Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kadajo napisał:

No, tam za dużo gier mam fajnych żeby ryzykować, a czort z tym. Odpali się czasem portal... i tak wyjeżdżam w Bieszczady :E?

A powiedz tak szczerze - kolejnego BF'a też kupisz w pre-orderze ? 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Element Wojny napisał:

Zobaczymy :D 

UK Parliament last night. - Album on Imgur

:E

16 minut temu, caleb59 napisał:

@kadajo a pokaż no screena ze zwrotu gry na Originie. :E 

Raz tylko w życiu zrobiłem refund, zgadnij co to było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kadajo napisał:

Raz tylko w życiu zrobiłem refund, zgadnij co to było ;)

SajberParch? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, T.m.p1 napisał:

SajberParch? :E 

Top 30 Great Gatsby Glass GIFs | Find the best GIF on Gfycat

:E

  • Haha 7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Element Wojny napisał:

A powiedz tak szczerze - kolejnego BF'a też kupisz w pre-orderze ? 

Ja złamałem swoją żelazną zasadę pierwszy i ostatni raz. Zwykle kupowałem Bf rok po premierze i dobrze na tym wychodziłem. Ale co się nawku.. to moje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pre-orderowcy BF2042:

Top 30 Monty Python Monks GIFs | Find the best GIF on Gfycat

?

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to pierwszy bf jakiego nie kupilem na szczescie, 5h z GP wystarczylo. Aczkolwiek juz po trailerach mnie odrzucilo.

Ciekawe czy bedzie bf za rok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Stjepan666 napisał:

BF 2042, FC6, COD: V, GTA DE. :E

comment_162815596567jcU4VU41ua9oF7RNSJZP

Ciekawa historia z tym memem - też się z niego głupio nabijałem dopóki mój kolega (biały Afrykaner) nie wyjaśnił mi o co w tym chodzi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra - taka ta gra niby zła a cenę dalej trzyma - ja się pytam gdzie obniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Dobra, dobra - taka ta gra niby zła a cenę dalej trzyma - ja się pytam gdzie obniżki.

Po co obniżki, jak jeszcze nie było skina "Santa Claus":rotfl:

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka to będzie jak odejdzie starszy trzon z DICE i postanowią stworzyć swoje studio, swój tytuł 100% poważny (mam już nawet dla nich tytuł "WAR FIELD" nie dziękować :E  bierzcie póki gorące)

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest już jakaś ekipa byłych pracowników od BF'a którzy tworzą jakiegoś FPS'a. Tylko teraz nie pamiętam tytułu ale z tego co pokazali wygląda ciekawie... Tylko k**** BF2042 tez wyglądał ciekawie. Wale ta cala szopkę, wysiadam. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, frog67 napisał:

Beka to będzie jak odejdzie starszy trzon z DICE i postanowią stworzyć swoje studio, swój tytuł 100% poważny (mam już nawet dla nich tytuł "WAR FIELD" nie dziękować :E  bierzcie póki gorące)

I możliwe że to będzie najlepsze wyjście dla nas - graczy.

W 2019r. weterani z min. z BioWare, Naughty Dog, 343 Industries, id Software, Santa Monica Studio - z ich najlepszych czasów - założyli wspólnie studio Archetype Entertainment działające pod marką Wizards Of The Coast. Od 2 lat pracują po cichu na dużym sci-fi RPG mając pełną wolność twórczą. 

Archetype Entertainment (archetype-entertainment.com)

W 2020r. weteran BioWare i ojciec serii Mass Effect - Casey Hudson - po nagłym odejściu z BioWare założył niezależne studio Humanoid i zbiera ekipę by tworzyć nowe IP sci-fi oparte na własnym pomyśle. 

Humanoid Studios

Dla nas - graczy - odejście tak doświadczonych ludzi z pomysłami z takiego molocha jak EA to wspaniała wiadomość. Ci ludzie naprawdę chcą tworzyć dobre, ciekawe i nowatorskie gry a nie jakieś pierdololo na życzenie wielkiego molocha. Im więcej dobrych ludzi odejdzie z Dice tym szybciej gracze mają szanse spod innej marki dostać następcę Battlefielda. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku konkurencja do złotej kupy naprawdę zacna w game-devie 

-BF2042

-COD Vanguard 

-GTA Trilogy 

Ciężko wybrać trzeba by zrobić plebiscyt na modłę France Football

 

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, frog67 napisał:

W tym roku konkurencja do złotej kupy naprawdę zacna w game-devie 

-BF2042

-COD Vanguard 

-GTA Trilogy 

Ciężko wybrać trzeba by zrobić plebiscyt na modłę France Football

 

Zapomniałeś o FC6, na metatric zacne 3,6. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, frog67 napisał:

W tym roku konkurencja do złotej kupy naprawdę zacna w game-devie 

-BF2042

-COD Vanguard 

-GTA Trilogy 

Ciężko wybrać trzeba by zrobić plebiscyt na modłę France Football

 

A rok się jeszcze nie skończył :>

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Stjepan666 napisał:

Zapomniałeś o FC6, na metatric zacne 3,6. :E

Jesli wy oceniacie gre po metacritic to wspolczuje :rotfl:  Napewno te 300 negatywow przy Far Cry 6 i jakies 150 przy COD w wersji na PC to wyznacznik, przy zapewne wielu milionach sprzedanych kopi ;) Gdybys jeszcze zoabczyl te koemtarzy gdzire wiwkeszosc wystawia zero to moze bys przejrzal na oczy i stwierdzil, ze to co piszesz jest tak glupie je te komentarze bo nie oszukujmy sie takie oceny jak 0 czy 1 to nie sa normalne oceny w stosunku do tych gier i maja taka wartosc jak twoje nominacje.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Jesli wy oceniacie gre po metacritic to wspolczuje :rotfl:  Napewno te 300 negatywow przy Far Cry 6 i jakies 150 przy COD w wersji na PC to wyznacznik, przy zapewne wielu milionach sprzedanych kopi ;) Gdybys jeszcze zoabczyl te koemtarzy gdzire wiwkeszosc wystawia zero to moze bys przejrzal na oczy i stwierdzil, ze to co piszesz jest tak glupie je te komentarze bo nie oszukujmy sie takie oceny jak 0 czy 1 to nie sa normalne oceny w stosunku do tych gier i maja taka wartosc jak twoje nominacje.

0 i 1 nie, ale takie blablabla kupiłem grę za 250 zł i bedę jej bronił za cenę życia, słaaaabe to. Mehhh.

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitboxy są obraźliwe,więcej skórek:

Zagrałem dla odmiany Rush, tam jest dopiero kabaret. xD Pierwsza gra 35:0, druga 28:0. Zastanawiałem się czy nie cisnę z botami. :E Nie wiem jak oni ten szajs chcą zbalansować.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Stjepan666 napisał:

0 i 1 nie, ale takie blablabla kupiłem grę za 250 zł i bedę jej bronił za cenę życia, słaaaabe to. Mehhh.

Nie kupilem Far Cry 6 i nigdy tego nie kupie, COD kupilem ale ogralem kampanie i mam ja do expienia broni pod Warzone, Multi nie przegralem 3h nawet:lol2: Wiec nie wiem z jakiego powodu mialbym cos bronic gdzie w sumie poza kampania nie ujrzysz tu nigdzie mojego zdania na temat reszty gry, a jak juz pisze o cod to nie przypominam sobie zeby ta gra miala jakiekolwiek problemy zblizone do bfa czy gta i nagonke w internecie, nawet na ich profilu z bledami nie ma tego duzo https://trello.com/b/vROy19qt/vanguard.,a gra ma sie dobrze.

Wiec twoj argument jest bardzo chybiony i bardzo leniwy bo nawet nie zweryfikowales tego co piszesz. Bronic gry za cene zycia?? Serio Ty sie dobrze czujesz, zeby takie glupoty pisac? ;) Nie widze tu bronienia gry bo jak moglbym bronic gre, ktorej nie kupilem w przypadku FC6?? Podalem ci fakty nt ocen i komentarzy zawartych na metacritic a Ty jedynie co mozesz napisac to, ze bronie cos za cene zycia co poteguje glupote twoich wypowiedzi i nic wiecej:szczerbaty: Jesli chcesz zablysnac inteligencja to wytlumacz nam na jakiej podstawie wyciagnales wnioski, ze Far Cry 6 to taki crap,  bo te 300 opini na Metarcitic to wiesz gdzie mozna wsadzic, a przy okazji nie ma tej gry wiec nie zarzucisz mi stronniczosci :D

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...