Skocz do zawartości
dawidoxx

New World MMO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też. Pograłem dziś chwilę i jak na razie zapowiada się całkiem przyjemna gra. Beta potrwa jeszcze parę dni także potestuję spokojnie i decyzję o zakupie podejmę dopiero pod koniec września.

Co ciekawe, zaraz po New World na rynku miał pojawić się kolejny płatny MMORPG Elyon. Twórcy jednak zmienili zdanie i Elyon zalicza obsuwę (20 października) jednocześnie przechodząc na model F2P (przestraszyli się Amazona? :P ).

https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/elyon-nie-dosc-ze-przesuwa-premiere-to-przechodzi-na-free-to-play-i-to-przed-debiutem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slafec dzieki serdecznie za napisanie o Elyon nie mialem pojecia o tej grze jako stary wyjadacz Aion widze jakies podobienstwo w tej grze ktora z checia przetestuje przy okazji bo new world jest totalnym drewnem i gównem chociaz jeszcze troche jutro dam temu szanse :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może New World nie jest kierowany do weteranów MMORPG tylko dla każdego. Kto wie. Może to im się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj godzinkę pograłem, dzisiaj też pogram trochę, zrobiłem sobie rudą laskę z kręconymi włosami. :E wszyscy chcą jej pomóc, mam już 7lvl.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do CBT poprawili ciut optymalizację, już tak nie drenuje proca i grafy ale dropy fpsów cały czas są. Jakieś bugi cały czas występują, ale nie trafiłem na nic co by utrudniło grę. Spolszczenie też już jest praktyczne pełne. Ogólnie bardzo spoko giera, będzie grane na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowane, na razie nie kupię nie mam ciśnienia na MMO, ale dobiłem do 9 lvl, trochę się pobawiłem, tak spadki fps są to widać, fajnie że gra jest całkowicie spolszczona, dobrze że nie było tam mangowej otoczki tylko wszystko wygląda normalnie. Kiedyś może kupię jak gra rozwinie i nie będę miał w co w sigla pograć, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w closed bete zagralem tak w open nawet nie mialem ochoty. Jak uwielbiam MMO/multiplayer to akurat tuaj nie bylo nic co by chcialo przykuc, okropny grind, jakies kopanie kamieni scinanie drzew itd. Do tego to bieganie... Grafika spoko ale silnik widac ze kuleje jesli o optymalizacje chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, joloxx9 napisał:

Jak uwielbiam MMO/multiplayer to akurat tuaj nie bylo nic co by chcialo przykuc, okropny grind, jakies kopanie kamieni scinanie drzew itd.

No właśnie. Ponoć to miała być gra "surwiwalowa". Później coś amazonowi się odwidziało i zaczęli ją przerabiać na MMO. Wyszedł im jakiś pomieszany twór, który jak widać graczy przyzwyczajonych do typowych rozwiązań MMO odrzuca. Mocno eksperymentują ale czy to jest złe ? Okaże się po dłuższym czasie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, skypan napisał:

No właśnie. Ponoć to miała być gra "surwiwalowa". Później coś amazonowi się odwidziało i zaczęli ją przerabiać na MMO. Wyszedł im jakiś pomieszany twór, który jak widać graczy przyzwyczajonych do typowych rozwiązań MMO odrzuca. Mocno eksperymentują ale czy to jest złe ? Okaże się po dłuższym czasie. 

I tak sprzedaz bedzie zalezec od strimerow :) Z tego co widzialem jeden z guru czyli Asmongold stwierdzil ze gra jest przecietna, wiec jakiegos wielkiego sukcesu jej nie wroze. Sam chcialem zagrac pvp ale z takim systemem walki to nie ma sensu, slusznie mowia na to gothic mmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, joloxx9 napisał:

I tak sprzedaz bedzie zalezec od strimerow :) Z tego co widzialem jeden z guru czyli Asmongold stwierdzil ze gra jest przecietna, wiec jakiegos wielkiego sukcesu jej nie wroze. Sam chcialem zagrac pvp ale z takim systemem walki to nie ma sensu, slusznie mowia na to gothic mmo.

