Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, firmy zobaczyly ze w tym zarobek i to robia. Dalej sa i mam nadzieje ze w BF tez beda skiny ktore mozna odblokowac osiagnieciami w grze.

Ja z tym problemu nie mam, masz ochote to kupisz, nie to nie i bez tego bedziesz gral tak samo, a czemu ma producent nie zarobic jezeli kogos rajcuje kolekcjonowanie skorek. Ludzie zawsze lubili placic za nic, ja do dzis nie rozumiem fenomenu kart pokemon :)

 

2 minuty temu, caleb59 napisał:

Ale tu nikt nie ma nic do skinów (przynajmniej póki co) i chodzi tylko o debilny design tego fartuszka - kto w DICE w ogóle pomyślał, że takie coś ma sens, cały skin postaci jest fajny ale ten fartuch psuje cały efekt - nie wiem po co - może na polu bitwy dają żołnierzom takie fartuszki teraz by nie pobrudzili mundurów? :E Jeśli to miało wyglądać "cool" to sorry ale nie wygląda.

Design faktycznie slaby, a moze my za starzy jestesmy i mlodym sie podoba ?

Mnie nic nie zaskoczy po tym jak widze czym moj syn sie cieszyl w Fortnite z kolgami, na szczescie juz mu przeszlo i w to nie gra.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, caleb59 napisał:

Ale tu nikt nie ma nic do skinów (przynajmniej póki co) i chodzi tylko o debilny design tego fartuszka - kto w DICE w ogóle pomyślał, że takie coś ma sens, cały skin postaci jest fajny ale ten fartuch psuje cały efekt - nie wiem po co - może na polu bitwy dają żołnierzom takie fartuszki teraz by nie pobrudzili mundurów? :E Jeśli to miało wyglądać "cool" to sorry ale nie wygląda.

Wygglada jak rzeznik albo spawacz w tym kitlu. Smiechu warte, no ale coz. Cos musieli wsadzic a teraz dzieciarnia im bardziej sie wyroznia tym lepiej dla nich i sa gotowi placic za to. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie battlefield jest jedynym tytułem który zawsze biorę na wypasie bo wiem  że i tak wziałbym pozniej wszystkie dodatki, przepustki...    np call of duty nigdy nie wizałem chyba wyżej jak w edycji standard, bo też nigdy nie spedziłem w multi wiecej jak 50h.. 

za to każdy battlefield  to minimum 1000h z życia :E 


NAVauPM.jpg


Skina w jedynce/piątce ani jednego nie kupiłem choć mam znajomych którzy kupują wszystkie elity i jakby podsumować ich zakupy to pewnie wyszło by kilka stówek za pare skórek :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to tam się nie liczysz ze swoimi zakupami przez Wietnam wschodni, koło 5 palmy na lewo z dowozem przez Argentynę. :E 

Idź pan i nie denerwuj normalnych ludzi.

Edytowane przez caleb59
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dalem 150 zl za podstawke, dodatkow ma nie byc a przepustke sie kupi i tak. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb59 napisał:

Ty to tam się nie liczysz ze swoimi zakupami przez Wietnam wschodni, koło 5 palmy na lewo z dowozem przez Argentynę. :E 

Idź pan i nie denerwuj normalnych ludzi.

Zdziwiłbyś się na argentyne wychodzi więcej jak w zlotówkach  - EA nie daje sobie w ten sposób siana zabierać :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 150zł za podstawkę to pewnie jakiś keyshop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były ostatnio klucze po tyle na cdkeys.com

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Te 150zł za podstawkę to pewnie jakiś keyshop?

Cdkeys. Od lat kupuje u nich :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze poczekam na beta testy i wtedy zadecyduję ale dzięki za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, galakty napisał:

Kiedyś wygląd czy skórki (np. w CoD MW) odblokowywało się skillem i czasem, teraz $$$ :E

W cod mw4 były skiny na postać? Tyle czasu w to grałem i jedynie co pamiętam to skiny na broń w sensie jakieś tam malowania blue Tiger, red Tiger, Gold itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się doczekac ale już na beta przeczekam jestem fanem Bf-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy BF od dawna w którego mam ochotę zagrać. Też kupię na cdkeys. Jak kupię to beta z automatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz na Orgin to tak.

Gdzie indziej to musisz czekać na open beta jak wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, kadajo napisał:

Jak kupisz na Orgin to tak.

Gdzie indziej to musisz czekać na open beta jak wszyscy.

Na Epic Games też jest wczesny dostęp do otwartej bety. Nie wiem jak na Steam. 

Edytowane przez jerryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie chodziło mi o to ze jak kupisz klucz z poza jakieś platformy to ten klucz dostaniesz dopiero w dniu premiery wiec do wczesnej bety się nie dostaniesz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze będą wysyłać dodatkowe klucze tylko do wcześniejszej bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego. Przynajmniej nie było żadnej informacji ze będą jakieś specjalne klucze beta.
Ci co zrobili preordery i maja już grę przypisana do kont dostana wczesny dostęp a cala reszta dostanie potem bo będzie po prostu open beta.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Chyba ze będą wysyłać dodatkowe klucze tylko do wcześniejszej bety.

Beda jesli przykladowo kupiles w rtv euro, jakies kluczykarnie typu cdkeys tego robic nie beda, nie bez powodu maja tez za prawie 30zl dostep do bety :szczerbaty:

obraz.thumb.png.92a2d66bde3e47d80e80cf0a5734265b.png

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kadajo napisał:

Nie ma czegoś takiego. Przynajmniej nie było żadnej informacji ze będą jakieś specjalne klucze beta.
Ci co zrobili preordery i maja już grę przypisana do kont dostana wczesny dostęp a cala reszta dostanie potem bo będzie po prostu open beta.

Każdy sklep który sprzedaje gry w wersji pudełkowej, a przynajmniej większość, i ma w opisie wcześniejszy dostęp do bety wyśle klucze, tak jak to było przy poprzednich grach serii. Żadna nowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupił preorder prosto z Origin a płatność nie została zrealizowana od razu? Od 29 czerwca wisi mi na statusie Przetwarzane mimo, że na PayPal środki są. Dodam, że podpinanie karty do konta EA robi to samo czyli status jest na Przetwarzaniu. Chyba że hajs za preorder wezmą 15 października

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...