Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
12 minut temu, Cebula_Z_internetu napisał:

BF6 właśnie będzie next-genowy,

:hahaha:

Porównaj sobie BF4/Hardline a BF1. Przeskok jest ogromny pod względem samej oprawy graficznej. Póki będą ciągnąć dwie sroki za ogon to żadnego next-gena nie będzie bo to niemożliwe.

12 minut temu, Cebula_Z_internetu napisał:

i właściwie wszystkie gry jakie teraz wychodzą są nex-genowe np: "Watch dogs legion",

Teraz to już konkretnie odleciałeś...

 

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Właśnie że nie, nikt nie chce grać babą, nawet baby nie chcą grać babami.

Dlaczego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kadajo napisał:

Przecież jest dokładnie jak piszesz ;)

Wiem, ale chodzi mi o jeszcze większe zwiększenie tego aspektu gry. Czasami gram i mam wrażenie, że tylko garstka ludków chce wygrać mecz, większość lata po mapie bez celu, zamiast przejmować cel, albo przynajmniej wspierać. Można wprowadzić jakieś nagrody np. dla tych co w meczu przejęli najwięcej celów lub podłożyli/rozbroili ładunki (dodatkowa kasa do wydania w sklepie na skórki itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ghostdog napisał:

Wiem, ale chodzi mi o jeszcze większe zwiększenie tego aspektu gry. Czasami gram i mam wrażenie, że tylko garstka ludków chce wygrać mecz, większość lata po mapie bez celu, zamiast przejmować cel, albo przynajmniej wspierać. Można wprowadzić jakieś nagrody np. dla tych co w meczu przejęli najwięcej celów lub podłożyli/rozbroili ładunki (dodatkowa kasa do wydania w sklepie na skórki itp.).

To zacznij grac w gry pokroju Hell let loose a nie arcadowy i zalosnie poprawny politycznie battlefield, jedynka i piatka to rak pod tym wzgledem, przy czym ta pierwsza jeszcze byla w miare skonczonym produktem bo 5 to zalosny szmelc.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie byle jakość.

Brak singla, masa DLC i mikrotransakcji, gra musi działać na starej generacji konsol.

Nie ma szansy by było dobrze ale spragnieni BFa i tak kupią, i tak się sprzeda i będzie więcej czegoś takiego.

Na premierę będzie niedokończone, praktycznie early-access beta ale i gracze i tak pre-orderują, bo są głupi.

Takie smutne czasy.

Za moich czasów to żeby zdobyć lepszą broń trzeba było w CoD4 albo BF BC2 expa nawbijać.

Dziś kupujesz lootboxy i losujesz przedmioty. Rak, degeneracja i durnota.

22 godziny temu, skypan napisał:

Mi wystarczą dwa tryby podbój i szturm jaki był w BC 2. Na dodatek dodać mapki w stylu "Walka w Zwarciu".

Nie potrzeba żadnych DM itp. Taka mapa/y w podboju załatwia wszystko.

Ja bym chciał remejk BC2 albo BC3 ale znając "current year", to musieliby zmienić pod 'social justice' oraz dodać lootboxy, mikrotransakcje i masę DLC.

DLC mogą być ale tylko te większe, w rozsądnej cenie i opracowywane już po wydaniu gotowej pełnej gry.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohhh ci weterani forumowi.. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Cebula_Z_internetu napisał:

4 ekipy pracowały nad tą grą. To będzie najlepsza gra w 2021.

Sam fakt tego, że do pracy nad BF ściągnęli ludzi od samochodówki (NFS) jasno wskazuje, że z projektem musi być coś bardzo nie halo. Podejrzewam, że BF6 był cały czas tworzony z myślą o next-genach a pod koniec zeszłego roku ktoś w EA sobie ubzdurał, że ma wyjść też na PS4/X1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kris194 napisał:

Sam fakt tego, że do pracy nad BF ściągnęli ludzi od samochodówki (NFS) jasno wskazuje, że z projektem musi być coś bardzo nie halo. Podejrzewam, że BF6 był cały czas tworzony z myślą o next-genach a pod koniec zeszłego roku ktoś w EA sobie ubzdurał, że ma wyjść też na PS4/X1.

Jak z NFS to będziemy podjeżdżać furą po tuningu pod punkty kontrolne.  Cała drużyna będzie wbijać do Skyline R34 ?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Właśnie, że nie, będzie doskonała jakość. Nie będzie DLC, a do kupienia będą tylko jakieś skiny do broni. Nie marnowali czasu robienie singla i dodatkowa mieli 1 rok więcej czasu na dopracowanie, 4 ekipy pracowały nad tą grą. To będzie najlepsza gra w 2021.

O gościu to się zdziwisz haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie leci preorderek jak tylko sie pojawi i czekam na tesciki Alpha/Beta.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Phoenixsuple napisał:

U mnie leci preorderek jak tylko sie pojawi i czekam na tesciki Alpha/Beta.

To samo :)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bf i cod to u mnie zawsze preorder. Tak wiem odgrzewane kotlety ale tylko w nie gram także ? Dawać wymagania bo już bym powymieniał bebechy ?

Edytowane przez jareckyy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Nie będzie DLC, a do kupienia będą tylko jakieś skiny do broni

Wiesz co, ja już wolę aby dali DLC płatne, w których skupią się na zawartości. A nie jak to było w przypadku BF V gdzie były DLC darmowe, ale tak marnej jakości że bóbr płakał.

Co do Alphy to podobno już są jakieś testy, ale nikt o grze nie może mówić przez NDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ODIN85 napisał:

Nie wiem po co jak w abo za 4zł będzie.

Ja tam jednak wolę mieć i tego BF-a w kolekcji. Mam wszystkie, które ukazały się na PC. 

1GlpKD4.png

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tym razem po wtopie z BFV preordera nie zamawiam.

Ogólnie może jestem dziwny, ale dla mnie BF1 był super, natomiast BFV najgorszy.

Tak wypada moja hierarchia najnowszych BFów: BF1 >> BF3 > BF4 >> BFV.

Szkoda, że setting ma być znowu jakiś nowoczesny. No ale pewnie takie akcje lepiej trafiają do gimbazy.

Ja bym chciał pograć np. w Vietnamie.

Pamięta ktoś w ogóle BF: Vietnam?  :D (i nie mówię o Bad Company 2 Vietnam)

Moja pierwsza strzelanka multi dostępna w domu (CS-a w kafejkach nie liczę), świeżo po podłączeniu neostrady, łupiło się w to okrutnie :D 

Edytowane przez dzb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, dzb napisał:

Tym razem po wtopie z BFV preordera nie zamawiam.

Ogólnie może jestem dziwny, ale dla mnie BF1 był super, natomiast BFV najgorszy.

Założenia BF V nie były takie złe. Szczególnie podobało mi się tworzenie fortyfikacji itp. Ale oczywiście mało kto z tego korzystał, a to mogło dać ogromny plus do obrony punktu. Nie wykorzystali jednak potencjału jaki drzemie w WW II. Malo ciekawych map i głupie skiny gdzie Japończyk biegał w Wermachcie. 

Ogólnie mam wrażenie że społeczność BF-a bardzo się zmieniła od czasów BF3. Jak by byli mnie inteligentni teraz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak nasycę się BFV to będzie VI. Narazie mam staż 2 tygodnie dla całej serii BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylu głupich ludzi... nic dziwnego, że gry są coraz gorsze i niedopracowane, a sprzęt coraz droższy i coraz mniej wnoszący pozytywnego. Z BF6 będzie jak z BF5 oraz z Cyberpunk 2077. Niedorobiona gra, ledwo co działająca na konsolach zeszłej generacji.

Kupujcie te swoje RTXy (z RGB), Battlefieldy i CoDy. Ja zamierzam trzymać się swoich postanowień, zostać przy kompie który mam i grać w retro oraz indie. Oby było więcej takich jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strilok napisał:

Szczególnie podobało mi się tworzenie fortyfikacji itp.

O tak, to było akurat dobre. Bardzo się te fortyfikacje przydawały w przełamaniu, w conquest sens miały mniejszy.

Ogólnie do czasu wypuszczenia Battle Royale gra nawet się rozwijała. Kilka miesięcy grałem ze średnią intensywnością, ale zadania tygodniowe starałem się robić.

Wyszło Battle Royale, okazało się średnie i tak jakby zapał twórców padł. A ja wróciłem do BF1.

Piszczące baby na polu bitwy i dziwne skiny... przemilczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Ale ten abonament kosztuje 40zł, co po roku daje 480zł. To już lepiej dać 500zł za bf6 a nie się bawić w abonamenty:hmm:.

Jak ktoś płaci 40 zł to jego indywidualna sprawa, można taniej XD 

Do tego masz masę innych gier, ale spoko.

Edytowane przez galakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baby na pseudo-realistycznym polu bitwy II WŚ i jakieś Battle Royale (od kiedy w wojnie jest każdy na każdego??) to totalna pomyłka. Wyraźnie zakomunikowali, że to nie gra dla mnie ani dla innych szanujących się osób.

Nadal nie mogą zrobić tego co było w Battlefield 2, które mile wspominam, czyli wszystko na raz na jednej mapie, wszystkiego rodzaje pojazdów jeżdżących, pływających i latających oraz wszystkiego typu fortyfikacje i okręty.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

BF6 właśnie będzie next-genowy, i właściwie wszystkie gry jakie teraz wychodzą są nex-genowe np: "Watch dogs legion", "Resident Evil Village", "WRC 9", "Hitman 3", "Assassin's creed valhalla" to wszystko to właśnie next-geny.

Wszystkie wymienione przez Ciebie tytuły ukazały się jeszcze na starej generacji (PS4/XO). Na PS5 czy XSX/S wyglądają lepiej, jasne, ale to są zwykłe cross-geny, które okrakiem siedzą jeszcze na technologii skrojonej pod tostery. Na prawdziwe gry pokazujące moc nowej generacji przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, MadSpot napisał:

'Wyciek' z trollem na środku ekranu: 

https://imgur.com/a/QQgTaGO 

 

Już coś podobnego widziałem u Elona Muska i jego SpaceX ?

To co nowy BF odleci na Marsa ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, azgan napisał:

To co nowy BF odleci na Marsa ?

Z Wymaganiami to całkiem możliwe :E 

Ciekawe kto obejmie patronatem Nvidia czy AMD, chociaż nawet jak będzie z zielonymi robiony to Frostbite zawsze wyjątkowo dobrze śmigał na AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...