Skocz do zawartości
tomek25

Bitcomet nie działa.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Bitcometem, chodzi o to że w ogóle nie wyszukuje plików, problem pojawił się dwa dni temu, wcześniej wszystko było w porządku. Wersja bitcometa, którą mam to 1.76, na starszej to samo było. Prosiłbym o pomoc, czy ktoś ostatnio też ma problem z tym programem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli reinstalacja programu nie pomoże, to zainstaluj zamiast Bitcometa - qBittorrent. Używam go od dawna i nie ma z nim żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, omkar napisał:

Jeżeli reinstalacja programu nie pomoże, to zainstaluj zamiast Bitcometa - qBittorrent. Używam go od dawna i nie ma z nim żadnych problemów.

Reinstalacja bitcometa nie pomogła. Jeśli chodzi o program, który zaproponowałeś to po zainstalowaniu można z poziomu tego programu wyszukiwać pliki? Czy po zainstalowaniu nie wyskakują jakieś okienka bo z tego co pamiętam to przy innym programie chyba to był utorrent albo bittorrent (nie jestem pewien) już na poziomie instalacji jakieś okienka wyskakiwały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety qbittorrent jest przeznaczony dla bardziej zaawansowanych piratów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jestem piratem a te programy do pobierania plików są legalne, są dostępne na normalnych portalach z oprogramowaniem. Pytałem czy po zainstalowaniu programu, o którym pisałeś można z poziomu programu pliki wyszukiwać? Nie pisz mi o zaawansowaniu bo aż tak ciemny nie jestem, chyba że trzeba ten program jakoś specjalnie konfigurować, bo w bitcomecie wszystko zaraz po zainstalowaniu było skonfigurowane automatycznie.

Edytowane przez tomek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak samo jak fifki do papierosów są legalne ale i tak wiemy, że 99% dzieciaków korzysta z nich do palenia trawki :)
Legalne pliki bez problemu znajdziesz na stronach producenta danego oprogramowania, lub autora więc korzystanie z wyszukiwarek nie powinno stanowić większego problemu, bo tego Google nie ukrywa jak to ma miejsce w wypadku popularnych stron z torrentami.

 

Jeżeli masz problem ze znalezieniem jakiegoś pliku torrent zawsze możesz tu napisać i na pewno dostaniesz pomoc w znalezieniu legalnych treści :)

Edytowane przez narmiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
23 godziny temu, tomek25 napisał:

Reinstalacja bitcometa nie pomogła. Jeśli chodzi o program, który zaproponowałeś to po zainstalowaniu można z poziomu tego programu wyszukiwać pliki? Czy po zainstalowaniu nie wyskakują jakieś okienka bo z tego co pamiętam to przy innym programie chyba to był utorrent albo bittorrent (nie jestem pewien) już na poziomie instalacji jakieś okienka wyskakiwały.

Też kiedyś miałem Bitcometa, a potem uTorrenta. Qbittorrent, to moim zdaniem najlepszy aktualnie klient sieci torrent i do tego jeszcze otwarto-źródłowy.  Używam go w Windowsie i Linuksie. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...