Skocz do zawartości
dawidoxx

New World MMO

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Gatunek: MMO/RPG - TTP

PREMIERA: 31 sierpień 2021

Zamknięta beta: 21 lipca 2021 (zapisy https://www.newworld.com/pl-pl/tester-sign-up

https://store.steampowered.com/app/1063730/New_World/ 

Odkryj ekscytującą grę MMO z otwartym światem pełnym niebezpieczeństw i możliwości, w którym jako rozbitek i podróżnik wykujesz swój los, przemierzając fantastyczną wyspę Aeternum. Czekają na Ciebie niezliczone okazje do walki, zbieractwa i wykuwania własnych przedmiotów pośród dziczy i ruin wyspy. Władaj nadludzkimi siłami lub śmiertelnie groźną bronią w bezklasowym systemie walki rozgrywanej w czasie rzeczywistym, tocząc pojedynki samotnie lub w małej drużynie, bądź gromadź potężne armie do bitew w trybie PvE i PvP – wybór jest Twój.

 

New-World-Titel-780x438.jpg

 

 

 

I jak czekacie na ten tytuł? :D 


Szukałem w wyszukiwarce tematu, ale nie znalazłem - jak jest to ten poleci do kosza 

 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam.

Już sam fakt że to będzie pierwsze tego typu MMO w języku polskim zainteresuje wiele osób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Element Wojny napisał:

Czekam.

Już sam fakt że to będzie pierwsze tego typu MMO w języku polskim zainteresuje wiele osób. 

Nigdy nie grałem w żadne mmo, ale ten tytuł mnie zainteresował.. wyglada solidnie ;) 

Preeorder polecaił - choćby tylko bete przetestować, bo nie wiem do konca czy mi podjedzie..

NyWss9e.jpg

 

Beta jest dla wszystkich preeorderów

A z zapisów ludzie bedą losowani wiec ilość miejsc pewnie będzie mocna ograniczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Czekam.

Już sam fakt że to będzie pierwsze tego typu MMO w języku polskim zainteresuje wiele osób. 

Ja kiedyś zaraziłem się DBO ... Ale tylko dlatego że uwielbiam DB ,setki godzin spędzonych ,gildia itp itd. W najlepsze , że to wszystko w języku tajwańskim ? i nawet jestem w stanie rozszyfrować czy napisać coś po krzaczkowemu ? i jak widzę , że ludzie po kilkudziesieciu latach grania nie czają za grosz eng to serce mi się kraja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zwyczajnie są leniwi.. jaki to był placz przed premiera RE: VIILLAGe, a jednak po premierze nie wiedziałem jakoś narzekania ze nie ma spolszczenia  ;) 

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o leniwość tylko o poszanowanie rynku i konsumentów. Jeżeli dany produkt wchodzi np. do Polski to dla mnie oczywistą oczywistością jest, że jest w naszym rodzimym języku i dodatkowo posiada instrukcję. Dodatkowo irytuje mnie fakt, ze często dany produkt np. gra posiada inne wersje językowe a naszej brakuje. Więc w sumie wychodzi, że "tamci" są bardziej leniwi niż my ;) Tłumaczenie, że jest to uzależnione od rynku jakoś do mnie nie trafia gdy widzę wybór np. ukraiński a polskiego brak.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
44 minuty temu, skypan napisał:

Tu nie chodzi o leniwość tylko o poszanowanie rynku i konsumentów. Jeżeli dany produkt wchodzi np. do Polski to dla mnie oczywistą oczywistością jest, że jest w naszym rodzimym języku i dodatkowo posiada instrukcję. Dodatkowo irytuje mnie fakt, ze często dany produkt np. gra posiada inne wersje językowe a naszej brakuje. Więc w sumie wychodzi, że "tamci" są bardziej leniwi niż my ;) Tłumaczenie, że jest to uzależnione od rynku jakoś do mnie nie trafia gdy widzę wybór np. ukraiński a polskiego brak.

W jakiej grze masz język ukraiński? W grach są podstawowe języki świata, którymi operuje się w każdym bardziej cywilizowanym kraju. U nas wygląda to tak, że nasi to znają ruski, bo musieli się uczyć, chodzi o pokolenie naszych rodziców, a od jakiegoś czasu mamy pokolenie które płodzi brajanków i Jessici, gdzie szkoła i rodzice nic nie wnieśli z wartości życiowych do głów januszy i karyn które wychowują bombelki

To jest zależne od rynku, a że polska jest dla wielu, krajem 3 świata to co się dziwić ?.

A jak widać po temacie z RE Village, Ci co najwięcej szczekali że brak PL, zachwycają się grą i zagrają ponownie z napisami bo gówno z gry zrozumieli. Polska mentalność.

 

A za ciekawostkę sprawdźcie sobie jakie jest pochodzenie języka włoskiego... Zdziwieni??

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, AndrzejTrg napisał:

W jakiej grze masz język ukraiński?

Nie chce mi się teraz przekopywać Steam ale jak znajdę to dam. 

54 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

To jest zależne od rynku, a że polska jest dla wielu, krajem 3 świata to co się dziwić ?.

Co poniektórzy z Polski też tak uważają i piszą teksty w stylu, że leniwi, brajanki itp. Jak widać można mieć kalpy na oczach i pisać takie dyrdymały.  Nie mieszkam w zacofanym kraju a także nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Z takim podejściem jaki mają co poniektórzy nadal będziemy marginalizowani.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, skypan napisał:

Nie chce mi się teraz przekopywać Steam ale jak znajdę to dam. 

Z takim podejściem jaki mają co poniektórzy nadal będziemy marginalizowani.

Tak było,jest i będzie... Historia mówi sama za siebie.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Tak było,jest i będzie... Historia mówi sama za siebie.

Niestety beton jest był i będzie. Smutne a mamy XXI w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy New World spełni oczekiwania fanów mmorpg? Zapraszam na podcast, w którym pogadamy sobie o tym czy gra od Amazona podbije rynek mmo:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos gral moze w alphe i moze cos wiecej powiedziec? Zastanawiam sie czy nie wziac pre ordera zeby pograc w bete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dawidoxx napisał:

Bierz najwyżej zwrócisz :)

No niby tak :E 

Jesli dobrze rozumiem, moge wziac np dzisiaj i trzymac az do dnia przed premiera w miedzy czasie grac np przez 20h w bete bo bedzie to "osobny produkt"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.05.2021 o 15:53, dawidoxx napisał:

Ludzie zwyczajnie są leniwi.. jaki to był placz przed premiera RE: VIILLAGe, a jednak po premierze nie wiedziałem jakoś narzekania ze nie ma spolszczenia  ;) 

 

Ja chciałem ograć ta gierkę ale bez polskich napisów nie ogram xD

W dniu 10.06.2021 o 20:26, 60fps napisał:

Czy New World spełni oczekiwania fanów mmorpg? Zapraszam na podcast, w którym pogadamy sobie o tym czy gra od Amazona podbije rynek mmo:

 

Pewnie nie , nie wyjdzie juz mmo na poziomie starego WoWa czy starego Knight online

Edytowane przez voltq
  • Like 2
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz fanowskie spolszczenie do residenta.. do new world podobno mają dodać w późniejszym terminie nasz dubbing a na razie będą napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, voltq napisał:

Pewnie nie , nie wyjdzie juz mmo na poziomie starego WoWa czy starego Knight online

Wiekszosc nie chce, co widac po serwerach wow'a classic. Byl bym a potem szybko spadlo zainteresowanie. Zreszta dla mnie o ile jest pare elementow irytujacych ktore najchetniej bym wywalil z wowa(systemy covenant) to reszta jest milion razy lepsza niz kiedys. Teraz przynajmniej wbijajac na godzine mam szanse cos zagrac, kiedys polowe tego czasu to sie szukalo tanka/healera ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dawidoxx napisał:

Przecież masz fanowskie spolszczenie do residenta.. do new world podobno mają dodać w późniejszym terminie nasz dubbing a na razie będą napisy.

na konsoli :D?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, voltq napisał:

na konsoli :D?

Skoro piszesz w temacie pc to myślałem że odnosisz się do tej wersji 

na drugi raz trzeba sprecyzować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dawidoxx napisał:

Skoro piszesz w temacie pc to myślałem że odnosisz się do tej wersji 

na drugi raz trzeba sprecyzować 

tak na drugi raz sprecyzuj , pl napisy pc , konsola brak

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się gościu wszystkiego na siłę 

Napisałem że masz fanowskie spolszczenie więc na logikę wiadome że dotyczy PC, bo jakbyś miał takie wgrać na konsole. 

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić New Wolrd na premierę? Zapraszam na filmik na ten temat!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro startuje beta, kto ma zamiar wyprobowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, joloxx9 napisał:

Jutro startuje beta, kto ma zamiar wyprobowac?

Oczywiście :D 

7zXs0U9.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mów za siebie.😎 Ja chcę kupić monitor który spełnia moje oczekiwania, muszę bazować na recenzjach oraz opiniach użytkowników i przy kwocie którą trzeba wyłożyć za taki niszowy 32 calowy monitor gdzie można kupić coś z serii C albo GX od LG nie mówiąc o S95C więc aby wyrzucić ponad 6 koła to warto aby monitor chociaż nie piszczał czy może to już moje od górne zachcianki i zostałem nieświadomym testerem? Co do dostępności jest to bardzo globalna sytuacja gdzie w europie jest kilka sztuk danego monitora na krzyż może usa jest odrobinę lepsza dostępność (zazwyczaj Alienwareów) ale tam też ludzie czekają 30 dni+ na monitor.
    • hellhound'a wziąć czy https://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-nitro-radeon-rx-7900-gre-oc-16gb-gddr6-11325-02-20g-13180478/ próbuję ogarnąć który lepszy tzn mniejsze ryzyko. Chyba szafiry lubią piszczeć?
    • Myślałem, że to wnuczka Protasiewicza a to jego dziewczyna. Ona 22 lata on 56 lat. Co ona ma w głowie. https://www.o2.pl/plotki/22-latka-zabralo-glos-po-skandalu-partnerka-protasiewicza-to-studentka-7017418808142752a   Wczoraj słuchałem kawałek. Początek kilkanaście min o byłym już działaczu PiS który okazał się pedofilem i zarzuca mu sie skrzywdzenie kilkudziesięciu dziewczyn ale był chroniony przez wyżej postawionych. https://kultura.onet.pl/wiadomosci/bartlomiej-m-przed-sadem-problemy-w-procesie-znanego-aktora/g0mq6hp
    • Nie zauważysz poprawy "w działaniu systemu" jeżeli już to w grach  czy benchmarkach, pamięci masz wsadzone w slot nr 2 i 4 ?, włączenie profilu xmp nie powinno mieć wpływu na pracę wentylatora od chłodzenia cpu,w Biosie nie ustawiasz żadnego OC na 1500mhz... wbijasz profil xmp 2 3000mhz i moduły mają być wsadzone w slot A2 - B2
    • Hej Posiadam 1060 6Gb, monitor FullHD oraz zasilacz 600W BeQuiet. Chciałbym złożyć coś młodemu na platformie AMD Ryzen 7600. Nigdy na AMD nic nie składałem i nie wiem jaki np RAM do tego wybrać i MOBO. Tyle, że na AM5. Mógłby ktoś pomóc? Dziękuję.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...