Skocz do zawartości
dawidoxx

New World MMO

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, skypan napisał:

By pobiegać po lesie :) Serio.

Bez jaj gość na streamie od 4 godzin rąbie drzewa i skalpuje zwierzaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Element Wojny napisał:

No ale będąc szczerym po spędzeniu kilku godzin na streamie Mako za ch... nie rozumiem co ludzie widzą w tej grze.

Widzą hype. Tak to działa. Produkt może być 3/10 ale jeśli zostanie odpowiednio napompowany to rzucą się na to całe masy. Gra jakiś popularny streamer? No to siup.. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Element Wojny napisał:

Pierwsza beta była tylko dla tych co złożyli preordera, druga beta była taka fajna że kod dostałem dopiero na niecałe 24h przed jej końcem a z tego co pamiętam to była niedziela i udało mi się raptem załapać na 3h więc szczerze za wiele sobie nie potestowałem.

To działało na takiej zasadzie, że kupowałeś grę/robiłeś pre order na steam i dostawałeś natychmiastowy dostęp do bety.

Następnie grałeś w betę do bólu :E I jak już stwierdziłeś, że wystarczająco się wynudziłeś i nie ma co tu dalej szukać to robiłeś zwrot z świadomością, że nie warto tego tykać na premierę. Może za pół roku, może za rok coś z tego będzie. Ale to daleka droga przed amazonem, aby zrobić jakiś konkret mmo z tej gry.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, T.m.p1 napisał:

Widzą hype. Tak to działa. Produkt może być 3/10 ale jeśli zostanie odpowiednio napompowany to rzucą się na to całe masy. Gra jakiś popularny streamer? No to siup.. 

A że streamerzy dostali w łapę no to mamy co mamy. Spokojnie minie miesiąc i się okaże jak dużo graczy zostało :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i koleś zostanie mistrzem w swoim fachu.

2

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za zadania są ?

- Zbierz zioła - Wykuj pancerz - Zdobądź eliksir - Znajdź sprzączki - Zdobądź drewno - Upoluj bizona - Zdobądź racje żywieniowe

Oni tak na serio ?

2

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Element Wojny napisał:

Bez jaj gość na streamie od 4 godzin rąbie drzewa i skalpuje zwierzaki ?

A, żebyś wiedział to główny content tej gry :E

Jak ci się popsuje gear co nosisz na sobie to nie pójdziesz do kowala który ci go wyklepie za złoto :naughty:.

Masz przerobić stare graty na narzędzia naprawcze. Które to naprawiają po kilka czy kilkanaście % dany element twojego wyposażenia.

A jak nie masz już gratów do przetworzenia i wszystko co nosisz na sobie popsute to musisz iść farmić, najpierw skałki( gdzie na tej małej mapie biega wokół ciebie 50 osób też ich poszukujących :E) , a później klepać w kuźni z tych matsów bezwartościowe przedmioty z których w końcu będziesz w stanie wytworzyć narzędzia naprawcze itd.

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New World nr 1 na Twitchu.

Koleś na streamie stwierdził że Amazon dostarczył kolesiom grającym na twitchu wraz z grą worek pieniędzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Element Wojny napisał:

Koleś na streamie stwierdził że Amazon dostarczył kolesiom grającym na twitchu wraz z grą worek pieniędzy. 

Branża gier 2021. Witamy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra między innymi stoi craftingiem, więc takie rzeczy jak różnego rodzaju zbieractwo surowców to część kontentu. A w temacie wielkie zdziwienie :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Khold napisał:

Ta gra między innymi stoi craftingiem:E

Między innymi ? A co innego można robić poza rąbaniem drzew, łowieniem ryb, skalpowaniem zwierząt, wytwarzaniem przedmiotów i sprzedawaniem ich ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Między innymi ? A co innego można robić poza rąbaniem drzew, łowieniem ryb, skalpowaniem zwierząt, wytwarzaniem przedmiotów i sprzedawaniem ich ? 

Czekać w kolejce? Prawie dwie gry w jednej a ten narzeka.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Khold napisał:

Ta gra między innymi stoi craftingiem, więc takie rzeczy jak różnego rodzaju zbieractwo surowców to część kontentu. A w temacie wielkie zdziwienie :E

Ta gra nawet nie dorasta do pięt w kwestiach craftingu i co najważniejsze z czerpania przyjemności gdy z niego korzystamy do np. takiego indyka Valheima.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś streamerka dostała perma bana za dojenie krowy w grze ale bladego pojęcia nie mam czemu to było zabronione...

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie krowę doiła, a byka :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, lukadd napisał:

Może to nie krowę doiła, a byka :E

I w dodatku nie w grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy z kumplem jakąś godzinę, po czym kumplowi przestał działać klawisz interakcji. Okazało się, że jedynym ratunkiem by to naprawić jest wyjście z gry i ponowne jej uruchomienie, co wiązało się z powrotem do największego ficzera czyli QUEUE. Ogólnie to w EU dwukrotnie więcej ludzi afczy w kolejce niż gra na serwerach :D
https://newworldstatus.com/?sort=queue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to powodzenia tym co czekają w tych kolejkach. W sumie to nie wiem jaki to sens stać w tych kolejkach na mega przepełnionych serwerach. Jak już ktoś chce grać to olać te kolejki, są wolne serwery, założyć nową postać i grać.

wFLijqu.png

Zresztą granie na tej małej mapie gdzie jest 2k ludu na serwie to jak w mrowisku :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarta beta całkiem mi się podobała (ale nie grałem za długo, łącznie może z 5 godzin + nie jestem wielkim fanem gier MMO), niestety ze względu na to, że wrzesień i październik obfitują w wiele interesujących premier i nie będzie czasu ograć wszystkiego (+ mając na uwdze aktualne problemy z serwerami), to na New World skuszę się może dopiero za parę miesięcy (trzeba przyznać, że gra jest dość racjonalnie wyceniona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wy to byście chcieli typowe MMO czyli jak najszybciej wbić max level gearować się i grać engadme.

Dzisiaj jeden streamer powiedział, że ta gra mu pasuje bo robi to co lubi czyli spokojne levelowanie, crafting i cieszenie się grą. Może dostał kasę od amazonu może nie ale ja też jak kupię tą grę to jestem nastawiony na cieszenie się zawartością a nie szukaniem spotów czy możliwości power levelowania żeby jak najszybciej wbić max level.

Chcę sobie pozwiedzać całkiem ładny świat, porobić questy, pobawić craftingiem. Coś jak w grach single player tylko tutaj w świecie zawsze mogę kogoś spotkać z boku, zrobić z nim quest, wymienić się matstami itd.

Ten streamer powiedział też, że jeżeli gra starczy komuś na 40-50h grania to i tak jest bardzo dobrze wyceniona bo kosztuje 140zł. Ja się z tym zgadzam.

Może mieliście inne oczekiwania. Ja to się nie dziwię, że tyle ludzi chce grać bo straszna posucha w tego typu grach.

Nie grałem w Valheim bo nie lubię survi gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trolować graczy ? Stań w drzwiach :P

ezgif-com-gif-maker.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon musiał chyba dostarczyć swoją firmą kurierską worki złota do domów streamerów biorąc pod uwagę ilu z nich gra w NW od ponad 24h, łażąc po lesie, rąbiąc drzewo i pisząc wszystkim dookoła jakie to wspaniałe doświadczenie. Już dawno nie widziałem takiej kpiny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chociaż grają :P Większość stoi w kolejkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, skypan napisał:

Oni chociaż grają :P Większość stoi w kolejkach.

Zakład że mają dostęp poza główną kolejką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...