Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, 60fps napisał:

Grafika jest bardzo dobra biorąc pod uwagę, że jest to gra na 128 graczy i ma model destrukcji otoczenia. Tekstury są ostre, odbicia i cienie również, efekty pogodowe są chyba najlepsze jakie do tej pory widziałem w ogóle w grach. Interefejs to jest osobny temat i mówiłem w materiale, że jest słaby. 

Chyba sobie żartujesz? Weź idź porównaj to jak wyglądał BF V i ten twór, tekstury i całe mapy sa sterylne i proste. Więc chyba graliśmy w różne gry. 

Na marginesie materiały mało kto ogląda, chcesz na forum rozmawiać to pisz posty bo nie mam zamiaru słuchać wywodów przez 5 min gdzie mógłbyś się zmienić w 5 zdaniach. Do tego to nie jest dyskusja tylko próba wbicia wyświetleń na youtube.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zagrałem dziś pierwszy raz po update 1.4GB i przyznam szczerze, że naprawdę płynność rozgrywki nic nie ma do zarzucenia 😮 brak szarpania, lagów, czy innych niedogodność ograniczających przyjemność gry. FPS stoi jak zaklęty 142 ramki sypie bez najmnieszych problemów przy 7ms frametime 👌👍 oczywiście 1920x1080 144Hz - ustawienia identyczne jak w BF V, gdzie się zabija, a nie podziwia przygwizdy graficzne 👎👏

Edytowane przez sniper76
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, 60fps napisał:

Grafika jest bardzo dobra biorąc pod uwagę, że jest to gra na 128 graczy i ma model destrukcji otoczenia. Tekstury są ostre, odbicia i cienie również, efekty pogodowe są chyba najlepsze jakie do tej pory widziałem w ogóle w grach. Interefejs to jest osobny temat i mówiłem w materiale, że jest słaby. O tym, że EA zrobiło skok na kasę też mówię w materiale i również wspominam, żeby nie kupować teraz gry. Wątpię, żeby jakikolwiek wydawca chciałby takiej reklamy ;) 

Na to zwróciłem uwagę od razu, obraz jest żyleta, a textury to niektóre gry AAA takich nie maja. Dużo gier Multi ma mydło jeśli chodzi o wygładzanie, turaj obraz jest po prostu żyletka. Efekty pogodowe to poezja. Aż żal schodzić z Ultra ustawień 😂

7MNYB7u.jpg\

rpWAsas.png

3vpIbVV.png

YcGh0YU.png

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Na to zwróciłem uwagę od razu, obraz jest żyleta, a textury to niektóre gry AAA takich nie maja. Dużo gier Multi ma mydło jeśli chodzi o wygładzanie, turaj obraz jest po prostu żyletka. Efekty pogodowe to poezja. Aż żal schodzić z Ultra ustawień 😂

7MNYB7u.jpg\

rpWAsas.png

3vpIbVV.png

YcGh0YU.png

Widzę, że też zwróciłeś uwagę na odbicia i oświetlenie, mega to wygląda, podobną jakość odbić zauważyłem w Halo Infinite Multi. Trzeba przyznać, że jest to bardzo satysfakcjonujące :)

2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Chyba sobie żartujesz? Weź idź porównaj to jak wyglądał BF V i ten twór, tekstury i całe mapy sa sterylne i proste. Więc chyba graliśmy w różne gry. 

Na marginesie materiały mało kto ogląda, chcesz na forum rozmawiać to pisz posty bo nie mam zamiaru słuchać wywodów przez 5 min gdzie mógłbyś się zmienić w 5 zdaniach. Do tego to nie jest dyskusja tylko próba wbicia wyświetleń na youtube.

Jest mało obiektów na mapie, obstawiam, że nie mogli dać więcej bo xbox one i ps4 by tego nie dźwignęło niestety.

Parę osób, przyszło do mnie z forum na kanał i to są świetni ludzie, także będę dalej wrzucał materiały dopóki jest to zgodne z regulaminem forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczę "ULTRA"  jak bedzie u mnie chulać przy 2560x1440 z włączonym G-Sync ☝️ Ciekawe jak dużo załaduje RAM'u i VRAM'u 🤔 

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, 60fps napisał:

Jest mało obiektów na mapie, obstawiam, że nie mogli dać więcej bo xbox one i ps4 by tego nie dźwignęło niestety.

