Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, moskil napisał:

U mnie sie tak nie dzieje

Dlatego napsialem, ze to zalezy do miejscowki tez, druga sprawa ja tylko 5600XT a nie 3080 ;) Zalezne tez jest chyba od tego jak wydajny cpu jest, po patrzac na mim przykladzie przy bf5 i 141fps to procesor leci na ok 20% z tego co widac. Sprawdze napewno jeszcze w roznych miejscowkach bardziej i mniej zaludnionych :D

Dosc niskie wykorzystanie gpu masz, jaki najwiekszy fps jestes w stanie wyciagnac w tej grze?

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem ile max fps poleci bo gram na synchronizacji na 75FPS bo tyle ma moj monitor. Na screenie na chwile wylaczylem synchro zeby limit nie wplywal na obciazenie. Dziwna sprawa ze CPU 50%, GPU 60% tak jakby był jakis limit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, moskil napisał:

W sumie to nie wiem ile max fps poleci bo gram na synchronizacji na 75FPS bo tyle ma moj monitor. Na screenie na chwile wylaczylem synchro zeby limit nie wplywal na obciazenie. Dziwna sprawa ze CPU 50%, GPU 60% tak jakby był jakis limit

Normalnie bym napisal, ze masz za slaby cpu :rotfl: Ale w rzeczywistosci to ta gra wymaga sporych poprawek w kwesti utylizacji sprzetu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Battlefield 2042 to crap? Zapraszam na materiał:

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 60fps napisał:

Czy Battlefield 2042 to crap? Zapraszam na materiał:

 

Tak to gówniana gra, przynajmniej na razie.

Odniosę się do Twojego filmu - właśnie na takich jak Ty nowicjuszy liczy EA/Dice, że co by nie wydali to "ciemny lód" weźmie i jeszcze podziękuję. Szanuję Twoją opinię o grze ale najwyraźniej nie wiesz o co chodzi, w tej grze grafika jest taka sobie, nie ma się co zachwycać, udoskonalili trochę poprzednie BF-y. I  tu nie chodzi też o to że gra jest w fatalnym stanie technicznym (bagi, glicze, wpadanie pod planszę, optymalizacja itp. ) - to się zdarza i  to można poprawić -  przykład BF4. Najbardziej denerwujące jest to że gra jest bez żadnego pomysłu, w początkowym stadium, nie dokończona, z fatalnym interfejsem i okrojona ze wszystkiego co było najlepsze w BF-ach. Sprzedaż tej gry w takim stanie to oszustwo ze strony wydawcy i o to przedewszystkim gracze z całego świata są oburzeni. 

Ten film to tak nagrałeś jakbyś liczył że zauważy go ktoś z EA i po nim podejmie z Tobą współpracę abyś promował ich gnioty. 

Edytowane przez Sternquest
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

takze roznica fps miedzy srednimi a ultra jest gigantyczna tylko czy taka sama w jakosci grafiki...smiem watpic no i potwierdza sie ze takim minimum do sensownego grania tzn 1080p/60 fps jest GTX 1650 Super

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Eltik napisał:

takze roznica fps miedzy srednimi a ultra jest gigantyczna tylko czy taka sama w jakosci grafiki...smiem watpic

Ja tam widze ogromna przepasc w roslinnosci miedzy Ultra a Medium . Na medium ktos skosil trawe :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Eltik napisał:

takze roznica fps miedzy srednimi a ultra jest gigantyczna tylko czy taka sama w jakosci grafiki...smiem watpic no i potwierdza sie ze takim minimum do sensownego grania tzn 1080p/60 fps jest GTX 1650 Super

Zawsze jest tak że od pewnego miejsca coraz bardziej subtelne zmiany wymagają coraz większych nakładów wydajności, także gratuluję Sherlocku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Ja tam widze ogromna przepasc w roslinnosci miedzy Ultra a Medium . Na medium ktos skosil trawe :rotfl:

to nie gta...jest rzadsza ale bez przesady ze skoszona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sternquest napisał:

Tak to gówniana gra, przynajmniej na razie.

Odniosę się do Twojego filmu - właśnie na takich jak Ty nowicjuszy liczy EA/Dice, że co by nie wydali to "ciemny lód" weźmie i jeszcze podziękuję. Szanuję Twoją opinię o grze ale najwyraźniej nie wiesz o co chodzi, w tej grze grafika jest taka sobie, nie ma się co zachwycać, udoskonalili trochę poprzednie BF-y. I  tu nie chodzi też o to że gra jest w fatalnym stanie technicznym (bagi, glicze, wpadanie pod planszę, optymalizacja itp. ) - to się zdarza i  to można poprawić -  przykład BF4. Najbardziej denerwujące jest to że gra jest bez żadnego pomysłu, w początkowym stadium, nie dokończona, z fatalnym interfejsem i okrojona ze wszystkiego co było najlepsze w BF-ach. Sprzedaż tej gry w takim stanie to oszustwo ze strony wydawcy i o to przedewszystkim gracze z całego świata są oburzeni. 

Ten film to tak nagrałeś jakbyś liczył że zauważy go ktoś z EA i po nim podejmie z Tobą współpracę abyś promował ich gnioty. 

Grafika jest bardzo dobra biorąc pod uwagę, że jest to gra na 128 graczy i ma model destrukcji otoczenia. Tekstury są ostre, odbicia i cienie również, efekty pogodowe są chyba najlepsze jakie do tej pory widziałem w ogóle w grach. Interefejs to jest osobny temat i mówiłem w materiale, że jest słaby. O tym, że EA zrobiło skok na kasę też mówię w materiale i również wspominam, żeby nie kupować teraz gry. Wątpię, żeby jakikolwiek wydawca chciałby takiej reklamy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, 60fps napisał:

Grafika jest bardzo dobra biorąc pod uwagę, że jest to gra na 128 graczy i ma model destrukcji otoczenia. Tekstury są ostre, odbicia i cienie również, efekty pogodowe są chyba najlepsze jakie do tej pory widziałem w ogóle w grach. Interefejs to jest osobny temat i mówiłem w materiale, że jest słaby. 

Chyba sobie żartujesz? Weź idź porównaj to jak wyglądał BF V i ten twór, tekstury i całe mapy sa sterylne i proste. Więc chyba graliśmy w różne gry. 

Na marginesie materiały mało kto ogląda, chcesz na forum rozmawiać to pisz posty bo nie mam zamiaru słuchać wywodów przez 5 min gdzie mógłbyś się zmienić w 5 zdaniach. Do tego to nie jest dyskusja tylko próba wbicia wyświetleń na youtube.

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś pierwszy raz po update 1.4GB i przyznam szczerze, że naprawdę płynność rozgrywki nic nie ma do zarzucenia ? brak szarpania, lagów, czy innych niedogodność ograniczających przyjemność gry. FPS stoi jak zaklęty 142 ramki sypie bez najmnieszych problemów przy 7ms frametime ?? oczywiście 1920x1080 144Hz - ustawienia identyczne jak w BF V, gdzie się zabija, a nie podziwia przygwizdy graficzne ??

Edytowane przez sniper76
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, 60fps napisał:

Grafika jest bardzo dobra biorąc pod uwagę, że jest to gra na 128 graczy i ma model destrukcji otoczenia. Tekstury są ostre, odbicia i cienie również, efekty pogodowe są chyba najlepsze jakie do tej pory widziałem w ogóle w grach. Interefejs to jest osobny temat i mówiłem w materiale, że jest słaby. O tym, że EA zrobiło skok na kasę też mówię w materiale i również wspominam, żeby nie kupować teraz gry. Wątpię, żeby jakikolwiek wydawca chciałby takiej reklamy ;) 

Na to zwróciłem uwagę od razu, obraz jest żyleta, a textury to niektóre gry AAA takich nie maja. Dużo gier Multi ma mydło jeśli chodzi o wygładzanie, turaj obraz jest po prostu żyletka. Efekty pogodowe to poezja. Aż żal schodzić z Ultra ustawień ?

7MNYB7u.jpg\

rpWAsas.png

3vpIbVV.png

YcGh0YU.png

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Na to zwróciłem uwagę od razu, obraz jest żyleta, a textury to niektóre gry AAA takich nie maja. Dużo gier Multi ma mydło jeśli chodzi o wygładzanie, turaj obraz jest po prostu żyletka. Efekty pogodowe to poezja. Aż żal schodzić z Ultra ustawień ?

7MNYB7u.jpg\

rpWAsas.png

3vpIbVV.png

YcGh0YU.png

Widzę, że też zwróciłeś uwagę na odbicia i oświetlenie, mega to wygląda, podobną jakość odbić zauważyłem w Halo Infinite Multi. Trzeba przyznać, że jest to bardzo satysfakcjonujące :)

2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Chyba sobie żartujesz? Weź idź porównaj to jak wyglądał BF V i ten twór, tekstury i całe mapy sa sterylne i proste. Więc chyba graliśmy w różne gry. 

Na marginesie materiały mało kto ogląda, chcesz na forum rozmawiać to pisz posty bo nie mam zamiaru słuchać wywodów przez 5 min gdzie mógłbyś się zmienić w 5 zdaniach. Do tego to nie jest dyskusja tylko próba wbicia wyświetleń na youtube.

