Skocz do zawartości
dawidoxx

New World MMO

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lukadd napisał:

O co chodzi z wyborem serwera i zestawem światów?

Tau, Ultra, Omega, Chi itd :E Jaki to ma wpływ na świat w którym rozpocznę rozgrywkę. Bo nie wiem co wybrać

Polecam świat "Refund". 

 

:E 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może za jakieś kilka godzin jak obadam grę :E Wziąłem jakiś full serwer Chi, ale z max 2 min czekania na zalogowanie. Na razie początek więc nic nie da się jeszcze powiedzieć o grze bo dopiero jakiś 9lvl :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinie ludzi grajacych na starszych sprzetach. Pogram na 1060 6gb,i5 4460 8gb ram ? Jesli nie,co kuleje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grę zwrócić po przegraniu 2h na steam, czy taki zwrot się tyczy tylko na amazonie? Myślę nad zakupem, aby przetestować, ale wiadomo 2h to za mało, aby zapoznać się z grą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Garru napisał:

Można grę zwrócić po przegraniu 2h na steam, czy taki zwrot się tyczy tylko na amazonie? Myślę nad zakupem, aby przetestować, ale wiadomo 2h to za mało, aby zapoznać się z grą. 

Mega gra chłopie nawet nie zastanawiaj się nad zwrotem tylko graj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Mega gra chłopie nawet nie zastanawiaj się nad zwrotem tylko graj. 

Myślę nad zakupem, aby samemu wyrobić zdanie. Dlatego mnie interesuje zwrot polityki na Steamie w przypadku New World, bo rozumiem, że na Amazonie mam na to 14 dni nie  zwracając uwagi na ilość przegranych godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Garru napisał:

Myślę nad zakupem, aby samemu wyrobić zdanie. Dlatego mnie interesuje zwrot polityki na Steamie w przypadku New World, bo rozumiem, że na Amazonie mam na to 14 dni nie  zwracając uwagi na ilość przegranych godzin.

W bete możesz grać ile chcesz - dopiero po wyjściu pełnej wersji masz 2h na zwrot.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, dawidoxx napisał:

W bete możesz grać ile chcesz - dopiero po wyjściu pełnej wersji masz 2h na zwrot.

Dzięki za info. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac jak hype z dnia na dzien opada, niektorzy "guru" mmorpg juz po grze pojechali (taki asmongold) i o ile go normalnie nie ogladam, to obejrzalem material odnosnie tej gry. Cieszy mnie, to co w niej zauwazyl i powiezial po tych kilkuset godzinach w pelni pokrywa sie z moja po zaledwie 6 :E Najwiekszym problemem jest walka, zwyczajnie nie pasuje do mmorpg. 

 

Widac ze niektorzy sa bardzo zaslepieni i probuja na sile bronic, ale cos czuje ze w bardzo szybkim czasie (miesiac/dwa) gra straci mase, mase uzytkownikow.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff, ulżyło mi, myślałem, że tylko ja uważam ta produkcję za daremna, nie wiem czym podyktowany jest ten hype (reklama, sezon ogórkowy w grach?) 

Streamuje ją dla kolegów, ale, serio uważam, że zwrot będzie robiony. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zapomniałem o tym tytule.. 10h mi wystarczyło :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, SZAFIR00 napisał:

Ufff, ulżyło mi, myślałem, że tylko ja uważam ta produkcję za daremna, nie wiem czym podyktowany jest ten hype (reklama, sezon ogórkowy w grach?) 

Nie wiem czym choc znajomy walnal mi takim hasloem:

"to jest beta zeby tylko przetestowac, ja dalej uwazam ze na premiere bedzie tego wszystkieo wiecej" - no tak, w miesiac przebuduja 1/3 gry - alez ja jestem glupi :E 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i wrażenia są mierne. System walki to dno, moby potrafią Cię trafić gdy robisz unik, ale samo ich atakowanie jest tak archaiczne że szok. Rodzaje mobów? Sam nie wiem, przez X godzin bije umarłych piratów lub wilki.
Questy? Idź tam i wróć, najlepsze że quest na 10 lvl, a moby mają 24, gdzie tu sens? Ogólnie questy są w cholerę nudne, wręcz można usnąć przy nich. System frakcji? Zależy od serwera, u mnie jeden ma prawie całą mapę objętą, drudzy z 2 obszary, a trzeci nic nie mają. 
System klas no cóż, nie jestem zwolennikiem że mogę w każdej chwili zmienić statystyki i klasę, według mnie jest to nonsens i skraca czas rozgrywki. O PVP lepiej nic nie mówić. :E EQ to też jeden wielki syf. Jak widziałem dungeony też są przeciętne. 

Już wolę wrócić do starego poczciwego Metina na priva lub Silkroad niż w to grać. :lol2: Dla mnie jest to serio nudne mmorpg, na początku się wydaje spoko, ale im dalej w las tym gorzej. Jak na obecne czasy po prostu ta gra jest strasznie zacofana i oprócz oprawy wizualnej nic nie prezentuje sobą, ale i oprawa nie jest jakaś wow. 
Nie polecam, a gra zginie w przeciągu roku, albo przejdzie na F2P z masą mikropłatności. ;) 

Edytowane przez Garru
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Garru napisał:

Pograłem trochę i wrażenia są mierne. System walki to dno, moby potrafią Cię trafić gdy robisz unik, ale samo ich atakowanie jest tak archaiczne że szok. Rodzaje mobów? Sam nie wiem, przez X godzin bije umarłych piratów lub wilki.
Questy? Idź tam i wróć, najlepsze że quest na 10 lvl, a moby mają 24, gdzie tu sens? Ogólnie questy są w cholerę nudne, wręcz można usnąć przy nich. System frakcji? Zależy od serwera, u mnie jeden ma prawie całą mapę objętą, drudzy z 2 obszary, a trzeci nic nie mają. 
System klas no cóż, nie jestem zwolennikiem że mogę w każdej chwili zmienić statystyki i klasę, według mnie jest to nonsens i skraca czas rozgrywki. O PVP lepiej nic nie mówić. :E EQ to też jeden wielki syf. Jak widziałem dungeony też są przeciętne. 

Już wolę wrócić do starego poczciwego Metina na priva lub Silkroad niż w to grać. :lol2: Dla mnie jest to serio nudne mmorpg, na początku się wydaje spoko, ale im dalej w las tym gorzej. Jak na obecne czasy po prostu ta gra jest strasznie zacofana i oprócz oprawy wizualnej nic nie prezentuje sobą, ale i oprawa nie jest jakaś wow. 
Nie polecam, a gra zginie w przeciągu roku, albo przejdzie na F2P z masą mikropłatności. ;) 

Są osoby, którym się to podoba, ostatnio w sumie nie ma w co grać więc ludzie rzucają się na byle co..

Edytowane przez T.m.p1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile przeszlo mi przez glowe zeby pograc, taki powrot do dawnych czasow jak w mmo pogrywalem, ale widze ze tu rewolucji nie ma wiec odpuszcze.

Ostatni raz to chyba w Conana HA sie zagrywalem z ludzmi z Twierdzy, swoja droga ktos z was nalezal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Garru napisał:

Pograłem trochę i wrażenia są mierne. System walki to dno, moby potrafią Cię trafić gdy robisz unik, ale samo ich atakowanie jest tak archaiczne że szok. Rodzaje mobów? Sam nie wiem, przez X godzin bije umarłych piratów lub wilki.
Questy? Idź tam i wróć, najlepsze że quest na 10 lvl, a moby mają 24, gdzie tu sens? Ogólnie questy są w cholerę nudne, wręcz można usnąć przy nich. System frakcji? Zależy od serwera, u mnie jeden ma prawie całą mapę objętą, drudzy z 2 obszary, a trzeci nic nie mają. 
System klas no cóż, nie jestem zwolennikiem że mogę w każdej chwili zmienić statystyki i klasę, według mnie jest to nonsens i skraca czas rozgrywki. O PVP lepiej nic nie mówić. :E EQ to też jeden wielki syf. Jak widziałem dungeony też są przeciętne. 

Już wolę wrócić do starego poczciwego Metina na priva lub Silkroad niż w to grać. :lol2: Dla mnie jest to serio nudne mmorpg, na początku się wydaje spoko, ale im dalej w las tym gorzej. Jak na obecne czasy po prostu ta gra jest strasznie zacofana i oprócz oprawy wizualnej nic nie prezentuje sobą, ale i oprawa nie jest jakaś wow. 
Nie polecam, a gra zginie w przeciągu roku, albo przejdzie na F2P z masą mikropłatności. ;) 

Rowniez odnosze podobne wrazenie, gra jest zwyczajnie slaba. Ale co ja sie nie nasluchalem, wymienie najlepsze:

- na premiere bedzie lepiej,

- ze walka skilla wymaga

- gra bedzie caly czas rozwijana

I masa innych bredni, to ze jest to mmo w ktorym bedzie kulec endgame to juz niewazne :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, joloxx9 napisał:

na premiere bedzie lepiej,

Gdyby premiera była za 6-9 miesięcy to może bym w to uwierzył, ale premiera jest za... 32 dni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Element Wojny napisał:

Gdyby premiera była za 6-9 miesięcy to może bym w to uwierzył, ale premiera jest za... 32 dni ?

Bedzie lepiej, cyberpunka w koncu na premiere porpawili, co nie? 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Bedzie lepiej, cyberpunka w koncu na premiere poprawili, co nie? 

Jeżeli ta gra będzie poprawiana w takim tempie jak CP to za 6 miesięcy serwery będą puste. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, joloxx9 napisał:

Rowniez odnosze podobne wrazenie, gra jest zwyczajnie slaba. Ale co ja sie nie nasluchalem, wymienie najlepsze:

- na premiere bedzie lepiej,

- ze walka skilla wymaga

- gra bedzie caly czas rozwijana

I masa innych bredni, to ze jest to mmo w ktorym bedzie kulec endgame to juz niewazne :E 

Wiadomo przecież beta-testy nie są od testowania, nagle za miesiąc gra się zmieni o 180 stopni z zawartością nie przetestowaną. Walka wymaga skilla to niech zobaczą jak wygląda walka w Blade&Souls gra z 2012 roku. 
Wielkość mapy i ilość lokacji jak na mmo woła o pomstę do nieba. Wiadomo wielu w Polsce będzie broniło gry, bo to pierwsza od x lat który posiada polonizację.  :E Najgorsze to latanie bez mounta przez całe mapy, jakbym nie miał nic lepszego do robienia tylko iść na questa 20 min, robić go 2 min i wracać 20min, bo zużyłem szybką podróż.. no właśnie szybka podróż z limitem do miejsca co 1h... Wyczuwam tutaj lukę, aby stworzyć system mikropłatności, ktoś kto kupi "vipa" lub będzie posiadał walutę za irl pieniądze, będzie mógł się bez limitu tepać. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Jeżeli ta gra będzie poprawiana w takim tempie jak CP to za 6 miesięcy serwery będą puste. 

I tak zapewne bedzie, duzo, bardzo duzo ludzi odpusci tytul w pierwszych 2 miesiacach.

 

Godzinę temu, Garru napisał:

Wiadomo przecież beta-testy nie są od testowania, nagle za miesiąc gra się zmieni o 180 stopni z zawartością nie przetestowaną. Walka wymaga skilla to niech zobaczą jak wygląda walka w Blade&Souls gra z 2012 roku. 
Wielkość mapy i ilość lokacji jak na mmo woła o pomstę do nieba. Wiadomo wielu w Polsce będzie broniło gry, bo to pierwsza od x lat który posiada polonizację.  :E Najgorsze to latanie bez mounta przez całe mapy, jakbym nie miał nic lepszego do robienia tylko iść na questa 20 min, robić go 2 min i wracać 20min, bo zużyłem szybką podróż.. no właśnie szybka podróż z limitem do miejsca co 1h... Wyczuwam tutaj lukę, aby stworzyć system mikropłatności, ktoś kto kupi "vipa" lub będzie posiadał walutę za irl pieniądze, będzie mógł się bez limitu tepać. ;) 

Ta tez takie cos uslyszalem "ale wiesz ze to beda i do premiery moga duzo zmienic" :E Ludzie nie zdaja sobie sprawy ile czasu zajmuje stworzenie calej mechaniki itd. teraz to jedynie stress test + bufixy/balans. Jak ktos mysli ze oni cokolwiek nowego dodadza na premiere to gg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę tą open bete i zdecyduję czy warto dać grze szansę. Na razie robię rozeznanie w temacie i opinię są raczej średnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem jednak dać grze szanse i zakupiłem. 143 zł to nie majątek, a może na jakiś czas wsiąknę w ten świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...