 stron.

Nigdy się tym nie interesowałem ale teraz dotarło do mnie jaka duża to jest różnica. Chyba jednak bardziej będę się skłaniał w kierunku czarno-białej opcji w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi