Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, caleb59 napisał:

No nie do końca, jak ktoś gra w nowości to jest zmuszany by aktualizować je na bieżąco. Jak ktoś gra w starsze gry lub nie ogrywa nowości to inna historia.

No to ja widzę jako problem dla kogoś wiec zmienia sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami wersja studio pomaga. Mam wrażenie, że działa stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie nikt nie mówi że się starają z tym BF 2042 , ciągle jest szansa  ożywić nieboszczyka  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraja... Ta, gra wymagala gruntownego przebudowania, po roku troche zmienili i tyle. IMO dalej nie warta jakichkolwiek pieniedzy, w gamepassie mozna pograc i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Engine jest okropnie wrazliwy, 4 miesiace bez crashy etc a tutaj sie wysypywalo, GPU przez UV i CPU przez zbyt niskie napiecie heh

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od kilku miesiecy i ani razu nic sie nie wysypalo, oczywiscie nie zaprzeczam ze ludzie moga miec problemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że z BF jest problem albo ludźmi. Wyszła 1, wszyscy jakie g...o. Wyszedł 5 i to samo. 

Pojawiło się 2042, a to 5 jednak super. 

Ostatnio 1 wróciła do łask...

Ja tu czegoś już nie kumam, bo teraz już 2042 powoli wychodzi, że jednak ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w 2042 zostało sporo poprawione od czasu premiery.
Co do 1 to od samego początku była hitem.
5 miała kontrowersyjna zapowiedz i przez to średni start ale to solidny BF szkoda ze mu ucięli lifeline.

2042 się powoli odkuwa az dziwne ze jeszcze go nie porzucili i dalej chcą rozwijać. Czyżby zaczęli wyciągać wnioski z błędów. Az mi się wierzyć w to nie chce.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na  GTX 1080ti  gram na umęczonym  RTX 3090 i nie pamiętam żeby się gra wysypała , owszem jak  walczyłem  z  UV GPU  to rzecz jasna się  podczas testów różne cuda działy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kadajo napisał:

2042 się powoli odkuwa az dziwne ze jeszcze go nie porzucili i dalej chcą rozwijać. Czyżby zaczęli wyciągać wnioski z błędów. Az mi się wierzyć w to nie chce.

Mnie rownież... Ale zacząłem grać w sezon 3 i daje radę, owszem nie jest to BF na miare naszych czasów, ale jest to obecnie całkiem niezła gra a już na pewno diametralnie lepsza niż to co widziałem w becie :E 

16 godzin temu, MirexPL napisał:

Zauważyłem, że z BF jest problem albo ludźmi. Wyszła 1, wszyscy jakie g...o. Wyszedł 5 i to samo. 

Pojawiło się 2042, a to 5 jednak super. 

Ostatnio 1 wróciła do łask...

Ja tu czegoś już nie kumam, bo teraz już 2042 powoli wychodzi, że jednak ok. 

No nie kumasz.

1 - była dobra od początku.

V - kontrowersje, masa jakichś debilnych rzeczy promujących gre(ta sztuczna łapa) i to że jak sie nie podoba to mamy nie kupować itp ale sama gra jakaś zła nie była.

2042 - szkoda strzepić ryja, gwałt na graczach, to nawet BF nie przypominał. Teraz rok po premierze bardzo dużo się zmieniło na plus więc ludzie powoli zaczynają chwalić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, joloxx9 napisał:

Mnie rownież... Ale zacząłem grać w sezon 3 i daje radę, owszem nie jest to BF na miare naszych czasów, ale jest to obecnie całkiem niezła gra a już na pewno diametralnie lepsza niż to co widziałem w becie :E 

No nie kumasz.

1 - była dobra od początku.

V - kontrowersje, masa jakichś debilnych rzeczy promujących gre(ta sztuczna łapa) i to że jak sie nie podoba to mamy nie kupować itp ale sama gra jakaś zła nie była.

2042 - szkoda strzepić ryja, gwałt na graczach, to nawet BF nie przypominał. Teraz rok po premierze bardzo dużo się zmieniło na plus więc ludzie powoli zaczynają chwalić.

Czyli o tym co napisałem. 1 był gnojony od początku tak samo jak 5. Później to się zmieniło. 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ogólne wrażenia w bF2042 po tych wszystkich aktualizacjach? Czuję ochotę poszczelać sobie na ps5, tylko waham się czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2022 o 21:36, MirexPL napisał:

1 był gnojony od początku tak samo jak 5. Później to się zmieniło. 

Jakoś w mniejszym lub większym stopniu poprzednie części potrafiły wykaraskać się ze swoich problemów. Przy 2042 cały czas śledzę wątek i nadal nie widzę sensu kupowania tej części.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, cr1mson napisał:

jak ogólne wrażenia w bF2042 po tych wszystkich aktualizacjach? Czuję ochotę poszczelać sobie na ps5, tylko waham się czy warto.

Szczerze? Ciężko powiedziec, sam pograłem parę godzin i hmm, mam bardzo mieszane odczucia.

Nie jest to gra jaką zaserwowali na premierę, zmieniło się dużo, a wszystkie zmiany poszły w dobrym kierunku.

Z drugiej strony, IMO to nie jest BF jakiego kojarze i jakiego chce. Da sie zrobic fajne akcje, grafika super, rozpierducha tez jest, ale sama kontrukcja map(oprocz tych poprawionych i nowej) jest zwyczajnie slaba. Bronie, te attachmenty i ich zmiana w biegu, cringowe postacie etc. psuja odbior gry.

No i wslizgi, ziuuuum podczas których można strzelać -.- , śmierdzi to jakimś codem na kilometr. 

Jako gra "za darmo" w gamepassie, warto popykać ale złamanej złotówki bym za to nie zapłacił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, cr1mson napisał:

jak ogólne wrażenia w bF2042 po tych wszystkich aktualizacjach? Czuję ochotę poszczelać sobie na ps5, tylko waham się czy warto.

Ja pogrywam regularnie od 2-3mc i nawet daje rade, nie jest to stary BF niestety ale coz. Poza kilkoma denerwujacymi skilami typu Hero shooter znajda sie tez bardziej zjadliwe. Ogolnie fun jest duzo wiekszy niz przy nowych COD jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Sheenek napisał:

Ja pogrywam regularnie od 2-3mc i nawet daje rade, nie jest to stary BF niestety ale coz. Poza kilkoma denerwujacymi skilami typu Hero shooter znajda sie tez bardziej zjadliwe. Ogolnie fun jest duzo wiekszy niz przy nowych COD jak dla mnie.

dzięki :) tak czy tak poczekam aż cena trochę zejdzie to pewnie się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cr1mson napisał:

dzięki :) tak czy tak poczekam aż cena trochę zejdzie to pewnie się skuszę.

Masz w GP za free (4zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-5 grudnia jest za free na Steam i do 4go na xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy siak na szczęście jest ta szczególnie edycja na Games Pass. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...