Parę osób, przyszło do mnie z forum na kanał i to są świetni ludzie, także będę dalej wrzucał materiały dopóki jest to zgodne z regulaminem forum.

Mapy na PS4 i xbox są mniejsze korzystają z innych klientów więc nie widzę problemu by te "lepsze" były dopakowane w szczegóły, no ale to kosztuje czas...

Ja Ci nie bronie wrzucać filmów i chyba kompletnie nie zrozumiałeś przekazu, wrzucasz coś takiego

19 godzin temu, 60fps napisał:

Czy Battlefield 2042 to crap? 

I link na filmiku.

To jest forum chcesz rozmawiać, to rozmawiaj jak wszyscy inni. Co ja mam Twoje filmiki oglądać i tutaj na nie odpowiadać? :E 

Ogólny problem nie jest z jakością tekstur o czym wy mówicie, spójrz jak wyglądają mapy od strony artystycznej w porównaniu do poprzednich battlefieldów:

8l518n9j67281.png

Nie wspominając już o muzyce, bo to jest zwyczajnie przykre. Sam nie raz na odpalam na spotify jakieś utwory z bf'a bo są dobre i nagrane przez orkiestrę, jak się ma na czym słuchać to czuć to, a tutaj mamy coś co Ciężko opisać ale tragedia ogólna:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dźwięk w tej grze to chyba jakiś żart 🤣 słabo czytelne pole walki, a kroki żołnierzy w ogóle nie przypominają odgłosu z poprzednich odsłon BF'ów. Ogólnie wszystko jakieś przytłumione, męczące w odsłuchu... poziom głośności dużo mniejszy niż w piątce co mi bardzo nie pasuje 😕

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Nihat89 napisał:

Tak to faktycznie wygląda 😅

Film trafiony w 200%. Czekam z niecierpliwością na dodanie do oficjalnej kolejki mały podbój. Najlepiej z mocno ograniczoną ilością pojazdów, a najlepiej ich brakiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, mateQQ napisał:

Film trafiony w 200%. Czekam z niecierpliwością na dodanie do oficjalnej kolejki mały podbój. Najlepiej z mocno ograniczoną ilością pojazdów, a najlepiej ich brakiem.

Czyli nie chcesz gać w BF ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, KaszaWspraju napisał:

Chce mieć wybór, którego w nowym BF-e nie ma. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Nihat89 napisał:

Tak to faktycznie wygląda 😅

myślałem że to tylko ja tak mam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, skypan napisał:

Chce mieć wybór, którego w nowym BF-e nie ma. 

Widzisz wcześniej nikt nie miał problemu z tym, że były inne tryby rozgrywki. Teraz nie jesteś prawdziwym graczem skoro nie chcesz biegać na wielkim polu bitwy na 128 graczy z masą pojazdów. W ogóle nie chcesz grać w BF tylko Call od Duty. Co za retoryka... [:|]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekaj, czekaj. Jak to było ? Jedyna słuszna partia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, KaszaWspraju napisał:

Nie chce grać na słabo zaprojektowanych mapach, gdzie żołnierz robi za mięso armatnie dla niezbalansowanych pojazdów.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, skypan napisał:

Nie wierzę że ktoś w końcu nagrał normalną recenzję na temat tego crapa 👍Szkoda tylko że ludzie zadowolą się byle gównem i tak będą dawać hajs twórcom bo przecież dobrze się bawią 😅

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Btw na olx BF 2042 można już kupić za 150 zł na konsolę 😅Ładnie leci z ceny 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Vulc napisał:

Nie chce grać na słabo zaprojektowanych mapach, gdzie żołnierz robi za mięso armatnie dla niezbalansowanych pojazdów.

Jest za dużo otwartych przestrzeni, punkt są kompletnie gołe przez co trudno schować się na czas odbijania... świetnym przykładem jest ta mapa na śniegu i punkty "C" i "D"kompletny idiotyzm, bo podczas samotnego przejmowania czekasz az sprzątnie Cie helka, poduszkowieć/czogł lub kamperzy ustawieni na górze :E 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Crew 900 napisał:

W trybie Portal jest mapa Metro ? :E

oczywiście że nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi