Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

fajne czy nie, etf to symulator skradania, a bf to symulator napierdzielania do przodu, tu i tam sie szczela, ale to calkiem inne gry, szukajac zamiennika bf-a czy coda to cos pod ta dynamike a nie cos calkiem odmiennego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co oni to usuwaja, moze dzieki temu bledowi do exploita expa ludzie wroca :D

po to zeby wbic max level i przestac XD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to są nie ogary... Oni chyba troluja bo to jest niemożliwe aby tam pracowała taka banda niekompetentnych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mógł być obecnie jedyny grywalny tryb XD a oni go skasowali, no nie mogę :D to oczywiście smiech przez łzy bo naprawdę chciałem żeby ten bf był fajny, żeby można było sobie pobiegać, postrzelać a tu taki "klopsik" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo ja zawsze marzyłem żeby strzelać do zombie w Battlefield...

DŻIZAS KURWA JA PIERDOLE #dziendobry - Gother - Wykop.pl

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, kadajo napisał:

No tak bo ja zawsze marzyłem żeby strzelać do zombie w Battlefield...

Przecież większość żywych ludzi na serwerze to zombi, takie ameby umysłowe, więc i bez tego trybu wychodzi na to samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To CP2077 na premierę był lepszy. JPK... ?‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny tryb, nie zapomnę go nigdy... 

Szybko wbite większość skórek dla operatorów i dodatków do broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według ostatnich przecieków:

- łącznie na wszystkich platformach gra około 50k ludzi

- deadzone ma tylko kilkuset graczy

- portal może przejśc na f2p 

 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff... Czyli porzucą BF2042

No to Goodbye DiCE i EA.

Z takim podejściem to daleko nie zajadą... Jeśli się to okaże prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Element Wojny napisał:

Szybszy od PPE byłem, choć tam na podstawie słow hendersona już wiedzą że tak będzie, ładny clickbait.

Co do mikrotranzakcji, ta gra była na nie nastawiona od poczatku przecież, dodanie operatorów i sezonu to przeciez jasny sygnał w jaką stronę idą, no ale gracze po raz kolejny:

40f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, joloxx9 napisał:

Szybszy od PPE byłem, choć tam na podstawie słow hendersona już wiedzą że tak będzie, ładny clickbait.

Co do mikrotranzakcji, ta gra była na nie nastawiona od poczatku przecież, dodanie operatorów i sezonu to przeciez jasny sygnał w jaką stronę idą, no ale gracze po raz kolejny:

Z uwagi na nienawiść co niektórych osób w stosunku do ppe w miarę możliwości zamierzam zamieszczać teraz po 2 linki: jeden do ppe a drugi do innego artykułu traktującego o tym samym :D 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Element Wojny napisał:

Z uwagi na nienawiść co niektórych osób w stosunku do ppe w miarę możliwości zamierzam zamieszczać teraz po 2 linki: jeden do ppe a drugi do innego artykułu traktującego o tym samym :D 

Skoro masz inny link to ten z PPE nie jest potrzebny :]  Już wystarczy że jeden taki kopiuje tutaj pół internetu :E 

Edytowane przez joloxx9
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Skoro masz inny link to ten z PPE nie jest potrzebny :]  Już wystarczy że jeden taki kopiuje tutaj pół internetu :E 

Jak długo ludzie będą mieć wybór tak długo powinni być zadowoleni - przynajmniej taką mam nadzieję ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2022 o 18:42, kadajo napisał:

...to jest niemożliwe aby tam pracowała taka banda niekompetentnych osób.

A zakład? :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się trzymam swojej głupiej teorii, że weteranów i fanów serii jest już zauważalnie mniej niż nowego narybku wychowanego na mikro transakcjach, hero shooterach i tym całym bajecznym kolorowym customizowaniu postaci i giwerek, dlatego BF wygląda jak wygląda - nie nam ma się podobać tylko tym młodym, którzy lubią sobie zapłacić za strój kolorowego debila, jakiś luzacki skin na czołg i oczojebne camo na giwerę. 

 

Nie grałem  2-3  lata w PUBG. Ostatnio odpaliłem, wpadam w lobby, a tam połowa w strojach krokodyli czy tam dinozaurów, jakieś murzyny w miniówkach, clowny i inne wszelkie kolorowe kombinacje debilstwa. Ktoś biega w kolorowych ciuchach, ktoś bez, ktoś jest owinięty świeczkami świątecznymi, ktoś ma jakieś neonowe czy migające akcesoria i milion kombinacji jakie można sobie wyobrazić. Wszedłem do sklepu, a tam oczywiście całe zestaw idiotycznych ubranek za hajs.      No i BF właśnie po hajsik z takich graczy poszedł. Najpierw zrobią go darmowego, rzucą się na to gracze, sklepiki z kolekcjami zaczną zarabiać.   

 

Tak to dla mnie wygląda. Nie widzę innego powodu dlaczego bf miałby wyglądać jak wygląda. Grupa docelowa się zmieniła. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MT®©™ napisał:

Tak to dla mnie wygląda. Nie widzę innego powodu dlaczego bf miałby wyglądać jak wygląda. Grupa docelowa się zmieniła.

No wlasanie pokazales , ze to co napisales wyzej nie ma sensu, weteranow malo, grupa docelowa sie zmienila, a gra nadal wyszla klapa wiec jak to w koncu jest? ;)  Jednak ta nowa grupa docelowac tez tego nie lyknela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Jednak ta nowa grupa docelowac tez tego nie lyknela.

I dlatego gra idzie na F2P i migiem wypuszczą jakiś sklepik z kolorowymi śmieciami, żeby coś zarobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale F2P tego nie uratuje, bo co z tego że nagle się ludzie rzucą? zobaczą że to działa kijowo, podstawowych rzeczy brakuje i odejdą.

Chyba dice powinno wrócić do tego co było w 3 i 4,  czyli premium, mimo że jest to kijowy pomysł, bo dzieli baze na tych z i bez, ale przynajmniej wtedy te gry jakoś wyglądały, live service im totalnie nie wychodzi.

Przy tym co oni pewnie wpakowali (albo i nie, patrząc na stan gry) sporo musieli by mieć aktywnych graczy żeby ze skinów jakoś sobie zwrócić i utrzymać grę na dłużej.

Edytowane przez Dominix1910
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...