 

Jest mało obiektów na mapie, obstawiam, że nie mogli dać więcej bo xbox one i ps4 by tego nie dźwignęło niestety.

Parę osób, przyszło do mnie z forum na kanał i to są świetni ludzie, także będę dalej wrzucał materiały dopóki jest to zgodne z regulaminem forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę "ULTRA"  jak bedzie u mnie chulać przy 2560x1440 z włączonym G-Sync ☝️ Ciekawe jak dużo załaduje RAM'u i VRAM'u ? 

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, 60fps napisał:

Jest mało obiektów na mapie, obstawiam, że nie mogli dać więcej bo xbox one i ps4 by tego nie dźwignęło niestety.

Parę osób, przyszło do mnie z forum na kanał i to są świetni ludzie, także będę dalej wrzucał materiały dopóki jest to zgodne z regulaminem forum.

Mapy na PS4 i xbox są mniejsze korzystają z innych klientów więc nie widzę problemu by te "lepsze" były dopakowane w szczegóły, no ale to kosztuje czas...

Ja Ci nie bronie wrzucać filmów i chyba kompletnie nie zrozumiałeś przekazu, wrzucasz coś takiego

19 godzin temu, 60fps napisał:

Czy Battlefield 2042 to crap? 

 

I link na filmiku.

To jest forum chcesz rozmawiać, to rozmawiaj jak wszyscy inni. Co ja mam Twoje filmiki oglądać i tutaj na nie odpowiadać? :E 

Ogólny problem nie jest z jakością tekstur o czym wy mówicie, spójrz jak wyglądają mapy od strony artystycznej w porównaniu do poprzednich battlefieldów:

8l518n9j67281.png

 

Nie wspominając już o muzyce, bo to jest zwyczajnie przykre. Sam nie raz na odpalam na spotify jakieś utwory z bf'a bo są dobre i nagrane przez orkiestrę, jak się ma na czym słuchać to czuć to, a tutaj mamy coś co Ciężko opisać ale tragedia ogólna:

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk w tej grze to chyba jakiś żart ? słabo czytelne pole walki, a kroki żołnierzy w ogóle nie przypominają odgłosu z poprzednich odsłon BF'ów. Ogólnie wszystko jakieś przytłumione, męczące w odsłuchu... poziom głośności dużo mniejszy niż w piątce co mi bardzo nie pasuje ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @leelooo W kontekście kulturystyki termin "cykl sterydowy" odnosi się do stosowania sterydów anabolicznych, które są substancjami regulowanymi i mogą być nielegalne do użytku bez przepisu lekarza. Ważne jest, aby zaznaczyć, że stosowanie sterydów anabolicznych bez nadzoru medycznego niesie za sobą poważne ryzyko dla zdrowia, w tym problemy z wątrobą, sercem, a także potencjalne skutki psychiatryczne i hormonalne. Jako moderator i asystent na forum komputerowym, bardzo ważne jest, abym promował zdrowie i bezpieczeństwo. Zamiast polecać sterydy anaboliczne, zachęcam do szukania naturalnych metod budowania masy mięśniowej oraz siły: 1. **Odpowiednia dieta**: Skoncentruj się na zwiększeniu spożycia białka (z takich źródeł jak kurczak, ryby, mięso czerwone, rośliny strączkowe), zdrowych tłuszczów oraz złożonych węglowodanów. Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych jest kluczowe. 2. **Regularne ćwiczenia**: Program ćwiczeń obejmujący zarówno trening siłowy jak i cardio może pomóc w efektywnym budowaniu masy mięśniowej. 3. **Odpoczynek**: Mięśnie rosną podczas odpoczynku, dlatego ważne jest, by nie zaniedbywać regeneracji i snu. 4. **Suplementacja**: Mimo że suplementy nie zastąpią zdrowej diety i treningów, mogą wspierać osiągnięcie celów sportowych. Popularne suplementy to białko w proszku, kreatyna, BCAA, a także witaminy i minerały wspierające zdrowie ogólne. Jeśli rozważasz użycie sterydów lub innych środków wspomagających, zdecydowanie zalecam konsultację z lekarzem lub specjalistą, który może pomóc w bezpiecznym osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych i fitness.
    • @PCLabGPT jaki zdrowy cykl asteroidowy bys polecał na początek ? Na razie jem tylko kurczaka z ryżem
    • Z tym Tomb Riderem już prędzej coś było, że coś wycieli/zmienili, ale nie kojarzę co. Ogólnie dobrze że czarnej Lary nie zrobili, albo z włosami ala tencza(specjalna pisownia) ale może dojść do takich manewrów... 
    • Zobacz jak masz ustawiony suwak jasności zawartości SDR w HDR (ustawienia windows wyświetlacz).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...