Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda na to strzępić klawiatury - mam znajomego,który  ciągle to kupuje..i ciągle narzeka:D

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2042 coraz mniej atrakcyjny dla internetowych twórców | GRYOnline.pl (gry-online.pl)

W ostatnich tygodniach internetowi twórcy stopniowo porzucają robienie filmów o Battlefieldzie 2042. Dodatkowo w sieci pojawiła się także petycja, której autorzy chcą ułatwienia polityki zwrotów tytułu.

690588460_309.jpg

:D 

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, wcale mi ich nie szkoda. Jestem wręcz dumny z graczy, bo bałem się że totalnie IQ potracili :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, galakty napisał:

I bardzo dobrze, wcale mi ich nie szkoda. Jestem wręcz dumny z graczy, bo bałem się że totalnie IQ potracili :) 

Ciekawe czy będą mieć cohones by ogłosić kolejną odsłonę serii w tym roku :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Ciekawe czy będą mieć cohones by ogłosić kolejną odsłonę serii w tym roku :D 

To Battlefield, nawet po 2042 kolejna gra może być sukcesem, a ludzie szybko zapomną i dadzą drugą szansę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, galakty napisał:

To Battlefield, nawet po 2042 kolejna gra może być sukcesem, a ludzie szybko zapomną i dadzą drugą szansę ;) 

No tak, przecież nie można nie złożyć pre-ordera bo jeszcze kopii zabraknie ?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze Battlefielda 2042 domagają się zwrotu pieniędzy. Stworzyli petycję o refundację

Ale się dzieje. :E

Cytat

Podpisanie tej petycji przybliży Cię o krok do uzyskania zwrotu pieniędzy za Battlefield 2042. Jeśli ta petycja otrzyma co najmniej 50 000 podpisów, jeden z najlepszych prawników zajmujących się pozwami zbiorowymi w kraju jest gotów podjąć naszą sprawę przeciwko EA.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stjepan666 Patrzysz czasem co wrzucasz? było na poprzedniej stronie, więc po co 2x to samo? :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem taki wykres, by był aktualny:

rednia-ocena-Battlefield-w-wed-ug-u-ytko

Obrazuje jak mimo coraz lepszego sprzętu, produkowane są gorsze gry. Miło wspominam BF2, BF BC2 i BF3, na tym skończyłem swoją zabawę z BFami. Kiedyś to były czasy, ludzie byli bardzo zadowoleni z gier. Współcześnie niezadowolenie, brak satysfakcji, bugi, mikrotransakcje, brak poczucia pasji twórców. Eh... mam jeszcze nadzieję, że to tylko tak tymczasowo i w przyszłości jakoś będzie lepiej. Karty będą tanieć, a gry będą coraz lepsze. Wolno mi marzyć.

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA popełniło niewybaczalny błąd próbując zrobić grę która BF'em nie jest. W ten sposób maja grę która jest do kitu plus następnego BF'a praktycznie zabili już na starcie. Nikt nie zaufa ani DiCE ani EA po takiej porażce.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kadajo napisał:

EA popełniło niewybaczalny błąd próbując zrobić grę która BF'em nie jest. W ten sposób maja grę która jest do kitu plus następnego BF'a praktycznie zabili już na starcie. Nikt nie zaufa ani DiCE ani EA po takiej porażce.

Nikt? Nie podzielam twojego optymizmu. Ludzie są głupi na ogół.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mam na myśli weteranów serii. Nowych graczy nie liczę bo oni kupią wszytko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kadajo napisał:

Bardziej mam na myśli weteranów serii. Nowych graczy nie liczę bo oni kupią wszytko.

Ja na pewno już nie kupię zadnego bfa w przedsprzedaży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mudżahedin napisał:

Dawać ten szrot do f2p. Chcę się pośmiać za free.:lol2:

Szkoda prądu na to coś, serio.

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mudżahedin napisał:

Dawać ten szrot do f2p. Chcę się pośmiać za free.:lol2:

Generalnie to jedyna szansa dla tej gry. Wrzucić do Passa czy coś... Albo zapomnieć i robić szybko kolejną część.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, galakty napisał:

Generalnie to jedyna szansa dla tej gry. Wrzucić do Passa czy coś... Albo zapomnieć i robić szybko kolejną część.

Szybko to oni tego BF'a wystrugali więc nie jestem pewien czy pośpiech jest wskazany :E 

 

Z drugiej strony, smród się zrobił, ludzie kupili w ciemno premiumy uje muje passy jakieś etc. Więc jak teraz nic sensownego nie dostaną będzie jeszcze gorzej.

IMO zamknąc ich w piwnicy na te 2/3 lata i niech wystrugają nam bad company 3 albo jakiegoś nastepce BF 4. Zwyczajnie bez udziwnień to co wczesniej działało w nowej oprawie, tylko tyle i aż tyle. 

 

Swoją droga według tego https://www.polygon.com/22912279/battlefield-2042-season-1-one-battle-pass-release-dates-delayed#:~:text=Battlefield 2042%2C which is a,playable characters and new maps.

Sezon ma wejść dopiero w lecie, czyli około 7 miesięcy po premierze gry w której to contentu było tyle co kot napłakał, to jest ten ich live service?

Kolejna gra po BF V i anthem która zostaje ubita z tego samego powodu, kompletnie nie potrafią stworzyć czegoś co jest grywalne i ma content na kilka miesięcy a potem olewają update. Cieawi mnie tylko czy frajerzy co te uber pro wersje kupil izreflektują się i na przyszłośc pomyślą dłużej niż 30 sekund. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petycja o refundację Battlefield 2042 przekroczyła już 76 tysięcy głosów. Kolejni gracze chcą zwrócić grę (ppe.pl)

Akcja graczy ruszyła w poniedziałek i choć na początku zainteresowała się nią wyłącznie mała garstka klientów, to jednak teraz już ponad 76 tysięcy użytkowników postanowiło wyraziło poparcie inicjatywie. Liczba ta rośnie dosłownie z godziny na godziny, a warto podkreślić, że organizator zapowiedział ważny szczegół – 50 tysięcy głosów wystarczy, by sprawą zajął się prawnik, który specjalizuje się w tego typu wyzwaniach.

  • Like 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielką korzyścią dla graczy (nie tylko nabywców) byłby sądowy sukces tej akcji, ale raczej nie jest to możliwe do przepchnięcia. Mimo wszystko rozgłos nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wstawie jakby ktoś się łudził:

kvo66mwtwhz21.jpg

 

Kolejna sprawa, jak ktoś jest na tyle głupi żeby po: becie, trialu, mozliwości zwrotu przez x czasu, setkach opini że gra jest niedorobiona nie zastanowił się chocby sekundy czy na pewno warto xx albo i xxx kasy pakować w produkt płacze po 3 miesiącach od premiery to jest zwykłym błaznem i BARDZO DOBRZE że dostał po kieszeni bo widocznie inaczej się nie nauczy. 

To jak z psami, czasami trzeba takiemu morde w jego własne siury wsadzić żeby następnym razem wołał. Smiechu warte, 3 miesiące później zwracać produkt chcą, dzieciarnia mentalna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ta cała petycja to śmiech na sali i szansę na wygranie tutaj czegokolwiek są zerowe, ale nie taki jest jej prawdziwy cel: tutaj chodzi tylko i wyłącznie o to by było o tej sprawie głośno, żeby jej nie zamieciono pod dywan i żeby ktoś poniósł odpowiedzialność. Nie może być tak że płacisz pełną ceną za niedziałający poprawnie produkt i jest ok, a Ty jako gracz nie możesz z tym nic zrobić. Gdy kupisz samochód a po 3 miesiącach odpadną mu koła wraz z kierownicą będziesz miał prawo domagać się nowego; gdy kupisz telewizor a po 3 miesiącach ten przestanie grać też masz prawo domagać się wymiany na nowy; gdy jednak po 3 miesiącach okazuje się że gra nie działa tak jak powinna to nie możesz zrobić zupełnie nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym jak źle jest z  grą od od redditta, przez twitter po fora i fejsbuki roznosiła się wieść od bety. 

Kto chciał usłyszec ten już dawno się tematem zainteresował, teraz największa banda idiotów krzyczy zeby im kase oddać. 

Nie mozna porównywać auta lub innego urzadzenia do software które niestety ale nie jest regulowane pod tym względem. Dodatkowo co nie działa? Są tryby które zapowiedzieli, no są inne pierdoły, tez są. To że ich wykonanie lezy i cała gra to wydmuszka, która nie powinna się pojawić na półkach sklepowych to już inna kwestia. Nie jest to stan techniczny Cyberpunka gdzie grać się nie dało, a to ze gra jest słaba? Kogo to obchodzi, nabywcy są sobie winni sami.

Cos w stylu tego wspomnianego auta, producent zapewnia 200/h i to zapewnia, ale już nigdzie nie wspomina, że trzeba 5 min żeby się do takiej prędkości rozbujaćm a Ty kliencie - jesteś sobie winny że łykasz takie rzeczy jak pelikan. Trzeba było poprosić o jazdę próbną wcześniej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, joloxx9 napisał:

Cos w stylu tego wspomnianego auta, producent zapewnia 200/h i to zapewnia, ale już nigdzie nie wspomina, że trzeba 5 min żeby się do takiej prędkości rozbujaćm a Ty kliencie - jesteś sobie winny że łykasz takie rzeczy jak pelikan. Trzeba było poprosić o jazdę próbną wcześniej :)

Ogólnie się zgadzam z Tobą ale uważam że tutaj brakuje jakichś prawnych regulacji. 2 godziny na sprawdzenie czy gra działa - gdzie wiele z tych gier oferuje rozgrywkę na dziesiątki jeśli nie setki godzin - to zwyczajna kpina. Tutaj mamy do czynienia z dość ewidentnym przypadkiem gry która nie oferuje zapowiedzianego poziomu rozrywki, w której określone mechaniki nie działają tak jak zapewniali twórcy a sama gra jest pełna błędów i mimo iż minęło już kilka miesięcy od premiery nadal nie zostało to naprawione. W chwili obecnej gra jest w zasadzie martwa, twórcy kasę wzięli i się zwinęli, nie widać by wiele robiono w celu zmiany tej sytuacji - idzie w kierunku tego by gra po cichu umarła śmiercią naturalną, potem zrobią sobie parę miesięcy przerwy i bam! dajemy trailerek do kolejnej i proszę pre-orderować ?

Sorry ale tak nie może być. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...