Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Że wam się chce odblokowywać to wszytko :E
Ja łapie giwerę i robię ogień :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest tak skonstruowana, że bez odpowiednich dodatków leżysz pan i robisz pod siebie na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może za mało w to gram, zawsze jak odpale to łapię co tam mam ustawione i gram jak w każdego innego BF'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą różnicę robią lufy i magazynki (VSS z krótką lufą i szybką amunicją jest kozak)

Te chwyty moim zdaniem mało co dają, testowałem kilka na jednej broni i rozrzut/odrzut nie bardzo się zmieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i tak grając bronią to wszytko się odblokowuje z automatu, tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, LeśnyATV napisał:

Kto normalny gra  w  szybką  grę multi z DLSS  który  podnosi  znacznie  opóźnienia ?  chyab tylko  Niedzielni gracze z  KD/ratio   -1/4  :)

Dlaczego DLSS (jak tutaj mowa 2.5) ma podnosić opóźnienia?

Może pomyliłeś z Frame Generator który jest częścią DLSS 3 = (DLLS + FG + REFLEX) który może zwiększać opóźnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, LeśnyATV napisał:

Kto normalny gra  w  szybką  grę multi z DLSS  który  podnosi  znacznie  opóźnienia ?  chyab tylko  Niedzielni gracze z  KD/ratio   -1/4  :)

DLSS nie podnosi opoznienia, zachowuje sie jak natywka czyli opoznienie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LeśnyATV napisał:

OK  ,zaraz sprawdzę , normalnei mam  9-10ns  4k  High/Ultra   100Hz

Brak opisu.

DLSS 2 nie wprowadza zadnych opoznien.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak  macie ? odpalam grę, nie ma informacji o update, pojawia się normalnie sezon 4 ale nie ma możliwości uruchomić jakiejkolwiek mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, powodem jest to ze nie wyskakuje mi nadal update gry. :D

Zrobiłem repair i pobiera mi grę od nowa :E

462cf8e3189e186949550714749aa5dc.png

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawią to  ? czy trzeba całą grę ściągać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze trzeba ściągać od nowa.
Ja sprawdzałem już rano i innym update się pobrał a u mnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

Podejrzewam ze trzeba ściągać od nowa.
Ja sprawdzałem już rano i innym update się pobrał a u mnie nic.

Ok, robię tak jak mówisz 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pobraniu gry od nowa wyskoczył update ale po zrobieniu go nadal pisze ze gra wymaga update, próbuje teraz restartować EA App.

Po restarcie apki i dwóch probach uruchomienia gry "zaskoczyła" i wszytko już działa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kadajo napisał:

Po pobraniu gry od nowa wyskoczył update ale po zrobieniu go nadal pisze ze gra wymaga update, próbuje teraz restartować EA App.

Po restarcie apki i dwóch probach uruchomienia gry "zaskoczyła" i wszytko już działa.

 

Mam to samo

11 minut temu, kadajo napisał:

Po pobraniu gry od nowa wyskoczył update ale po zrobieniu go nadal pisze ze gra wymaga update, próbuje teraz restartować EA App.

Po restarcie apki i dwóch probach uruchomienia gry "zaskoczyła" i wszytko już działa.

 

Mam to samo

U mnie dopiero po restarcie kompa poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj pierwszego crasha na nowej mapie, nic szczególnego nie robiłem - wybierałem miejsce respa po śmierci. Windows ani podgląd zdarzeń niczego nie zanotowały, jednak gra stworzyła sobie 2 crash dumpy w dokumentach.

Ogólnie to sezon 4 ograłem normalnie a tutaj z początku takie cyrki, trochę chce się rzygać przyznam od takich numerów.

----------------------

To też nadal nie naprawione: https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/blackscreen-after-the-end-of-the-match/td-p/12606322

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak sezon 4 ograłem bez problemów to jak mogą być jakieś konflikty. Fakt, był motyw z crashami w sezonie 4 ale Nvidia załatała to w sterownikach dawno temu więc o tym nie wspominałem bo to nie była wina gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakieś nieślubne dziecko i na dodatek 8 wersję :szczerbaty:

Battlefield-2042-Screenshot-2023-06-08-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOLT i Terenówka dostały nerfa. Bolta i tak juz nikt nie uzywał to go jeszcze osłabili xD co za dzbaneczki, terenówka miała dwa spoko działka, ale juz nie ma. Za to wrzucili jakis badziewny kartacz i noktowizor potrzebny jak slepemu oksy. Te wszystkie zmiany sa tak chaotyczne beznadziejne i nieprzemyślane ze bile sie skręcają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal potrafi się nie uruchomić tak jak kiedyś - pojawia się okienko Easy Antycheat, pasek ładowania dochodzi do końca i cyk zamiast gry wskakuje okno EA App.

Jestem tyci tyci od wywalenia tej gry z dysku za takie numery. Od początku sezonu 5 mam wrażenie powróciły stare błędy, które miały być naprawione. W pale mi się to nie mieści, że ograłem sezon 4 od patcha 4.2.0 bez problemów (nie liczę losowego czarnego ekranu na podsumowaniu meczu bo to ma sporo osób), a tutaj wszystko wraca jak bumerang - stare błędy, które miały być naprawione.

Czekać tylko na powrót DirectX errora i zabugowanego Dozera, który respi się z nożem w ręku zamiast broni i nic nie można zrobić.

A ja naiwny myślałem, że ta gra technicznie jest poziom wyżej od MW 2 2022 a tu mamy jednak remis. Żal, ból i klaśnięcie pośladkami.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że od dłuższego czasu masz problemy z tą grą jak nikt inny, co wpis to problem. A może to nie wina gry , tylko coś z Twoim sprzętem (oprogramowaniem) jest nie tak i może faktycznie odinstaluj, po co sobie nerwy szarpać. 

Ja  miałem praktycznie jeden problem, że ściągnięciem ostatniej aktualizacji która mi się nie pojawiała. A tak to gram i nie doświadczam takich problemów jak u Ciebie. Nie uważasz, że to trochę dziwne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caleb59

Po pierwsze wyedytuj wulgaryzmy.

Po drugie u mnie czasem dzieje się to samo, wtedy próbuje uruchomić grę aż do skutku. Udaje się zazwyczaj za 2-3 razem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie bzdur bo problem z uruchamianiem miało wiele osób, tutaj również. Problem z czarnym ekranem na podsumowaniu meczu też jest znany tylko trzeba patrzeć poza forum pclab by to wiedzieć - wrzucałem nawet odpowiednie linki do tematów z wieloma zgłoszeniami z oficjalnego forum gry.

Dla przykładu z dzisiaj: https://steamcommunity.com/app/1517290/discussions/0/3819662254696462787/

Nie wiem jak Wy gracie, że błędów nie widzicie lub nie chcecie widzieć, zresztą co ja się tutaj będe produkował skoro na tym forum jest masa osób, która nie zauważa problemów lub je ignoruje twierdząc, że przecież nic się nie dzieje bo np. wysypało na pulpit 2 razy na x czasu gry, kekw.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, co mam zauważać, jakie błędy ?  Odpalam i gram. 

Gdyby były jakieś błędy to raczej bym zauważył, ale sezon 3 i jak na razie 4 oszczędzają mi tych "przyjemności"

Edytowane przez Pitt_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...