Skocz do zawartości
dawidoxx

New World MMO

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

Jak masz 3090 to bym nie ryzykował. Coś ewidentnie jest nie tak, nVidia albo amazon w końcu to załatają 

Przecież to nie wina gry.. jakby tak się dało uwalić GPU przez oprogramowanie to już byś miał masę wirusów.

Z tego co widziałem na reddicie to praktycznie wszyscy z problemem mają 3090 ftw od evga.

Grałem wczoraj i przedwczoraj łącznie z 6h i jest ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wydaje się nie tyllko RTX 3090...

Sprawdzałem na Radeonie 290 OC

I w wyborze postaci - 83 stopnie, wyłaczyłem w 5 minut - jakbym trzymał to pewnie jeszcze więcej by urosło.

 

Sprawdze jeszcze dzisiaj na RTX 3070 Ti - bo przyjdzie nowy komp do mnie, ale jak bedzie powyzej 80 stopni to pierdziele te gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielisz? To zmień budę, popraw wentylację.

Masz upały za oknem..u mnie rdr2, cyberpunk rozgrzewa rdzen do  70c i 82 na pamięciach..  przy grze w new world mam tyle samo, więc ta gierka nie nagrzewa jakoś mocniej karty od innych tytułów .. sprawdzałem po 3h grania.

 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem gameplaya i na razie moim zdaniem to gra jest zbyt mało rozbudowana, ciągle te same moby, każdy gracz praktycznie ubrany w to samo, także w skrócie wszystkiego jest za mało.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie opinie o grze? Bo po cichu liczę, że wyjdzie coś fajnego z tego.

57 minut temu, bbandi napisał:

Ciekaw jestem kiedy hype opadnie na te gre, obstawiam max miesiąc i temat będzie wymierał, wygląda mega generycznie i ta nazwa, czyżby wzorowali sie na naszym Two Worlds.

Chyba chodzi o odkrywanie nowego świata czyli czas odkrycia ameryk przez Europejczyków.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wompierz napisał:

Jakie opinie o grze? Bo po cichu liczę, że wyjdzie coś fajnego z tego.

Generyczne i drewniane oraz do bólu kolorowe "hamerykańskie" fantasy z potencjałem na P2W na przestrzeni roku. Pooglądaj gameplaye i sam oceń czy taka rozgrywka to coś dla Ciebie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No na razie wygląda to tak średnio. Grafika mi się podoba ale system walki podobno skopany. Niestety ciężko o coś fajnego w tym gatunku. Albo mangowe nudne p2w mmo albo WoW.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dalej przyznać się komu NW spalił grafę ?

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę poczekałem

Zrzut-ekranu-2021-07-22-101053.jpg

Pograłem i

Zrzut-ekranu-2021-07-22-101115.jpg

Generalnie guano.

Lepiej znaki zapytania robić w Wiedźminie 3.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

Przecież to nie wina gry.. jakby tak się dało uwalić GPU przez oprogramowanie to już byś miał masę wirusów.

Z tego co widziałem na reddicie to praktycznie wszyscy z problemem mają 3090 ftw od evga.

Grałem wczoraj i przedwczoraj łącznie z 6h i jest ok :D

Jak sie gotuja podczas gry to "wina gry" jak najbardziej, ale nie tyle programistow amazonu co nvidii. Chyba rozumiesz?

 

Ja troche pogralem, bo w koncu ta bete chce wykorzystac ale nuuuuuda, strasznie duzo sie biega, malo sie dzieje etc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra z tego co czytam cierpi na syndrom Cyberpunka - ona powinna być wydana 31 sierpnia, ale 2022r.

Gameplay'e na YT wyglądają naprawdę biednie - gdyby to było F2P to może, ale za coś takiego płacić ? Serio wolałbym pograć w SWTOR'a...

Jeden gość streamuje NW ma całych 2 oglądających ?

 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, joloxx9 napisał:

Jak masz 3090 to bym nie ryzykował. Coś ewidentnie jest nie tak, nVidia albo amazon w końcu to załatają 

Karty powinny być takie, żeby wytrzymywały granie w najróżniejsze gry. Nie powinno być tak że jakakolwiek gra psuje kartę graficzną. To wina Nvidii. Ogólnie wstyd i kiepsko. Tak drogi produkty i tak byle jaki...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,moja kolega,, streamuje na twitch tą grę. Z moich obserwacji:

drewniana walka, ai nie potrafi wchodzić na skałki (rozwalasz ai, skacząc i spowrotem wchodząc na tą samą skałę), jakiś kłest z zabijaniem ,,owców,, podobno słaby resp tychże i może się zejść i parę godzin, kumpel narzeka na optymalizację.

i jeszcze te nieszczęsne doniesienia o paleniu kart grafik :-) i podobno ta gra ma wyjść już za miesiąc :-)

jeśli mogę zareklamować kolegę?

https://www.twitch.tv/bimbasek

 

Edytowane przez SZAFIR00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to będzie fail roku. Jakim cudem oni to chcą wydać za miesiąc ? 

Chcą stanąć w szranki z CP2077 kto wyda bardziej niedopracowaną grę ?

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Element Wojny Ale co oni by mieli tam poprawić ? Wszystko ? Takiego guano dawno nie widziałem. Jednak szacun, że można było przetestować i graficznie nawet to wygląda. Takie silne 2/10 :E

Edit.

No jeszcze dam coś za lokalizację 2,5/10

Edytowane przez skypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, skypan napisał:

@Element Wojny Ale co oni by mieli tam poprawić ? Wszystko ? Takiego guano dawno nie widziałem. Jednak szacun, że można było przetestować i graficznie nawet to wygląda. Takie silne 2/10 :E

Właśnie oglądam fajnego streama i koleś mówi wprost mechanikami i walką to jest poziom Gothica. To jakiś żart. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób się ekscytuje bo nowość i w ogóle, jest głośno więc nie jeden się na ten hype da złapać. Widzę to nawet po swoim otoczeniu.. Gra nie wyrożnia się absolutnie niczym i stoi gdzieś między indie developerką a growym blockbusterem udając przy tym, że nie jest Risenem 2 z multi. :E Nie rozumiem skąd tyle szumu wokół tej produkcji. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

jest poziom Gothica

Chyba odpalę Elexa bo jakoś mam i nie mogę zacząć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, skypan napisał:

Chyba odpalę Elexa bo jakoś mam i nie mogę zacząć :)

Od siebie polecam. Oczywiście wiadomo czego można się spodziewać po Piraniach jeśli chodzi o mechaniki i gameplay - ale świat, setting i fabuła naprawdę niezłe.

4 minuty temu, T.m.p1 napisał:

Sporo osób się ekscytuje bo nowość i w ogóle, jest głośno więc nie jeden się na ten hype da złapać. Widzę to nawet po swoim otoczeniu.. Gra nie wyrożnia się absolutnie niczym i stoi gdzieś między indie developerką a growym blockbusterem udając przy tym, że nie jest Risenem 2 z multi. :E Nie rozumiem skąd tyle szumu wokół tej produkcji. 

MMO po polsku - ile takich jest ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

MMO po polsku - ile takich jest ? 

Nie wiem, pewnie zero, mnie polski język w grach w których on nie pasuje raczej zawsze irytował ale to tam kwestia gustu. 

Natomiast to porusznie wokół NW nie dotyczy tylko naszego podwórka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej formie nie wróże jej sukcesu.. po 6h gry mam już dosyć :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli szkoda czasu, aby w ogóle ściągać. Tak się zastanawiałem, ale chyba oleje i pogram jak odin na Youtubie z godzinkę :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukadd napisał:

Czyli szkoda czasu, aby w ogóle ściągać. Tak się zastanawiałem, ale chyba oleje i pogram jak odin na Youtubie z godzinkę :E 

i kasa zaoszczędzona, a zawsze możesz się wypowiedzieć tak jak to robi Odin :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Kynareth napisał:

Karty powinny być takie, żeby wytrzymywały granie w najróżniejsze gry. Nie powinno być tak że jakakolwiek gra psuje kartę graficzną. To wina Nvidii. Ogólnie wstyd i kiepsko. Tak drogi produkty i tak byle jaki...

Raczej nie wina karty a softu do niej, na jedno w sumie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, T.m.p1 napisał:

Sporo osób się ekscytuje bo nowość i w ogóle, jest głośno więc nie jeden się na ten hype da złapać. Widzę to nawet po swoim otoczeniu.. Gra nie wyrożnia się absolutnie niczym i stoi gdzieś między indie developerką a growym blockbusterem udając przy tym, że nie jest Risenem 2 z multi. :E Nie rozumiem skąd tyle szumu wokół tej produkcji. 

Sezon ogórkowy i ogólnie nie ma w co grać więc ludzie rzucają się na wszystko co nowe, a jak jeszcze grubiej reklamowane to już w ogóle nic tylko brać! :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...