Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, sniper76 napisał:

Właśnie co wszedłem do gry i nie mogę rozglądać się na boki poruszając myszką ?? w ogóle nie reaguje... co jest ??

https://gamingintel.com/how-to-fix-battlefield-2042-mouse-not-working-december-2021/

https://www.google.com/amp/s/updatecrazy.com/how-to-fix-unable-to-aim-left-and-right-issue-in-battlefield-2042-solved/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu  BF zmienia docelowy target na hero-shooter, a stara gwardia przeniesie się do WW3 calkiem możliwe patrząc na ostatnie materiały World War 3

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak BF tak się zmieni to powstanie miejsce na nowa grę typu BF'a, kto go zrobi ? Która gra osiągnie taki sukces ? Zobaczymy. Wątpię ze to będzie WW3 ale na pewno taka gra powstanie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WW3 powstaje w bólach i na dodatek nie wyjdzie na konsole to sorry ale sukcesu nie wróżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nihat89 napisał:

WW3 powstaje w bólach i na dodatek nie wyjdzie na konsole to sorry ale sukcesu nie wróżę.

Sam jestem sceptycznie nastawiony ale poczekajmy do marca bo może nas zaskoczą. W zwiastunie było widać fragmenty nowych map, może dodadzą nowe tryby, zmienić dźwięk to (chyba) nie problem. TTK jest fajny, sama rozgrywka też, broń fajnie kopie, dodatków masa. Podstawa jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BFV w odróżnieniu od 2042 to jednak ma bardziej dopracowane animacje i fajnie zaprojektowane mapy. No i nad głową nie latają ludzie wiewiórki ;) Jak można było to tak zepsuć to ja nie wiem..

https://www.xbox.com/en-US/play/media/5WGAX5AS

Edit. 

?

Edytowane przez Nihat89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cyk w plecy 3 razy, dobra akcja. V jest piękna :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy któremuś z was zbanowali konto BF2042  ;)    ?    Na forum  E.A  było info o ponad  1000 zablokowanych  kont cheaterów , to jest  jakieś  0.1%    czyli całkiem przyzwoicie mało

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bemx2k napisał:

Ciekaw jestem czy któremuś z was zbanowali konto BF2042  ;)    ?   

Ty wszędzie widzisz cheaterów ale tak już mają osoby, które nie umieją pogodzić się z tym, że jednak ktoś jest lepszy ;) 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bemx2k napisał:

Ciekaw jestem czy któremuś z was zbanowali konto BF2042  ;)    ?    Na forum  E.A  było info o ponad  1000 zablokowanych  kont cheaterów , to jest  jakieś  0.1%    czyli całkiem przyzwoicie mało

Tak wszyscy juz dostali bana tylko Ty grasz.. w temacie z bf5 tez kiedyś o to pytałeś.. strzelam że  jestes z tych placzkow co wiecej siedza na czacie niz w samej grze i wyzywaja wszystkich od cheaterow :)

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że swego czasu nawet czołowe osoby odpowiedzialne za silnik uciekły z DICE :E Wygląda na to, że to kolejne studio które jest już faktycznie cieniem samego siebie.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

Tak wszyscy juz dostali bana tylko Ty grasz.. w temacie z bf5 tez kiedyś o to pytałeś.. strzelam że  jestes z tych placzkow co wiecej siedza na czacie niz w samej grze i wyzywaja wszystkich od cheaterow :)

Chłopaku Ja nie płaczę  ja mam już lvl80 bez  żadnego  kombinowania ,płaczki to Ci co im konta zbanowali  :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bemx2k napisał:

Chłopaku Ja nie płaczę  ja mam już lvl80 bez  żadnego  kombinowania ,płaczki to Ci co im konta zbanowali  :)

Tylko jakoś Ciebie poruszył ten temat... Przypadek?:lol2:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Tylko jakoś Ciebie poruszył ten temat... Przypadek?:lol2:

Ja tu jestem od lat  największy  wróg cheaterów ,a że mamy w tym temacie  2-3  co płacą za skilla  to  temat ciągle powraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bemx2k napisał:

Ja tu jestem od lat  największy  wróg cheaterów ,a że mamy w tym temacie  2-3  co płacą za skilla  to  temat ciągle powraca.

O czym Ty bredzisz? :E Sam przywołałeś temat i jeszcze go w jakiś durny sposób opisujesz a potem stwierdzasz że temat wraca :E 

 

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, joloxx9 napisał:

O czym Ty bredzisz? :E Sam przywołałeś temat i jeszcze go w jakiś durny sposób opisujesz a potem stwierdzasz że temat wraca :E 

 

 

Ten gość to taki misticz w temacie o DS?

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bemx2k napisał:

Chłopaku Ja nie płaczę  ja mam już lvl80 bez  żadnego  kombinowania

Jezus 80 lvl... Ja mam ledwo 30 a już się potwornie nudzę, nie wspominam o długim wbijaniu xp. 

Edytowane przez jerryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jak na co niektóre osobniki temat cheatów w BF  działa jak płachta na byki  , moim skromnym zdaniem nic tylko się  cieszyć z  najmniejszej ilości cziterów od czasów BF3  .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było czy nie.

 

26 minut temu, Bemx2k napisał:

Widać jak na co niektóre osobniki temat cheatów w BF  działa jak płachta na byki 

 

Masz na myśli siebie ? Bo serio sam sobie stworzyłeś jakiś problem i  nim walczysz :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bemx2k napisał:

Widać jak na co niektóre osobniki temat cheatów w BF  działa jak płachta na byki  , moim skromnym zdaniem nic tylko się  cieszyć z  najmniejszej ilości cziterów od czasów BF3  .

 

Ludziom szkoda hajsu na cheaty do tego badziewia. 

Edytowane przez jerryyy
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypuścili by na nowym silniku z pełną destrukcją BF 2 z nowymi mapami i wszyscy by byli zadowoleni ale nie trzeba się wzorować na fortnite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Tylko jakoś Ciebie poruszył ten temat... Przypadek?:lol2:

Gość to ma niezłe odchylenia od normy w tym przypadku :E 

Pare perełek z bf5...

RhB3LxA.jpg

 

te same insynuacje :D 

 

pnYB1RC.jpg

 

panie statystyczny musisz pan otworzyć szkołe szkolenia ziomków - wtedy bedą wszyscy mieć takiego skilla, ze cheaterom nie będzie chciało się grąć..

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, dawidoxx napisał:

Gość to ma niezłe odchylenia od normy w tym przypadku :E 

Pare perełek z bf5...

RhB3LxA.jpg

 

te same insynuacje :D 

 

panie statystyczny musisz pan otworzyć szkołe szkolenia ziomków - wtedy bedą wszyscy mieć takiego skilla, ze cheaterom nie będzie chciało się grąć..

Co za typ :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...