Ja bardziej wydziałem w tym Risen niż Gothic przez statki i morski klimat. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Przetestowane, na razie nie kupię nie mam ciśnienia na MMO, ale dobiłem do 9 lvl, trochę się pobawiłem, tak spadki fps są to widać, fajnie że gra jest całkowicie spolszczona, dobrze że nie było tam mangowej otoczki tylko wszystko wygląda normalnie. Kiedyś może kupię jak gra rozwinie i nie będę miał w co w sigla pograć, zobaczymy.

Ja dobilem w zamkniętej becie jakoś do 14 czy 16. Czym dalej tym większe nudy :E

Refund poszedł tego samego dnia. I raczej nie będę do tej gry wracał, chyba że za kilka miesięcy coś tam by się jakimś cudem pozmieniało bo jakiś tam potencjał dałoby się wykrzesać, ale gra potrzebuje sporo zmian. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Teraz, joloxx9 napisał:

guru czyli Asmongold stwierdzil ze gra jest przecietna,

Na szybko poleciałem po miniaturach na jego kanale. Widzę, że gra w typowe MMO. Wcale mu się nie dziwię, że mu nie podeszła. Jeszcze raz napiszę. Ta gra nie jest dla tego typu ludzi - guru MMO itp. W niej nie ma pierdyliona mocy, rozwój postaci jest prosty i przypisany do skilowania broni. Nie trzeba grać PvP. Jak ktoś ma ochotę to ścina drzewa, łowi ryby, rąbie drzewo itp. by rozwijać swoją frakcję i swoje jakieś tam umiejętności. Najdzie mu ochota na PvP to włączy i pójdzie się napierdzielać.

W otwartej becie dałem tej grze drugą szansę i jak ktoś zapomni, że nie jest to typowe MMO znajdzie w tym tytule coś dla siebie. Być może Amazon właśnie w takich ludzi celuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lukadd napisał:

Ja dobilem w zamkniętej becie jakoś do 14 czy 16. Czym dalej tym większe nudy :E

Refund poszedł tego samego dnia. I raczej nie będę do tej gry wracał, chyba że za kilka miesięcy coś tam by się jakimś cudem pozmieniało bo jakiś tam potencjał dałoby się wykrzesać, ale gra potrzebuje sporo zmian. 

 

7 minut temu, skypan napisał:

  

Na szybko poleciałem po miniaturach na jego kanale. Widzę, że gra w typowe MMO. Wcale mu się nie dziwię, że mu nie podeszła. Jeszcze raz napiszę. Ta gra nie jest dla tego typu ludzi - guru MMO itp. W niej nie ma pierdyliona mocy, rozwój postaci jest prosty i przypisany do skilowania broni. Nie trzeba grać PvP. Jak ktoś ma ochotę to ścina drzewa, łowi ryby, rąbie drzewo itp. by rozwijać swoją frakcję i swoje jakieś tam umiejętności. Najdzie mu ochota na PvP to włączy i pójdzie się napierdzielać.

W otwartej becie dałem tej grze drugą szansę i jak ktoś zapomni, że nie jest to typowe MMO znajdzie w tym tytule coś dla siebie. Być może Amazon właśnie w takich ludzi celuje.

No właśnie ja się bawiłem trochę w kucharza i gotowałem dania z zebranej zwierzyny, oraz karbowałem skóry i je sprzedawałem, trochę bitki i questów też robiłem, ale głównie czeladnik-kucharz. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych cudach, ktore sie tam dzieja bardzo dobrze, ze ludzie przestaja w to grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Stjepan666 napisał:

No właśnie ja się bawiłem trochę w kucharza i gotowałem dania z zebranej zwierzyny, oraz karbowałem skóry i je sprzedawałem, trochę bitki i questów też robiłem, ale głównie czeladnik-kucharz. :E

