Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Element Wojny napisał:

Ogólnie się zgadzam z Tobą ale uważam że tutaj brakuje jakichś prawnych regulacji. 2 godziny na sprawdzenie czy gra działa - gdzie wiele z tych gier oferuje rozgrywkę na dziesiątki jeśli nie setki godzin - to zwyczajna kpina. Tutaj mamy do czynienia z dość ewidentnym przypadkiem gry która nie oferuje zapowiedzianego poziomu rozrywki, w której określone mechaniki nie działają tak jak zapewniali twórcy a sama gra jest pełna błędów i mimo iż minęło już kilka miesięcy od premiery nadal nie zostało to naprawione. W chwili obecnej gra jest w zasadzie martwa, twórcy kasę wzięli i się zwinęli, nie widać by wiele robiono w celu zmiany tej sytuacji - idzie w kierunku tego by gra po cichu umarła śmiercią naturalną, potem zrobią sobie parę miesięcy przerwy i bam! dajemy trailerek do kolejnej i proszę pre-orderować ?

Sorry ale tak nie może być. 

Zapowiedziany poziom rozrywki - wytłumacz mi jaka jest tego miara? 

Przecież to jest tak subiektywne odczucie że byle papuga to obali gdziekolwiek. 

 

BF pomimo jakichś tam wiekszych i mniejszych glitchy(nie ma nigdzie zapisu ile jest dopuszczalne) jest grywalna - serwery działają, nikt nie został "nabity" w butelke, do tego EA przeciez ma funkcje refundu a to że są to tylko dwie godziny, no trudno. Jazda próbna wspomnianym autem tez trwa krótko a potem uzytkujesz takowe lata... 

 

A twórcy się nie zwineli, cały czas "pracują" nad grą, a to że jest to niezwykle wolna i mało owocna praca? No coż, skończcie ich karmić to wezmą się do pracy.

Dlatego też teraz mamy całkiem przyzwoite indyki i studia którym się zwyczajnie "chce" robić gry, nie mają kasy na marketing więc jedyne co ich ratuje to dobry produkt. 

Niestety po drugiej stronie mamy pokolenie tiktoka, CoD'a i innych gier wychodzących taśmowo które by się sprzedać potrzebują tylko i wyłacznie posmarowania garstce jutuberów i twiczowców. Popatrz na New world - gra przeciętna, wręcz słaba. Ale jutuberki i tłiczowcy grali ostro, na prawde ostro, przyciągneli prawie bańkę graczy i co? No i jajco, ludzie pograli miesiąc dwa, gra straciła podobny % graczy co omawiany BF  i tyle. Dzieciaki znalazły lub zaraz znajdą nową grę, a za 3 miesiące jak wyjdzie dodatek do NW i słupy reklamowe odpalą streamy byleby imbecyle kupiły dodatek na chwilę wszystko zatoczy koło na nowo.

To samo będzie z BF'em, minie rok/dwa będą super duper trailery, preordery ze skinami za 800 dolarów moze nawet i NFT wcisną - wtedy pamięc złotej rybki zaskoczy i ludzie po raz N'ty nabiorą się na to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta inicjatywa jest jak najbardziej ok. Medialnie może się sprzedać więc może to dotrze do szerszej publiki. Może w przyszłości paru graczy odpuści preordery. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie ze niektórzy nie zapłacili tylko za dostęp do gry ale i tez za dodatki których na ten moment nie dostali i nie wiadomo kiedy dostana. Także pomijając sam stan gry widać wyraźnie ze EA i DiCE się motają i nie wiedza co robić dalej a graczy to irytuje jeszcze bardziej.

Zresztą i tak tej marki już nic nie uratuje, następny tytuł będzie tylko gorszy, inne gry wcale lepsze nie są a najzabawniejsze ze stare gry dają więcej frajdy. Takie to nowe pokolenie graczy wyrosło i se można krzyczeć, śmiać się czy plakac ale nic tego nie zmieni. Gry sa jakie są i lepsze nie będą bo gra ma zarabiać, a nie być fajna według dzisiejszych standardów. Fajna jest dla nowego pokolenia, dla nas to jakaś pomyłka.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, skypan napisał:

Dla mnie ta inicjatywa jest jak najbardziej ok. Medialnie może się sprzedać więc może to dotrze do szerszej publiki. Może w przyszłości paru graczy odpuści preordery. 

I właśnie o to w tej akcji chodzi.

16 minut temu, joloxx9 napisał:

Zapowiedziany poziom rozrywki - wytłumacz mi jaka jest tego miara? 

Akurat w przypadku BF'a można to określić dość łatwo - przez ilość grających. 5,5 letni BF1 ma 3x tyle graczy, 3,5 letni BFV ma ich 2x tyle. Biorąc pod uwagę ilu graczy było w BF2042 w pierwszych 2 tygodniach a ilu jest obecnie mamy pokazaną skalę problemu - raptem 4 miesiące po premierze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kadajo napisał:

Pamiętajcie ze niektórzy nie zapłacili tylko za dostęp do gry ale i tez za dodatki których na ten moment nie dostali i nie wiadomo kiedy dostana. Także pomijając sam stan gry widać wyraźnie ze EA i DiCE się motają i nie wiedza co robić dalej a graczy to irytuje jeszcze bardziej.

Zresztą i tak tej marki już nic nie uratuje, następny tytuł będzie tylko gorszy, inne gry wcale lepsze nie są a najzabawniejsze ze stare gry dają więcej frajdy. Takie to nowe pokolenie graczy wyrosło i se można krzyczeć, śmiać się czy plakac ale nic tego nie zmieni. Gry sa jakie są i lepsze nie będą bo gra ma zarabiać, a nie być fajna według dzisiejszych standardów. Fajna jest dla nowego pokolenia, dla nas to jakaś pomyłka.

Pełna zgoda.

Tutaj możemy liczyć jedynie na jakieś niezależne studia, niecelujące w masówkę. Ze strzelanek na przykład Tarkov, HLL, Squad - tutaj można znaleźć frajdę. 

BF już dawno odszedł od założeń pierwszych części. Mi się tego nawet instalować nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Element Wojny napisał:

Akurat w przypadku BF'a można to określić dość łatwo - przez ilość grających. 5,5 letni BF1 ma 3x tyle graczy, 3,5 letni BFV ma ich 2x tyle. Biorąc pod uwagę ilu graczy było w BF2042 w pierwszych 2 tygodniach a ilu jest obecnie mamy pokazaną skalę problemu - raptem 4 miesiące po premierze. 

No i co z tego ilu graczy mają? Nie da się tak mierzyć czegoś.

 

Wyobrażasz sobie masowy pozew bo np nowy sezon Gry o Tron był słaby, albo innego serialu i przez to netflix ma Ci oddac kasę, albo nie wiem Matrix 4 Ci sie nie spodobał i mają Ci zwrócić za bilet - bez przesady. 

22 minuty temu, kadajo napisał:

Pamiętajcie ze niektórzy nie zapłacili tylko za dostęp do gry ale i tez za dodatki których na ten moment nie dostali i nie wiadomo kiedy dostana. Także pomijając sam stan gry widać wyraźnie ze EA i DiCE się motają i nie wiedza co robić dalej a graczy to irytuje jeszcze bardziej.

Zresztą i tak tej marki już nic nie uratuje, następny tytuł będzie tylko gorszy, inne gry wcale lepsze nie są a najzabawniejsze ze stare gry dają więcej frajdy. Takie to nowe pokolenie graczy wyrosło i se można krzyczeć, śmiać się czy plakac ale nic tego nie zmieni. Gry sa jakie są i lepsze nie będą bo gra ma zarabiać, a nie być fajna według dzisiejszych standardów. Fajna jest dla nowego pokolenia, dla nas to jakaś pomyłka.

Kupowanie kota w worku, nie określili przed premierą kiedy będą dodatki to teraz niech frajernia łaskawie czeka. 

26 minut temu, skypan napisał:

Dla mnie ta inicjatywa jest jak najbardziej ok. Medialnie może się sprzedać więc może to dotrze do szerszej publiki. Może w przyszłości paru graczy odpuści preordery. 

Bo inicjatywa sama w sobie jest ok, robienie smrodu koło tej gry to akurat pozytywna rzecz, aczkolwiek z drugiej strony jest trochę niedorzeczna i tego negować nie można. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joloxx9 wyluzuj. Twój agresywny styl pisania nie jest nikomu tutaj potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, joloxx9 napisał:

Wyobrażasz sobie masowy pozew bo np nowy sezon Gry o Tron był słaby, albo innego serialu i przez to netflix ma Ci oddac kasę, albo nie wiem Matrix 4 Ci sie nie spodobał i mają Ci zwrócić za bilet - bez przesady. 

