Skocz do zawartości
dawidoxx

New World MMO

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Element Wojny napisał:

W SWTOR'a jak najbardziej. To takie SP MMO

Prychłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Khold napisał:

Prychłem :E

Byłoby lepiej gdybyś zagrał zamiast prychać, ale co kto woli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Czytalem o tym, ale FFIV to jest japonskie MMO i sie boje ze jedyne co tam zobacze to wielkie cyfry i jeszcze wieksze cycki.

WoW nie jest japońskim MMO, a mają bałagan z cyferkami. Już kilka razy dobijały do milionów i latały po ekranie i musieli squishować, bo oczywiście Blizz jest na tyle niekompetentny że przez tyle czasu nie potrafili zrobić prawidłowego przeskoku w iLvL. :E

Jako osoba, która pograła dłużej zarówno w WoWa jak i FFXIV, wraz z raidowaniem, mogę stwierdzić że FFXIV jest takim trochę bardziej rozgarniętym WoWem (gry są dość podobne w mechanikach), chociaż początkowe przejście przez wątek fabularny z podstawki było dość nudnawe. Jeśli chodzi o endgame to w FFXIV jest chyba mniej do roboty, ale za to nawet sami twórcy zachęcają do tego żeby robić sobie przerwę od gry do następnego update, a nie tak jak w Wowie że specjalnie ci na większość rzeczy stawiają timegate że nie możesz czegoś zrobić, tylko musisz ciągle czekać, żeby ci abonament leciał. :E

Oglądałem gameplaye z tego New World i wygląda dla mnie jak kolejne takie samo MMO, które za rok, dwa lata odejdzie w zapomnienie. W tym gatunku jest taki zastój... Kiedyś sporo grałem w MMO, ale praktycznie większość tych, które mi się podobały, była psuta przez niekompetencję i chciwość twórców (przykłady: WoW, Aion). Ciężko znaleźć coś ciekawego, tym bardziej jeśli szuka się czegoś na poważnie. 

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Isharoth napisał:

Ciężko znaleźć coś ciekawego, tym bardziej jeśli szuka się czegoś na poważnie. 

Czyli FF XIV raczej nie polecałbyś ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, frog67 napisał:

Wiesz że to już lekko nieaktualne, skoro problem pojawia się i na innych kartach niż 3090  

To napisz do igorka a nie do mnie :lol2: Przeczytaj moze najpierw co jest tam napisane zanim zaczniesz komenotwac.

"Without spoiling everything in the third sentence, we can assume that this total failure looks like a pure design problem at EVGA and does not affect the other manufacturers in this form, as long as they do not use the same stupid design"

Ktos twierdzi, ze dotyczy tylko evga? NIE. Wiec twoj komentarz jest zbedny ale to najpierw trzeba przeczytac tekst ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Element Wojny napisał:

Czyli FF XIV raczej nie polecałbyś ?

FFXIV to chyba jedno z lepszych MMO w jakie grałem, więc mogę polecić. Jeśli komuś podoba się WoW, to FFXIV raczej też się spodoba.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na oddanie klucza? 

Jutro powinna być moja nowa karta, potrzebuję dobrego stress testa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Isharoth napisał:

FFXIV to chyba jedno z lepszych MMO w jakie grałem, więc mogę polecić. Jeśli komuś podoba się WoW, to FFXIV raczej też się spodoba.

Chyba, że ktoś wymiotuje na widok tego charakterystycznego, azjatyckiego stylu i dziwnej konwencji postaci z kocimi mordami i nie wiadomo czym jeszcze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SZAFIR00 napisał:

Ma ktoś na oddanie klucza? 

Jutro powinna być moja nowa karta, potrzebuję dobrego stress testa ?

Zapisz się do otwartej - jest jeszcze chyba opcja losowania kluczy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Isharoth napisał:

FFXIV to chyba jedno z lepszych MMO w jakie grałem, więc mogę polecić. Jeśli komuś podoba się WoW, to FFXIV raczej też się spodoba.

Nikomu nie mów - nigdy nie grałem w WoWa.

 

9 minut temu, joloxx9 napisał:

To zagraj, warto. 

Nie ma mowy. Mój przyjaciel wydał na tą grę przez te wszystkie lata majątek - a gra od samego początku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kandelabros napisał:

Ale w jaki sposób gra może uszkodzić karty graficzne?

To proste, nie uszkadza, bo jak miała by to niby zrobić? GPU nie wykonuje wprost kodu gry. Pomiędzy tymi elementami jest jeszcze wiele warstw programowych i razem z nimi zabezpieczeń.
Gra generuje duży narzut na GPU, pobór mocy rośnie i zaczynają się wysypywać gorsze konstrukcje, między innymi EVGA i wszystkie inne które wykorzystują podobnie słaby układ zasilania. ;)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę całe te spalanie kart to wymysł Schreiera i odwracanie uwagi od CP2077.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

That was a joke.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DisconnecT napisał:

Gra generuje duży narzut na GPU, pobór mocy rośnie i zaczynają się wysypywać gorsze konstrukcje, między innymi EVGA i wszystkie inne które wykorzystują podobnie słaby układ zasilania. ;)

 

Przynajmniej już sami obiecali ze je wymienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te EVGA ogólnie coś słabo w ostatnich latach. Słyszałem sporo o wielkiej awaryjności ich PSU, potem były problemy z różnymi GPU, teraz karty im się palą... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Te EVGA ogólnie coś słabo w ostatnich latach. Słyszałem sporo o wielkiej awaryjności ich PSU, potem były problemy z różnymi GPU, teraz karty im się palą... 

 Moja 2080 też padła, kontroler wentylatorów poszedł... Na szczęście wymienili odrazu 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, joloxx9 napisał:

Przynajmniej już sami obiecali ze je wymienia 

No łaski nie robią, w końcu świadczą gwarancję. Problem w tym że ta gra wcale niczego nie odkryła, padające 3090 i inne modele EVGA to temat znany już od zeszłego roku, a producent nadal nic sobie z tego nie robi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DisconnecT napisał:

No łaski nie robią, w końcu świadczą gwarancję. Problem w tym że ta gra wcale niczego nie odkryła, padające 3090 i inne modele EVGA to temat znany już od zeszłego roku, a producent nadal nic sobie z tego nie robi.

A no nie, aczkolwiek przynajmniej nie rzna glupa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 godzin temu, Element Wojny napisał:

W SWTOR'a jak najbardziej. To takie SP MMO. 

Możesz coś więcej napisać o SWOTR?

Od dawna przymierzam się do tego tytuły ale czytałem, że p2w. Ile można przejść za darmo?

Rozumiem, że w WoWa nie grałeś. Dziwne bo to najlepsze mmo na rynku.

FFXIV wygląda tak sobie. Grafika się zestarzała.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy gra w New World i bardzo chwali.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kynareth napisał:

Znajomy gra w New World i bardzo chwali.

? 

3 godziny temu, wompierz napisał:

Możesz coś więcej napisać o SWOTR?

Od dawna przymierzam się do tego tytuły ale czytałem, że p2w. Ile można przejść za darmo?

Za darmo bankowo możesz przejść wszystkie 8 kampanii fabularnych, nie wiem jak z contentem dodatkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z grania na yoyutube :E To jednak nie dla mnie takie granie ? po 5 minutach wyłączyłem.

Kupiłem na steam i zaraz sobie sam obadam z czym to się je :E

Na amazonie trochę lipa bo kodzik do bety wysyłają do 48h po preorderze. Wczoraj też na próbę na amazonie wziąłem i do dziś nie dostałem kluczyka do bety, dla tego wersja Steam, bo tam od razu dostajemy dostęp do bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z wyborem serwera i zestawem światów?

Tau, Ultra, Omega, Chi itd :E Jaki to ma wpływ na świat w którym rozpocznę rozgrywkę. Bo nie wiem co wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...