I to jest właśnie to coś innego. Idzie w tej grze coś robić. Można ją potraktować jako odskocznię. Nie ma jakiegoś ciśnienia by właśnie grindować. Pyknąć sobie partyjkę, dwie chociażby dla zabicia czasu. A jak ktoś chce zostać mistrzem gotowania, łowienia ryb to niech nim będzie. Nie wiem czy można w tej grze olać te frakcje. W sumie dla mnie nie są do niczego potrzebne w moim stylu gry. Wolny strzelec - powiedzmy najemnik. Jak by była potrzeba mogę dołączyć do bitki pomiędzy frakcjami. Jak wygram z daną frakcją dostaję jakąś nagrodę a jak nie. No cóż. Opłaty w miastach niech będą wyższe dla takich graczy. Mogli by coś takiego dodać.

Edytowane przez skypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Stjepan666 napisał:

No właśnie ja się bawiłem trochę w kucharza i gotowałem dania z zebranej zwierzyny, oraz karbowałem skóry i je sprzedawałem, trochę bitki i questów też robiłem, ale głównie czeladnik-kucharz. :E

Ja stanąłem na głupiej mechanice naprawy sprzętu. Wszystko mi się popsuło, a żeby naprawiać to trzeba przetwarzać smieciowy sprzęt na matsy naprawcze. A, że już nie miałem śmieci to zacząłem je craftować. Ale aby wykraftowac to trzeba nabierać kolejne matsy. 

Nie wiem czy coś pozmieniali w kwestiach naprawy czy ja coś wtedy nie do googlowałem, ale to była porażka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukadd napisał:

Ja stanąłem na głupiej mechanice naprawy sprzętu. Wszystko mi się popsuło, a żeby naprawiać to trzeba przetwarzać smieciowy sprzęt na matsy naprawcze. A, że już nie miałem śmieci to zacząłem je craftować. Ale aby wykraftowac to trzeba nabierać kolejne matsy. 

Nie wiem czy coś pozmieniali w kwestiach naprawy czy ja coś wtedy nie do googlowałem, ale to była porażka :E

Ja też trochę tego sprzętu miałem, najlepsze było to jak była bitwa z tymi zombikami i tam mnie goście leczyli, grałem laską ofc, z bardzo seksy imieniem i wyglądem, śmiechłem wtedy. :E

Edytowane przez Stjepan666
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Stjepan666 napisał:

Od WoWa wszyscy się odwracają. Takie potężne gildie np. i to wszytko nie bez przyczyny.

https://www.gry-online.pl/newsroom/wow-stracil-swoja-magie-gildia-znana-z-rekordow-rezygnuje-z-gry/z5206e8

 

I? ja wiem co się dzieje, nie gram w wowa od wczoraj, ale lepiej mi się w wowa gra niż w NW.

Po prostu NW jest takie nijakie i dla mnie, nie ma podejścia do WoW-a. A to co się dzieje za kulisowo? A u kogo się nie dzieje? tylko nie u wszystkich to wyszło na jaw ;) Do puki serwery są  online i są ludzie, będzie sie w wowa grało.

A NW, zobaczymy, ale mnie odrzuciło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na rozgrywkę WoW. Pierwsza z brzegu króla MMO

Final Fantasy XIV

A tu NW z drewnianą mechaniką

Jakoś tak źle nie wypada. Jednak NW to zupełnie inna gra niż te dwie wymienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Od WoWa wszyscy się odwracają. Takie potężne gildie np. i to wszytko nie bez przyczyny.

https://www.gry-online.pl/newsroom/wow-stracil-swoja-magie-gildia-znana-z-rekordow-rezygnuje-z-gry/z5206e8

 

Amerykańskie korposcierwo wszystko zajedzie. Coś czuje, że to już koniec  Bllizarda takiego jakiego znaliśmy.Sama marka nie upadnie na pewno, oni mają tyle kasy że starczyłoby na 500+ na najmniej  dwa lata. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje zagrać. Gra ma feeling taki w sam raz na 2005 rok. Wszystko jest do bólu drewniane, świat wydaje się być mocno generyczny i pozbawiony jakiejś własnej tożsamości. Grindu od groma, słabo jak na ten moment. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...