Wydaje mi się że trochę za bardzo odchodzisz od tematu ;)  Ale jeżeli chcesz już porównywać sytuację z Matrixem 4  to porównaj ją odpowiednio do sytuacji z BF2042 - idziesz na ten konkretny film i od 25 minuty okazuje się że dźwięk przerywa,  10 minut później są problemy z obrazem a chwilę później masz przeskoki i tracisz po kilka-kilkanaście sekund co 2-3 scenę - problemy czysto techniczne - czy uważasz że masz prawo wyjść z sali i zażądać zwrotu pieniędzy za bilet ? Ja uważam że masz prawo, a czy film sam w sobie Ci się podobał nie ma w tym wypadku nic do rzeczy - i to jest właśnie w petycji:

"According to many consumer reports, Electronic Arts and DICE did not keep many promises made at launch, and Battlefield 2042 was launched as unplayable. Even today, Battlefield 2042 has bugs that drastically change the in-game experience so much that it’s deemed an unfinished release by many community members."

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kadajo napisał:

@joloxx9 wyluzuj. Twój agresywny styl pisania nie jest nikomu tutaj potrzebny.

Nie wiem gdzie Ty widzisz agresywny ton styl pisania, proszę nie czepiaj się na siłę. 

 

1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Wydaje mi się że trochę za bardzo odchodzisz od tematu ;)  Ale jeżeli chcesz już porównywać sytuację z Matrixem 4  to porównaj ją odpowiednio do sytuacji z BF2042 - idziesz na ten konkretny film i od 25 minuty okazuje się że dźwięk przerywa,  10 minut później są problemy z obrazem a chwilę później masz przeskoki i tracisz po kilka-kilkanaście sekund co 2-3 scenę - problemy czysto techniczne - czy uważasz że masz prawo wyjść z sali i zażądać zwrotu pieniędzy za bilet ? Ja uważam że masz prawo, a czy film sam w sobie Ci się podobał nie ma w tym wypadku nic do rzeczy - i to jest właśnie w petycji:

"According to many consumer reports, Electronic Arts and DICE did not keep many promises made at launch, and Battlefield 2042 was launched as unplayable. Even today, Battlefield 2042 has bugs that drastically change the in-game experience so much that it’s deemed an unfinished release by many community members."

 

Ty za to w tym momencie za bardzo chyba przesadzasz. Gra jest jakby nie patrzeć grywalna i takie gadanie że coś komuś psuje rozgrywkę to można w DOWOLNEJ grze zrobić. 

I na tym kończę bo nienawidzę takiego teoretyzowania co by było gdyby. Aktualnie jest jak jest i sobie mogą nawet płakać pod siedzibą EA, nic nie dostaną poza miejmy nadzieje nauczką na przyszłość żeby nie robić z siebie frajerów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Nie wiem gdzie Ty widzisz agresywny ton styl pisania, proszę nie czepiaj się na siłę. 

Nie czepiam się tylko stwierdzam fakty. Widzę co piszesz. Już pominę fakt że masz najwięcej do powiedzenia i plucia jadem, a nawet tej gry nie kupiłeś. Wiec przestań mi tu pisać teksty typu "frajerzy" czy inne tego typu odzywki. Ja wiem ze hejt jest w modzie ale co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/bf2042-ponad-100-tysiecy-graczy-domaga-sie-zwrotu-pieniedzy/zf21471 

Ciężki ma teraz problem EA wydaje się co nie zrobią będzie źle, poza gruntowną przebudowa i naprawą ale to niemożliwe w 2-3 miesiące, więc sprawa rozwojowa wcale się nie zdziwię jak ci co wykupili season passa to wyskoczą ze zbiorowym pozwem.

Zresztą co tu się dziwić że DICE nie dowiozło skoro to już nie jest to DICE i ci ważniejsi pouciekali ze studia i założyli własne.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mają problem bo chcą zjeść jabłko i mieć jabłko. Ludzie chcą BF'a a nie tego co dostali. A oni siedzą i kombinują jak tu zrobić żeby zostawić to co jest i zadowolić graczy. Nie dociera do nich ze się tak nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, frog67 napisał:

https://www.gry-online.pl/newsroom/bf2042-ponad-100-tysiecy-graczy-domaga-sie-zwrotu-pieniedzy/zf21471 

Ciężki ma teraz problem EA wydaje się co nie zrobią będzie źle, poza gruntowną przebudowa i naprawą ale to niemożliwe w 2-3 miesiące, więc sprawa rozwojowa wcale się nie zdziwię jak ci co wykupili season passa to wyskoczą ze zbiorowym pozwem.

Oni najchętniej tą grę by już porzucili i o niej zapomnieli, ale przez ten właśnie season pass są uwaleni bo muszą dostarczyć treści które ludzi w nim zakupili. Mam jednak wrażenie że jeśli nawet to dostarczą to będzie to prezentowało taką jakość że skończy się kolejnym pozwem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kadajo napisał:

Nie czepiam się tylko stwierdzam fakty. Widzę co piszesz. Już pominę fakt że masz najwięcej do powiedzenia i plucia jadem, a nawet tej gry nie kupiłeś. Wiec przestań mi tu pisać teksty typu "frajerzy" czy inne tego typu odzywki. Ja wiem ze hejt jest w modzie ale co za dużo to nie zdrowo.

A co to, trzeba  wydać kasę żeby móc się wypowiedzieć? Wystarczyło mi te 9h które spędziłem by wyrobić sobie zdanie o niej - w różnych tematach widzę ludzi którzy gry nie kupili albo na YT widzieli i się wypowiadają więc ¯\_(ツ)_/¯

Nie podoba Ci się określenie frajer gdzie odnoszę się do pkt a z poniższego(słownik języka polskiego) to nie mój problem i nie wiem dlaczego miałbym go nie używać względem ludzi którzy właśnie są naiwniakami.

image.png.59f8acfaba60c21348ba10c791c30aea.png

 

I na tym skończmy offtop. 

2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Oni najchętniej tą grę by już porzucili i o niej zapomnieli, ale przez ten właśnie season pass są uwaleni bo muszą dostarczyć treści które ludzi w nim zakupili. Mam jednak wrażenie że jeśli nawet to dostarczą to będzie to prezentowało taką jakość że skończy się kolejnym pozwem. 

Otóż to, taka obosieczna broń. Zrobili tak trochę z piątką w któej też było tyle kontentu co kot napłakał. Co do pozwu to nawet jednego nie dostali :E 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Oni najchętniej tą grę by już porzucili i o niej zapomnieli, ale przez ten właśnie season pass są uwaleni bo muszą dostarczyć treści które ludzi w nim zakupili. Mam jednak wrażenie że jeśli nawet to dostarczą to będzie to prezentowało taką jakość że skończy się kolejnym pozwem. 

Będzie wesoło serial toczy się dalej...

Widać że DICE to coś jak Bioware, studio z nazwy ma tylko coś wspólnego z korzeniami a realnie to trup kolejny do odstrzału.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, joloxx9 napisał:

Otóż to, taka obosieczna broń. Zrobili tak trochę z piątką w któej też było tyle kontentu co kot napłakał. Co do pozwu to nawet jednego nie dostali :E 

Spoko, ale w BFV pomimo bardzo średniego startu później sporo ludzi bardzo dobrze się bawiło przez długi czas. Tutaj zaś do takiej sytuacji nie dojdzie bo w tą grę już prawie nikt nie gra, ona zwyczajnie umiera i niedługo ktoś kto wejdzie i będzie szukał gry nie będzie miał z kim pograć - zjazd ze 100k graczy na 3k graczy ? Przecież to jakiś żart.

image.png.a12dcddb77c78755fe4f68980c705874.png

Wtedy nie było pozwów, teraz już jest petycja i pozew w drodze. Za nim zapewne pójdą kolejne. 

 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joloxx9 przestań w kółko pisać o tym samym, ostrzegam cię. Jako jedyny tutaj robisz syf, tolerowałem to wystarczająco długo. Następnym razem już nie będę z tobą dyskutował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Element Wojny napisał:

Wtedy nie było pozwów, teraz już jest petycja i pozew w drodze. Za nim zapewne pójdą kolejne. 

 

Nie jest w drodze, jest info że prawnik rozpatrzy a to dwie różne rzeczy :)

16 minut temu, kadajo napisał:

@joloxx9 przestań w kółko pisać o tym samym, ostrzegam cię. Jako jedyny tutaj robisz syf, tolerowałem to wystarczająco długo. Następnym razem już nie będę z tobą dyskutował.

Szczerze - nie mam pojęcia o co CI chodzi. Rozmawiam z @Element Wojny Ty przychodzisz i się mnie czepiasz, to że zły styl pisania to że rozmawiając z nim robię syf. Nie wiem czym Twoim zdaniem jest pisanie w kółko o tym samym, ale w innych wątkach przez 15 stron leci na temat grafiki a tutaj 5 postów i Ty mówisz o pisaniu w kółko. ?

