Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

chyba tylko jakies f2p mogloby przedluzyc agonie tytulu lub przyciagnac nowych graczy

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektant Bad Company 2 i BF3 "zaszokowany" jakością Battlefield 2042

Cytat

„Mam kilka pytań. Naprawdę staram się zrozumieć, dlaczego podjęto niektóre z wyborów. Dlaczego nie ma mniejszych map dla piechoty? Czy liczba 128 graczy była tak ważna, że nie starczyło na nie miejsca? Dlaczego opublikowano całe mapy bez szczegółowej grafiki?” - zastanawia się twórca.

Dlaczego nikt nie kontruje tam jakości? Kto uznał, że takie wrażenia rozwiną sandboksowy charakter serii, honorując jednocześnie jej przeszłość? Jestem zaszokowany, że potknięto się przy tylu elementach, nawet zdając sobie sprawę z nacisków z góry”

Kto by pomyślał. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest juz prawie martwa, próbowałem zagrac ranoo 10 po 45minutach czekania w lobby na rozpoczecie jakiejkolwiek gry poddalem sie, teraz jest godzina 21 udalo sie raz zagrac, na serwerze bylo okolo 80% Ai botów bo nie ma ludzi do gry. Autentycznie nie ma dzisiaj problemu zeby zagrac w BF3, a w najnowszym wydaniu nie ma ludzi xD

 

BF2042emptyservers.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieli co się może wydarzyć dlatego wprowadzili boty ? Niech już dadzą spokój temu truposzowi i niech zrobią DLC front wschodni do BFV, to sypnę im groszem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, moskil napisał:

Gra jest juz prawie martwa, próbowałem zagrac ranoo 10 po 45minutach czekania w lobby na rozpoczecie jakiejkolwiek gry poddalem sie, teraz jest godzina 21 udalo sie raz zagrac, na serwerze bylo okolo 80% Ai botów bo nie ma ludzi do gry. Autentycznie nie ma dzisiaj problemu zeby zagrac w BF3, a w najnowszym wydaniu nie ma ludzi xD

 

Bardzo dobrze, gra powinna zdechcnac czym predzej. Innaczej nie przejrza na oczy. Powinni jeszcze kazdemu zwrocic kase.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się robi gry pod tabelki z exela a nie graczy :) 

Ulep rożnych pomysłow, które kompletnie nie pasują do siebie jak i do gry/marki dobity mega tragiczną jakością gry. 

Dobra robota Dice i świetne posunięcie EA, kolejna marka zarżnięta. 

Sezon 1 ma wystartować niby z początkiem lata - czyli 5-6 miesięcy po premierze gry, to tylko można skomentować jednym wielkim "xD". 

Lepiej by było chyba wyjść przeprosić, oddać kasę i zniknąc na 2/3 lata skupiając się nad czymś czego ludzie chcą, np. taki Bad company 3 i wydać to w dopracowanej formie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, joloxx9 napisał:

Tak to jest jak się robi gry pod tabelki z exela a nie graczy :) 

Oni raczej mieli pobożne życzenia w exelu. Chcieli mieć "łatwą" kasę zrzynając pomysły z innych tytułów. Tylko jak widać to im nie pykło. Odstawiając na bok "weteranów" serii to jednak Battlefield był lubiany za swój styl, swoją ciut inną rozgrywkę. Ta gra miała swój charakter i dlatego w nią się grało. Szkoda mi tej serii bo sporo frajdy mi dawał i sporo ludzi poznałem na przestrzeni wielu lat.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/ea-wie-ze-battlefield-2042-to-porazka/za21502

A to dobre ze EA wszędzie szuka wymówek tylko nie u siebie że dali zielone światło żeby taki bubel poszedł na półki, a to że silnik za mocno przebudowany, a to że pandemia, nawet znaleźli winnego w postaci HALO :E  

Tylko jakoś nikt nie wpadł na trop że odeszło trochę tych pracowników z najwyższego szczebla którzy jakoś spinali projekty do tej pory, może nie chcieli słuchać raportów że gra nie jest gotowa na premierę "jakoś to będzie" pewno sobie w księgowości pomyśleli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko wina toksycznych graczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wina tuska XD i szyny były krzywe :E

Edytowane przez DominixTV@YT
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Epic niedługo da za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za darmo nawet nie opłaca się tracić czasu na ten syf :)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba szanowac swoj czas, 8h wystarczylo mi by ocenic ta gre, ale tak zle jeszcze nigdy nie bylo w przypadku tej marki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rtv promo tym razem 129 zl

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby mi zapłacili to też bym nie grał, bo ta gra działa dużo gorzej od V a nie wygląda lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Eltik napisał:

w rtv promo tym razem 129 zl

Powinno być 1.29 :E  cena adekwatna do jakości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile siana wtopiło DICE dłubiąc przy 2042 ?? 500-700 milionów € ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtopili ? Przecież gra świetnie się sprzedała.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sniper76 napisał:

Ile siana wtopiło DICE dłubiąc przy 2042 ?? 500-700 milionów € ?

Gra wielokrotnie sie juz zwrocila, ze samej sprzedazy ;) Gra sprzedala sie w ponad 4mln a moze i juz przekroczylo 5mln. Koszt produkcji tej gry to jakies drobne.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...