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło przede wszystkim, że ludzie przejrzeli na oczy i zwyczajnie porzucają granie zamiast grać dalej i narzekać. Poprzednie części balansowały czasem na granicy, ale broniły się na innych płaszczyznach (vide BF5), dzięki czemu udało się utrzymać bazę użytkowników. EA/Dice naciągało więc dalej gumę w gaciach, sondując jak długo można to robić. Nie wyciągając wniosków z feedbacku, który spływał do nich w dużych ilościach. No i guma strzeliła z hukiem , teraz stoją na środku sceny z gaciami na ziemi. Podstawka jest w tak opłakanym stanie, że nie wiem czy jakikolwiek dodatkowy content jest w stanie wskrzesić to truchło. Można pomalować ściany w pokoju na inny kolor, ale bez wyburzenia całego domu nie ruszysz fundamentów. Może przywrócą normalne klasy, wyrzucając bandę pajaców dostępnych obecnie. Może dołożą dziesiątki nowych broni i jakieś pojazdy. Zbalansują je. Z samymi mapami jednak nic się nie da zrobić. Animacje, konstrukcja rozgrywki, określone mechaniki, ciężko będzie to połatać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joloxx9 cofnąłem się do 17 stycznia (to jest 5 stron forum przy moich ustawieniach) i oto jak wyglądają twoje wypowiedzi, nawet się nie musiałem wysilać żeby cos znaleźć:

"Nie wszystko. 
Zawsze lubiłem grać w gry wtedy kiedy miałem ochote, teraz przez te passy i inne gówno jesteś wręcz "zmuszany" by wejść do gry, bo jak nie zdobędziesz czegoś to ta rzecz przepadnie pomimo ze zapłaciłeś za nią - mówie tutaj o wbijaniu jakichś poziomów. Idiotyzm. "

"Nie chodzi o brak czasu, tylko o to "zmuszanie" wręcz by grać bo przepadnie coś za co de facto zapłaciliśmy. I masz racje - nie trzeba kupować czego sam nie robię, a teraz twórcy tworząc gówno gry dokładają cegiełke by nawet podstawek nie kupować :) BF2042 to gra która sama siebie zaorała, minęły 2 miesiące a 90% graczy uciekło, poprzednia odsłona, która to również była dość przeciętna ma 2x więcej graczy, o czymś to mówi."

"Czy ja wiem czy umarła? Nadal gra sporo ludzi, 2x więcej na samym steamie w porównaniu do crapa 2042"

"A to że ją porzucili bo przez debilne decyzje wiedzieli że nie sprzedadzą skinów i innego syfu to juz inna sprawa."


Dalej już nie wklejam bo po co.
Wyraźnie widać ze bez napisania słowa "crap", wulgaryzmów lub ogólnie agresywnego tonu wypowiedzi nie potrafisz nic sensowego napisać. Tak ze jeszcze raz, wyluzuj albo ja cię wyluzuje za same wulgaryzmy.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

@joloxx9 cofnąłem się do 17 stycznia (to jest 5 stron forum przy moich ustawieniach) i oto jak wyglądają twoje wypowiedzi, nawet się nie musiałem wysilać żeby cos znaleźć:
 

Widać że topic już martwy :E

Co do reszty, masz rację, publiczne forum mea culpa. Przy czym żeby się już słowa syf czepiać, serio wygląda to już na usilne czepialstwo tak jak i to wyciąganie postów z kiedy modem nie byłeś i "karanie" za nie, serio?  BTW na PW możesz coś takiego napisać bo nie rozumiem po co robić tutaj spam:)

8 minut temu, Vulc napisał:

Miło przede wszystkim, że ludzie przejrzeli na oczy i zwyczajnie porzucają granie zamiast grać dalej i narzekać. 

To najlepsze, im mniej EA zarobi tym prędzej zmądrzeje tzn o ile może. Słupki przestaną się zgadzać to może, może w przyszłości się to zmieni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra umiera to i temat umiera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kadajo sorry, że się wtrącam, ale mam wrażenie, że to już drugi przypadek w dziale gry, jak nowemu lokalnemu, trochę sodówka uderzyła do głowy ✌️ Ty też wyluzuj, bo przecież nawet moderatorzy nie raz używają wręcz przekleństw i już dawno jest większy luz na forum pod tym względem. Zaraz się cofniemy do czasów kilkanaście lat wstecz, że za słowo "do dupy", co niektórzy bardziej upierdliwi dawali ostrzeżenie :boink: Blind uważaj bo zaraz bana za stare posty dostaniesz :szczerbaty:  Niektórzy się oburzają, grali w każdego BFa, a tutaj zabili markę w taki sposób. To w ogóle wygląda jakby EA zleciło robienie tego BFa jakiemuś innemu studiu. :szczerbaty:

3lkqthW.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest święty, ale to nie znaczy że mamy nie zwracać innym uwagi. Mnie tez zwraca się uwagę, ja mam o tyle gorzej, że jestem adminem. ;)
Co do BF'a no to pewnie ze innemu studiu jak w DiCE chyba już nikt ze starej ekipy nie pracuje to można śmiało założyć że to inne studio.
No cóż, na kolejnego BF'a już nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, kadajo napisał:

No cóż, na kolejnego BF'a już nie ma co liczyć.

Natura nie znosi próżni, miejmy nadzieje że dostaniemy cos dobrego za jakiś czas :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Killer85 z czystej ciekawości - dlaczego do tego samego procka zmieniłeś b450 na b550? Sam myślałem o upgrade, ale nie bardzo mogę znaleźć jakiś solidny argument...
    • Cały sęk w tym, że i tak nikt o tym nie wie. Każdy myśli że jak ktoś testował i jest tyle ciepełka to u niego będzie to sam. Typowy enduser nie interesuje się kartą poza oczekiwanym fps. UV jest tylko pozornie popularną metodą a tak naprawdę niewiele osób to robi. Pod maskę tym bardziej nie będzie nikt zaglądał swojej karcie. Sam się zastanawiam co by było jakbym rozkręcił swoją i zapodał jej jakiegoś Grizzly. Z tym że nie mam żadnego doświadczenia w te klocki a poza tym utrata tych 4-5 fps kosztem ustawienia dobrych napięć / wentyli załatwia sprawę w sposób zadowalający.
    • Witam klawiatura działa częściowo, np nacisne I to wpisuje się O, na F7 nawias, na Shift przecinek, część klawiszy qwerty, asdf nie działa całkowicie. Wyciągałem złącze z płyty głównej wkładałem na nowo, bez reakcji. Włożyłem nowy dysk z systemem, żeby wyeliminować problem software to samo. Ustawienia biosu do domyślnych to samo. Usunięcie w menadżerze urządzeń i dodanie na nowo również. Więc chyba klawiatura do wymiany. Pytanie czy lepiej kupić osobno i rzeźbić czy cały palmrest + klawiatura? Ogólnie dużej dostępności nie ma    Poniżej filmik jak go wygląda    https://youtube.com/shorts/YJJLpsXiXpI
    • Udało mi się to ogarnąć, przynajmniej firmware update od Gigabyte, bo ten od Nvidii dalej boję się uruchomić. Trzeba było zmienić język systemu windows na English USA i dopiero wtedy się zaktualizowało poprawnie.
    • Witam, potrzebuje pomocy z wyborem. Moja sieć: - internet radiowy (antena na dachu), przy antenie router od ISP, nie mam do niego dostępu admina, ale nadaje on sieć wifi do której mogę się zalogować jako uzytkownik - z routera idzie kabel rj45 na poddasze, gdzie laczy się z "POE Ubiquiti" (również od ISP) -Ubiquiti laczy się kablem rj45 z moim routerem TP-Link AX1800, który tworzy nową sieć wifi6 do której podłączają się domownicy Owa sieć wifi6 ma zasieg na dom ale chciałbym rozszerzyć na cały teren -minimum 50 metrów dalej. Ciągnięcie dodatkowego kabla rj45 nie wchodzi w grę. Internet podpowiada aby dokupić urządzenie (jedno lub wiecej) typu repeater kompatybilne z EasyMesh i Wifi6. Ale czy to jest najlepsze rozwiązanie? Ponadto tych kompatybilnych urządzeń jest sporo i nie wiem  które wybrać. Optymalnie nie chciałbym wydać za dużo pieniedzy,  ale jeżeli jest jakiś jeden świetny repeater który załatwi sprawę to może byłoby najlepiej. Zastanawiałem się nad https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/wzmacniacze-wi-fi/wzmacniacz-sieci-tp-link-re505x?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwiYOxBhC5ARIsAIvdH52XEsBX_dForirTnCAQKJdhPU8hk19YqzitPqBBqraDo9tzPBdk5cQaAjsBEALw_wcB Ktoś mi zasugerował żeby podlaczyc drugi router AX1800. To ma sens?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...